صداوسیما: رجوع مردم به ماهواره ۲ برابر شد

صداوسیما:رجوع مردم به ماهواره 2 برابرشد

دارابی هم چنین از رشد روزافزون حضور ماهواره در میان خانواده‌های ایرانی خبر داد و این روند را نگران کننده دانست و افزود میزان روی آوردن مردم به ماهواره نسبت به سال قبل دوبرابر شده است.

قائم‌مقام سازمان صداوسیما با اشاره به این که 40درصد مردم به ماهواره روی آورده‌اند گفت: روند گسترش ماهواره در جامعه بسیار نگران کننده است.

به گزارش ایسنا، علی دارابی در همایش بین‌المللی غدیر با اشاره به تلاش دشمن در میدان جنگ رسانه‌یی، تصریح کرد: دشمن برای پیاده کردن اهداف خود دیگر در میادین نظامی سرمایه گذاری نمی‌کند بلکه سرمایه‌گذاری اصلی او در جنگ رسانه‌ای و از طریق شبکه‌های ماهواره‌یی است.

وی تلاش‌های دشمن را در جهت تضعیف چهره اسلام دانست و افزود: استکبار، درصدد ترویج اسلام آمریکایی است. تضعیف اسلام، ترویج آیین مسیحیت و اسلام آمریکایی مهم‌ترین هدف استکبار جهانی از راه‌اندازی انواع شبکه‌های ماهواره‌ای به ظاهر مذهبی است.

دارابی هم چنین از رشد روزافزون حضور ماهواره در میان خانواده‌های ایرانی خبر داد و این روند را نگران کننده دانست و افزود میزان روی آوردن مردم به ماهواره نسبت به سال قبل دوبرابر شده است.

وی در ادامه گفت: در پشت پرده‌ راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای، استکبار جهانی نقش اساسی دارد. این پدیده و شبکه‌های اینترنتی جوامع مختلفی را زیر پوشش خود قرار داده‌اند تا از این طریق ایده‌ها و افکار استکبار را بر جوامع القا کنند.

دارابی با اشاره به غیرقانونی بودن استفاده از ماهواره در کشورمان مگر برای عده‌ای از خواص و نخبگان، اظهار کرد: امروز با توجه به اینکه 40 درصد مردم به انواع شبکه‌های ماهواره‌ای دسترسی دارند، می‌توان گفت بیشتر مردم ما جز نخبگان هستند.

قائم مقام سازمان صدا و سیما با بیان این که طبق آخرین آمار جهانی 347 ماهواره‌ تلویزیونی سراسر جهان را زیر پوشش خود قرار داده‌اند، اذعان کرد: از این تعداد 300 شبکه به صورت گسترده‌ای فعالیت می‌کنند که سهم منطقه آسیا از این تعداد در حدود 214 ماهواره است.

وی هم‌چنین از راه اندازی 18 هزار و 209 شبکه تلویزیونی در دنیا خبر داد که تعداد 116 مورد آن‌ها به صورت فعال، کشور ما را زیر پوشش خود قرار داده‌اند و هدف اصلی این رسانه‌ها را تضعیف روحیه دینی و ارزش‌های اسلامی جامعه ما دانست.

دارابی در پایان خاطرنشان کرد: انواع شبکه‌های تجزیه طلب قومی، تبلیغاتی و بازاریابی، فارسی زبان ضد فرهنگی و سیمای آزادی که مربوط به فعالیت منافقان است از جمله رسانه‌هایی هستند که متأسفانه به بیشتر خانه‌های ایرانی نفوذ کرده‌ و بعضا دچار فروپاشی خانواده‌ها می‌شوند.

rezanl - هلند - امستردام
خاک بر سرتون که نمیدونید تلویزیون فقط کلاسهای حوزه و پخش اذان و نمایش ضد اسرائیلی نیست و مردم به تنوع نیاز دارند که با اسلام در تضاده
یکشنبه 24 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
چشمتون کور دندتونم نرم آدم بودید مثل آدم با مردمتون برخورد می کردید بهشون میرسیدید بهشون دروغ نمی گفتید تا مردم بشینن پایه رسانه شما
یکشنبه 24 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
خب خدا را شکر...
یکشنبه 24 آبان 1388

persia_64 - ایران - طهران
وی هم‌چنین از راه اندازی 18 هزار و 209 شبکه تلویزیونی در دنیا خبر داد که تعداد 116 مورد آن‌ها به صورت فعال، کشور ما را زیر پوشش خود قرار داده‌اند و هدف اصلی این رسانه‌ها را تضعیف روحیه دینی و ارزش‌های اسلامی جامعه ما دانست. --آره جون عمت - بی کارن -
یکشنبه 24 آبان 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
اسلام آمریکایی دیگه چه مدلشه !. خودشون ملت رو میکشن و شکنجه میدم بعد میگن باید مارو تحمل کنید.
یکشنبه 24 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
نه باباجون من ، اسلام ایرانیش چه که آمریکائیش باشه؟اسلام باید بره به زباله دان تاریخ کلا!
دوشنبه 25 آبان 1388

JLL.تهران - ایران - تهران
مهم نیست
سه‌شنبه 26 آبان 1388

yafaya - ایران - تهران
ننگ ما . صدا و سیمای ما
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.