سریال اعدام زندانیان سیاسی کرد ,یک جوان کرد دیگر پای چوبه دار

سریال  اعدام زندانیان سیاسی کرد ,یک جوان کرد دیگر پای چوبه دار

شیرکو معارفی، فعال مدنی کرد در آستانه اعدام

شیرکو معارفی، ۲۴ ساله و اهل سقز است. او یک‌سال پیش در پی فعالیت‌های سیاسی و مدنی، به وسیله ماموران انتظامی دستگیر شد. دادگاه بدوی معارفی را "محارب" شناخت و محکوم به اعدام کرد. این حکم در دادگاه تجدیدنظر نیز تایید شد.

 

به گفته خلیل بهرامیان که در ماه‌های اخیر دفاع از شیرکو معارفی را پذیرفته است، این متهم در شامگاه روز جمعه (۲۲ آبان) به سلول انفرادی اجرای احکام زندان مرکزی سقز منتقل شده است. به این ترتیب، مجریان احکام خود را برای اعدام وی در سحرگاه فردا آماده می‌کنند.

 

پدر و مادر و آقای شیخی وکیل اصلی شیرکو معارفی، حدود یک ماه پیش به آقای خلیل بهرامیان مراجعه کردند و از وی یاری خواستند. آقای بهرامیان، وکیل سرشناسی است که از متهمان سیاسی و مدنی دفاع می‌کند.

 

خلیل بهرامیان معتقد است که حکم اعدام شیرکو برخلاف تمام موازین قانونی صادر شده و اجرای آن باید تا رسیدگی از سوی دیوانعالی کشور متوقف شود. در تماسی که دویچه وله در ساعت ۲۰ شامگاه جمعه با خلیل بهرامیان داشت، وی در مورد وضعیت موکل‌اش چنین توضیح داد: «آقای شیخی وکیل شیرکو، حدود یک ساعت پیش به من اطلاع داد که درخواست اجرای ماده ۱۸ را تسلیم ریاست قوه قضائیه کرده است. با این وصف، حکم نباید اجرا شود تا دیوانعالی کشور و رئیس قوه قضائیه پرونده را بررسی کنند و صحت و سقم اتهامات روشن شود».

 

اما بهرامیان معتقد است که مسئولان اجرای احکام مصمم هستند که حکم را هرچه زودتر اجرا کنند. به‌نظر این وکیل دعاوی، اعدام شیرکو معارفی، آن هم سه روز پس از اعدام احسان فتاحیان، که اعتراض‌های گسترده‌ای را برانگیخته، به معنای بحران‌سازی در کردستان است.

 

وی می‌گوید: «این جریان تندروانه‌ای است که در منطقه کردستان اخیرا جا افتاده و در جهت بحران آفرینی در این منطقه حساس کشور پیش می‌رود. این نه به نفع کشور است و نه به نفع مردم، به‌ویژه مردم ستم‌کشیده کرد که ایرانی هستند و به ایران عشق می‌ورزند».

نامه خانواده زندانی سیاسی، شیرکوه  معارفی خطاب به مجامع بین المللی و سازمانهای حقوق بشری

شیرکوه معارفی، در خطر اعدام قرار دارد.

این خبری است که از دو روز پیش بارها و بارها از رسانه های گوناگون پخش شده و نگرانی ما اعضای خانواده معارفی را صد چندان کرده است.

هم چنین بر اساس آخرین خبرهایی که به ما رسیده، ماموران زندان سقز از روز پنج شنبه شیرکوه را به سلول انفرادی بند اجرای احکام منتقل کرده اند. بنا بر این ما از این خبرها و دیگر اخباری که ازباقی ماندن تیم اعدام در سنندج و سفرقریب الوقوع رییس کل دادگستری استان کردستان به شهرستان سقز حکایت دارد چه نتیجه ای می توانیم بگیریم به جر اینکه همه چیز دست به دست هم داده است تا شیرکوه را به چوبه ی دار بسپارند؟

بر همین اساس و نیز بر مبنای آنچه که وکلای زبردست ایرانی بر آن اتفاق نظر دارند، شیرکوه تنها به اتهام هواداری از حزبی که که سالهاست از مبارزه مسلحانه علیه حکومت جمهوری اسلامی دست کشیده و وارد فاز تبلیغاتی و فرهنگی شده، محکوم به محاربه با جمهوری اسلامی شده و حکم اعدام وی نیز در یک دادگاه چند دقیقه ای صادر شده است.

