رامین پوراندرجانی , پزشکی که محسن روح‌الامینی را ۲ روز قبل از شهادت ویزیت کرده بود

رامین پوراندرجانی ,
پزشکی که محسن روح‌الامینی را 2 روز قبل از شهادت ویزیت کرده بود

بعد از انتشار گزارش قتل یا خودکشی، رامین پوراندرجانی، پزشک 26 ساله بازداشتگاه کهریزک که روز گذشته منتشر شد، اطلاعات جدیدی در مورد این قربانی جدید تیم تهدید و ترور قوه قضائیه و نیروی انتظامی به دست آمده است.

براساس گزارش های موثق دریافتی، رامین پوراندرجانی روز سه‌شنبه در استراحتگاه خود در ساختمان بهداری نیروی انتظامی تهران بزرگ فوت می‌کند و علت فوت وی توسط مقامات مسئول، سکته قلبی در خواب عنوان می‌شود. این دکتر وظیفه تعدادی از قربانیان شکنجه در بازداشتگاه کهریزک را ویزیت کرده بود، از جمله این قربانیان شهید محسن روح‌الامینی است که دو روز قبل از شهادت توسط این پزشک وظیفه ویزیت شده و وی از ابعاد بلایایی که بر سر این شهید جنبش سبز آمده بود، مطلع گشته بود.

او همچنین پس از شهادت روح‌الامینی، یک هفته بازداشت می‌شود تا اعلام کند که روح‌الامینی به علت ابتلا به مننژیت فوت کرده است؛ درحالی‌که گزارش مستند پزشکی قانونی علت فوت را اصابت ضربه به سر این شهید جنبش سبز عنوان کرده بود. پوراندرجانی، بعد از انتشار گزارش پزشکی قانونی به قید ضمانت آزاد می‌شود، اما چندین بار توسط بازرسی کل ناجا، دادسرای نظامی و شورای انتظامی پزشکی قانونی کشور مورد بازجویی قرار می‌گیرد و به علت آگاهی کامل از جزئیات آنچه که در کهریزک اتفاق افتاده بود از طرف افراد ناشناس بارها برای عدم انتشار حقایق این بازداشتگاه تهدید می‌شود تا مبادا دخالت مستقیم سران نظامی و قضائی کشور را در این بازداشتگاه فاش کند.

دکتر پوراندرجانی، اتفاقات کهریزک را قبل از مرگ، برای عده معدودی از دوستانش بیان کرده و می‌گوید که نسبت به امنیت جانی خود نیز اظهار ترس می‌کند تا اینکه ناگهان خبر مرگ او منتشر می‌شود. با اینکه علت مرگ پوراندرزجانی، سکته قلبی عنوان شده به خانواده او اجازه کالبدشکافی داده نمی‌شود و مراسم تشیع جنازه وی نیز تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار شد؛ به طوری که بسیاری از دوستان نزدیک این دکتر وظیفه جرات حضور در مراسم تشیع جنازه او را پیدا نکردند.

اقدامات امنیتی صورت گرفته، این سئوال را ایجاد می‌کند که اگر واقعاً علت مرگ وی سکته قلبی بوده، چرا مراسم تشیع جنازه وی روز پنجشنبه در فضایی به شدت امنیتی در تبریز برگزار شد و چرا اجازه کالبدشکافی به خانواده وی داده نمی‌شود؟ در ماجرای شهادت ندا آقاسلطان نیز مقام‌های مسئول درحالی این اتفاق را محصول کار خبری رسانه‌های خارجی و فعالیت منافقین در ایران اعلام کرده بودند که حتی حاضر نشدند اجازه برگزاری مراسمی برای وی در یکی از مساجد تهران را بدهند.

گفته می‌شود یکی از نمایندگاه تبریز در مجلس شورای اسلامی مجدانه پیگیر بررسی علت فوت این پزشک بازداشتگاه کهریزک است.

sajad-tehran - ایران - تهران
مگه آدم 26 ساله هم سکته قلبی میکنه؟ فکر کنم احتمالش از یکی در هر یک میلیون نفر هم کمتر باشه،لا اقل میگفتن ماشینش رفته ته دره تا 4 نفر باور کنن.
دوشنبه 25 آبان 1388

beomidepirozi - فرانسه - پاریس
خدایا چرا جواب این حرومزاده ها رو نمیدی. خدایش بیامزردش
دوشنبه 25 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
شما که در این سایت به واقعیت شک می کنید در مورد این پزشک هم شک کنید ببینیم چی میگید!! طبق معمول از شایدها حرف بزنید و روی واقعیت ها سرپوش بگذارید. تا حالا که زیاد داستان سر هم کردید که حتی خودتان هم نمی توانید باور کنید. به این فکر کردید که چرا در این دولت بیشتر کسانی محکوم میشوند که تحصیل کرده هستند؟! به این هم شک کنید که چرا این دولت یک آدم بی سواد را محکوم نمی کند!! چرا رئیس دولت برای مردمی بودن طوری صحبت میکند که قشر بی سواد جامعه متوجه حرفهایش شوند؟! مگر نه اینکه اکثریت مردم ایران باسواد هستند؟! معمولا این مردم هستند که سعی میکنند حرفهای رئیس جمهور ( که او نیز معمولا فردی تحصیل کرده است) را بفهمند!! ولی رئیس دولت ما حتی طاقت نفهمیدن حرف تحصیل کرده های مملکت را ندارد!!!!!
دوشنبه 25 آبان 1388

