احضار محمدرضا شجریان پس از بازگشت به ایران

احضار محمدرضا شجریان پس از بازگشت  به ایران

تابناک :وکیل محمدرضاشجریان از احضار این استاد آواز ایران خبر داد.

محمد حسین آغاسی در گفتگو با تلویزیون صدای آمریکا با اشاره به اینکه شنبه هفته گذشته پس از بازگشت استاد شجریان به کشور، ماموران امنیتی مستقر در فرودگاه او را برای گفتگو و ادای پاره ای از توضیحات به ساختمانی در خیابان جردن دعوت کرده اند ،مدعی شد: استاد شجریان روز دوشنبه برای گفتگو در این محل حاضر شد و به مدت 2.5 ساعت گفتگویی بین او و مسئولان مربوطه انجام شد و استاد در آن گفتگو از مواضع همیشگی خود دفاع کرد.

آغاسی با اشاره به اینکه گفتگوها به خوبی و خوشی به اتمام رسیده است ، افزود: طبق قانون نمی توانم جزییات گفتگو را توضیح دهم اما یکی از مواردی که روی آن بحث شد مصاحبه اخیر استاد شجریان با صدای آمریکا بوده است.

استاد شجریان در گفتگوی دو ماه گذشته خود با صدای آمریکا، دیدگاه خود را درباره وقایع روی داده در کشور پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری ارایه کرده بود و انتقاداتی را درباره نحوه عملکرد دولت و نهادهای انتظامی در برخورد با معترضان به نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری مطرح ساخته بود.
shanul - المان - هامبورگ
استاد محمدرضا شجریان واقعا هنرمندی بود که همراه مردم بود در حوادث بعد از انتخابات و اعتراض به عملکرد رژیم کرد.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
اقای شجریان بهتر است بروند به مسایل شخصی برسند. تا دگر عشق پیری به سرشون نزند. واقعا تعجب می کنم که چطور یک عده ادم دنبال رو انسانهای معلوم الحال هستند. انقدر سوتی تا حالا دادی که فعلا باید دنبال پاک کردن اونها باشی. باید اون را از همه مراسم داخلی منع کنند کسی که با رادیو بیگانه هم مسلک می شود دیگه به درد نمی خورد. چون خاین به مردم است.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

sotedelan - هلند - المیره
ایول استاد دمت گرم. باید بیشتر از اینها ابروونشون رو میبردی.تصنیف تفنگت را کنار بگذار خیلی حرفهاتوشه که این مزدورا اگر یه جو غیرت داشته باشن بعد از این همه بزن وبگیروببندها اگر تصنیف شما رو گوش کنن باید برن سرشونا بزارن و بمیرن .هر چند کو گوش شنوا یکیش دره اون یکی صد دروازه .ولی درود به شرف و جوانمریت ای ایرانی و ای اریایی زنده باد ایرانی همچو تو وپاینده راه شهیدان ازادی همچو ندا.کیارش.سهراب و....
سه‌شنبه 26 آبان 1388

NaZANIN 2009 - ایران - ارومیه
bavar88 - هلند - امستردام . اینکه استاد چیکار میکنه چیکار نمیکنه به تو مربوط نیست بشین سره جات کاسه لیسیتو بکن
سه‌شنبه 26 آبان 1388

665+1 - امریکا - جهت
bavar88 - هلند - امستردام خ.. شو وسلام
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
bavar88 - هلند - امستردام مگه بام..ت ریخته روهم که اینقدر عصبانی هستی
سه‌شنبه 26 آبان 1388

mohsenkmp - هلند - ماستریخت
باور.هلند.احتمالا تو یکی از مفت خور و مزدورای دولت کثیف ایرانی اینجا.احتمالا یا تو سفارتی یا ایران ایر.ولی در هر حالت حرف دهنت را بفهم...
سه‌شنبه 26 آبان 1388

kooroshekabir-amsterdam - هلند - امستردام
باور جان پس تو هم دستمالتو خوب نگهدار اون دنیا باید پس بدی.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

KAVEH-IRAN - سیدنی - استرالیا
bar88 - هلند - امستردامva . دهنت رو ببند مزدور.تو چه ...هی هستى که به استاد میگی خائن. یه مشت ..زاده شدند وکیل مردم. مردم خودشون مىدونند کی خائن هست
سه‌شنبه 26 آبان 1388

sabzehGhabaa - کانادا - تورنتو
bavar88 - هلند - امستردام. تو که خیلی به اونجات فشار اومده بگو مصاحبه با یک رادیوی خارجی برای بیان دیدگاه های شخصی آقای شجریان ایراد داره یا اینکه یا به طور مثال دریافت حقوق و مزایای قابل توجه دولتی از طریق جعل مدارک دانشگاهی. راستی چون ازت خوشم اومده می خوام یکی از سربازای گمنام امام زمان را بهت معرفی کنم که منبعد جلوی زبونتو نگهداری. اینم آدرس:. دکتر سید اسمعیل سادات ابراهیمی. مرتبه علمی: دانشیار . دانشکده/گروه آموزشی: داروسازی/شیمی دارویی دانشگاه تهران. مرکز تحقیقاتی: علوم داروئی . ***حواستون خوب جم کنید. مثل سایه دنبالتونیم***.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

