دختران بسیجی خواستار استرداد شاهد قتل ندا - ویدیو

دختران بسیجی خواستار استرداد شاهد قتل ندا

گروهی از دختران بسیجی، با تجمع در برابر سفارت بریتانیا در تهران، خواستار استرداد دکتر آرش حجازی، شاهد قتل ندا آقاسلطان، به ایران شدند.

دکتر آرش حجازی، پزشک، نویسنده و مسئول انتشارات کاروان، از شاهدان گلوله خوردن ندا آقا سلطان در جریان درگیری‌های بعد از انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه بود که بعد از انتشار تصاویر گرفته شده از صحنه قتل ندا در حوالی میدان انقلاب تهران، نام او نیز وارد این پرونده شد.
برخی مقامات و رسانه‌های جمهوری اسلامی، قتل ندا، دانشجوی جوان را، «مشکوک»، «ساختگی» و «جهت مخدوش کردن چهره نظام» اعلام کردند؛ ولی آرش حجازی، به محض خروج از ایران و بازگشت به لندن برای ادامه تحصیلات خود، نام عباس کارگر جاوید، عضو سپاه پاسداران را بعنوان ضارب ندا معرفی کرد که همان لحظه توسط مردم دستگیر و کارت شناسائی او بررسی شد و دقائقی بعد توسط مردم آزاد شد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، امروز ساعت دو بعد از ظهر، تعدادی از دختران بسیجی متحصن، خواهان استرداد آرش حجازی شدند و او را «قاتل ندا آقاسلطان» معرفی کردند.
در این تجمع که با شعارهای "مرگ بر انگلیس مکار"، "آمریکا، انگلیس مرگ به نیرنگ‌تان"، "قاتل فتنه‌انگیز تحویل باید گردد"، "مرگ بر اسرائیل" و "عاملان جنایت آمریکا و انگلیس، آرش حجازی قاتل آقاسلطان" بسیجیان همراه بود، زهره الهیان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سخنرانی کرد. وی دلیل تجمع مذکور را نیز، «اعتراض به قتل هموطن و زنی بیگناه توسط سرویس‌های اطلاعاتی خارجی» ذکر و خطاب به حاضران خاطرنشان کرد: «در مقابل سفارت انگلیس جمع شده‌ایم در حالی که همه ما می‌دانیم سفارت انگلیس یعنی همان استعمار پیر، سابقه‌ای تاریخی در خیانت به ایران داشته و دارد.»
به گزارش ایسنا، این فعال اصولگرا، همچنین بر این نکته تاکید ورزید که «در وقایع بعد از انتخابات شاهد این بودیم که انگلیس و برخی کشورهای غربی وارد مرحله جدید مبارزه با ایران اسلامی شدند و ‌اگر امروز با ما نمی‌توانند مقابله کنند، به دلیل محبوبیتمان در قلب ملل مسلمان است.»
این نماینده مجلس، سپس بدون اشاره به سرکوب و برخورد خونین با معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری، از جمله در روز 30 خرداد، پیرامون قتل ندا گفت: «شما می‌دانید که آقاسلطان در صحنه‌ای دور از فضای اغتشاش و با سلاحی که نمونه آن در دست ماموران داخل کشور نیست، به قتل رسید و همزمان از صحنه قتل وی از چند زاویه فیلمبرداری می‌شود و گلوله‌ای هم که به قلب ایشان اصابت می‌کند، بسیار ماهرانه و در جایی اصابت کرد که به لحاظ پزشکی بلافاصله خون از دهان ایشان جهید که مشخص می‌شود یک قاتل حرفه‌ای شلیک کرده است.» این نماینده حامی دولت، همچنین خاطرنشان کرد: «بحمدالله امروز به جرات می‌توانیم بگوییم که این قتل برنامه‌ریزی عوامل خارج از کشور بوده و نمونه‌های آن را بعد از انتخابات بسیار داشتیم.»
