مخالفت استیل‌آذین با انتقال کریمی به پرسپولیس

مخالفت استیل‌آذین با انتقال کریمی به پرسپولیس

 باشگاه استیل‌آذین با انتشار بیانیه‌ای مخالفت خود را با انتقال کریمی به پرسپولیس اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در بیانیه باشگاه استیل‌آذین آمده است:

"باشگاه استیل‌آذین در بیانیه‌ای به منظور تنویر افکار عمومی اهالی فوتبال و رسانه‌های گروهی، موارد زیر را در خصوص علی کریمی به آگاهی می‌رساند:

باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین به یاری پروردگار متعال و بر پایه برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در سومین سال فعالیت است وتیم فوتبال آن در لیگ برتر عملکرد شایسته‌ای داشته است. هیأت مدیره باشگاه استیل آذین در همین جا از عملکرد مثبت مدیرعامل محترم وکادرفنی (مربیان) و بازیکنان تیم فوتبال سپاسگزاری می‌کند و امیدوار است موفقیت‌های این تیم تا به پایان ادامه پیدا کند.
در عین حال هیأت مدیره وظیفه خود می‌داند انسجام و تمامیت این تیم را که مورد درخواست کادرفنی و بازیکنان است حفظ کند.
مدیریت باشگاه استیل آذین با آینده‌نگری و با هدف تحکیم حضور این باشگاه غیر دولتی در عرصه ورزش کشور، گام‌هایی اساسی و بر پایه معیارهای بین‌المللی برداشته است و به منظور سهیم کردن هواداران در مالکیت واداره امور باشگاه، به عنوان نخستین باشگاه ورزشی ایرانی، مقدمات لازم را برای ورود به بورس اوراق بهادار، وعرضه کردن سهام باشگاه در بورس، فراهم آورده ایم وامیدواریم این اقدام الگویی برای کل ورزش ایران بشود.

همچنین به عنوان نخستین گام درتأسیس و اداره یک باشگاه حرفه ای غیردولتی، درصدد هستیم یکی از ورزشگاه‌های شهر تهران را با پرداخت بهای عادلانه در اختیار بگیریم و نخستین باشگاه غیر دولتی باشیم که در لیگ برتر صاحب ورزشگاهی متعلق به خود است. در همین راستا، تأسیس مدرسه فوتبال وتشکیل تیم های پایه و سرمایه‌گذاری بایسته در این عرصه‌ها را در فهرست برنامه‌های کوتاه مدت باشگاه قرار داده‌ایم.
برنامه‌ها واقداماتی که از آنها یادکردیم، وده‌ها و ده‌ها برنامه هدفمند دیگر برای رسیدن به هدف‌های زیر طراحی شده یا اجرا شده است:

1-اخذ سهمیه ورود به مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا
2-حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا
3-حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان به عنوان یکی از نمایندگان آسیا
4-الگوسازی، به عنوان باشگاه غیردولتی موفق

هیأت مدیره باشگاه استیل آذین در ابتدای فصل، تیم فوتبال وکادر فنی خود را برای دست یابی به هدف‌های مذکور سازماندهی کرده و در جذب بازیکنان خود، ذره‌ای از اخلاق و ضوابط حرفه‌ای، قوانین و مقررات و عرف حاکم تخطی نکرده است.

همچنین در مورد آقای علی کریمی نیز به همین ترتیب عمل کرده‌ایم. هنگامی که مدیران پیشین باشگاه پیروزی (پرسپولیس) در عقد قرارداد با آقای کریمی تأخیر کردند، مدیران استیل آذین در آخرین لحظات برای حفظ حرمت و شان این بازیکن محبوب وشایسته و با توجه به نقشی که او می‌توانست در تحقق بخشی از هدف‌های باشگاه به عهده بگیرد، با وی مذاکره کرده و در نهایت او را به استیل آذین جذب کرد و اکنون این ستاره فوتبال ایران در بهترین فرم ممکن، در این باشگاه درخشش دوباره آغاز کرده است، اما در همین هنگام که لیگ اوج گرفته و مدیران و کادر فنی و بازیکنان استیل آذین گوشه‌ای از ثمرات و برنامه‌ریزی‌ها و سرمایه گذاری‌های خود را شاهد هستند، کاپیتان ، گلزن اول و ستاره تیم فوتبال استیل آذین نشانه گیری شده و در مجالس و محافل و رسانه‌ها و در ورزشگاه‌ها، انتقال او از استیل آذین به پرسپولیس، به تیتر اول تبدیل شده است.