هم چنین تقاضای تجدید نظر در حکم که از سوی وکیل شیرکوه مطرح شد نیز راه به جایی نبرد و بدتراز آن حکم در دیوان عالی کشور ایران هم به تایید رسید!

لذا ما به عنوان اعضای خانواده و نزدیکان شیرکوه معارفی از تمامی مجامع بین المللی و حقوق بشری تقاضا داریم تا ضمن دفاع از حقوق اولیه و ابتدایی یک زندانی سیاسی، نسبت به اعدام شیرکوه با حکومت جمهوری اسلامی وارد مذاکره شده و مسوولان این حکومت را که داعیه مذهبی بودن دارد را متقاعد کنند که این حکم اجرا نشود.

ما اعضای خانواده معارفی بر این باوریم که اگر شیرکوه مرتکب اعمالی شده است که از نظر قوانین جمهوری اسلامی  جرم محسوب می شوند نیزبر اساس همان قوانین اسلامی می توان به او فرصت داد، فرصت دوباره زیستن و دوباره بودن را.

و در آخر اینکه اعدام مطابق قوانین مجازات اسلامی در ایران اشد مجازاتی است که دستگاه قضایی برای یک متهم در نظر می گیرد، در حالی که رافت و مهربانی نیزاز بارزترین ویژگی های تمام ادیان آسمانی، به خصوص اسلام به شمار می آید و ما انتظار داریم تا جوانان این آب و خاک بر مبنای همین مهربانی ها مورد قضاوت قرار گیرند. آیا این انتظار توقع زیادی است که یک پدر پیر و مادر دل شکسته دارند؟  

 

2009/11/13

1388/8/23

خانواده معارفی

شهرستان بانه – ایران

sara-j - سوید - استگهلم
باز هم کردستان ، باز هم کرمانشاه،باز هم غرب،باز هم اعدام.کردستان من سرزمین مظلوم ام،سرزمین دفاع از آزادی،ندای آزادی و دموکراسی،سرزمین باروت و گلوله نگران نباش اگر قاسملو و شرفکندی ترور میشوند اگر احسان و احسان‌ها اعدام میشوند اگر شیرکو ،زینب و حبیب منتظر اجرای حکمشان هستند اگر به فرزاد در زندان رجائی شهر تجاوز میشود به جرم کرد بودن.کوردستانم دلگیر نباش چون در دامن پاک تو شیر مردان و شیر زنانی پرورش یافته اند که برای آزادی نامت جانشان کمترین ارزش را دارد چون احسان و احسان‌ها به خاطر تو حتی اجازه نمیدهند سرباز رژیم کثیف چهار پایه را از زیر پایشان بکشد و خودشان به استقبال مرگ میشتابند چون شیر کو به خاطره تو الان لحظه پایانی زندگیش را میگذراند چون فرزادت تن نحیفش را توانی‌ نیست ولی‌ قلمش به یاد تو هنوز هم زیبا و رسا مینویسد نگران نباش اگر هانا و روناک منتظر حکم هستند.کوردستانم هر جا باشم به تو افتخار می‌کنم ما بچه‌های کرد همه برایت احسان هستیم.
شنبه 23 آبان 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
این دراکولاها هرچی خون میخوزن سیر نمیشن . لعنت به جمهوری اسهالی .
شنبه 23 آبان 1388