در جریان قتلهای صورت گرفته در جریان وقایع اخیر، از جمله قتل ندا، شهروندان با دوربین‌های خود دست به فیلمبرداری و انتشار آن زده بودند.
در تجمع امروز دختران بسیجی، پارچه‌نوشته‌ای توسط بسیجیان امضا شد که بر آن نوشته شده بود «از رژیم سلطنتی انگلستان می‌خواهیم هر چه سریع‌تر آرش حجازی، قاتل ندا آقاسلطان را به جمهوری اسلامی ایران مسترد نموده و عوامل طراحی آن قتل در سازمان مخوف و جهنمی  MI6را برای محاکمه به ایران تحویل دهد».
دکتر آرش حجازی که یکی از شاهدین لحظه قتل ندا آقا سلطان بود، در وبلاگ خود، بر این مسئله صحه گذاشته بود که قاتل توسط مردم شناسائی شده و بر اساس اوراق دیگری که از وی در لحظه قتل توسط مردم ضبط شد، مسلم گردید که «نامبرده عضو سپاه» می‌باشد.
پایگاه اینترنتی موج سبز، وابسته به حامیان جنبش سبز و مخالفان دولت، امروز عصر و در واکنش به تجمع بسیجیان خاطرنشان کرد: «به نظر می‌آید بسیجیانی که تا دیروز برای رابطه با آمریکا، عقب‌نشینی‌های هسته‌ای، ارتباط با اسرائیل کفن می‌پوشیدند و به خیابان‌ها می‌آمدند، اکنون از بی سوژه‌ای خسته شده‌اند و موضوعات جدیدی برای تجمع پیدا کرده‌اند.»
دیروز، 10 نوامبر، سفارت ایران در لندن تصمیم کالج کوئین در دانشگاه آکسفورد را برای تخصیص بورس تحصیلی به یادبود ندا آقا سلطان را مورد انتقاد قرار داد.
به گزارش شبکه خبری دولتی پرس تی وی، سفارت ایران در لندن در نامه ای که برای مدیر دانشگاه آکسفورد ارسال کرد، گفت که تصمیم آن دانشگاه «دارای زمینه سیاسی بوده است.»
در آن نامه آمده است: «دخالت یک دانشگاه در امور داخلی ایران، به ویژه در وقایع پس از انتخابات آن کشور، که رسانه های بریتانیا نقشی محوری در آن ایفاء کردند، نزول اعتبارعلمی و مقاصد دانشوری آن دانشگاه را در پی خواهد داشت.»
به گزارش روزنامه فایننشال تایمز، کالج کوئین در این هفته اعلام کرد که با پشتوانه دو هدیه سخاوتمندانه، به یادبود ندا آقا سلطان، بورسی برای ادامه تحصیلات عالی در سطح دکترا در رشته فلسفه اختصاص یافته است.
سفارت ایران دانشگاه آکسفورد را به سوء استفاده از آن مورد متهم کرد، و تأکید ورزید که مرگ ندا آقا سلطان هنوز در دست بررسی توسط پلیس است.
در واکنش، امروز دانشگاه آکسفورد تاکید کرد که تصمیم آن دانشگاه دارای انگیزه سیاسی نبوده است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=4me8ua0lf48

