همسر احمدی نژاد با خودداری از سخنرانی در جایگاه , از روی صندلی خود سخنرانی کرد و خواستار رسیدگی به وضعیت غذایی کودکان غزه شد

همسر احمدی نژاد با خودداری از سخنرانی در جایگاه , از روی صندلی خود سخنرانی کرد
وی با اشاره به اینکه امنیت غذایی تقریبا برای همه خانواده های ایرانی تصمین شده است . خواستار تعهد کشورهای جنبش عدم تعهد به رسیدگی به وضعیت گرسنگی کودکان فلسطینی در غزه شد

" اعظم السادات فرحی " همسر محمود احمدی نژاد امروز (دوشنبه ) در اجلاس سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد ( فائو) در رم ایتالیا شرکت  خواهد کرد .

به گزارش عصر ایران ، خبرگزاری آسوشیتد پرس در گزارشی از این اجلاس ،خانم فرحی را " بانوی اول " ایران خطاب کرده و درباره حضور وی در این اجلاس می نویسد  :" بانوی اول ایران که تا کنون کمتر در مجامع عمومی حاضر شده و سخنرانی داشته است ، قرار است در اجلاس فائو در رم که درباره مبارزه با پدیده گرسنگی در جهان است حضور یابد  ".

این خبرگزاری می نویسد : " خانم اعظم السادات فرحی تا کنون کمتر به همراه همسرش در مجامع عمومی حاضر شده و به نظر می رسد این نخستین حضور او در یک اجلاس بین المللی باشد ".

خانم فرحی برای شرکت در اجلاس همسران سران کشورهای عدم تعهد روز یکشنبه وارد شهر رم شد . آسوشیتد پرس درباره پوشش همسر رییس جمهوری ایران می نویسد : " خانم فرحی با پوشش چادر سیاه مورد توجه خبرنگاران و شرکت کنندگان اجلاس رم قرار گرفته است . "

خانم فرحی روز گذشته در حاشیه نشست همسران سران جنبش عدم تعهد در رم با " فوزیه یوسف رضا گیلانی " همسر نخست وزیر پاکستان دیدار کرد . در این دیدار دو طرف ضمن تشریح وضعیت زنان در کشورهای متبوعشان بر ضرورت ارتقای همکاری های دو کشور در امور زنان تاکید کردند .

در این دیدار خانم فرحی با تشریح وضعیت زنان در ایران  ضمن اشاره به اینکه 65 درصد از ورودی دانشگاه ها را زنان و دختران ایرانی تشکیل می دهند افزود : جمهوری اسلامی ایران از حقوق زنان در همه زمینه ها دفاع می کند .

بنا به گزارش خبرگزاری رسمی ایتالیا ( آنسا) ، خانم فرحی در اجلاس همسران سران جنبش عدم تعهد که روز گذشته به ریاست " سوزان مبارک " همسر رییس جمهور مصر برگزار شد ، در جایگاه حضور نیافت و از صندلی خود درباره موضوع اجلاس سخنانی ایراد کرد.

همسر محمود احمدی نژاد در این نشست با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران الگویی برای مبارزه با گرسنگی  گفت : با توجه به آموزش های دینی و وجود ارزش های اسلامی در ایران ، امنیت غذایی تقریبا برای همه خانواده های ایرانی تصمین شده است .

بنا به گزارش شبکه تلویزیونی " اسکای 24 " ایتالیا خانم فرحی در سخنان خود خواستار تعهد کشورهای جنبش عدم تعهد به رسیدگی به وضعیت گرسنگی کودکان فلسطینی در غزه شده است .

سفر خانم فرحی به ایتالیا و شرکت او در اجلاس فائو مورد توجه رسانه های ایتالیایی و شبکه های خبری و مطبوعات قرار گرفته است و سایت های خبری شبکه های تلویزیونی همچون"  فاکس نیوز" و " ام اس ان بی سی " و شبکه های خبری ایتالیا گزارش هایی را درباره حضور همسر رییس جمهوری ایران در این اجلاس منتشر کرده اند .

