قطبی: تیم ملی را برای جام جهانی ۲۰۱۴ آماده می‌کنیم

قطبی: تیم ملی را برای جام جهانی 2014 آماده می‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با ترکیب جدید تیم ملی را برای جام جهانی 2014 آماده می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، افشین قطبی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار ایران و اردن اظهار داشت: از مردم خواهش می‌کنم فردا بازیکنان تیم ملی را همراهی کنند و با احساسات و عشق خودشان باعث افزایش تلاش بازیکنان شوند. امیدوارم آنها من و بازیکنان تیم ملی را تنها نگذارند و با پرکردن ورزشگاه به بازیکنان روحیه بدهند تا آنها بدانند که تنها نیستند.

وی افزود: برای دیدار مقابل ایسلند عده کمی به ورزشگاه آمده بودند اما همین عده کم با هیجان تیم ملی را تشویق کردند. درست است که آنها کم بودند اما با خود هیجان و تلاش را به بازیکنان هدیه دادند. من دست تک‌تک آنها را می‌بوسم.

قطبی درباره دیدار مقابل اردن عنوان کرد:‌ هدف ما خیلی ساده است. می‌خواهیم تیمی بسازیم که همه از آن لذت ببرند و با انجام بازی‌های زیبا در جام ملت‌های آسیا مردم را خوشحال کنیم.
وی درمورد برگزاری دیدارهای تیم ملی در خارج از تهران گفت: در این باره با مسئولان فدراسیون صحبت کرده‌ام و بهتر است با برگزاری دیدارها در شهرهای دیگر این فرصت را به آنها نیز بدهیم.

قطبی درباره ترکیب جدید تیم ملی ایران گفت: با این ترکیب جدید تیم ملی را برای جام جهانی 2014 آماده می‌کنیم. از عملکرد تیم راضی هستم و بازیکنان با انگیزه زیادی در تمرینات حاضر می‌شوند. با اضافه شدن نکونام و شجاعی این اردو کامل شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر 28 بازیکن در تیم حضور دارند و با قدرت تمرین می‌کنیم. فکر می‌کنم بازی خوبی در پیش داشته باشیم. مبعلی نیز در حال حاضر شرایط خوبی دارد.

قطبی ادامه داد: اردن و سوریه و تمام تیم‌های عربی همیشه برای ما مشکل ساز بوده‌اند. چون انگیزه زیادی برای دیدار مقابل ایران دارند. اردن دو بازی پشت سر هم با ایران دارد که این دیدارها برای آنها حساس است و شک ندارم که آنها بسته و دفاعی بازی خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی در مورد هماهنگی بازیکنان گفت: تلاش کردیم بازیکنان به شرایط روحی و جسمی خوبی برسند. در دیدار با ایسلند 60 دقیقه بازی هماهنگی به نمایش گذاشتیم. دو بازیکن 19 ساله وارد زمین مسابقه شدند که یکی از آنها کریم انصاری فرد، زننده گل پیروزی ایران بود.

قطبی در مورد تیم ملی ایسلند گفت: خیلی‌ها انتقاد می‌کنند که این تیم، تیم خوبی نبود. 115 نفر از 11 بازیکن ایسلند که بازی را شروع کردند اعضای ثابت این تیم هستند که یکی از آنها 45 و دیگری 46 بازی ملی را در کارنامه خود دارد. این بازی راضی کننده بود و منطقی به نظر می‌رسید.

وی در مورد ترکیب تیم ملی ایران در مقابل اردن گفت: ما در 14 روز باید 4 بازی مشکل را انجام دهیم. طوری برنامه ریزی کرده‌ایم که در این مسابقات از تمامی نفرات استفاده شود. سعی کردیم ترکیب‌های متفاوتی را داشته باشیم. در دیدار مقابل ایسلند هم نفرات جدیدی را به تیم اضافه کردیم که خیلی خوب جواب داد. مطمئن باشید بهترین ترکیب را برای دیدار با اردن به زمین می‌فرستم.
دیدار ایران و اردن در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت‌های 2011 آسیا ساعت 18 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
افشین خان بسه بابا . همه می دانند که نون زبان بازیتو می خوری. سرت و از زیر برف بیار بیرون و مردم ناراضی و کشتار شکنجه ها را ببین شاید شرمت بشه و فقط فکر پر کردن جیبت نباشی. تو سازش کردی با رژیم و مرد هم هم از تو و هم از رژیم متنفرن.
جمعه 22 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
ریتو برم که عینه گ..
جمعه 22 آبان 1388

سمندر - ایران - تهران
این تیم ملی‌ نیست.این تیم علی‌ چلاقه و تو بهتره بری توی جلسات رهبری شرکت کنی‌ و به فوتبال کاری نداشته باشی‌.تو این پست سر مربی‌ گری را مدیون مردمی ولی‌ با وقاحت هر چه تمام به ما پشت کردی و به بیت رهبری چسبیدی،حالا هم همونا باید بیان تیمشونو حمایت کنن... ننگ بر تو مزدور.
جمعه 22 آبان 1388

zagros_FINLAND - فنلاند - هلسینکی
۲۰۱۴ هم که شکست پشت شکست خوردی ، برای ۲۰۱۸ و بعدش هم ۲۰۲۲،..............۳۰۱۴ خلاصه تو هم تا پیر میشی‌ مثل علی‌ دایی دستمال کشی‌ کن ، حنا تو م که دیگر رنگی‌ ندارد.
جمعه 22 آبان 1388