سمندر - ایران - تهران
. آبجی‌ کماندو‌ها ، گیرم آرش حجازی هم قاتل و به شما جانیان تحویل دادند،با بقیه قاتلین مبارزین جنبش مثل سهراب‌ها ، اشکان‌ها ، ترانه‌ها ، و ، و ، و ، و ، و بقیه کشته شده‌های راه آزادی که در داخل حکومت امام زمانی‌ تون هستند چه می‌کنید ؟ آیا آنها را هم برای محاکمه می‌گیرید یا نمیتوانید چون همشون پدران و برادران شما‌ها هستند . برید به جهنم همه شما حرامزده‌های تازی پرست.. .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
یکی را می خواهند قربانی کنند تا افتضاح خودشان را بپوشاند مزدور های کثیف
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

panizl - ایران - تهران
توی پست تصاویر هم گفتم. خیلی بیغیرتید برید خجالت بکشید از مادرش شرم کنید از مردمی که سر مراسم همین ندا زدید و دستگیر کردید .. عکس ندا رو دستتون نگیرید وحشی ها . ندا تومنی صد تومن با شما فرق داشت
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
اب در کوزه و اینها تشنه لبان میگردن// قاتل در بسیج و خواهران در انگلیس میگردن!!! احتمالآ یکی به اینها گفته در انگلیس مردها دنبال صیغه ای میگردن خوب دکتر ارش هم که هم دکتره هم خوشتیپ هم اینکه مدرک دکترینش رو مثل کردان از اکسفورد بیت رهبری نگرفته.خودمونیم دکتر جان تو هم مثل من شانس نداری همه رو اف بی ای میگیره تو رو گروهبان قندعلی! بین اینهمه ستاره سینماو سوپر مدل این ایکبیریهای صیغه ای بهت گیر دادن. من مطمئنم مادر ندا باین پتیاره ها برای سو‌ءاستفاده ازعکس دختر شهید ایران اعتراض میکنه و خواهد گفت که شما حق ندارین عکس دختر منو برای امیال کثیف سیاسی بازیچه دست قاتلها کنید.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
چطوره از کانادا هم بخواین قاتل زهرا کاظمی رو تحویل بده که کلا جلوی استکبار خونخوار کم نیارید . شاعر میگه: قتل کرد در بلخ آهنگری ، از شوشتر خواستند شاهد مسگری !
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

بینوایان - ایران - تهران
آقای حجازی خیلی دوست دارم یک بار از نزدیک ببینمت و یه تف تو صورتت بندازم . برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی حتی به یه دختر بی گناه هم رحم نکردین . خدایا خودت میدونی آرش حجازی یا خودش ندا رو کشته یا با همکاری خودش به قتل رسیده و قاتلین ندا رو میشناسه . آرش ملعون مطمئن باش تقاص کارت رو در همین دنیا هم پس خواهی داد ، هر چند حتی اگه به دست ایران نیوفتی .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این دکتر بیچاره گناه چیه که اون موقع اونجا بود گیریم که اون این کار کرده که محاله اشغالها شما این همه رو تو تظاهراتهای اخیر کشتید بیشرفها دروغگوها پس فترتها شماها یکسری حیوان عقب افتاده هستید چه مردهاتون که اصلا مرد نیستند چه این کلاغ سیاه های زشت صد رحمت به کلاغ از اینها قشنگتره
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
خاک عالم بر سرتون که هر قدمی برمیدارین در بی ابرویی و نشون دادن خو و خاصیت کثیف و دروغگوی خودتونه اخه بدبختها فکر این رو نکردین که اگه دکتر حجازی یهو بیاد اعلام کنه برای شرکت در یک دادگاه صالحه حاضره اما بشرط اینکه اون بسیجی هم که بدست مردم دستگیر شد به دادگاهی مثلآ در هلند که بیطرفه فرستاده بشه و سرویسهای اطلاعاتی سازمان ملل و همه تجهیزات برای کشف این قتل کثیف در اختیار مامورین قرار بگیره و خانواده ندا هم بیان در دادگاه شرکت کنن؟د‌ اگه راست میگین و دنبال اجرای عدالتین قبول کنید و اون بیوجدان را بفرستین حتا اگه دکتر حجازی هم نیاد من اتهام رو قبول میکنم که اگه دادگاه محکومش کرد بجاش مجازات اعدام بگیرم.د اگه بچه شوهر مادرتون هستین قبول کنید.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
دختران بسیجی ؟اینا که سن مادربزرگ من را دارند ترشیده ها برید بیت رهبری که اونجا ...
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
یه نگهبان داشتیم توی دانشگاه میگفت: "توی این ۲۰ سال و اندی که من برای این دانشگاه کار کردم به چشمم چیزائی از فساد اخلاقی این دختر پسرای بسیجی‌،حتا از خانوادهٔ شهدا، محجبه و با پوشیه دیدم که از هیچ کس دیگه ای‌‌ ندیدم. چیزائی که به ذهن هیچ بنی بشری خطور نمی‌کنه،..." وقتی‌ که برای ما تعریف میکرد، این فکر به ذهنم میرسید که کتاب "قلب تاریکی" اثر جوزف کنراد رو باز نویسی کنم!!! نمیدونم کسی‌ خونده یا نه. اما دقیقا چیزی که ما بهش در اصطلاح میگیم "خوی حیوانی" (با عذر خواهی‌ از تمام حیوانات!) بین شخصیت هولناک اون کتاب و امثال اینها مشترکه.. این موجودات غیر قابل تصورن! بخش تاریک وجود این آدم‌ها از بخش تاریک وجود هر جاندار دیگه ای‌‌ تاریکتره!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

