۶ توصیه به بانوان برای برقراری یک رابطه جنسی بهتر با همسر

6 توصیه به بانوان برای برقراری یک رابطه جنسی بهتر با همسر

شاید صحبت کردن در مورد این موضوع خیلی سخت و آزاردهنده باشد و از نظر شما پرداختن به آن امری غیر ممکن . اما بهتر است حقیقت را فراموش نکنیدکه از آنجا که این موضوع نقش حیاتی و پایه درکیفیت و بقای زندگی زناشویی شما دارد ، پس بهتر است قبل از رسیدن به نقطه بحرانی و ناامید کننده بادیدی باز به این مسئله نگاه کنید و صادق باشید . همه ما دوست داریم که زندگی زناشویی ما با گذشت زمان رونق خود را حفظ کند و هر روز بیشتر از روز قبل صمیمت و محبت همسر خود را شاهد و ناظر باشیم. اما این به شرط آن است که کمی درمورد روابط خود تجدید نظر کنیم و به کیفیت آن بیاندیشیم . در ادامه بعضی از اشتباهات رایج بانوان در ارتباط زناشویی و نزدیکی با همسرانشان پرداخته می شود و راه حل و پیشنهاد مناسب ارائه می شود . امید است که بعد از خواندن مقاله و با کمی تامل و همت شاهد تغییر و رضایت بزرگ در زندگی خود باشید.

1-    چرا شما پیشگام نمی شوید! چرا تصور می کنید که شما در ارتباط و نزدیکی با همسرانتان تنها نقش دوم و تابع را باید بازی کنید. چرا تصور می کنید که اگر میلی وجود دارد تنها باید از طرف آنها بروز پیدا کند و شما  پاسخ دهید. بسیاری از مردان تصور می کنند که این پیشگامی همیشگی از طرف آنها به این معناست که همیشه شما میل کمتری در این زمینه دارید. همین امر به مرور زمان تردید آنها را برای نزدیک شدن به شما بیشتر می کند و متعاقب آن از دریافت بزرگترین هدیه عشق محروم خواهید شد. بهتر است این مرتبه شما نیز محبت و اشتیاق خود را با پیشگام شدن در این زمینه نشان دهید. هیچ گاه تصور نکنید که ممکن است ترد شوید و یا تقاضای شما رد شود. مطمئن باشید که همسر شما به قدر کافی سورپریز و هیجان زده خواهد شد و بعلاوه خود شما تجربه ای جدید از این رابطه را لمس خواهید کرد که بی تردید جالب خواهد بود.


2-     در مورد ظاهر خود نگران نباشید. فکر کردن در مورد اینکه در طول فرآیند امیزش و نزدیکی ممکن است چگونه به نظر برسید سبب می شود که از درک و دریافت لذت آن محروم شوید.  به شما توصیه می کنم که هیچ گاه در این لحظه های ناب و غیر قابل بازگشت به چربی بد فرم شکم خود فکر نکنید و یا بابت آرایش صورت خود نگرانی به دل راه ندهید.فقط روی فعالیت خود متمرکز شوید و سعی کنید لذت باید و شاید را با تمام وجود دریافت کنید. همسران شما دوست دارند که در حین نزدیکی شما خود را کاملا رها کنید. داشتن اشتیاق ، انرژی و علاقه و تفکر منعطف در این رابطه برای مردان از هر چیز دیگری ارزشمندتر است.

3-    تصور نکنید که امیزش و نزدیکی برای مردان امری ساده و سطحی و بی ثبات است. برعکس برای بسیاری از مردان آمیزش و نزدیکی فعالیت بسیار مهمی به حساب می آید، پس ارزش آن را از نظر مردان کم تصور نکنید. در حقیقت بیش از 50 % زنان و 52% از مردان بعد از یک مرتبه نزدیکی و تجربه کردن آن به فکر دوام و بقای ارتباط خود خواهند بود. پس مطمئن باشید که مردان نیز افرادی رمانتیک خواهند بود. بهتر است تا اینجا دو اشتباه بسیار رایج را مرور کنیم. اینکه مردان اصلا رمانتیک نیستند و این که زنان هیچ علاقه ای به آمیزش و نزدیکی ندارند.