ما از همه وجدان‌ها آگاه می‌پرسیم: کدام حق، کدام عدالت، کدام عقل سلیم، کدام ضابطه فوتبال حرفه‌ای، کدام مقررات و کدام عرف اجازه می‌دهد بازیکنی را که با طی مراحل قانونی برای مدت یک سال به باشگاهی منتقل شده و نسبت به آن باشگاه تعهد قانونی واخلاقی دارد، در زمانی که مسابقات لیگ در جریان است این گونه زیرفشار بمباران‌های تبلیغاتی قراربدهند؟
کادرفنی ومدیران استیل آذین نیز، مانند آقای علی کریمی و به ناحق، زیر چنین فشارهایی قرار گرفته‌‌‌ند. این فشارهای غیرمنطقی سبب شده است که آقای کریمی که در این لیگ بازیکن اخلاق هم شده بود، هدف کارت‌های زرد و قرمز داوران محترم قرار گیرد و به اجبار، هفته‌ها محرومیت را باید تحمل کند.

بدین ترتیب او و باشگاه استیل آذین، دچار زیان‌های سنگینی شده‌اند. در این روزها تیم فوتبال استیل آذین از همراهی ستاره تیم خود محروم است. مسئول این وضعیت کیست؟ ادامه این وضعیت به سود کیست؟
هیأت مدیره باشگاه استیل آذین، با توجه به آنچه در بالا گفته شد و مطابق با قوانین و مقررات و قاعده عدل و انصاف وبا توجه به نیاز مبرم کادرفنی تیم فوتبال استیل آذین به ادامه حضور آقای علی کریمی در این تیم و با درنظر گرفتن برنامه ریزی‌های ما وسرمایه‌گذاری‌های انجام شده به منظور موفقیت در لیگ برتر و ان‌شاءا... حضور مقتدرانه در عرصه آسیا، با ابراز احترام عمیق به هواداران خون گرم تیم فوتبال پیروزی (پرسپولیس) اعلام می کنیم که آقای علی کریمی تا پایان فصل جاری در باشگاه استیل آذین خواهند ماند، و در پایان فصل، هر آینه ایشان تمایلی به ادامه حضور در استیل آذین نداشته باشند و مدیران پرسپولیس نیز به حضور وی در پرسپولیس اصرار داشته باشند، باشگاه استیل آذین به نفع پرسپولیس، از دایره رقابت برای حفظ آقای کریمی کنار خواهد رفت. ضمن اینکه اگر ایشان مایل به ادامه حضور در استیل آذین باشد درهای این باشگاه به روی ایشان باز است.

هیأت مدیره باشگاه استیل آذین امیدوار است همه چیز بر اساس انصاف، عقل سلیم، حق و قانون و مقررات پیش برود و ارتباط میان دو باشگاه پرسپولیس و استیل آذین هر روز گرم تر وصمیمانه‌تر شود واین دو تیم، دست در دست یکدیگر به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا راه یابند و به یاری پرورودگار یگانه، یکی از این دو تیم، در مسابقات جام باشگاه‌های جهان حضور پیدا کند. "

گفتنی است این بیانیه عصر امروز در حالی صادر شد که حسین هدایتی بارها از تمایل خود برای انتقال کریمی به پرسپولیس صحبت کرده بود اما او برای اینکه مقابل پرسپولیس قرار نگیرد توپ را به زمین هیات مدیره انداخت. با این حال قابل پیش بینی بود که هدایتی نیز تمایلی به این انتقال نداشت. بدین ترتیب سناریوی مالک استیل آذین برای ماندن کریمی در این تیم با اعلام موضوع از سوی هیات مدیره اجرا شد.

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
انسانهایی مثل هدایتی کثیف هستند. امد زرنگی کنه ولی زمانه سیلی بدی به گوش او استیلی نواخت. هر دو دیگر با این کار از چشم هواداران افتادند. هدایتی دیگر خواب پرسپولیس را ببند.اقای کثافت با پول هر کاری شدنی نیست.
دوشنبه 25 آبان 1388

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
اقای هدایتی از وجدان اگاه سوال کرده بودی این هم جواب:. شما وجدان داشتی از اب گل الود ماهی گرفتی و کریمی را که دست رنج و سرمایه یک تیم است به طمع نفع شخصی به تیم بی ریشه ات بردی? تو دم از پرسپولیس نزن که دستت رو شد شیاد.
دوشنبه 25 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
اه حالمون و بهم زدید با این همه خبر کشکی از لنگیا این میاد اون نمیاد اون میره این نمیره بابا یه لشکر لنگم بیاد و بره امسالم تیمتون سوراخه(با علم به اینکه می دونم مدیریت سایتم لنگیه)
دوشنبه 25 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
dannni-سوئد؛ همرزم ابی دل من؛ چرا از وقتی اتش بس اعلام شده مثلimmortal کم پیدا شدی؟؟ دل مون واسه شعرهای اس اسیت تنگ شده دوست من
دوشنبه 25 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
immortal1977-هلند؛ از دست دادن برادرتو بهت تسلیت میگم؛ من هم برادرمو تو نظام کثیف اخوندی از دست دادم/ مادرم میگه؛ برادرت بهشتی بود و برگشت به بهشت؛ میگفت وقتی برادرم به دنیا امد ناخداگاه گریه میکرده که پرستاره بهش میگه خانم چرا اینقدر گریه میکنی؟؟ گفت از همون موقع میدونست که بچه سومش زمینی نیست/ درسته من فقط به خدای بزرگ ایمان دارم؛ ولی به هر حال مسلمان زاده هستم و پدر و مادرم با سلام و صلوات بزرگم کردن/ اگه انسان خدا رو از ته دل قبول داشته باشه میفهمه که همه دینها بهونه ایه برای رسیدن به خالق یکتا/ پس سعی کنیم به دین و اعتقادات هم دیگه احترام بذاریم/ ولی کل کل سیاسی اجتماعی ورزشی مانعی نداره؛ موفق باشید.../ امیدوارم علی کریمی قلبا استقلالی مجبورا لنگی شده تو تیم استیل اذین موفق باشه.
دوشنبه 25 آبان 1388

