تصویر دکتر وظیفه ۲۶ ساله بازداشتگاه کهریزک : علت مرگ سکته قلبی در خواب اعلام شد

تصویر دکتر وظیفه 26 ساله بازداشتگاه کهریزک :
علت مرگ سکته قلبی در خواب اعلام شد

رامین پور اندرجانی

رامین پور اندرجانی 26 ساله ، پزشک وظیفه بهداری نیروی انتظامی تهران بزرگ بامداد روز سه شنبه به طرز مشکوکی در استراحتگاه خود در ساختمان فرماندهی بهداری نیروی انتظامی تهران بزرگ درگذشت. علت فوت وی به خانواده اش سکته قلبی (در خواب) اعلام شده است.
دکتر پوراندرجانی که در دوران حوادث بعد از انتخابات به عنوان پزشک بازداشتگاه کهریزک فعالیت می کرد و تعدادی از قربانیان شکنجه های این زندان از جمله محسن روح الامینی را دو روز قبل ازفوتش ویزیت کرده است پس از افشای فوت روح الامینی بمدت یک هفته بازداشت میشود و برای اعتراف به ابتلای وی به مننژیت تحت فشار قرار میگیرد، پس از انتشار گزارش مستند پزشکی قانونی مبنی بر فوت روح الامینی به علت اصابت ضربه به سر، به قید ضمانت آزاد می گردد....

دکتر پوراندرجانی پس از آزادی هم بارها مورد بازجویی توسط بازرسی کل ناجا، دادسرای نظامی و شورای انتظامی پزشکی قانونی کشور قرار گرفت.
دکتر پوراندرجانی که در نتیجه حضورش در کهریزک آگاهی کاملی از جزییات شکنجه ها و عاملین آن داشت علاوه بر مراجع قانونی از طرف افراد و نیروهای ناشناس نیز برای عدم افشای حقایق و دخالت مستقیم سران نظامی و انتظامی کشور در شکنجه های بازداشتگاه کهریزک بارها مورد تهدید و ارعاب قرار می گرفت.
پیکر وی پس از شستشو و انجام مراسم کفن که در غیاب خانواده اش در تهران انجام گرفته بود با همراهی چند تن از مامورین انتظامی به تبریز منتقل شده و در صبح روز پنجشنبه 21/8/88در فضایی امنیتی در وادی رحمت تبریز به خاک سپرده شد.

panizl - ایران - تهران
کشتنش.
یکشنبه 24 آبان 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
هر کی جونشو دوست داره از ایران بزنه بیرون...
یکشنبه 24 آبان 1388

niki_piki - انگلیس - لندن
کثافتها! کی بشه نوبت به ان و مجتبی برسه !!!!. الهی امین...............
یکشنبه 24 آبان 1388

665+1 - امریکا - جهت
بازم از اون آمپول های معروف تو خواب کی یکی به علی گدا میزنن
یکشنبه 24 آبان 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
بعدها تاریخ قضاوت افشا خواهد کرد ...
یکشنبه 24 آبان 1388

navid_uk - اسکاتلند - گلاسکو
واقعا فکر میکنن که مردم این اخبار دروغ رو باور میکنن. بنده بی گناه رو میکشن و میگن تو خواب سکته کرد. چی باید گفت؟خیلی عذاب اوره
یکشنبه 24 آبان 1388

sanazsarmad - المان - مونیخ
روانت شاد ای بزرگ مرد ایران. ما همه خواهران و برادران ایران زمین راه شما را ادامه می دهیم. عزیزانم راحت بخوابید که ما بیداریم و انتقام خون شما را می گیریم. خداوندا اینان جوانان ایران هستند که پرپر می شوند بار الها ما را برای نابودی کامل ضحاکان یاری برسان. آمین یا رب العالمین
یکشنبه 24 آبان 1388