shaliyem - ارمنستان - ایروان
خدایش بیامرزد.
دوشنبه 25 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
برای مقامات کشور ما فقط مهم اینه که نماز بخونند حدیث و قران از حفظ بخونند حالا انسان اگه نبودی نبودی دیگه
دوشنبه 25 آبان 1388

nordreza - سویس - زویح
این هم کار دارو دسته احمدی نزاد است. خودشان بهترین دکترا دارن .به ملت ایران میگن برین دخیل ببندید.
دوشنبه 25 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
به خانواده او اجازه کالبدشکافی داده نمی‌شود ؟ جدی؟ منبع این خبر رو هم ذکر میکردید خیلی خوب میشد.آدم هر خبری و چیزی رو که میشنوه و میخونه که همین جوری الکی نمیتونه قبول کنه..میتونه؟"پیشاپیش بگم که قصد جسارت به مدیران محترم سایت ندارم اما" دنیا دنیای شایعه پراکنی است.من این مسئله و مطلب رو رد نمیکنم.اما قبول کردن بی چون و چرای هر مطلبی که ایرانییان یوکی و یا هر سایت خبری دیگه اونو درج میکند کاریست احمقانه.
دوشنبه 25 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
خدا بیامرزدش این کودتاچیان به خانواده خودشون هم رحم نمی کنند . اگر الان به طائب بگید به خاطر رهبر خانواده ات رو بنداز تو آتش اینکارو می کنه و جالبه که افتخار هم می کنند . دروغگوهای پست
دوشنبه 25 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
بسیج روسی همین است این بی شرف های بی پدرو مادر روسی به هیچ کس رحم ندارند
دوشنبه 25 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
چه رنج ها که نکشیدی رامین عزیز. چه خون دلها که نخوردی. چه سوزنها که به چشم خود نزدی تا در شبهای بلند در میان دستان نامهربان جبر و هندسه صبح کنی. چه اضطرابها که از نگاه نگران پدر و مادر به جانت نیفتاد. چه حسرتهای نوجوانی که در گوشه دل و کنج اتاق تلنبار نکردی..چه لحظه های طلایی جوانیت را به ثانیه های قیراندود درس و کتاب نبخشیدی تا به آن کلید جادویی دست یابی که یافتی و پا به حلقه بهترینان گذاشتی اما دریغ از آنکه اهریمنان در پی تو بودند و تو نمیدانستی. دریغ از آنکه درندگان دژم خو در هر گوشه از آن سرزمین پهناور کمین کرده اند که تن نازک فرشته ای را پاره پاره کنند و تو نگریختی و این بار قرعه کثیف به نام پاک تو افتاد...............
دوشنبه 25 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
من مسلمان شیعه اثنی عشری. خواهشمندم به اسلام توهین نکنید.که پاک ترین دین خداست. اما فرمان به دست نا به خردانی مثل علی خامنه ای و بقیه استو درود بر جنبش سبز
دوشنبه 25 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
روحش شاد و ننگ بر ارش ها و ماکان ها! خواهشا تا معلوم نشده که دلیل واقعی چی بوده از گفتن کلمات قصار بی ادبانه در مورد دولت مردمی احمدی نژاد خوداری کنید و بیشتر خودتون را به اتش اخرت نزدیک نکنید. در عوض به این خبر شیرین توجه کنید که هر روز رهبران خیالی سبزها به راه راست هدایت می شوند. حجت الاسلام سید حسن خمینی روز پنجشنبه به دیدار رهبر معظم انقلاب رفت. سید حسن خمینی ناهار را مهمان حضرت آیت الله خامنه ای بود. گفته می شود رهبر معظم انقلاب توصیه هایی را در مورد مسائل روز به نوه حضرت امام (ره) بیان داشته اند.
دوشنبه 25 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
شاید بزرگترین دلیل تمامی این اتفاقات و بحث ها و مشاجرات در ابتدا فقط و فقط به یک تفاوت مرسوم در نگرش به اسلام و زندگی اسلامی می باشد که همیشه و در همه حال و در تمامی دوران و اعصار بوده و خواهد بود. تفاوت نگرشی که در یک عصر , علی (ع) , معاویه و عمرعاص محور آن بودند . و در عصر حاضر شاید امام خمینی , بازرگان, دکتر سروش و ...شاید این جمله را همگی شنیده باشیم : راههای رسیدن به خدا به عدد انسانهای روی زمین است, اما هر راه یک چراغ یا یک راهنما می خواهد. مگر نه جز تاریکی چیزی عایدمان نمی شود و یک راهنما ی اسلامی هم قطعا باید مشخصاتی علی گونه داشته باشد نه عمروعاص گونه و معیار تشخیص همه علی ها و عمروعاصها فقط و فقط تطبیق گفتار و عمل آنهاست. اما مخلص کلام: گذشته ما, دید و نگرش ما بیانگر راه و رسم فعلی ما و آرمانهای فردای ما می باشد. اما یک نکته مهم و کلیدی برای تشخیص علی ها و عمروعاص ها اینکه: علی ها همیشه بیشتر دم از آخرت شما می زنند و نگران آخرت شما هستند و عمروعاصها بیشتر دم از دنیای شما می زنند و شما را مشغول دنیای خود می کنند. به امید آمدن تنها چراغ وحدت میان همه انسانها.
دوشنبه 25 آبان 1388