4-     تصور نکنید که همیشه مردان آماده  و مشتاق آمیزش هستند.مطمئنا بسیاری از پسران نوجوان در هر زمان آماده و مشتاق آمیزش هستند ولی مردان نه.فشار ناشی از مسائل زندگی نظیر کار ، خانواده و هزینه ها سبب می شود که میل و اشتیاق آنها در کل کاهش یابد. شاید این موضوع از نظر زنان باور نکردنی باشد و این عدم علاقه گه گاه به آمیزش را امری مختص خود می دانند و این اشتباه است. مشکل بزرگ در این رابطه زمانی اهمیت می یابد که زنان تصور می کنند عدم حوصله از جانب آنها برای آمیزش موقتی است و ربطی به علاقه آنها به مردانشان ندارد و آنها همچنان مردان خود را دوست دارند ولی اگر مردی در این رابطه اظهار بی حوصلگی کند سریعا تعبیر به عدم علاقه وی می کنیم. اینکه دیگر ما را دوست ندارد . در حالیکه او فقط در حال حاضر علاقه و حوصله ای برای آمیزش و نزدیکی ندارد .

5-     چرا همسرانتان را راهنمایی نمی کنید. بهتر است بدون رودربایستی و کاملا صریح در مورد آنچه که در این رابطه دوست دارید و یا نه صحبت کنید. این بهترین راهی است که می توانیم به لذت و رضایت شاید و باید دست یابیم .هیچ مردی نمی تواند بدون راهنمایی همسر خود رضایت او را در این رابطه جلب کند.اجازه دهید که او بداند شما به چه چیز علاقه دارید.مردان خیلی دوست دارند که رضایت شما را شاهد باشند.

6-     اگر به شما پیشنهاد تازه ای می دهند ناراحت نشوید. بعد از مدتی که از ارتباط زن و مرد می گذرد این امری طبیعی است که برای ایجاد تنوع امری تازه پیشنهاد شود. این که مردان مایل به انجام کاری جدید هستند و یا تجربه ای تازه به این معنا نیست که آنها از شما  و زندگی خود دیگر راضی نیستند. هرگز این پیشنهاد جدید را به خود ربط ندهید. در ثانی شما مجبور نیستید که هر آنچه که همسرتان پیشنهاد می کند بپذیرید. اگر این پیشنهاد تازه برای شما غیر معقول و غیر جالب و ناراحت کننده به نظر رسید خیلی راحت و صریح بگویید و او را متقاعد کنید.البته بهتر است کاملا صمیمانه و از روی محبت احساس خود را بیان کنید. و اگر این امر تازه تنها به دلیل تازگی برای شما چندان سهل نیست بیش از اندازه خود را درگیر آن نکنید. اجازه دهید بداند که شما به زمان بیشتری نیاز دارید.

afghan_girl - نروی - اسلو
هه هه هه
جمعه 22 آبان 1388

pokalu - آلمان - دورتموند
عجب !!! :))
جمعه 22 آبان 1388

afghan_girl - نروی - اسلو
هه هه هه.بذار اول همسررو بیدا کنیم:بعد دوباره میام میخونم. لوووووول...............
جمعه 22 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
ما که مجردیم-رنگش رو هم ندیدیم...
جمعه 22 آبان 1388

alisam - ایران - تهران
ما که هر چی میگیم گوش نمیدن .مگه اینکه شما بگید قبول کنن!!!
جمعه 22 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
؛...هیچ گاه تصور نکنید که ممکن است ترد شوید...؛ فکر کنم طرد درسته و ترد به معنای سرخ شدنه. سپاس! متن جالبی بود.
جمعه 22 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
این توصیه فقد کسانی همسر دارن . یا ؟
جمعه 22 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
اسماعل-شیراز-ایران-قم اباد ....اره جون خودت .
جمعه 22 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
اسماعل-شیراز-ایران-قم اباد ....اره جون خودت .
جمعه 22 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
dannni - سوئد - استکهلم .امروز ملالغتی شدم ولی خوب تو هم انقدر ننویس ؛فقد؛!! درستش ؛فقط؛ هست.
جمعه 22 آبان 1388