sal_xcool - کانادا - ونکوور
نمی دونم بخندم یا گریه کنم. واقعا کی حرفهای این ها را باور می کنه. واقعا که پول با ادمها چیکار ها که نمی کنه. ولی متاسفم. متاسفم برای خودمان. متاسفم که ما هنوز راه درازی برای متحد شدن داریم. هنوز بعضی ها در حباب خودشان به سر می برند. هنوز که هنوزه گویی که در خواب زمستانی بسر می برند. هنوز که هنوزه بجای این که فکر وحدت و همبستگی باشند، خودخواهانه به فکر تفرقه و تفکیک هستند. واقعا متاسفم.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

persianshadow1 - انگلستان - برایتون
اینا یا واقعا دیوانه و روان پریش هستند یا خیلی احمق وساده لوح!! دوستانی که ایران هستید هر زمان که این اجامر و اوباش یه همچین تجمعاتی راه می اندازند برید و از صورتهای اینها فیلم و عکس تهیه کنید که فردا که ایران ازاد شد بتونیم اینها رو شناسایی کنیم و بدیم دارالمجانین . یا اینکه بفرستیمشون عراق و لبنان و سودان و افغانستان. شناسنامه ایرانی رو هم ازشون بگیریم.اینها هویت ایرانی ندارند . حیف تف که تو صورت یه همچین روانی هایی بندازی . وجود اینها در جامعه خطرناکه.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
یه جای این دخترهای بسیجی( قد ننه بزرگ من) گویا خیلی میسوزه!! انقدر بسوزه تا بوی گندش دماغ انتری را بر داره!! هر چند که انتری کبابی دوست داره!!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این خواهران بسیجی آرش را برای چی میخواهند . نکنه میخواهند بهش تجاوز کنند . بهرصورت به این خواهران بگید مگه برادران بسیجی برای شما کافی نیستن که حالا دنبال آرش کمانگیر افتادید . مرگ بر خامنه ای . زنده باد جنبش مردمی سبز
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
یک عده پنگوئن جمع شدن . کشتنش حالا طلبکارم هستن والا رو رو برم .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

حامیان موسوی - امارات - دبی
اخه یکی نیست به اینا بگه شما خودتون رو مسخره کردین یا مردم روl
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

shirdelan2009 - هلند - ایده
مرگ و اخرتی دردناک برای نظام کثیف جمهوری روسی در ایران.و طرفدارانش
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
فقط برید بمیرید. چه چهره زشت و سیاه و پلیدی از زن ایرانی ساختید
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