بینوایان - ایران - تهران
فعال مدنی !!! یعنی با این حساب تمام کسانی که در حوادث بعد از انتخابات بازداشت شدند باید اعدام می شدند ، در حالی که اکثرشون آزاد شدند . این آقا وارد فاز مبارزه مسلحانه شده بوده و حکم مبارزه مسلحانه هم تو قانون اومده و همه می دونند . هیچ کس در ایران بخاطر فعالیت مدنی اعدام نمیشه .
شنبه 23 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
دولت ترکیه طرح هایی را اعلام کرده است که بر اساس آن حقوق اقلیت کرد این کشور که دهها سال است از تبعیض شکایت دارند افزایش خواهد یافت.دولت ترکیه پیشنهاد کرده است که محدودیت هایی که در مورد زبان کردی اعمال می شود لغو گردد و کمیسیونی برای رسیدگی به اتهامات شکنجه در مورد کردها دایر شود.دولت رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه دارای اکثریت پارلمانی است و به همین جهت موفق شد برنامه اصلاحات در باره حقوق کردها را در مجلس به تصویب برساند.
شنبه 23 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
زبان کردی که تا سال 1991 در ترکیه ممنوع بود برای اولین در یکی از دانشگاه های این کشور تدریس می شود.دانشگاه آرتوکلو در استان ماردین واقع در جنوب شرقی ترکیه رشته مطالعات کردی در مقطع تحصیلات تکمیلی را بزودی آغاز می کند. علاوه بر کردی زبانهای دیگری همچون فارسی و عربی در موسسه جدیدالتاسیس "زبان های زنده در ترکیه" ارائه خواهد شد.گسترش زبان کردی یکی از برنامه های دولت ترکیه برای پایان دادن به سالها خصومت با شورشیان مسلح کرد است.در ژانویه گذشته نیز یک کانال تلویزیونی 24 ساعته به زبان کردی در ترکیه آغاز به کار کرد.
شنبه 23 آبان 1388

guevara - سویس - زوریخ
این سریال تازه شروع شده؟نه،شما ها تازه میخواید ببینید!تا قبل این جریانها وقتی یک کورد اعدام میشد خبرشو هیچ که پخش نمیکردند،یه دوتا فحش هم حوالش میکردند که (جدایی طلب) بود.
شنبه 23 آبان 1388

iran-irani - انگلیس - ولورهامتون
اینا همشون اعضائ مخفی احزاب منحله دمکرات و کومله ن.این کار اخوندا قابل اعتراض نیست.
شنبه 23 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
من فکر میکنم رژیم در نظر داره با ایجاد نارضایتی شدید در مناطق مرزی و قومی مثل منطقه کرد نشین و بلوچ نشین باعث شورش مردم این مناطق بشه تا از این طریق با ایجاد هیاهوی تبلیغاتی و محکوم کردن مردم این مناطق به جدایی طلبی اذهان مردم بقیه کشور رو از جنبش سبز منحرف کنه و احساسات ملی اونها رو معطوف به حفاظت از تمامیت ارضی کشور بکنه. در واقع این وضعیت همون هدف و شیوه ای رو در پیش خواهد گرفت که جنگ ایران و عراق براشون تامین کرده بود. خدا به بعد از اینش رحم کنه.
شنبه 23 آبان 1388

sehrane - انگلیس - استاکتون
توئ روح خودتون ودینتون.....م که هر چی بدبختی و مصیبت مردم ایران از این دین اجباریه.
شنبه 23 آبان 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
دوستان عزیزم رژیم فاشیزم مذهبی حاکم بر مردم ایران در کردستان کشتارگاه انسانی درست کرده است ای انسانهای صاحب وجدان ای وجدانهای بیدار خانواده شیرکومعرفی به نان شب محتاج هستند پول ندارند از سقز به سنندج سفر کنند تنها کسیکه امرارمعاش خانواده اش را تامین کرده است شیرکو بوده است جلادان میخواهند شیرکو را از این خانواده محنت ز...ده بگیرند و فردا رژیم جان شیرکو را میگیرد جانوران انسانکش هم اکنون مثل گرگ برای گرفتن جان شیرکو آمده میشوند همت کنید .دوستان عزیز اگر من اعتراض نکنم و شما اعتراض نکنید فردا جان همه ما را میگیرند بنام محاربه با خدا اگرمن اعتراض کنم و شما اعتراض کنید آنگاه همه با هم دریا میشیم فاشیزم مذهبی را به زانو در می آوریم دوستان روز برخاستن است باید برخیزیم جلو این بربریت را بگیریمساموئیل کرماشانی
شنبه 23 آبان 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
متاسفم( به داخه وه)
شنبه 23 آبان 1388