kohsar - انگلیس - ولورهامپتون
مرگ برجمهوری نا اسلامی ایران......سلام برازادی ودمکراسی روحش شاد
یکشنبه 24 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
لعنت به خامنه ای.
یکشنبه 24 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
سرلشگر جعفری:‌ . اولویت امروز سپاه و مراکز بسیج استانی مقابله با تهدیدات نرم است . مقام معظم رهبری از اقدامات بسیج و سپاه در فرونشاندن آتش فتنه، تقدیر کرده‌اند/// وضیفه اصلیشون کشتن مردم است
یکشنبه 24 آبان 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
والا جمهوری اسلامی روی پزشک احمدی رو سفید کرده به امید ایرانی ازاد بدون زندان سیاسی به قول داریوش عزیز تا در همه جهان یکی زندان هست/در هیچ کجای عالم آزادی نیست
یکشنبه 24 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن. چشم مثه شما که یکم بهت فشار اومد فلنگو بستی همه هم همینکارو میکنن. متاسفم که حتی جلوی دهنتم نمیتونی بگیری که لو نری. حالا خوبه تو انگلیس هستی که عمدتا آوارن و با سیلی صورت خودشونو سرخ نگه میدارن، فک نکنم وضیعت بهتری از ایران داشته باشی. اینجور وقتا بجای اینکه مردمو تشویق به موندن و مقاومت کنی میگی مثه خودت فلنگو ببندن؟ خیلی هنر کردی خودتو در به در کردی؟ اخبارش میرسه که ۷-۸ سال چشم انتظار یه اقامت زپرتی میشن که باهاش تازه میشه کارگری رو شروع کرد.
یکشنبه 24 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
خدابیامرز کراواتش ارزون بود.
یکشنبه 24 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
کثافتها از هیچ جنایتی رویگردان نیستند ٫ خدا بیامرزدش یه عمر درس خوند و دکتر شد اونوقت ببین چطور جوون این مملکت رو که میخواست خدمت کنه از بین بردن ٫ مرگ بر اسلام ناب محمدی بالاخص مذهب جعلی شیعه ٫ عرض تسلیت به خانواده این شهید برومند.
یکشنبه 24 آبان 1388

raminjaf - هلند - رو
از یاد نمیری چون در راه عقیدات مصمم بودی ای قهرمان.ما انتقام خون همی خواهرانو برادرامنو میگیریم.
یکشنبه 24 آبان 1388

mehr-uk - بریتانیا - نا تینگهام
Sonia236 - آمریکا - نیویورک من یکی در تعجبم تو چقدر احمقی ؟حتی از درک یک ابراز همدردی.راستی مگه خودت ویا خانواده گرامی با دعوت عمو سام اونجا هستی؟بسه بابامجان هر کسی ازاده عقیدشو بگه اگه موافق نیستی مهربانانه بیان کن نه بدان حالت؟؟؟؟؟
یکشنبه 24 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
روز چهاردهم بهمن 1318 نعش دکتر ارانی را به غسال خانه بردند. یکی از دوستان نزدیکش نعش او را معاینه کرد و علائم مسمومیت در جسد او تشخیص داد. مادر پیر دکتر ارانی، زن دلیری که با خون دل وسائل تحصیل پسرش را فراهم کرده بود، روز چهاردهم بهمن 1318 جسد پسر خود را نشناخت. بیچاره زبان گرفته بود، که این پسر من نیست. این طور او را زجر داده و از شکل انداخته بودند. همین مادر چندین مرتبه دامن پزشک معالج دکتر ارانی را گرفته و از او خواسته بود که پسرش را نجات دهد دوا و غذا برای پسرش بفرستد. دکتر زندان در جواب گفته بود این کار میسر نیست. برای اینکه به من دستور داده اند که او را معالجه نکنم!.
یکشنبه 24 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
چطور دکتر ارانی مرد، جزو اسراری است که بعداْ کشف خواهد شد، جزو رمزهائی است که حل آن با سرنوشت ملت ایران توام است. هر روزی که ملت ایران توانست قاتلین دکتر ارانی را به کیفر برساند و مجازاتی را که حق این گونه اوباش است، درباره آنها اعمال نماید، یک قدم در سیر ترقی و تکامل فراتر نهاده و فقط وقتی ملت ایران می تواند جزو ملل مترقی دنیا به شمار آید که از قتل ظالمانه امثال دکتر ارانی جلوگیری کند و راه ترقی و تکامل آنها را تضمین نماید
یکشنبه 24 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
مطلب از : بزرگ علوی
یکشنبه 24 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
mehr-uk - بریتانیا - نا تینگهام. احمق .نمیتونی .یا اگه میکنی حد اقل فحاشی نکنی؟ معلومه از اون در به دارا هستی که اینقد سوختی، عب نداره بکش تا جونت دراد. در ضمن حتما همونی که با یه آی دی دیگه اومدی فحش میدی واگر نه دلیل نداشت انقد بسوزی، من فقط با اون بودم و جمع نبستم که به مبارک برخورده مگر اینکه یا همونی که با یه آی دی دیگه اومدی یا اینکه در به دری.
یکشنبه 24 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
mehr-uk - بریتانیا - نا تینگهام. چقدم پرو هستی فحشتو میدی بعدم نصیحت میکنی که مهربانانه حرف بزنن!! در به در!!
یکشنبه 24 آبان 1388