VEZVEZNAZI - ایران - ایران
زهره الهیان کسی که به ما ن...ده بود کلاغ ک..ن دریده بود.خفه شو کلا غ سیاه
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

iranian pardis - امریکا - شیکاگو
خداوند همه شما را به سزای اعمال ننگینتان برسونه ندای نازنینو کشتید حالا دارید میندازید گردن دکتر حجازی مادر مرده اره جون خودتون انگلیس هم دکتر حجازیرو تحویلتون داد خداوند هیچوقت ازتون نگذره.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
ای دختر های پدر سوخته ارش رو برای چی می خواهید .گلوتون پیشش گیر کرده مموتی که اون مردک هلو نشان رو ی خواد بخوره .حالا نوبت شما ابجی هاست .حالا گیریم ارش جون هلو رو به شما دادن .راستش رو بگید از .....بسی خیال و ارزوی بعید.اینقدر اینجا دختر های با سواد و با شعور دنبال ارش هلو جان هستند که فکر نمی کنم ارزوی شما خواهرهای بسیخی تحقق پیدا کنه .حالا با عکسش حال کنید تا ببینیم ارش جان هلو چه تصمیمی ی گیره .توی هلند یک نفرهست به اسم باور 88 البته هلو نیست ولی هویج هست به درد تون شاید بخوره
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
این ابجی خانمهای خانه عفاف اون موقع که جسد ندا رو تحویل خانواده اش نمی دادند، اون موقع که اجازه تشییع جنازه و برگزاری مجلس ختم نمی دادند، اون موقع که خانواده داغدارش رو تحت فشار گذاشته بودند که مصاحبه نکنند کدوم قبرستونی تشریف داشتند، ظاهرا کسادی بازار ایران به خانه های عفاف هم رسیده که راه افتادن توی خیابونها دنبال سوژه میگردن!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

zemestaneh - انگلستان - لندن
این خواهران بسیجی هم از بی شوهری نمیدونند چیکار کنند. آخه از بس زشت هستند بهشون فشار اومده
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
شما فارسی هم نمیفهمید اونوقت انگلیسی رو؟. به انگلیسی خریت خود را جهانی کردید!. در ضمن جلو مراسم خاکسپاریشو گرفتید حالا خونخواهی میکنید. بر رهبرتون لعنت
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
این خواهران بسیجی را کسی داوطلب هست صیغه کند؟ .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

soltan969 - انگلستان - لندن
واقعا که این دولت اسهالی چقدر به شعور مردم توهین میکند.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
"خانوماش!!!" هل ندن آرش به همتون میرسه"! . میبینین تورو خدا عزیزان؟ برادرای بسیجی‌ کم میذارن، آرش ما باید جواب پس بده! آخه چند نفر به یه نفر؟ آرش جان سخته ولی‌ از قول ما هم بنما! خدا قوت!... "خانوماش هل نددن آرش به همتون میرسه!". " ای بابا.. آقا! شما باید بری ته صف!"
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
"خانوماش!!!" هل ندن آرش به همتون میرسه"! . میبینین تورو خدا عزیزان؟ برادرای بسیجی‌ کم میذارن، آرش ما باید جواب پس بده! آخه چند نفر به یه نفر؟ آرش جان سخته ولی‌ از قول ما هم بنما! خدا قوت!... "خانوماش هل نددن آرش به همتون میرسه!". " ای بابا.. آقا! شما باید بری ته صف!"
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
راستی چرا ذکر نکردید در کل فقط 16 نفر بودن ؟
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
قیافهء این محجبین معترض بیشتر بگردنندگان خانهء عفاف میماند . چشمشان دکتر آرش راگرفته . ..شاید هم علت خواستار استرداد آرش شدن این است که فکر میکنند آرش دکتر و جراح زیباپی است . ... میگید نه از باجخوران عظما بپرسید .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