sia_1983 - انگلیس - لندن
بیچاره زن احمدی نژاد!
جمعه 22 آبان 1388

123kkambiz - امریکا - گلندل
حتی خانومها باید پیش قدم در ارایه تکنیک های جدید که خودشان علاقه ذارند به همسرانشان باشند شاید همسرانشان با روش های حدید آشنایی بشوند. .
جمعه 22 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
همسر حراج شد همسر بدم همسر انواع مهربان نا مهربان کم مهربان چاق لاغر حراجه جدی میگم به خدا یه خروار رفیق مجرد دارم
جمعه 22 آبان 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
نمیدونم مردم ما چرا این مسائل رو شوخی میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! من که تعجب میکنم!!!!!!! یکی از پایه های یک زندگی خوب سکس خوب هستش که با نهایت تاسف مردم ایران اطلاعات فوق العاده کمی در این رابطه دارند که یکی از عوامل ان هم برمیگرده به همان سیستم مزخرف اموزش ایران.
جمعه 22 آبان 1388

davoud21 - ولز - کاردیف
تقصیر اخوندهاست
جمعه 22 آبان 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
یاس بنفش - سوئد - گوتنبرگ/ فکر شما کاملا غلطه و (ترد) به این شکل نوشته میشه. تازه شما اسم شهرتم غلط نوشتی گوتبورگ نوشته میشه نه گوتنبرگ البته با تلفظ انگلیسی.
جمعه 22 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
یه کارشناس دینی هست همین حرفا رو هر هفته تو شبکه 3 سیما میگه ...فکر کنم 2- 3 قسمت بعد خودش عملی هم اجرا کنه ......
جمعه 22 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
این پیشنهاد تازه خیلی بیشرمانه است. این مال دوران یادش بخیر مجردی و دوست دختر بازیست!!
جمعه 22 آبان 1388

rika - انگلیس - منچستر
اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد . ما که مجردیم-رنگش رو هم ندیدیم.. حتما تاریک بوده رنگش رو ندیدئ شیطون.البته رنگش زیاد مهم نیست.
جمعه 22 آبان 1388

rika - انگلیس - منچستر
.dannni - سوئد - استکهلم . این توصیه فقد کسانی همسر دارن . یا ؟ . پسرم تو مدرسه هم اینجوری درس می خوندی؟اول تیتر رو بخون بعد بپرس.
جمعه 22 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
برو بابا زن های امروزه که آدم رو می خورن اونوقت این میگه شما چرا پیش قدم نمیشین . البته من دوست دختر دارم نه زن . ایرونی هم هست . هرکجا گیرم بیاره خفتم می کنه . باباش هم ایران حال می کنه دخترمو فرستادم اروپا درس بخونه
جمعه 22 آبان 1388

botparast - ایتالیا - میلان
afghan_girl - نروی - اسلو . هموطن میخوایی بیام خواستگاریت؟لول ........هه هه ....
جمعه 22 آبان 1388

rino - ایران - قزوین
تو رو خدا یکی بیاد منو بگیره وگرنه اینایی که خوندم یادم میره، هاهاها...
جمعه 22 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
فراز - نروژ - دوست عزیز هر وقت بهت پیشنهاد شد بگو بیشرمانه است . عجب عقیده ای داری بی میگرده به 1400 هجر ی در صدر اسلام !!!!!!!!!!!!!!!!!! بهر حال موفق باشی
جمعه 22 آبان 1388

kamangir - نروژ - اسلو
اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد . بابا خودمون ذغال فروشیم پدر جاااان!فییییلم نیا واسه ما.ما نقش اول و معمار بوسیدیم گذاشتیم تو آرشیو.
جمعه 22 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
kawahkurd - سوید - یوتبوری . عزیزم انقدر مطمئن نباش. من فرهنگ فارسی رو هم دیدم. طرد درسته. درضمن ما تو کتب فارسی میگیم گوتنبرگ. شما اگه خیلی با سوئدی حال میکنی بنویس kawahkurd - اسواریه!! - یوتبوری
شنبه 23 آبان 1388

zananeh - دانمارک - اهوس
به نظر من کاملا درست میگه. اگه زنی زندگیش رو دوست داره باید در این مورد با همسرش همکاری کنه. و گرنه هر کاری اون اقا بیرون از خونه کرد؛ حقش هست.....!!!
شنبه 23 آبان 1388

m_nutral_68 - ایران - قزوین
جالب بود شایى هم نبود
شنبه 23 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
به این میگن حرف حساب!
شنبه 23 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
kawahkurd - سوید - یوتبوری . دوست عزیز شما اشتباه میکنید {طرد} درست هست به معنای رانده شدن و Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ..درست گفتند...
شنبه 23 آبان 1388

