کاشانی: به خاطر آرامش پرسپولیس ترجیح می‌دهم سکوت کنم

کاشانی: به خاطر آرامش پرسپولیس ترجیح می‌دهم سکوت کنم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: چون به دنبال آرامش تیم هستم صلاح می‌بینم در برخی از اوقات سکوت کنم.

حبیب کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره کم مصاحبه کردن خود تصریح کرد: درست نیست مسئول پرسپولیس هر روز و هر دقیقه به خاطر یک مطلب مصاحبه کند. به همین دلیل صلاح می‌بینم در برخی از اوقات سکوت کنم چون ما به دنبال آرامش پرسپولیس هستیم نه اینکه تیم وارد حاشیه شود.

وی افزود: تلاش کردم در این مدت که در پرسپولیس حضور دارم تیم به رفاقت و دوستی برسد، اما مأموریت من هنوز تمام نشده و در نیم‌فصل دوم باید این کار را انجام دهم.

کاشانی در مورد اینکه کدام بازیکنان از پرسپولیس جدا شده و چه بازیکنانی اضافه می‌شوند گفت: درباره اضافه شدن کریمی به پرسپولیس هیچ چیز مشخص نیست. می‌خواستیم چند بازیکن را معاوضه کنیم، مثلا آرفی اگر بخواهد به تیمی برود به خاطر شرایط آئین‌نامه‌ای لیگ برتر حتمأ یک بازیکن اروپایی باید جایگزین او شود. واقعأ نمی‌شود کاری کرد، چون در این صورت دستمان خالی می‌شود و دچار مشکل خواهیم شد.

وی یادآور شد: تعویض بازیکنان برای ما سخت است و فعلأ تصمیم گرفتیم با همین بازیکنان به کار خود ادامه دهیم، اما چند بازیکن پیشنهادات خوبی دارند و هنوز در مورد انتقال آنها به تصمیم قطعی نرسیده‌ایم.

کاشانی درباره حضور نیکبخت در پرسپولیس گفت: قصد داشتیم نیکبخت واحدی را به تیم اضافه کنیم که هنوز موفق به این کار نشده‌ایم. به همین دلیل با شرایط موجود به کار ادامه دهیم تا بعد از بازگشت از امارات تصمیمات نهایی را اتخاذ کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد حضور در اردوی امارات به فارس گفت: می‌خواهم چند روزی در امارات کنار تیم باشم و با مسئولان چند باشگاه اماراتی نیز در مورد همکاری ورزشی و فعالیت‌های اقتصادی بحث و گفت‌وگو کنم. در هر صورت ما پرسپولیس هستیم و تیمی بزرگ در آسیا محسوب می‌شویم و هر تیمی دوست دارد با ما همکاری کند.

کاشانی در پاسخ به این سئوال که چرا دوست ندارید درباره اختلافات پیش آمده با انصاری‌فرد و هدایتی صحبت کنید، عنوان کرد: با هیچ کس اختلاف ندارم و به کار خود ادامه می‌دهم. برای تمام کسانی که روزی در پرسپولیس حضور داشته‌اند آرزوی موفقیت می‌کنم و از خبرنگاران می‌خواهم دیگر این سئوال‌ها را از من نپرسند.

وی در مورد وضعیت پرسپولیس در نیم‌فصل دوم اظهار داشت: با نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر اختلاف ما با صدر جدول کم شده است. تیم‌ها به یکدیگر نزدیک هستند و این کار را برای ما سخت کرده است. سعی می‌کنم با همکارانم در باشگاه بستری را آماده کنیم که کرانچار و بازیکنان با آرامش به کار خود ادامه دهند.

کاشانی گفت: بدون شک نیم فصل دوم باید قدر امتیاز‌ها را بیشتر بدانیم و هر بازی حکم فینال را دارد. جا دارد از سازمان تربیت بدنی و سعیدلو تشکر کنم که با کمک خود باعث حل مشکل بازیکنان پانامایی شد.