ali483 - ایران - کرج
ظلم پایدار نیست . بالاخره یه روزی ظلم های ضحاکان رو خواهد شد .
یکشنبه 24 آبان 1388

hossin43 - ایران - بچه ی دریا
بقیه شهود فکری برای خودشون بکنن!!!!
یکشنبه 24 آبان 1388

سکوت - ایران - تهران
عجب سیاه روزگاریست این روزگار میخواهم آن شکر بعد این روزگار تلخ‌تر از زهر نیاد نه زهرش رو میخوام نه شکر بعدش رو ای خداااااااااااااااااااااا. ای انسااااااااااااااااااااااااان چرا سکوت تا کی سکوت. Sonia236 - آمریکا - نیویورک دوست گرامی بهتر کمی آرام‌تر در مورد نظر دیگران ابراز عقیده کنیم.من می‌فهمم چقدر این اخبار دردآور و تلخ و وجود آدم رو به آتیش میکشه اما جمله Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن عزیز را هم میشود ازش درد و خفقان ایران حاضر رو استنباط کرد ایرانی در همه جای این دنیا الان قلب و روحش آشفته است کسی رفته‌ها رو نباید توبیخ کنه اما تشویقی هم نداره دموکراسی درست یعنی اجازه تصمیم درست و آزادانه به تمامی انسانیت. پیروز باشید و بهترین. یا حق
یکشنبه 24 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
zorro.ir - ایران - تهران -در مقابل چنین ظلم و جنایتی همین رو تونستی بگی؟کراواتش ارزون بود؟واقعا که!!!
یکشنبه 24 آبان 1388

sepanta_mehr - ایران - تهران
به نظر من جوانانی که جانشان در معرض خطره باید از اون مملکت برن بیرون اینها به هیچ کس رحم نمیکنند اکبر ومنوچهر محمدی رو همه به یاد دارن اکبر به طرز وحشیانه کشته شدوبرادرش منوچهر که باور نمیکرد مجبور به فرار شدو تنها نام او بعنوان ازادمرددر اذهان ما باقی ماند. اگر ارش حجازی هم ایران بودهمینطور سرشو زیر اب میکردن.سالهاست که هر روز به تعدادکشته شدگان و اعدامیان اضافه میشه و ما؛در حالیکه نظاره گریم فقط این بار غم را بر دوش میکشیم و هر روز افسرده تر از روز قبل..
یکشنبه 24 آبان 1388