iranie darband - دانمارک - کپنهاک
کلیه دوستان از کپنهاک یا شهرهای نزدیک ان برای اجرای بهتر مراسم 16 اذر به کمک احتیاج داریم.با ادرس زیر تماس بگیرید.
------------------------
کاربر گرامی
برای تبادل ایمیل با دیگر کاربران از تالار پرنیان استفاده نمائید. نوشتن ایمیل در بخش نظرات میسر نمی باشد.
با تشکر
دوشنبه 25 آبان 1388

Azadikhah - هلند - تکسل
پدر ایشان هم گفتند که محسن هیچ مشکل روحی و روانی نداشته. نامردها کشتنش.
دوشنبه 25 آبان 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
تبه کاران جمهورى اسلامى مشغول پاک کردن آثار جرم خود هستند خواه سر به نیست کردن شواهد و یا از بین بردن آثار جرم و جنایت هائى که بر جا گذاشته اند
دوشنبه 25 آبان 1388

iranian pardis - امریکا - شیکاگو
خداجون دلم می خوادبه مظلومیت رامین عزیز خون گریه کنم.
دوشنبه 25 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
لابد روبرت انکه هم ربطی به واقعیات کوی دانشگاه وکهریزک وخاوران داشته؟؟؟افسردگی که سن وسال وموقعیت اجتماعی نمی شناسه.تازه اگه فوت مرحوم دکتر واقعا خودکشی بوده باشه.
دوشنبه 25 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
پسر مرجان«خواننده» رو هم گفتن دولت کشته چون از یک سردار در آنتالیا فیلم غیر اخلاقی گرفته!!!!!این رو به این خاطر گفتم که از قصه سرائی وافسانه پردازی عوام الناس یادی کرده باشم.خوبه من پسر مرجان «امیر حسین ژورک»رو از بچه گی میشناختم .کوچه پائینی ما می نشست ویک مدرسه می رفتیم.بین دوستانمون ( وحتی برادر کوچیکش هومان )بهش لقب صادق هدایت داده بودیم.یک حشیشی تمام عیار ودختر باز قهار.وقتی هم خودش رو کشت اصلا چیز عجیبی نبود الا واسه امثال مادر من که دوست داشت بشینه بین دوستاش وبگه :دیدی چطور جوون نازنین مردم رو کشتن!
دوشنبه 25 آبان 1388

vezveznazi - ایران - ایران
همه این جنایات به گردن علی چلاقه تف تف .
دوشنبه 25 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف!! این اسمئ که برائ خودت انتخاب کردئ - درخور کامنتایئ که میذارئ نیست! اسم عشقئ رو خراب نکن
دوشنبه 25 آبان 1388

iranesabz - هلند - هلند
دوستان عزیز یکی لطف کنه .. را بکشه تا از شراین bavar88 راحت بشیم.
دوشنبه 25 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف... بیچاره مادرتون! دیگه چراشو خودتون پیدا کنید (;
دوشنبه 25 آبان 1388

lizardous - انگلستان - لندن
bavar88 - هلند - امستردام : توی اسلام ناب محمدیتون
دوشنبه 25 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
مرحوم تختی به خاطر افسردگی ومسائل خانوادگی خودشوکشت «گفتید»شاه وغلامرضا کشتنش!صمد بهرنگی شنا بلد نبود توو ارس غرق شد -آل احمد و«شما»سانانی افاضه فرمودند«کار ساوک بوده»!زن محمد خانی رو کشتن گفتید «کار رژیمه وقتل زنجیره ای».آخه تاکی؟
سه‌شنبه 26 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
bavar88 - هلند - امستردام--تو فکر میکنی از اون قیافه ات خوشمون امد فرستادیمت امستردام؟؟صد بار گفتم آن امانتی ها برای فروش است.هی انها را دود کن و توی این سایت جک بنویس.اگر به سردار نگفتم.خدا به دادت برسد(ایمیلی که از ایران برای باور 88فرستاده شدو ما اتفاقی به ان دست یافتیم)
سه‌شنبه 26 آبان 1388

pranses - ایران - تبریز
bavar88 - هلند - امستردام. فکر نکن که کامنتتو خوندم میخوام جواب بدم نه آخه ارزش خوندن نداشت.همینکه فهمیدم از اونهایی هستی که جانماز آب میکشن به ذات .پی بردم......
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.