بهدین - آمریکا - نشویل
"در جهت بحران آفرینی در این منطقه حساس کشور پیش می‌رود" کردستان همیشه‌ در بحران است.آرامش ظاهری کردستان در واقع آتش زیر خاکستر است. باید در بین مردم کردستان زندگی کنی و آنها بتوانند به‌ شما اعتماد کنند تا متوجه‌ نفرت عمیق آنها از حکومت و دولت بشوی.
شنبه 23 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
در میتولوژی ایران چنین نقل شده که بر دوش ضحاک دو مار بودند که هر روز دو جوان غذای انان بود..این جرثومه های فساد دزدی جنایت همجون رهبر دینشان بر دوش صد ها مار گرسنه دارند///هر روز از بقای این جانوران اسلامی متضمن خونهای تازه ای خواهد بود و این کثافتها چون از خیزش ملت نگران شده اند چرخش اعدام را سریع کرده اند مرگ و ننگ بر این دین و مجریان احکامش ملایان.
شنبه 23 آبان 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
بینوایان - ایران - تهران ..آهای خائن جیره خره جمهوری اسلامی در مورد مبارزان از هر کجا باشن حق حرف زدن و بهترمی نداری تازی صفات مرگ بر امثال تو و کله جمهوری اسلامی . مگه حامد روحی نژاد اسلحه داشته که محکوم به اعدام شد آره ی پسر مریض از طبقهی فقیر کشور هنز هم در شکنجه میشه اندازی ی تکه ناخن این بیگناه عقل نادری متاسفم برای شما قاتلا و نوکران علی‌ گدا لعنت بر شما
شنبه 23 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی. "نقل قول از شما: خدا به بعد از اینش رحم کنه"بالاخره نفهمیدم شما خدا پرستی یا خدا ستیز و بی خدا؟ آهان.فقط با خدای کعبه مخالفین؟ بالاخره هر دین و عقیده ای که دارید شاد و پیروز باشید.
شنبه 23 آبان 1388

jotyar - بلژیک - انتورپن‌‌
درود بر کردها و ملت شریف ایران و مرگ بر خامنه ای
شنبه 23 آبان 1388

zagros_FINLAND - فنلاند - هلسینکی
iran-irani - انگلیس - ولورهامتون. رژیم آخوندی روزهای پایانی خود را میگذارند ، مزدران بدانند که حمایت از رژیم جمهوری اسلامی عواقب بدی برای آنها خوهد داشت. تو هم آای مزدور بدان و آگاه باش که کردها همچنان که در عراق به حقوق خود دست یافتن در ترکیه دارن به حقوق خود دست میا بند در ایران نیز دست خوهند یافت از اعدام نیز هراسی ندارند ۳۰ ساله که اعدام می‌‌شند.
شنبه 23 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
بینوایان فکری - ایران - تهران -کور بودی اینهمه جوان که بعد از کودتا شهید شدند را ندیدی؟ جوان رشیدی را میخواهند برای ترساندن بقیه بکشند تو میگویی مبارزه مسلحانه داشته در کردستان هیچکس مبارزه مسلحانه نمیکند...اگر هم که با فحش ارضا میشوی معرفیت کنم هم طراز های خودت بهت حال بدهند.
شنبه 23 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
sara-j - سوید - استگهلم -اگر برای ایران وازادی ان و کردستان ان و شیراز ان و گیلان و اذربایجان ان وجوانان ان سخن میگوی برسر ما جای داری و هم میهن مایی.اگر برای کوردستانت مرثیه میسرایی برای همانها که با ان حال میکنند سخن بگو که ما از نوکر اجنبی همانقدر متنفریم که ار ملا و تازیان حامیش.
شنبه 23 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
iran-irani - انگلیس - ولورهامتون . شما سکوت کنی‌ فکر کنم به نفعت باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 23 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
باز یه بینوایی امد و از شکنجه واعدام دفاع کرد .مرگ بر حکومت اسلامی ودشمنان مردم .
شنبه 23 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
چقدر مایه تاسف هر هفته باید شاهد اعدام بیرحمانه یکی از هموطنان عزیزمان باشیم من کرد نیستم عر ب هم نیستم ولی به هردوی این قوم برای اینکه در جغرافیای ایران پهناور جایی دارند احترام می گذارم و امیدوارم دوستان سایت رعایت حضور دیگران را بجا بیاورند ( بنی ادم اعضای یکدیگر است که در افرینش ز یک گوهر است ) جمهوری اسهالی فقط میخواد مخالفین این رژیم را به هر نحوی اعدام بکنه وبهر کس یک تهمتی بزنه نه ربطی به حزب کومله داره - نه سبز - همش بخاطر بیان رای وعقیده است وسیاست کثیف قدرت .
شنبه 23 آبان 1388