erfan1352 - ایران - تهران
Neda-ye-Iran این تصورت اشتباهه که هر کی جونشو دوست داره بره بیرون از ایران.شما ها که رفتید،کاری از دستتون بر نمیاد حد اقل میتونید تشویق کنید اونائیرو که تو ایران جونشون کف دستشونه و دارن اعتراضشون رو به گوش جهان میرسونن.لطفا اگه خارج از ایران هستید و بیرون گود هستید،اینطوری حرف نزنید.
یکشنبه 24 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
بیچاره کشتنش . با این کراوات مرحوم رو چسبوندن به ضد انقلابها و کشتنش . جرم بزرگ مرحوم این بوده که اسرار مگو را دیده بوده
یکشنبه 24 آبان 1388

ham-safar - ایران - تهزان
تمام کسانی که در خارج هستید چه انها که به قول مهر یو کا از انگلیس فلنگ رو بستن و یا غیره.. بدانید ملت ایران راه خود را میداند و نیازی به کامنت هاوحتی تظاهرات شما هم ندارد ما تا اخر از ایران دفاع خواهیم کرد شما هم همان کنار گود بنشینید و بگید لنگش کن.
یکشنبه 24 آبان 1388

انسانیت - ایران - تهران
آخ دیگه فوشهامون هم تموم شده چی بگیم!!!
یکشنبه 24 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
روحش شاد/ ارزوی صبر برای خوانواده محترم دکتر رامین/ مرگ بر نظام کثیف اخوندی/ اسیاب به نوبت...
یکشنبه 24 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
بزودی زود ما هم ایادی و مزدوران جنایتکار حاکم را می خودکشانیمشون .
یکشنبه 24 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
سکته قلبی در خواب!!!!!گفتید و ما هم باور کردیم!!
یکشنبه 24 آبان 1388

maryam2009 - ایران - ایران
آقای-ir zorro شما از کجا فهمیدی کراواتش ارزون بود..؟؟. متاسفم که در ظواهر موندی ..واقعا متاسفم برات..
یکشنبه 24 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
Sonia236 - آمریکا - نیویورک اینجا اصولا همه (از جمله خودم) بی ادبن و خیلی علاقه دارند که به هم نهایت محبتشون رو با چند تا فحش آبدار نشون بدن ولی شما دیگه واقعا نوبری. من آدمی به شدت خشونت و نفرت شما هنوز اینجا ندیدم. یکخورده آهسته. درسته این جای خوبیه واسه خالی کردن خیلی چیزها اما اگه زیادی هم خالی کنی بسته میشه. پس واسه خودت میگم. یه چیزی همیشه واسه روز مبادا بذار. آفرین دختر خوب!
یکشنبه 24 آبان 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
روحش شاد .اصولا این جنایتکاران هر کسی که از کارشان سر در بیارن را سربنیست میکنند حالا چه ناخواسته و چه آگاهانه.مزدوران هم بدانند روزی هم نوبت شماست یا با واجبی از طریق رژیم اسهال و ......یا درنهایت بدست ملت سربنیست خواهید شد.پس خوشحال نباشید که دکتر را کشتید و یا در زندانها دست به همه جور تجاوز و جنایت میزنید.نوبت شما هم میرسه.
یکشنبه 24 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
جنایتی دیگر از حامیان اسلام .
یکشنبه 24 آبان 1388