DERAKHT - نروژ - کریستیانسند
مسئولین سایت بعضی‌ وقتها یه چیزای رو سانسور میکنند! حالا این بیناوایان مزدور با کامل بی‌ شرمی به آقای حجازی توهین می‌کنه. به نظر من اینجا نباید جای مزدورین رژیم باشه، شما خواه نخواه اینجارو به محفلی برای مخالفان تبدیل کردید، ضایعش نکنید لطفا!!!!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
بینوایان - ایران - تهران - تو چه ساده ای بدبخت بینوا . خوبه فیلم شلیک بسیجی ها به سمت مردم تو اینترنت پره . فکر نمی کنی چند تا از اون گلوله ها ممکنه جون چند نفر رو بگیره ؟ ندا هم یکیش . جمهوری اسلامی مگه واسه خودش آبرویی گذاشته که لازم باشه بهش ضربه بزنن . از لاک لاکپشتیت بیا بیرون تا ببینی آرش حجازی لایق تف هست یا تو و امثال تو که از این رژیم که مردم خودش رو به بند کشیده دفاع می کنی . اتفاقا تو و همین جمهوری فاسد اسلامی تو همین دنیا تقاص پس خواهید داد مثل همه دیکتاتورهای عالم و نوچه های بی مخ و شرفش . حرفم رو گوشواره کن ببین کی بهت گفتم . یه روز باید مثل صدام برید تو سوراخ موش قایم بشید . ببین کی گفتم
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

baba kurosh - ایران - قم
بینوایان - ایران- فکر کنم توام چادر سرت کردی رفتی قاطی اینا. ای خدا یه ذره عقل و شعور به اینا یه گونی پولم به ما بده
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

armin100 - اتریش - سالزبورگ
همه چیز دروغ همه چیز کلک بابا کی این مملکت از دست اینا خلاص میشه فرهنگ مردم رو این فاشیستای اسلامی عوض کردند .جاوید ایران ازاد
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

God Is Dead - نروژ - ا
بینوایان - ایران - تهران-...شما اگه ریگی به کفشتون نیست از اینکه بورسیه به نام شهید ندا اقا سلطان صادر شده چرا فشار بهتون اومده مگه اون یه ایرانی نبود ؟ شما باید افتخار هم بکنین ولی نه که خودتون کشتینش بهتون بر خورده در ضمن کجای دنیا شاهد رو جای قاتل مجازات میکنن ؟...
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

armin100 - اتریش - سالزبورگ
بینوایان - ایران - تهران . . اخه چقدر تو بینوا و.. هستی شاید هم یه مزدور جدید باشی مثل // باور 88// جیره خور اسلامی // bluestar . // بسیجی //armin_taroos - کره - گونپو . // . .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

mardin8 - انگلستان - لندن
بینوایان - ایران - تهران. با با ژانوارژان. تف لازمت میشه.......... تند نرو.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
بینوایان - ایران - تهران.میشه ترجمه کنی چی نوشتی؟بینوا!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

oldboy - انگلستان - لندن
برای اینا دسته بیل تجویز میشه.(نفری دو عدد و همزمان).
جمعه 22 آبان 1388

AKHTE BALA - آنگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
پس چرا بجای شهید مقتول نوشتید زورتون میاد بگید شهید.
جمعه 22 آبان 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
کانادا ونکوور همه دنیا می داند کشوری که امثال این عقب افتاده ها را داشته باشد باید ریس جمهو رش هم ان احمد کوتوله باشد .
جمعه 22 آبان 1388

pejmanfrance - فرانسه - پاریس
ای بی ناموسها اگر ندا را شما نکشته اید پس چرا خودتان می روید سنگ قبرش را می شکنید.ننگ به شرفتان ای عربهای کثیف گم شوید به همون سزمین اجدادتان حجاز
جمعه 22 آبان 1388