reza uk - اسکاتلند - گلاسگو
$persian$ - ایران - تهران کوجات میسوزه عزیزم از تو سالیانه اخیراکثره بازیکنانه پرسپویس به عنوانه بهترین بازیکنان بودند ازاینکه جادوگرندارید?ها?اتشنشانی خبرکنم? .
دوشنبه 25 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
مجبوریم امسال با همین تیم بسازیم.ایشالله سال بعدی کریمی رو میگیریم و میپوکونیم.
دوشنبه 25 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
$persian$ - ایران - تهران -چیه بچه جون درموردسرورت درست صحبت کن اخه کسی دوست نداره از کیسه وسفیداب وسنگ پاوحوله چیزی بشنودههههههههههههههه
دوشنبه 25 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر -واقعا ناراحت شدم روح برادرتان شاد من هم بانظرتون موافقم تمامی ادیان قابل احترام هستندوحق توهین نداریم .موفق باشید.
دوشنبه 25 آبان 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
$persian$ - ایران - تهران . . لنگ بودن بهتر از سوراخ حمام بودنه.نه استفراقی؟
دوشنبه 25 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
این مرتیکه هدایتی هم خدا رو میخواد هم خرما رو؛ هم پشتیبانی هواداران پرسپولیس رو میخواد و هم تیم خودش استیل اذین وگرنه این او بود که اول فصل اعلام کرد علی کریمی هر وقت خواست میتونه به پرسپولیس برگرده، البته اون موقع فکر نمی کرد انصاریفر گورش رو گم کنه وشرایط برای برگشت کریمی مهیا بشه وگرنه این حرفو نمیزد، حالا هم دوست ندارید او از تیمتون بره خوب نذارین، دیگه صادر کردن بیانیه چه مدلشه!
دوشنبه 25 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . اولا بچه پاش تو گچه.دوما شما هنوز خیلی وقت دارید تا بفهمید مدیریت سایت لنگیه من 2ساله دارم میام اینجا یعنی نمی دونم مدیر سایت مورد علاقه ام لنگیه یا اس اسیه سوما نبودی روزایی رو که من و رفقایه اس اسی اینجا در به در دنبال لنگیا می گشتیم تا باهاشون کل کل کنیم بری تو آرشیو پارسال متوجه میشی چهارما ببین بالا بری پایین بیای کیسه تو دهن نمی چرخه بهمون نمیاد ولی لنگ وااااااااای مثل باقلوا میمونه لنگی جون اصلا آب میشه تو دهن بقیه چیزاییم که میگید بخاطر خالی نبودن عریضه است مثل لنگن و حوله از این حرفا والا به جون عزیزم حوله من قرمز لگنمونم قرمزه ولی لنگ قرمز آفریده شده قرمزم از دنیا میره.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
reza uk - اسکاتلند - گلاسگو . یه کریمی رو داشتید اونم تموم شد رفت داشتیم داشتیم مهم نیست دارم دارم چی داری هرچند که پارسالتونم یادمه که با جادوگرم چقدر فاصله داشتید با سرور و سالار اس اس قهرمان خوب این بازیکنایه خوبتون چرا تو اکثر ادوار لیگ برتر زیر اس اس قهرمان تشریف داشتن؟حالا کی آتیشنشانی لازمه؟125 شماره اش اونورم همینه شماره اش؟. ehsan_14 - اتریش - وین . پایه ثابت حموم لنگه وقتی دور کمرت میبندی حس میکنی باشگاه فرهنگی ورزشیه پرسپولیس رو بستی دور کمرت
سه‌شنبه 26 آبان 1388

reza uk - اسکاتلند - گلاسگو
$persian$ - ایران - تهران. به قوله قدیمیها به بضیهاجواب ندی ازصدتافوش بدتره قدقدقدا.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
katrina-اسکاتلند/ ممنون عزیز
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
reza uk - اسکاتلند - گلاسگو . هه هه هه معلومه چقدرم جواب ندادی به این میگن کم آوردن نه جواب ندادن سوت بزن هموطن قد قد نکن
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.