forugh1041347 - فرانسه - پاریس
ایشان نماینده حماس در این اجلاس بوده اند. یکوقت خدای نکرده فکر بد کسی نکند و بگوید چرا ایشان از وضعیت زنانی که در ایران به خاطر گرسنگی و فقر به تن فروشی مشغولند چیزی نگفته اند. و یا چرا از صدها هزار کودک کاری که در ایران توی خیابانها و پارکها به گدایی و فروش آدامس مشغولند نگفته اند. ایشان بانوی اول فلسطین هستند و به نمایندگی آنها در این اجلاس شرکت کرده اند.
دوشنبه 25 آبان 1388

maryam_mehr - امارات - دبی
امنیت غذایی تقریبا برای همه خانواده های ایرانی تصمین شده است !!!!!!زن وشوهر تو دروغ گفتن استادن
دوشنبه 25 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
شیرازیان میگفتند: نقاره چی کم داشتیم؛ از میمنو هم امد!! دولت مهر باید یک منار و منبر و گلدسته هم؛ برای افاضات این بانو تهیه و تعبیر کند. حق کپی رایت از سخنان ایشان نیز؛ باید به انجمن حمایت از حیوانات واگذار شود؛ تا جهت تامین غذای دوگورخر در باغ وحش غزه به مصرف برسد! خالد مشعل هم میتواند با شمع نظارت کند! شادباشید.
دوشنبه 25 آبان 1388

usa-shahram - امریکا - واشنگتن
بچهای ایران که همه سیر هستن خدا رو شکر.
دوشنبه 25 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
شرط میبندم دیپلم هم نداره این کلاغ مایه ابرو ریزی
دوشنبه 25 آبان 1388

33pooles - المان - دورتموند
خفه شو بدبخت بی ناموس خاک برسر خودت با اون شوهر قاتلت.
دوشنبه 25 آبان 1388

black or white - ایران - اصفهان
" با توجه به آموزش های دینی و وجود ارزش های اسلامی در ایران ، امنیت غذایی تقریبا برای همه خانواده های ایرانی تصمین شده است .". آموزه های دینی چه ارتباطی به امنیت غذایی داره ؟؟؟
دوشنبه 25 آبان 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
زن احمق خودت و شوهرت یک دفعه اعلام کنید پان عرب هستید و همه رو خلاص کنید .خودت سنگ بچه های غزه رو به سینه بزن اون شوهر الندگت هم برای اون زن مصری سینه چاک کنه . خاک بر سر شما دو نفر به علاوه bavar88 از هلند .
دوشنبه 25 آبان 1388

siamakk - ایران - تهران
تاپاله اکله چرک چالی!
دوشنبه 25 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
بی شرف اشغال در ایران میکشید شکنجه می کنید پسر و دختر را تجاوز می کنید.اینجا.غزه غزه نکن گور بابای تو دینت شوهرت و غزه.
دوشنبه 25 آبان 1388

zendeh bad iran - انگلستان - منچستر
بانوی اول ایران ندا است. نه این ضعیفه عرب پرست
دوشنبه 25 آبان 1388

zendeh bad iran - انگلستان - منچستر
بانوی اول ایران ندا است. نه این ضعیفه عرب پرست
دوشنبه 25 آبان 1388

jores1984 - اتریش - لینز
اخه احماق شکمه تو اون شوهره حروم .... سیره حالا به فکره کودکان فلسطین هستی. یه سری به کودکان و جوانهای ایرانی بزن ببین چه خبره
دوشنبه 25 آبان 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
ای بر پدر مادرت لنت جغد سیاه کثافت عنترید چند هزار ما باشی بی سر پرست داریم اگر مردم در امکانات هستن پس چرا هنز گدا داریم هنز کارتون نشینی در خیابانها هاست تو ی جغد شپش زیر چادرت جمع یا پسرت که مخ ندارن همش ویلا می خرند در شمال بیشر ما مرگ بر همتون مرگ و لنت بر جمهوری اسلامی اسهالی اشغال و نبود این اسلام تازی صفت
دوشنبه 25 آبان 1388

danube abi - اتریش - وین
اون شیشه عینکتو بده بکنن تو چشمات,شاید از کوری در بیای و ببینی که تو ایران مردم چه جوری دارن زندگی میکنن. دست اون شوهر عربتو بگیر و برو پیش همون مردمی که سنگشونو به سینه میزنی....... فشارم زد بالا.تو رو خدا شما هم با این خبرا با اعصاب ما بازی نکنید دیگه. " بانوی اول " ایران !!!!!! اخه این قیافه اصلا معلومه که زنه یا مرده??? تازه چند وقت بود مردم دنیا به قیافه کریه احمدی عادت کرده بودن,حالا این لکه ننگ دیگه رو چه جوری پاکش کنیم?وای حالم بد شد.
دوشنبه 25 آبان 1388