kohsar - انگلیس - ولورهامپتون
میخوام به این که ازولورهامپتون نوشته بگم که تو هم جاسوس و مزدور وزارت اطلاعات وسفارت ایران درانگلیس هستی.........
شنبه 23 آبان 1388

seda-iran - برزیل - ریوذوزانیرو
جناب iran-irani - انگلیس - ولورهامتون افراد این احزاب منحله حداقل 50 یا 60 سال دارند اما این جوان کرد یا احسان 20 25 سال دارند .کومله اگر با کسی جنگید به خاطر کشتاری بود که جمهوری اسلامی در 1358 از کردها کرد به جرم طرفدار شاه بودن و علی الهی یا سنی بودن و از همه مهمتر کرد بودن. اگر واقعا ایرانی هستید بدان که کردها اولین سلطنت اریا زمین ینی ماد را با کیومرث ساختند و کوروش کبیر ازماندانا که ماد یا کرد بود زاده شد و سلطنت را از پدر بزرگ مادش که با ملت ایران بد بود به ارث برد و صلح را به ایران اورد . ایران سرزمین مدوپارسی است. اینها از کومله اند اما حسین طهماسبی وکیانوش اسا که کرد بودند و در کرمانشاه به خاک داده شدندهم کومله بودند ؟؟؟؟؟؟بر
شنبه 23 آبان 1388

kaweh2009 - کانادا - تورنتو
iran-irani - انگلیس - ولورهامتون . مزدور ...مطمئن باشید با این اعدام و جنایتها ره به جایی نمیتوانید ببرید. و مردم مبارز همه شما گله های وحشی اسلامی را به سزای جنایتها ی کثیف که کرده اید میرسانیم. مرگ بر رزیم گندیده اسلامی ایران .
شنبه 23 آبان 1388

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
خلیل بهرامیان معتقد است که حکم اعدام شیرکو برخلاف تمام موازین قانونی صادر شد. . یک وقت چشم نخوره جناب وکیل جمهوری اسهالی کدوم کارش قانونی بوده . تا حالا
شنبه 23 آبان 1388

adam-bade - ایران - اردکان
مرگ بر وهابیون و سردمداران کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس درود بر ایران وایرانی جاویدان خلیج همیشه فارس
شنبه 23 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
freydun - ایران - شیراز . این را درک کن که کردستان هم جزئ از ایران است و اعدام کردها یعنی‌ عادت دادن تمام ایران به لغت اعدام.
یکشنبه 24 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
freydun - ایران - شیراز . آری این به قول شما مرثیه سرا‌یی‌ من برای کردستان بود چون ببخشید قراره یک کرد و پشت بند آن ۱۱ نفر کرد دیگر هم اعدام شوند.مجبور نیستی‌ مرثیه سرا‌یی‌ من را بخوانی.اگر هم چین جائی‌ من برای یک قومیت دیگر مرثیه سرا‌یی‌ کنم باید اطمینان داشت به اجنبی بودنم چون این خبر مربوط به کوردهاست.سعی‌ کن با دید بی‌ تعصب به مسائل بنگری اعدام کردها و هر قومیتی در ایران اعدام انسانیت است.اما بر کسی‌ پوشیده نیست که جمهوری اسلامی همیشه به کردها ظلم کرده و الان می‌خواهد دهه سیاه ۶۰ را برای کردستان تداعی می‌کند.
یکشنبه 24 آبان 1388