siamakk - ایران - تبریز
خدا این سرباز واقعی رو بیامرزه وروحش قرین رحمت کنه!لعنت خدا هم بر قاتلین
یکشنبه 24 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
خانم ندا من الان 20 روزه از ایران خارج شدم اما اگه زن و بچه نداشتم هرگز اینکارو نمیکردم دیروز دادنامه دادگاهمو برام ارسال کردن 15سال حبس برام بریدن . مرگ بر اخوند جنایتکار
یکشنبه 24 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
Kavkaz - ایران - تهران maryam2009 - ایران - ایران .روحش شاد ٫اما کسی که از جنایات داخل کهریزک اطلاع داره و اطلاع رسانی نمی کنه خودش رو از مردم جدا کرده از اولین روز در کهریزک بوده و همه جنایات رژیم رو دیده چرا هیچ کدوم رو افشا نکرده بود حتی بطور مخفیانه ودر ضمن اگر از خودشون نباشی هیچ وقت در چنین پست مهمی قرار نمی گیرد باز هم میگم روحش شاد توی کهریزک و اوین جون جونای ایران هیچ قیمتی نداره من اینو از نزدیک حس کردم که امیدوارم قسمت شما هیچوقت نشه.
یکشنبه 24 آبان 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
اونایی که ملت رو به فرار از کشور تشویق میکنن مزدورهای جمهوری اسلامی هستند که میخوان دیگه مبارزی اینجا نمونه و مملکت رو درسته قورت بدن. زهی خیال باطل.
یکشنبه 24 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
kohsar - انگلیس - ولورهامپتون. این رژیم واقعا اسلامی هست یک اسلامی وحشی و کثیف.
یکشنبه 24 آبان 1388

niyaz - انگلیس - لندن
ماها خودمون با هم کنار نمیاییم و دائم با هم درگیری لفظی داریم اون وقت توقع دارین بشه با هم دلی و یه رنگی به داد کشور رسید؟ آخه این چه وضعشه عوض همدردی و هم فکری با هم و به جای یه خدا بیامرزی به جون هم میاوفتید. خدا بیامرزدش و به خانوادش که کلی زحمت کشیدن که یه پزشک تحویل جامعه بدن که یه روزی باعث افتخارشون بشه طلب آرامش از خدا دارم خدا بهشون صبر بده.
یکشنبه 24 آبان 1388

azarfarinaaz - ایران - رشت
قلب وروح ادم از این همه ظلم به درد میاد! چه باید کرد!!!!!! چه میتوان کرد؟!!
یکشنبه 24 آبان 1388

sotedelan - هلند - المیره
سروکله سر کار مختاری و اون دکتره بود که باامپول هوا دنبالش بود وهر مخالفی رو ازسر راهش برمیداشت ( توی فیلمهاوسریالها ).ولی انگار واقعیت داره و اونا پیداشون شده..لعنت به این رژیم از بزرگ تا کوچکشون که بوی گند تعفنشون دنیا رو برداشته وهرانسان ازاداندیشی روبوی تعفنشون ازار میده.لعنت به اون حرامی هندی با ابن دن و مسلکش و این نوه ونوچه هاش به امید روزی که مقبره این حرامی هندی و همکیشانش جایی برای رفع حاجت و خلاصی ازدرد شکم باشد.لعنت ونفرین بر رژیم اسهالی خ.. نی
یکشنبه 24 آبان 1388