massoudoslo - نروژ - اسلو
خانم فرحی(بانوی اول ایران) : جمهوری اسلامی الگوی برای مبارزه با گرسنگی است و امنیت غذای برای تمام خانواده های ایرانی تضمین شده !!!ظاهرا تنها کودکان در غزه مشکل این جمهوری کودتا در ایران است و دیگر هیچ مشکلی در ایران نیست که این سیاه پوشان و سیاه پرستان به سراغ غزه رفته اند ! مردم غزه هم جمهوری پلید اسلامی که نقش دایه دلسوز تر از مادر را بازی میکنند را طی این چند سال اخیر شناخته اند !! بیچاره کودکان غزه که همچون کودکان ایرانی قربانی ترفند های مذهب سیاسی شده اند!اروپا دست این ریاکاران را سالهاست که خوانده و مثل گاو انها را میدوشند که انها خیال کنند در جهادی مدرن در تریبونهای جهانی با دنیا بجنگند!!خانم فرحی،بانوی زور چپون اول ایران،کمک شما به مردم غزه خرج خرید سلاح در مقابله با جنگ با اسرائیل میشود که نهایتا مثل جنگهای پیشین بچه های غزه کشته شوند که شما اسرائیل را محکوم کنید که جنایتهای ج - اسلامی کم رنگ تر شود !! شما لطفا بروید برای شوهرتان (یا همان آقای دکتر میرزای شکنجه گر خودمان در زندان اوین سال های۶۰ تا ۶۵) دمپخت و هندوانه برای ناهار و شام اماده کنید! .
دوشنبه 25 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
الان باور میاد میگه: به به بانوی اول ایران چه لعبتی است البته به چشم خواهر!! خذا حفظش کنه!! چه عصمتی!!! چه ابهتی!! چه عصمتی!! چه هیبتی!! مگه نه؟ چه نکبتی!! چه خفتی!! چه ذلتی!! چه چندشی!! چه بی آبرویی!!
دوشنبه 25 آبان 1388

bahram366 - ایران - تهران
ببین مملکت ما چقدر خاک بر سر شده که این زنیکه شده بانوی اولش
دوشنبه 25 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
دادن عابرو و زیبایی فرح بانو شاه کجا.... بی عابرودادن فرحی رخت شور انتر کجا ...... انتر بانو شب تا صبح ور دل محمود با هم دروغ میبافید که چه طوری دنیا را گول بزنید.انتر هم چون کم بود همه چیز و کم خوابی داره روزها از خستگی شب داره از دم همه را درو میکنه. در اصل اینو بدون رخت شور عرب پرست عرب زاده . زوج دروغگو به زودی باید جواب همه ی زجر کشیدهای کشور رو بدین.در ضمن توصیه میکنم بری دماغت رو عمل کنی تا شوهر یهودیت هم جنس باز و هلو خور نشه . بعد نطق بده جمهوری اسلامی از حقوق زنان دفاع میکنه. بدبخت قدرت طلب
دوشنبه 25 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
خانم فرحی وقتی راجع به وضعیت زنان ایران صحبت کرد گفت: دولت اسلامی ایران حتی در تجاوز به زندانیان سیاسی قوانین اسلامی را رعایت میکند. و طبق قانون اسلامی متجاوزین باید اول وضوی اسلامی بگیرند بعد به ایرانی ها تجاوز کنند. الله اکبر.
دوشنبه 25 آبان 1388

naz_gol - ایران - مسجد سلیمان
خاک بر سرت که هیچی‌ حالیت نیست عرب صفت. کدوم امنیت غذایی؟ لاشخرها! غذایی تقریبا برای همه خانواده های ایرانی تصمین شده است. تا کی‌ دروغ...
دوشنبه 25 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
بر پدر تو و اون شوهر ...کشت و اون خامنه ای بی ناموس وهرچی عرب و بر اون فلسطین لعنت
دوشنبه 25 آبان 1388

shekamo - نورو - اوسلو
چراغی که به مسجد رواست به خانه حرام است. زن بدبخت فکر بجه های ملت خودت باش
دوشنبه 25 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این خانم سواد دارد یا ندارد
دوشنبه 25 آبان 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
خوب معلومه نشسته سر جاش زر زر کرده .یه مار عینکی که حتما بوگند هم ی داده با اون قد یکمتر و یک چوس برای سلامتی و بی هوش نشدن مدعوین باید می تمرگیده سر جاش.هر کسی ادرس ایمیل این کلاغ ها رو داره بده که ما ابراز علاقه هامون رو بنویسیم تا ببینه.باور 88 زود ادرس رو بذار توی سایت
دوشنبه 25 آبان 1388

