آقای گل به نوشهر نمی رود , دایی و سایپا به هم فکر می کنند

آقای گل به نوشهر نمی رود , دایی و سایپا به هم فکر می کنند

نیم فصل دوم لیگ برتر می تواند نسبت به نیم فصل اول یک تفاوت مهم داشته باشد که آن هم بازگشت علی دایی به فوتبال ایران است. سرمربی سابق تیم ملی در این روزها با چند پیشنهاد مربیگری روبه رو است که جدی ترین آنها از مس کرمان و سایپاست، هرچند دایی هنوز به هیچ پیشنهادی جواب مثبت نداده و پس از اخراج از سرمربیگری تیم ملی همچنان به سیاست سکوت خود ادامه می دهد اما به نظر می رسد او این مرتبه در حال بررسی جدی پیشنهاد دو باشگاه مس و سایپا است. در این میان خود دایی به مربیگری سایپا علاقه بیشتری دارد. کاپیتان اسبق تیم ملی با این تیم قهرمان لیگ ایران شده و هنوز هم یکی از اعضای هیات مدیره سایپا است هرچند که در جلسات حضور پیدا نمی کند. از طرفی او برای موفقیت در این تیم کرجی انگیزه های زیادی دارد چراکه جانشین محمد مایلی کهن خواهد شد و همه می دانند بین دایی و مایلی کهن در یکی دو سال گذشته چه رابطه یی برقرار بوده است. در این میان هیات مدیره سایپا و مدیرعامل جدید این باشگاه هنوز درباره آینده کادر فنی تیم شان تصمیم گیری نکرده اند. قرار است امروز جلسه هیات مدیره این باشگاه تشکیل شود و با توجه به نتایج ضعیف سایپا در چند هفته اخیر و درگیری های رسانه یی مایلی کهن با اعضای هیات مدیره جایگاه سرمربی کنونی این تیم چندان مستحکم به نظر نمی رسد و احتمال برکناری مایلی کهن وجود دارد. از طرفی نباید فراموش کرد دایی در هیات مدیره سایپا یک طرفدار سرسخت به نام حسین رضازاده دارد و مصاحبه های چند روز گذشته رضازاده نشان می دهد قهرمان سابق وزنه برداری جهان تمایل دارد یک بار دیگر همشهری اش را روی نیمکت سایپا ببیند. احتمالاً تکلیف دایی و سایپا این هفته مشخص می شود.

مس کرمان دیگر تیمی است که برای جذب دایی مذاکرات خود را شروع کرده. این تیم یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا است اما با توجه به فعالیت های تجاری و اقتصادی دایی او ترجیح می دهد در همین تهران بماند و به شهرستان نرود. به هر حال خود دایی هم تمایل ندارد بیشتر از اینها از فوتبال دور بماند و اگر با یک پیشنهاد مناسب روبه رو شود به جدایی چندین ماهه اش از فوتبال پایان می دهد به ویژه اینکه حضور او در جشن سالگرد روزنامه خبر ورزشی نشان داد او قصد دارد کم کم از انزوا خارج شود.

در روزهای گذشته یک خبر دیگر هم درباره علی دایی منتشر شد. از نوشهر خبر رسید که دایی قصد دارد امتیاز تیم دسته اولی شموشک را بخرد اما بعید است این اتفاق بیفتد چراکه فرزندان مرحوم درویش مالک این باشگاه به تازگی وارد ایران شدند و اگر آنها تمایل داشته باشند شموشک را بفروشند این فرآیند چند ماهی طول می کشد، از طرفی وراث درویش خیلی هم علاقه ندارند این میراث پدرشان را از دست بدهند. با این حال شموشک در لیگ یک اصلاً حال و روز خوشی ندارد و شاید یک مالک جدید بتواند این تیم را نجات دهد به ویژه اینکه مالک جدید علی دایی باشد. به هر ترتیب باید دید دایی در روزهای پیش رو چه تصمیمی می گیرد. آیا می خواهد همچنان به سکوت و خانه نشینی اش ادامه دهد؟ آنهایی که دایی را به خوبی می شناسند می دانند او عادت دارد پس از هر شکست یک بازگشت باشکوه داشته باشد. به نظر می رسد زمان بازگشت آقای گل فرا رسیده است.
shanul - المان - هامبورگ
حالم از این مرتیکه تازه به دوران رسیده علی دایی بهم می خورد.مردک منگل.
دوشنبه 25 آبان 1388

framasons - هند - پونا
زنده باد .افتخاره ایران و ایرانی. بترکه چشم حسوداش. یاشاسین ترک اغلو. خوبه مثل علی کریمی هار میشد.اه اه اه
سه‌شنبه 26 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
علی دایی ننگ فوتبال ایران! حال کردم با اردنگی پرتش کردن بیرون همچین که چشاش زد بیرون. مرتیکه فقط میخواد آویزون فوتبال ایران باشه اصلا براش مهم نیس که مردم فحشش بدن، یه آدم عقده یی که فقط به فکر انتقام گرفتن از دیگران بود، ولی دست روزگار خوب ادبش کرد، قبل از پرت شدن از تیم ملی هم با اون گندی که تو جام جهانی زد مردم رفته بودن دم هتلش میخواستن جرش بدن که قایم شد بود، هاها!
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
shanul - المان - هامبورگ . طوری حرف میزنی مثل اینکه در هزار سال پیش زندگی میکنی. فکر میکنم تعصب کور و شاید حسادت چشمانت را کور کرده و از درک واقعیات بدیهی عاجز هستی. امیدوارم در المان یه ذره ادب و معرفت یاد بگیری. تو همین سایت میتونی احترام ملت المان را به دروازه بان فقیدشان که فقط چند بازی ملی دارد را ببینی. دوست عزیز اگر ملتی قدر داشته هایش را نداند سرنوشتی بهتر از ما نخواهد داشت.https://iran-world.com/article.php?id=43723
سه‌شنبه 26 آبان 1388