quick31 - امریکا - واشنگتون
شاهد تجاوز و شکنجه هاشون بوده سربه نیستش کردن
دوشنبه 25 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
خدایا عجب صبوری!! عجب دل بزرگی !! ما چیکار کنیم که مثل تو صبر و دل دریایی نداریم؟؟ ما که تاب تحمل این همه ظلم و بدی رو نداریم.قتل. تجاوز. خیانت. دشمنی. میخواهی به کجا برسونیمون؟
دوشنبه 25 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
Sonia236 - آمریکا - نیویورک حرف دهنتو چرا نمیفهمی خانم منظورت چیه همه تو اینگلیس اوارن احتمالا شما کار تن فروشیت خوب گرفته که مثل انگلیس امده ها اواره نیستی.. مزخرف
دوشنبه 25 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی. یکم از حرفای من با اینکه حرف رکیکی نبود طبقه قوانین سایت حذف شد که بالانس حرفم یکم به هم ریخت. البته نمیدونم چرا شما به نمایندگی مهر یو کی و اونم به نمایندگی ندای ایران حرف میزنید مگر اینکه احیانا همگی یه نفرید. مهم نیست من این کارو نمیکنم یه تنه با ۱۰ نفرم باشه حرف میزنم چون حرف زدن بلدم نیاز به حقه بازی از ضعف ندارم. نفهمیدم منظورت از اینکه به فحش علاقه داری چیه اگه میخوای بدی بده جواب بگیر. من کجای حرفام نفرت بوده چرا به در و دیوار میزنی اون یه حرفی زد منم یه چیزی گفتم توشم فحش نبود ولی اون کم آورد فحش داد جواب گرفت که یاد بگیره حرف جواب داره. (البته حیف که حذف شد خوب بش نچسبید). من اینجا به هیچکس حرف نفرت آمیز نزدم اگه زدم کپی کن که نگم حرف پروندی واسه خودت. بعضی از خارج نشینا (البته بعضیشون نه اونایی که برای مردم ایران سنگ تموم میذارن و غمخوارن و انچه در توان دارن انجام میدن که کلی هم دلگرمیه ) تا حالا هیچ کاری بلد نبودن بکنن جز اینکه زحمت لاگین کردن و کناره گود نشستن و لنگش کن گفتن ، و گفتن ..../
دوشنبه 25 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
ادامه: ...اینکه موسوی و کروبی الن و بلن و با اینان و باید بمیرن و.. ولی هیچ راه کاری هم ندارن بدن، یه مشت حرف چرت بی خاصیت و قدیمی که مال قبل انتخاباته و دیگه فسیل شده و بچه دبستانی ها هم بش میخندن و فقط اثر منفی داره اگرچه کسی دیگه حتا ارزش جواب دادن بشونم نمیده انقد حرفاشون کم ارزشه ، فقط بهشون گفتم وقتی خودتون هیچی بلد نیستین و ترسو هستین لا اقل در مورد اونا که جونشون کف دستشونه و از اونا دارن که مردونه اون هم تو ایران وایسادن، این حرفارو نزنید که البته دیدم جوابی نداشتن بدن ، کجای این حرف نفرته آخه یه چیزی نگو خودتم خندت بگیره. شایدم اصلا معنی کلمه ی نفرت رو نمیدونی. بهتره به جای سبک کلیشه یی "بابا نصیحتی"، راجبه موضوع حرف بزنید و فحش ندید ۳ تایی تون (که در واقع یه نفرید) .
دوشنبه 25 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
erfan1352 - ایران - تهران. عزیز منم همین رو بشون دارم میگم ولی مثل اینکه خیلی درکش براشون مشکله هی بالا پایین میپرن بجای اینکه یه دو دو تا چارتا ساده رو بگیرن! مثینکه یه نفر گفت اونایی که تو ایران هستن درک عمیقی از اوضا دارن راست میگفت! یه عده از این فکل کراواتی های تی وی های لس آنجلسی که ۳۰ سال کارشون فحش دادن به هم بوده از حماقتشون فک میکنن مردم ایران ساده لوحن که پشت موسوی وایسادن ولی نمیفهمن که مردم ایران چون به درک بالاتری رسیدن پشت موسوی وایسادن!
دوشنبه 25 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مگه 26 ساله هم سکته می کنه؟!! اونوقت تو حوزه ی علمیه یا بیت رهبری موجودات ماقبل تاریخی هستند که هیچ وقت سکته نمی کنند.
دوشنبه 25 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
mashady - انگلیس - منچستر. بیسواد کارتون خواب‎, من کی گفتم همه گفتم عمدتا ! فرق همه که یعنی ۱۰۰% رو با عمدتا که یعنی مثلا ۷۰% رو نمیدونی؟ حداقل یه دیپلم میگرفتی میرفتی اونجا هاها! مزخرف .. بی سوادته بی تربیت .. اینی که گفتم آماریه که تو tv میده، که معلومه تو هم جزوشی! در به در کارتون خواب باز یه آی دی fake ساختی تو؟
سه‌شنبه 26 آبان 1388

saken - ایران - یزد
این هم یک شهید دیگر درراه آزادی . مردم چه نشسته اید
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.