$persian$ - ایران - تهران
شنیدم بازم می خواید خاله نیکی رو برگردونید به به ما از این وصال دوباره استقبال میکنیم
شنبه 23 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
$persian$ - ایران - تهران .خاله به استیل اذین پیوست.
شنبه 23 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
اصلا من نباشم حال کامنت گذاشتن ندارید نه ؟؟کجایید؟
یکشنبه 24 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
katrina-اسکاتلند/ شما هم اگه جای ما بودی و این همه خبر حاشیه ای و درپیتی از لنگهای حموم میدیدی؛ دیگه حالت از نظر دادن بهم میخورد/ خسته شدیم اینقدر خبرهای خاله زنکی از این لنگیها شنیدیم/ کاسه کوزتون و جم کنین تا فوتبال ایران یه نفس راحت از دست شماها بکشه/ فکر کنم خودتم دیگه قبول داری که این خبرهای صد من یه غازه لنگی تکراری شده و ارزش وقت تلف کردن نداره؟/
یکشنبه 24 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
borj - ایران - بوشهر . حیف شد بازیکنه بدرد نخوریه یه جاشون رو پر میکرد
یکشنبه 24 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر پس چرا هنوز اینجا حیرونی 6 تایی . .
یکشنبه 24 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
kadkhoda saeid uk-منچستر-1-من درگیرکاربودم2-من پرسیدم کجایید دیگه چرا بااین تندی جواب میدهی اب روغن قاطی کردی ؟3-تیم درپیتی شماست که توحاشیه سیر میکنه خاله زنکتراز قلعه مرغی هم هست ؟؟
یکشنبه 24 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
فقط من میدونم چطوری باید حرس شما لنگیها رو در اورد.هههههههههههه زیاد به دل نگیر
یکشنبه 24 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . اسم ژنرال و یه تریلیه 18 چرخم نمی تونه بکشه خواهشا با دلیل مدرک حرف بزن کی گفته ژنرال خاله زنک پشت کی حرف زده جواب کی رو داده اون مایلی کهن که صبح پامیشه تا شب داره صفه میزاره پشت ژنرال ولی اصلا میبینی امیرخان جوابش و بده خداییش ژنرال مرده جاش خالیه تو تیممون
دوشنبه 25 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
$persian$ - ایران - تهران --تو هم که مثل بابام هرموقع اسم قلعه مرغی میاد جوش میزنی هههههه اخه ازوقتی یک کافی شاپ روتبدیل کردبه کبابی اونم چه کبابی بدمزه وشور احساس کردم صلاحیت نداره اتفاقااسم کافی شاپ استقلول بود یکبارهم مسموم شدم .
دوشنبه 25 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . دمش گرم بچه نازی آباد کافی شاپ مافی شاپ ور نمی داره می دونی که بچه جنوب شهره.ببینیم این کبابیی که میگی تو گلاسکو هستش؟وای چه حالی داره اونجا چنجه بزنی به بدن.اون مسمومیتیم که میگی احتمالا بخاطر طبع لطیفت و عادت نداشتن به خوردن کباب بوده آخه شماها که اونور بزرگ شدید بیشتر به فست فود عادت دارید مثل ما نبودید یادمه 6سالم که بود به اندازه یه مرد بالغ کباب می خوردم:) هرچند که دیگه امروزه بچه هایه ایرانم عاشق فست فود شدن.راستی راستی به بابات سلام مخصوص من و برسون بهش بگو خیلی مخلصیم اس اسیه قهرمان و بهش بگو قهرمان این رسمش نیست نباید میزاشتی دخترت لنگی بشه تو هم باید به احترام بابات اس اسی میشدی اگه روزگاری خدا بهم دختر بده انقدر تو گوشش اس اس اس اس می کنم که وقتی بزرگ شد ملکه ذهنش باشه البته فعلا که زنشم نداریم
سه‌شنبه 26 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
$persian$ - ایران - تهران -نه بابا داخل شهرک اکباتان هست ولی ایناینجاجایت خالی رستوران ایرونی هم هست باانواع کباب ٬ من پیشنهاد میکنم بروپاتوق علی پروین کباب بخور {لوکس طلایی }بابام هم سلام رساند میگه من که حریفش نمیشوم اگرمن روقرمزنکنه شانس اوردم هههههه
سه‌شنبه 26 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . ممنون بخاطر راهنماییت حتما میرم.دختر تو هم به بابایی احترام بزار آبی شو بابایه من یه اس اسیه قهرمان بود خدا بیامرزدش بخاطر اون اس اسی شدم
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.