seda-iran - برزیل - ریوذزانیرو
.بینوایان.ایران.تهران. کشته شدگان جنبش سبز رای خود را میخواستند و کشته شدند . در میان انها چند نفر کرد هم بود.انها برای ایران مردند . الان دولتمردان میگویند کشته شدگان نوکر اجانب و خائن بودند. کاری را که امروز در تهران کردند 30 سال پیش در میان کردها انجام دادند و گفتند وطن فروش هستند؟چرا زمان شاه با بسیاری ایرادها کرد کشی نبود.؟تو اگر برادرت بکشند از زمین کشاورزی ات به بهانه فئودال بودن بیرونت کند و. مینشینی و برایشان دست تکان میدهی.احسان فتاحیان روستازاده بود و گفت من جمهوری اسلامی را قبول ندارم ولی من کسی را نکشته ام . در حین بازجوئی در اطی شکنجه میمیرد و بدون اطلاع به خانوادهاش میگویند در باغ فردوس کرمانشاه خاک شده. و اعدام شده.
یکشنبه 24 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
kili_patilaki - قطر - دوحه سلام. به نظر من خدا معادل اسلام نیست اما به هر حال من کلا با ادیان میونه خوبی ندارم. خدا هم اونجور دربست قبول نمیشه کرد. بهتره در موردش فکر کنیم. ممنون از توجهتون
یکشنبه 24 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
sara-j - سوید - استگهلم-اخوند بازی در نیاور-قلب من مسلما از شهادت احسان همانقدر بدرد امد که از شهادت ندا وسهراب و شهیدان دیگر-ولی من از تو و همفکرانت میپرسم وقتی ما میگوییم ازادی برای ایران مگر پرانتز باز میکنیم و منهای کردستان مینویسیم ولی شماها یک جا صحبت ایران نمیکنیدو دلیلش هم روشن است که شما ایران و پرچم انرا قبول ندارید وپرچم هند را با تغییر خورشید ان نماد خود کرده اید. دلیل داشتن پرچم وارونه ایران را توضیح بده؟؟دوستان من گفتند در همان سوئد که کرد بیشتر از سوئدی دارد فقط کردهای ازاده و مستقل شرکت کرده وهیچ حرکتی منظم از این مدعیان دروغین خلق کرد نشد.شما شرف طالبانی و برزانی را محک بزنید و با هدف ازادی ایران و مثل ستارخان با شرف ار کردستان استارت مبارزه بزنید .فردا میلیونها سرباز ایرانی دارید.ولی از الان میدانم که نمیتوانید دلیلش هم همه میدانند
دوشنبه 25 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
freydun - ایران - شیراز . تبادل نظر با فردی که فحاشی می‌کند ارزش ندارد .قبل از اینکه میخواهی‌ کامنت بنویسی‌ چند قرص آرام بخش بخور به آن دو بچه نازنینت فکر کن بگذار سکته نکنی‌.بحث کردن پیشکش هر وقت خوب شدی تبادل نظر می‌کنیم.
دوشنبه 25 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
freydun - ایران - شیراز . ((((((((در همان سوئد که کرد بیشتر از سوئدی دارد))))))))????????????????????????حاجی جان باز بی‌ اطلاع پریدی وسط!!!!!!!! آخه مگه دوستت هر چی‌ بگه تو باید توی سایت بنویسی‌؟؟؟؟؟؟؟؟دوستت به نظرت دروغ نگفته؟؟؟؟؟خوب برو یکم مطالعه کن بد نیست .سوئد ۹ میلیون و خرده ای‌ جمعیت داره که ۷ میلیون سوئدی هستند و بقیه خارجی‌.تا دلت بخواهد ایرانی‌ هست، عرب هست، کرد هست ،افریقائی و از دیگر کشور‌های اروپأی هم هست.پس نتیجه چی‌ میشه ؟؟؟؟؟؟این که دوست شما کمی‌ غلو کرده!!!!!!!!
دوشنبه 25 آبان 1388

آنتی کافر1 - ایران - شیراز
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. در میتولوژی وطن فروشان ایران زمین چنین نقل شده که بر دوش انان همچو ضحاک دو مار بودند که هر روز جوانان وطن خود را غذای انان بود..این جرثومه های فساد دزدی جنایت همجون اربابشان یزدگرد سوم شهوتی بی انتها دارند///هر روز شهوات این جانوران بی دین وبی غیرت مترصد ازدواج تازه ای با خواهران خود خواهند بود و این کثافتها چون از خیزش ملت اسلام نگران شده اند چرخش وطن فروشی را سریع کرده اند مرگ و ننگ بر این بی دینان و مجریان احکام شیاطین . بی دینانی از تبار وطن فروشهای کفتاری یزدگرد صفت که حتی به خواهرش گردویه هم رحمی نکرد. عاقبت بی دینان چیزی جز فساد نیست. ننگشان باد.
دوشنبه 25 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
آنتی کافر1 - ایران - شیراز --تو مخالف ایرانی و طرفدار تازیان بودی!! چرا اسمت را یزدگرد سوم واسم خواهرت را گردویه گذاشته ای و داستان خودتان را تعریف میکنی.کمی توضیح بده در کجا این اتفاق افتاد و دلیل عملت چه بود.
دوشنبه 25 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.