نیکبخت: هواداران پرسپولیس من را ببخشند، مجبور بودم

نیکبخت: هواداران پرسپولیس من را ببخشند، مجبور بودم

بازیکن جدید استیل‌آذین گفت: هواداران پرسپولیس من را ببخشند چون مجبور بودم به استیل‌آذین بپیوندم.

علیرضا نیکبخت واحدی پس از عقد قرارداد با استیل‌آذین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس تصریح کرد: خوشحال هستم که به یک تیم قرمز پوش آمده‌ام که در آن بازیکنان بزرگی مثل علی کریمی که یکی از بهترین دوستان من است حضور دارد.
وی افزود: بعد از یک نیم فصل دوری باید زودتر تکلیفم را روشن می‌کردم و با توجه به شرایط پرسپولیس مجبور بودم با استیل آذین قرارداد ببندم. امیدوارم هواداران پرسپولیس من را ببخشند.
نیکبخت ادامه داد: تا چند روز آینده کارت بازی من صادر می‌شود و در خدمت باشگاه خواهم بود. امیدوار هستم انتظارات را برآورده کنم. تمرینات اختصاصی داشته‌ام و فقط باید با تلاش بیشتر در ترکیب تیم قرار بگیرم.
این بازیکن خاطرنشان کرد: اولین هدف من پیوستن به پرسپولیس بود اما بخاطر شرایط این تیم قسمت نبود این اتفاق بیفتد. امیدوار هستم در استیل آذین بتوانم جایگاه خودم را در فوتبال ایران پیدا کنم. استیل آذین تاکنون نتایج خوبی گرفته است.

علیرضا نیکبخت ‌واحدی صبح امروز در باشگاه استیل‌آذین حضور پیدا کرد و قراردادی به مدت 6 ماه در حضور امیر مهریزی، مدیرعامل این باشگاه به امضا رساند. این در حالی است که روز گذشته مسئولان باشگاه استیل‌آذین اعلام کرده بودند قرارداد این بازیکن 18 ماهه است. طبق اعلام مدیرعامل باشگاه مبلغ قرارداد نیکبخت برای 6 ماه 150 میلیون تومان است.

نیکبخت‌: قسمت نشد از حاشیه و تهران دور باشم

بازیکن تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: می‌خواستم از تهران و حاشیه دور باشم، اما قسمت نشد.

علیرضا نیکبخت واحدی امروز پس از انعقاد قراردادش با استیل‌آذین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس عنوان کرد: ابتدای فصل و قبل از پیوستن به تراکتورسازی با مسئولان استیل‌آذین صحبت کرده بودم، اما به تبریز رفتم.
این بازیکن افزود: پس از به وجود آمدن مشکلات و دور ماندن از فوتبال دوباره تصمیم گرفتم حالا که فوتبال از حالت دو قطبی خارج شده است به استیل‌آذین بپیوندم. می‌خواستم از تهران و حاشیه دور باشم اما قسمت نشد و دوباره به تهران بازگشتم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تیم‌هایی مانند ذوب آهن، سپاهان و استیل‌آذین قطب‌های جدیدی را در فوتبال ایران به وجود آوردند، تصریح کرد: من با بیشتر بازیکنان استیل‌آذین در گذشته همبازی بودم. این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و نباید به این موضوع شک کرد.

نیکبخت‌ اظهار داشت: هواداران پرسپولیس نمی‌دانند نیم فصلی را که از این تیم دور بودم چه کشیدم. برای من سخت بود اما آنها یک بار هم سراغی از من نگرفتند.
مهاجم جدید استیل‌آذین ادامه داد: انصاری‌فرد باید پاسخگوی این موضوع باشد، چرا که وی فهرست پرسپولیس را پر کرد تا خیلی از بازیکنان نتوانند با وجود شایستگی در این تیم حضور داشته باشند. قبل از بازی با بنیادکار می‌دانستم در پرسپولیس جایی ندارم. انصاری فرد مشکلات شخصی را با فوتبال در هم آمیخت و من به این دلیل برایش متاسفم.

نیکبخت در مورد رویارویی با پرسپولیس به فارس گفت: من در استقلال هم بازی کردم، اما در حال حاضر فقط به استیل‌آذین تعهد دارم. سعی می‌کنم مانند علی کریمی در روز بازی با پرسپولیس سورپرایزی رو کنم، اما هنوز به فکر آن نیستم.

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس خاطرنشان کرد: خوشحالم کنار بازیکن بزرگی مانند کریمی بازی می‌کنم. من در تیم ملی هم با او بودم و این افتخار بزرگی برای من است.
وی با اشاره به اینکه با هیچ شرطی به استیل‌آذین نیامده و کسی هم به او تذکری نداد، یادآور شد: عادت دارم حرف‌هایم را در زمین مسابقه بزنم و به نیمکت‌نشینی اعتراضی ندارم. در حال حاضر شرایط فوتبال فرق کرده و یک جوان می‌تواند با 5 درصد شایستگی جای من را در زمین مسابقه پر کند. از نیمکت‌نشینی نمی‌ترسم و آماده‌ام با همه رقابت کنم. با استیلی صحبت کردم و هیچ مشکلی با او ندارم. نمی‌دانم چرا برخی‌ها می‌خواهند اول کار شیطنت کنند.