33pooles - المان - دورتموند
باور 88 - هلند - امستردام-بدبخت بیسواد خاین نه خائن که خائنی ناف خودته
سه‌شنبه 26 آبان 1388

siavash1 - انگلیس - لندن
bavar88 - هلند - امستردام. محض رضای خدا یکی اینو با تیپا بندازه بیرون.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام -تو دیگه خیلی رو داری که به یک هنرمند میگی معلوم الحال.خودت هم میدونی معلوم الحال کیه پس روتو کم کن.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
bavar88 - هلند - امستردام . . مزدور 50 تومانی باز که ...از دهنت گنده تر ... برو شیشه ات رو بکش. امثال تو فقط باید در مورد خا..منی اظهار نظر کنند و بس.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

habib59 - کانادا - ونکور
bavar88 - هلند - امستردام اول شما لطفا بروید فارسی حرف زدن وفارسی نوشتن را یاد بگیرید بعدا اظهار وجود کنید . می ترسی اگر حرف نزنی کلاغ تورا .. .... بخورد کانادا ونکور
سه‌شنبه 26 آبان 1388

behnam557 - بریتانیا - گلاسگو
bavar88 - هلند - امستردام ..... شنیدم مقام عظمای ولایت به سرطان مبتلا شدند...این خبر مسرت بخش رو به همه خصوصا به این ... تو هلند تبریک میگم...به محض اینکه ولی امر مسلمین به درک واصل شدند متعاقبا اخبار رو بهتون میرسونم....آروزی همه ایرانیان آزاده...مرگ قریب الوقوع رهبر فرزانه
سه‌شنبه 26 آبان 1388

yashainiran - ایران - ایران
bavar88 - هلند - امستردام . تا موقعی که آدم های سطحی نگری مثل تو هستند این مملکت درست نمی شود. آدم هایی مثل تو مغز کوچکی دارند آنهم به خاطر ضخیم بودن استخوان جمجمه شان است چون دیگر مغزی برای فکر کردن ندارند. می گویی در پیری عشق جوانی به سرش زده مگه خلاف شرع کرده اند؟ ایشان هم یک مسلمان است اما از نوع روشنفکر ! دین اسلام دینی است کامل که امثال تو آنرا نتوانسته اند به درستی درک بکنند . حالا همین حضرات ملاها در پیری این همه زن دارند چرا به اونها گیر نمیدی؟.. به نظر همه ایران عاشق وطن و دوست داران واقعی این مرز و بوم آقای شجریان الگوی یک انسان کامل و وطن دوست است که حرفهایش را با ترانه های با مفهمومش می زند که مغز کوچک شما آنرا یارای درک نیست.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

رفیق - روسیه - مسکو
این نظام از نگاه استاد همان رندان مستند
سه‌شنبه 26 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
bavar88 - هلند - امستردام ..تودر حد اندازه ای نیستی که درمورد استادنظربدی...برواهنگران وکویتی پور وحسین فخری رو بچسپ
سه‌شنبه 26 آبان 1388

a_bamdad - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام. وجدانا دمت گرم.اگه امثال تو نبودن ادم فکر می کرد از احمدی نژاد سه نقطه تر وجود نداره اما تو مدام در حال اثبات این موضوعی که از احمدی نپزاد سه نقطه تر هم وجود داره.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
bavar88 - هلند - امستردام ---------بازم بقول دوستمون بچه تهرون فرصتی پیداکردی چشم اربابتو دور دیدی جارو و تی رو ذاشتی کنار چسبیدی به کامپیوتر وزارت اطلاعات و کامنت گذاشتی؟
سه‌شنبه 26 آبان 1388

mmtmnmmt - ایران - تهران
این باور 88 از هلند/ ببخشیدا از اون ادمای ..جیره خور تا دندون مسلح از ترس در و همسایست که عین همه هم کیشای خودش به خودش اجازه میده تو هر سوراخی انگشت کنه و تو مسایل خصوصی و غیر خصوصی همه دخالت کنه. حیف که اسلام دست و بال ما رو بسته وگر نه شیطونه میگه ....شو با هم پیوند کنی ا.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

bho3legiha - ایران - تهران
بابا بیخیال اون دیوونه در شان دوستان استاد نیست که جواب این عقده ای رو بده هر کسی میدونه که استاد شجریان منطقه ممنوعه ایرانیهاست اما این خل و چل فحش خونش کم شده بود اومد اینطوری گفت. سپاهش هم جرات نداره به استاد چیزی بگه بعد این ........ اومده چرت و پرت میگه ..........من و شما هم اومدیم تجزیه تحلیل میکنیم ول کنید او ...رو
سه‌شنبه 26 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
اقای bavar88 - هلند - امستردام البته نباید تو رو اقا صدا زد چون تو یک ..بیشتر نیستی دیوانه به استاد این جوری جسارت می کنی بی .. مگر عقلت را از دست داده ای البته جوابت را بقیه دوستان کوبنده دادند و توی دهن لقت زدند.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام ازدواج مجدد مگه در چهارچوب دین اسلام نیست پس چرا خودت خودتو تکذیب می کنی ؟ تازه این بنده خدا که زن قبلیش رو هم که طلاق داده. مثل آقای کردان جوونیاش غلطای زیادی نکرده بعد حالا گندش در بیاد معلوم نیست ایدز داره دارن می گن سرطان خونه یا؟
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
bavar88 - هلند - امستردام. عجب گنجایشی داره اون .... که میتونی این همه فحش رو تحمل کنی / بار الله به ....ات
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

parsegade - ایران - چالوس
باور هلند.هر چند بعید میدونم از هلند باشی.ولی اینو بدون که یک تار موی استاد می ارزه به هزار تا از این اخوندای کثیف آدم کش بی سواد عقب مونده عرب صفت عرب پرست.همه وجودم فدای استاد
یکشنبه 1 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.