خرس قطبی - کانادا - تورنتو
کیسه دوخته برای 5 سال!. قول قهرمانی جام حهانی یادت نداره؛ امپراغور!
جمعه 22 آبان 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
جناب قطبی عزیز شما دلتان را به چهار سال دیگر خوش کرده اید اما باید خدمتتان عرض کنم هیچکس در ایران فعلی نمی تواند حتی فردای خودش را پیش بینی کند. هر روز وزرا به عناوین گوناگون تعویض می شوند؛ یکی بعلت جعل مدارک تحصیلی، یکی بعنوان باج خوری، یکی بعنوان اختلاس، یکی بعنوان شرکت در راهپیمائیهای اخیر و ... حالا شما چگونه آنقدر دلتان را خوش کرده اید که تا چهار سال دیگر در مصدر کار باقی می مانید. شاید همین فردا چنان این آقایان عرصه را بر شما تنگ کنند که عطایش را به لقایش ببخشید و دو پا دارید هزار پای دیگر قرض کنید و جان خود را بر دارید و از ایران خارج شوید، که احتمال آن زیاد است. فراموش نکنید که شما برای رژیم اسهالی کار می کنید که هر لحظه احساس خطر کنند که منافعشان در وزارتی که شما در آن کار می کنید در خطر است با تهمتهائی روبرو خواهید شد که در خواب هم ندیده اید. خلاصه زیاد به شرایط فعلی خوشبین نباشید چون خوش بینی زیاد تصورات شما را منهدم خواهد کرد.
جمعه 22 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
قیافه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شبیه هرچی هست منهای سرمربی تیم ملی. چاپلوسی و دو روئی ازش میباره. دائی سرور قطبی و تمام مربیان ایران زمین .
جمعه 22 آبان 1388

VEZVEZNAZI - ایران - ایران
دستمال بدست خجا لت بکش
جمعه 22 آبان 1388

دیزین دیزین - دانمارک - کپنهاک
با تنفیذ و تحلیف!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دستمال به دست!!!!!!!
جمعه 22 آبان 1388

DADA-S - هلند - آمستردام
یعنی‌ ما باید تو رو تا ۲۰۱۴ تحمل کنیم ، یعنی‌ بازم میخوای مراسم تنفیذ ( تمیز کاری ) محمود چرکه بری ؟ جون هر کی‌ که دوست داری و نداری استعفا بده یه ملتی رو شاد کن.
جمعه 22 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
parvin ariya - ایران - اصفهان ..تو روبه هر کی میپرستی اسم علی دایی رونیارحالم به هم میخوره...اگه هر کی به جز علی دایی مربی تیم ملی بود الان ما صعود به جام جهانی رو جشن گرفته بودیم..مسبب اصلی ناکامی تیم ملی فقط وفقط علی داییه ولی خوب چوب خدا بیصداست بعد از اون باخت ننگین مقابل سعودی دیگه هیچگاه جلوی دوربینها ظاهر نشد
جمعه 22 آبان 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
این قطبی همسر کره ایش را هم در خدمت تیم علی گدا گذاشته
جمعه 22 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
حالا از مقدماتی جام ملت ها تشریف ببرید بالا، جام جهانی2014پیشکش!
جمعه 22 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
یکی نیست به این بگه بیشتر از این خودت را خراب نکن منطقی تر حرف بزن اون از حضورت در بین جنایتکاران و قاتل جوانان واین هم حرفهای پوچ 2014 ادم عاقل این حرف را نمی زنه ( تو که همیشه میگی دل شیر داری بهتره برای یک مدتی بری تو قفس ات ) اونهم با این وضع ایران .
جمعه 22 آبان 1388

memol2009 - هلند - آمستردام
علی دائی نیست؟؟ شاید برای همین هست که این بیچاره امید داره!!! اخه دیگه کسی نیست که دروازه خالی رو بجای گل اوت کنه.
جمعه 22 آبان 1388

Invisible Kid - برزیل - پالماس
اره بابا ...اینا هیچ کارشون حساب کتاب داره. امروز یچی مگن فرداش انکارش میکنن. یفکر فردات باش افشین جان 2014 پیشکش.
جمعه 22 آبان 1388

daniall - فرانسه - نانت
این افشین کودتا چی هنوز تو توهمه.مملکت که هیچی ازش نمونده فوتبال که دیگه فرقی نمیکنه دست کی باشه..
شنبه 23 آبان 1388

armin007 - استرالیا - سیدنی
دمت گم اگه تونستی با علی کریمی برای برگشت به تیم ملی صحبت کن
شنبه 23 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
به تو باشه میگی جام 2014مال ماست
شنبه 23 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
این لنگیهای سایت که امپراتور امپراتور میکردن کجا هستن؟؟ چرا این جور مواقع مثل کبک کلتون و میکنین زیر برف و پیداتون نمیشه؟؟
یکشنبه 24 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر امپراطور امپراطوره دیگه نیازی به گفتنش نیست 6 تایی مگه عقده دارن مثل بعضیها هی ژنرال ژنرال کنن کیسه . .
دوشنبه 25 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.