wetraco - المان - المان
تازه به دوران رسیده خوش شانس
سه‌شنبه 26 آبان 1388

mazany - ایران - آمل
علی دایی افتخار ایران و آسیا است باید یک قرن صبر کنید تا مثل دایی پیدا کنیم توی سایت شما قرار بر این بود که بدوبیراه گفتن خذف بشه ولی ...... ای کاش دایی میامد و شموشک مازنی را از این وضعیت نجات میداد. خلعتبری و بنگر و کیانوش رحمتی و رحمان احمدی و مسلم زاده و نورمحمدی. و..... جوانان شایسته مازنی از مکتب شموشک هستند.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

lord1985 - فییلیپین - مانیل
دیگه همه میدونن علی کریمی تو ایران محبوبتره تا این مردک متکبر تازه به دوران رسیده
سه‌شنبه 26 آبان 1388

sasha123123 - ایران - تهران
حیف نوشهر و مازندران که با این همه استعداد به اونها بی محلی میشه .تو اکثر تیمهای لیگ مازندرانی ها حضور دارند. که مازندران شهر ما یاد باد
سه‌شنبه 26 آبان 1388

sasha123123 - ایران - تهران
حیف نوشهر و مازندران که با این همه استعداد به اونها بی محلی میشه .تو اکثر تیمهای لیگ مازندرانی ها حضور دارند. که مازندران شهر ما یاد باد
سه‌شنبه 26 آبان 1388

benitala - ژاپن - یوکوهاما
خواهش میکنم وقتی از فوتبال سردرنمیاری نظر نده........همهجا فوتبال ایران را با اسم دایی میشناسن............
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ANGILGASIM - ایران - تهران
علی دایی افتخار فوتبال ایران و به قول پروین شناسنامه فوتبال ایران است.اگر کسی حرف ناپخته ای میزند یا از روی جهالت است یا حسادت چرا که چشم دیدن بزرگی چون دایی را ندارد .دایی حقیقتا افتخار بی چون و چرای ایران زمین است.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ارسلان افشارآجین - ایران - همدان
درد و بلای خاقان دایی بخوره تو سر کریمی قرتی
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
Sonia236 - آمریکا - نیویورک . دوست من چشمانت را باز کن و دنیا را درست درک کن. علی دایی ان کسی نیست که تو تصور میکنی. ..
سه‌شنبه 26 آبان 1388

lord1985 - فیلیپین - مانیل
benitala - ژاپن - یوکوهاما . اگه منظورت من بودم اول برو متن پیامو کامل بخون بعد .. بزن گفتم تو ایران. دوم من مدرک درجه 3 اسیا رو دارم. 2سالم باشگاه شاهین تهران بازیکن بودم کارنامه عالی ندارم ولی حداقل یه چیزی از فوتبال می فهمم نه تو که چیزی از ورزش بارت نیست. اون موقع که تو داشتی تو محلتون خاک بازی می کردیما فوتبالیست بودیم بچه جون...
سه‌شنبه 26 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
عشق است حاشیه!!
سه‌شنبه 26 آبان 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
ان زمان که علی دایئ در فوتبال اسیا سروری میکرد زمان زیادی نگذشته و خیلی راحت میتوان با مراجعه به ارشیوهای فوتبال بازی های او را دید.خصوصا تیمهای عربی که همیشه از این نام وحشت و حتی با احترام از او یاد میکردند علی دائی اسطوره فوتبال اسیاست و همان گلزنی بالای اوکه رکورد از خود به جای گذاشته نشان دهنده قدرت بالای این هموطن عزیزمان بوده بیائیم قدر این قهرمانان را پاس داریم که همه توانشان سرافرازی نام ایران و ایرانی بوده وهست.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

benitala - ژاپن - یوکوهاما
lord1985 - فیلیپین - مانیل عزیز چرا جوش میاری.من منظورم شما نبودی....ضمنا همه ایرانیا فوتبالیستن و خیلی از دوستان من در تیمهای معروف..پرسپولیس.... و....بازی میکردن.خودم هم در عباسی خاکی همیشه فوتبال (گل کوچیک و بزرگ)بازی میکردم. خوش باشی
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
شد اسم این یارو بیاد وکیلش سروکله اش پیدا نشه اخه انسان هندوستانی اگه میدونی خوبه خوب که دفاع کردن نداره روی هرچی که بیشتر مانور بدی مشکوک میشن میگن حتما طرف مشکلی داره که اینطور ازش میگن نکن باخودتو موکلت اینکار ..
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . بدبخت.
جمعه 29 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.