delmorde - سوپد - یوتبوری
بالاخره دهنشو باز کرد و همه فضای اونجارو به گند کشید. مرده شور ریختتو ببره بدترکیب تو به نمایندگی از ایران رفتی یا مردم غزه به خدای احد و واحد مردم غزه شماها رو از خود که نمیدونند هیچ اصلا مسلمون نمیدونند بدبخت . البته حق داری چون تو و شوهرت ابلهت و اون علی شیره ای و خانوادش و طرفداران نادان بی وطن تان مورد لعن مردم ایرانید و شما ها نمتونید تکیه به مردم ایران داشته باشید دنبال روزهای اینده هستید ه شاید درغزه ماوا کنید.
دوشنبه 25 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
همسرم میگه بنویس برای زن احمدی نژاد که آبروی بانوان ایرانی را بردی با این پوشش اسلامی . میگه من یک بانوی مسلمان هستم ولی هرگز اسلام را به دنیا اینطوری نشان نمیدهم با اینکه ایرانی نیستم و میگه بنویس که من افتخار میکنم که همسر ایرانی دارم و امثال این خانم را ایرانی حساب نمیکنم . و ایرانیها را مردمی متمدن میدانم
دوشنبه 25 آبان 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تو که راست میگی همون برج میلاد تو... اگه دروغ گنته باشی.
دوشنبه 25 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
شوهرت که در دروغگویی چیره دست بود تو هم که بله!
دوشنبه 25 آبان 1388

baran_uk - انگلستان - لندن
راست میگه خاله سوسکه ایران مشکل غذایی نداره چون مردمش به پوند حقوق میگیرن و به ریال خرج میکنن ، دوباره ما کاسه داغ تر از آش شدیم
دوشنبه 25 آبان 1388

azadeh11 - هلند - امستردام
فارسی حرف زد یا فلسطینی
دوشنبه 25 آبان 1388

ghom.666 - ایران - قم
دقوری مثل اینکه تخم .. شونو تو غزه انداختن.ننگ بر شما عزه ایهای ..
دوشنبه 25 آبان 1388

masooleh - ایران - تهران
وضعیت گرسنگی کودکان ایران
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
زنیکه مزخرف! این همه آدم بدبخت تو ایران نون شب ندارن بخورن، اونقت میره سراغ کودکان غزه!!! شما که دارین این همه میچپونین به حماس! پس کجا میره این پولا؟ فقط برای ترور و حمله به اسراییل؟ مردم ما باید مسئول گرسنگی کودکان غزه باشن یا حماسی های مفت خور گردن کلفت؟
سه‌شنبه 26 آبان 1388

habib59 - کانادا - ونکور
جمهوری اسلامی ایران الگویی برای مبارزه با گرسنگی .امنیت غذایی تقریبا برای همه خانواده های ایرانی تصمین شده است .جمهوری اسلامی ایران از حقوق زنان در همه زمینه ها دفاع می کند. با با خیلی پرررررررررررووووئید واقعا هزار رحمت به خانوم رئیس های خیابون جمشید سابق ونکور
سه‌شنبه 26 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
بانوی اول ایران!!! ای خدا ما چیکار کردیم اینقدر بدبخت و خوار و ذلیل شدیم؟دیگه آبرو حیثیت واسمون نمونده تو دنیا!این زنیکه از ته روستاهای گرمسار پا شده رفته ایتالیا بعنوان بانوی اول ایران سخنرانی کنه!!!؟اصلا سواد داره؟؟خدا شانس بده!
سه‌شنبه 26 آبان 1388

abtin174 - مالزی - پیننگ
.. کم بود سنده هم از طاق افتاد
سه‌شنبه 26 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
دوستان کامنت های همتون رو با دقت خواندم و باید بگم با همتون موافقم در حالیکه از خبر عصبانی هستم ولی نوشته هاتون کلی من رو خندوند و خوشحالم از اینکه دوستی نوشته همسرش با اینکه ایرانی نیست می داند که این خانم مایه ننگ ما ایرانیان است*** به امید روزی که با اتحاد و یکدلی ایران را آزاد و آباد کنیم.***
سه‌شنبه 26 آبان 1388

rezashah - استرالیا - سیدنی
واقعا 100 پدر داره
سه‌شنبه 26 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
من مطمئنم بخودش از ترس ر...ه و خرابکاری کرده گفته اگر بلند بشم بوش همجا پخش میشه من شنیدم با همین وضع رو صندلی نشسته بردنش هتل
سه‌شنبه 26 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
این دیوانه ها چرا او را راه داده اند.زر بزند
سه‌شنبه 26 آبان 1388

saken - ایران - یزد
ممکنه بفرمایین تخصص ومدرک علیا مخدره چیه؟وازکدام دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شدن .البته اگر به آقای گردان ودانشگاه آکسفورد برنخوره!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز
زنده باد ایران وزنده باد ایرانی .اعظم السادات فرحی جان من وتمام ایرانیان اصیل برای تو و دکتر محمود احمدی نژاد ارزوی موفقیت وسلامتی می کنیم . خوشحالیم شیر زنی همچون شما داریم. اهواز و اهوازیها دوستدار حضور سبز شماست . قدومتون پر برکت برای اهوازه. موفق باشید حاجیه خانم.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.