bach abadan - ایران - آبادان
توصیه به بانوان برای برقراری یک رابطه جنسی بهتر با همسر!!! این درس تئوری وشفاهیش بود سی دی عملیش هم توسط امام جمعه سکسی توسیرکان ( حاج آقاق گلستانی ) مجانی روی یوتیوپ موجود هستش .من الله توفیق حتمآ کارساز است.
شنبه 23 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
پیشنهاد جدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اونقدا هم جدید نیس که! و خیلی هم مهمه! اگه قبول نکنید باعث میشه مردا دیگه نخوان با روش قدیم ادامه بدن خوب آخه مردا هم تنوع میخوان! هاها! اتفاقا پیشنهاد جدید برای ۸۰% مردا اولویت داره! هاها !
شنبه 23 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد . شنیدم رنگش آبی هست. من شیراز رو بلدم، بچه مایه داری که قم آباد میشینی. پس ما رو اذیت نکن خوشتیپ.
شنبه 23 آبان 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
پسر شجاع / یاس بنفش . خیر (ترد) درسته. اگه واقعا (طرد) درست باشه بازم (ترد) درسته. در ضمن ما چیزی به اسم گوتنبرگ نداریم یا یوتبوری یا گوتبورگ. عزیز من چرا قبول نمیکنی که اشتباه نوشتی!؟
شنبه 23 آبان 1388

capochin0o - امارات - شارجه
کدوم زن و شوهری موقع امیزش این مطلب ها رو یادشون میاد هههه.جالب تر اینه که این مطلب توصیه به زنان و بانوان هست....مردا چرا میخونن
شنبه 23 آبان 1388

countryman.h - ایران - رفسنجان
سلام به همه کسی تو کشور انگلستان نیست مارو راهنمایی کنه می خوام بیام انگلستان
شنبه 23 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
kawahkurd - سوید - یوتبوری . {طرد کردن } را در سرچ گوگل بنویس و متنهای مرتبط را مطالعه کن.....
شنبه 23 آبان 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
دنی جوون این توصیه ها را یاد گرفتم کجایی
شنبه 23 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
. pariha - کویت - کویت. 1400 هجری سی سال پیش بود نه صدر اسلام!! به من میاد عقاید آن زمان را داشته باشم؟
شنبه 23 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر . kamangir - نروژ - اسلو . amin7777 - انگلستان - منچستر. دوستان عزیز . چرا فکر می کنید دروغ می گم .از نظر من کسی که این کارو توی دوران مجردی تجربه کنه مشکلی نداره . ولی در مورد خودم سعی می کنم که گوهر وجودم را آلوده نسازم.و اگر یک روز به معشوق رسیدم صاف صاف مثل آینه و بدور از هر گونه آلودگی....... حالا هر جور مخوایین فکر کنین.... غلام همت آنم که زیر چرخ کبود //// زه هرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است. ((حافظ))
شنبه 23 آبان 1388

pedramjan - کانادا - تورنتو
آی لاو مای هازبند
شنبه 23 آبان 1388

samavar_64 - ایران - تهران
اینا که نوشته یعنی چی ؟؟؟
شنبه 23 آبان 1388

kamangir - نروژ - اسلو
capochin0o - امارات - شارجه . شما بفرمایید کاپوچینو یخ کرد.
شنبه 23 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
زندگی زیبا - ایران - آبادان . // بد قول تر از تو ندیدم فقد تجربه اندوهی میکنی و خبری نیست
شنبه 23 آبان 1388

greenstart - ایران - شیراز
اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد . منم مثل خودتم ولی از خود ارضائی خسته شدم هر وقت نظرت عوض شد بیا بریم خیابون ستارخان!! هه هه هه
یکشنبه 24 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
greenstart - ایران - شیراز . دوست عزیز شنیدی میگن ؛؛. کافر همه را به کبش خود پندارد؟؟؟. نه عزیز من ما این کاره نیستیم/بعد هم شما برو ستارخان ولی اگه عاشق باشی یه جورایی داری به معشوقت خیانیت نه بهتر بگم به عشقت خدشه وارد می کنی.البته اشکال نداره... با این حال دوست دارم.پیروز باشی........ دوست
یکشنبه 24 آبان 1388

hossin43 - ایران - بچه خلیج فارس
بابا حداقل 16+می زدی بچه ها وارد نشن!!!!
سه‌شنبه 26 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.