نیکبخت با اشاره به اینکه مشکل منشوری بودنش حل شده است به فارس گفت: دلایل زیادی وجود داشت که یه استیل‌آذین آمدم. یکی از آنها رضایت بازیکنان از مدیریت این تیم بود. ضمن اینکه حضور علی کریمی باعث شد درخواست مسئولان استیل‌آذین را رد نکنم. در حال حاضر بین 4 تیم اول جدول هستیم و آرزو می‌کنم به قهرمانی برسیم.

وی در مورد پیشنهاداتی که قبل از پیوستن به استیل‌آذین داشت عنوان کرد: پیشنهاداتی بود اما نه از تهران و فقط مدیربرنامه‌هایم در جریان آنها بود. تا پایان فصل در خدمت استیل‌آذین هستم و اگر خدا بخواهد، قراردادم را با این تیم تمدید خواهم کرد.
نیکبخت در مورد انتخاب شماره 59 گفت: این انتخاب به دلیل خاصی نبود و یک انتخاب معمولی بود.

انصاری‌فرد: نمی‌توانستیم با بازیکن محروم قرارداد ببندیم

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: نیکبخت واحدی محروم بود و ما نمی‌توانستیم با او قرارداد ببندیم و به این بازیکن پول بدهیم اما برای ما بازی نکند.

عباس انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات اخیر علیرضا نیکبخت واحدی اظهار داشت: حرف‌های نیکبخت مرا یاد صحبت‌های علی کریمی می‌اندازد. هیچ شخصی دیواری کوتاه‌تر از من پیدا نمی‌کند. نمی‌دانم با چه معیاری افراد مرا به خدا واگذار می‌کنند؟
وی ادامه داد: آیا می‌توانستم بازیکنی که محروم است را جذب کنم؟ من به بازیکن پول بدهم و با وی قرارداد ببندم در حالی که نتوانم بازی او را ببینم؛ آیا این درست است؟ بازیکنی که مشکل دارد را نمی‌توان جذب کرد. نیکبخت به خاطر منشور اخلاقی محروم بود. ضمن اینکه تیم را با نظر کمیته فنی بستم و دوست نداشتم یک نفر را هم بدون هماهنگی جذب کنم.
انصاری‌فرد خاطرنشان کرد: نیکبخت حرف خودش را زده است. فکر کنم این باب شده است که هر شخصی از تیمی کنار گذاشته می‌شود اشخاص دیگر را مقصر دانسته و آنها را به خدا واگذار می‌کند.
انصاری‌فرد عنوان کرد: خدا به همه اتفاقات آگاه است و رفتارهای افراد را مشاهده می‌کند.

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
نیکبخت جان استیل اذین ازخودمان هست این حرفها چیه بابافرقی نمیکند.
یکشنبه 24 آبان 1388

sibzaminirani - ایران - ایران
من که خدا رو شکر کردم که پرسپولیس از دست نیکبخت نجات پیدا کرد. او زمانی بازیکن خوبی بود اما الان دیگه نه
یکشنبه 24 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
تو خود فروش وهرجائی هستی.ما استقلالی ها خوب می شناسیمت.شانستو توو پیکان قزوین هم امتحان کن.
دوشنبه 25 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
اه کاش لنگی میشد
دوشنبه 25 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
وقتی لنگیها فهمیدن نیکبخت رفته استیل اذین از خوشهالی حلوا خیرات میکردن؛ خیلی خوش....ه دم بادم میخوابه و طلب بخشش میکنه/ این پرروئی یکی از خصلتهای بدی که نیکبخت بعد از اینکه از استقلال رفت از همنشینای لنگیش به ارث برد
دوشنبه 25 آبان 1388

آنتی کافر1 - ایران - شیراز
این نیکی هم احتمالا از نوادگان مارکو پلوی خودمونه. مورچه چیه که کله پاچه هم داشته باشه. بابا کسی نیست به این میمونک چیتوز بگه اخه میمون قیافه خوبی داری هر روز میری خودت را یه جایی به معرض نمایش می ذاری؟بدبختها استیل اذینی ها؟ کریمی کم بود حالا نیکی هم اضافه شد.
دوشنبه 25 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
مرده شور ببرش خاک بر سر عوضی لنگ حمومی ...علیرضا واحد بدبختی
دوشنبه 25 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
مرده شور ببرش خاک بر سر عوضی لنگ حمومی ...علیرضا واحد بدبختی
دوشنبه 25 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
آنتی کافر1 - ایران - شیراز -تو هم درمورد برق نظر بدهی کافی هست یافجر 3پا
دوشنبه 25 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر -چقدر بی ادب تشریف دارید خانم اینقدرجوش میاری مجبورنیستی نظربدهی شماهمان بهتربروی باکیسه حمام لایه برداری کنی برای پوستت هم خوب هست.
دوشنبه 25 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.