فال روز دوشنبه ۱۶ نوامبر - ۲۵ آبان

فال روز دوشنبه 16 نوامبر - 25 آبان

فروردین

هیچگاه دشمنی را کوچک نگیرید چرا که به صد سال یک دوست آید بدست به یک روز دشمن توان شصت کرد. همین بیت را در تیررس نگاهتان قرار دهید که یک بیت است و هزاران پند. از بدترین آلام معنوی حسادت است و کسی که حسد میورزد هرگز رنگ سعادت و آرامش را نخواهد دید. همه چیز را از خداوند متعال بخواهید. با کوچکترین اتفاقی از کوره در نروید چرا که نخستین قدم برای حل مشکلات تسلط بر خویشتن است.

اردیبهشت

یقین داشته باشید که زندگیتان پر از موفقیت خواهد شد. روال زندگیتان عادی است و این امر به شما کمک میکند. به یاد داشته باشید کاری که امروز باید آنرا انجام دهید به فردا موکول نکنید. موفثیتی بزرگ انتظار شما را میکشد.

خرداد

دلی از سوی شما رنجیده میشود آنرا بدست آورید صله ارحام را نادیده نگیرید. یک نامه بدستتان میرسد که اهمییت زیادی برای شما دارد. روز خوبی را پشت سر میگذارید.

تیر

در کار خود استوار باشید که شما را دز اهدافتان یاری میدهد. ارتباط خود را براحتی از بین نبرید که برقرار کردن آن براحتی نمی باشد. اگر قصد دارید برای آشتی پا پیش بگذارید صبر نکنید و هرگز خود را سرزنش نکنید. یک موفقیت کاری در انتظار شماست.

مرداد

کارهایتان را نظم و ترتیب بدهید. تا آخر راه میروید ولی نمیدانید بعد چرا سست میشوید. خیلی به مادیات دل نبندید. تا به حال زندگی موفقی داشتید. آینده ای بسیار درخشان در انتظار شماست. کسانی که چشم امیدشان هستید را نا امید نکنید.

شهریور

یکی امروز را میبیند یکی فردا را. یکی به سود فعلی میاندیشد یکی به سعادت آینده. یکی افق دید وسیعی دارد ولی هر دو به منافع میاندیشند. به نظر میآید شما نفر دوم هستید. هر قدر کاری را به تاخید بیاندازید همان قدر دشوار تر میشود. کلید خوشبختی در دست شماست و از آن غافلید.

مهر

 دوست خوبم! بیایید نشاط و شادی زندگیمان را پاس بداریم. البته با تفاهم نه با لجاجت و کله شفی. موفقیتهای خوب بسیاری در انتظار شماست. کمی حوصله به خرج دهید. مورد توجه خاص و عام هستید و به جهت داشتن اخلاق پسندیده باید قدر آنرا بدانید.

آبان

پوزش خواستن به گرم شدن روابط کمک میکند. به هیچ وجه از آینده ترسی به دل راه ندهید. نگرانی شما را از کار باز میدارد. آرزوهایی که در دل دارید به زودی عملی خواهد شد. ورزش را فراموش نکنید.

آذر

به نظر میرسد که دل را به دریا زده اید. مرحبا ! هیچگاه برای شخصیت خود خواری نخواهید. در اندوه آنچه از داده اید نباشید چون دوباره آنرا بدست می آورید. پشتکار شما زبانزد همه است. دلتان کمی گرفته، زندگی را بر خود حرام نکنید. افقی روشن در انتظار شماست.

دی

خود را باور کنید اما مغرور نشوید. با زندگی همچون سفری دلپذیر برخود کنید و آنرا از حالت سکون درآورید. کدورتها را کنار گذارید. درهای شانس به رویتان باز است و یک موفقیت بی نظیر شما را صدا میکند اما از خداوند متعال غافلگیر نشوید.

بهمن

در حد توانتان تلاش کنید و از آنچه که دارید لذت ببرید. تمام عمر را در حسرت بسر نبرید. در برابر مشیت الهی جای بحث نیست. خدا از هر کسی بهتر میداند که خیر هر کس در چیست. از بابت کمبودها گله مند نباشید. تمام زنگهای شادی به زودی برای شما به صدا در خواهد آمد. به زودی پیامی پرمحتوا دریافت میکنید که باید به نحو احسن از آن استفاده کنید.

اسفند

 فریب زندگی دیگران را نخورید. به مال دنیا دل نبندید. به خدا ایمان داشته باشید چرا که ایمان به خدا باعث میشود که روزهایتان را زیباتر بیبنید. زنگ در خانه به صدا دز میآید و خبر خوشی در انتظار شماست.

farzanik - ایران - گنبد کاووس
مرسی اردیبهشت.....
دوشنبه 25 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.