goldasht - انگلستان - اگستر
سلام . همه اینها صیغه ای هستند
جمعه 22 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
یخخخخخخخخخخخخخ نکنین الهیییییییییییی!! لوسهای نکبت. اوق.
جمعه 22 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
بابا اینها دیگه چه رویی دارن!
جمعه 22 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
بینوایان - ایران - تهران .. بشماها در نوزادی بجای شیر مادر(چون مادر نداشتید) الکوهول و مواد مخدر دادن. ...اصلا میدونی شرف چیه؟ میدونی سر سفره پدر، مادر نشستن یعنی چی؟ ..فکر نمیکنم بدونی، حرفهایی که میزنی نشون دهنده این کمبود در توست. اگه در پرورشگاه های زمان طفولیت تو یه مربی دلسوز بالا سرتون بود الان شاید سرنوشتت و عقده هات باین صورت نبود. امیدوارم یه روزی بالاخره یه جوری بشی که قابل نشستن با انسانها بشی ..
جمعه 22 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
پس اون فیلمایی که دیدیم با لباس شخصی یا نظامی شلیک میکردن چی؟؟؟؟؟؟
جمعه 22 آبان 1388

neda nemimirad - ایران - شیراز
این خواهران بسیجی تو این ۳ماه کدام گوری بودن که ندا کشته شده حالا یادشون اومد که بیایند جانبداری کنند ، ،حالا بیکار نشینید برید تو قبرستان بمانید بینید زمانی‌ که بسیجی‌‌های کثافت مییا یند سنگ قبر ندا را میشکنند همان جا بمانید شاید یچیزی هم به شما خواهران بسیجی‌ رسید.
جمعه 22 آبان 1388

بینوایان - ایران - تهران
odin - بلژیک - انتورپن // فوق العاده لذت می برم از اینکه به جای یه پاسخ منطقی و مستند ، به چرندیات رو میاری و تربیت خانوادگیت رو بیش از پیش در معرض دید همگان قرار میدی. تمام فاکتورهای یک انسان لائیک رو با هم داری . ادامه بده با قدرت . بار قبل هم که پاسخت رو در زمینه تجاوز به زندانیان دادم فرار کردی و خودت رو به ندیدن زدی .
جمعه 22 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
ارش جان عزیز؛ شانست صدا میزند! مثل اینکه تو هم به دامن اسلام فراخوانده شدی! خودت و همسرت را میبوسم.
جمعه 22 آبان 1388

reza4554 - کانادا - تورونتو
کار مزدور این است از روز اول تشکیل حکومت سیاه اسلامی رژیم با چماق و زور جمهوری سیاه اسلامی را به مردم ایران تحمیل کرد انها که اول انقلاب بودند چادر وخدت جلو دانشگاه و زهرا خانم یادشان میاد یادشان میاد چطوری ریختن تمام دفترهای گروهای سیاسی را در دانشگاه بستند و صدای ازادی را در گلو خفه کردند از روز اول که خمینی جلاد وارد ایران شوداینها از گروه فشار و چماق استفاده کردند تا حالا. تازه اقای سبزه میگوید دوران طلای امام خمینی یادش بخیر اره یادش بخیر . مرک بر جمهوری سیاه اسلامی مرک بر خامنه ای زنده باد ازادی زنده باد برابری
جمعه 22 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
. بینوایان - ایران - تهران خاک بر سر ..با اون رژیم مزدور قاتلت خجالت نمیکشید که حتی راجب این قتلها نظر میدید ... بزرگ شدی رژیم دزد هرزه تو هرروز شکنجه میده تجاوز میکنه میکشه که امثال تو پول خون جوانان توی حلقومتون بره مطمین باش نوبت شماها هم میرسه.حالا حلقومتونو پر کنید.
جمعه 22 آبان 1388

sk-swed-m - - ایران - - ایران
lolita lolita - ایران - مشهد . . همشهری باحال هستی.واقعا همیشه مشهدی ها یه جواب واسه کار ادم دارن میتونم. بپرسم اهل کدوم محله مشهدی .اگه دوستداری جواب بده .شاید هم محلی باشیم.البته منکه ایران نیستم ولی خدامیدونه چقدردلتنگ شهرم هستم.
جمعه 22 آبان 1388

ژان وال ژان - ایران - ماسوله
بینوایان - ایران - تهران آخه مزدور تو که معلوم نیست از کدامین نوع جیره خواران علی شیره ای هستی و مغزت ..لطفادر مسائلی که به هیچوجه در مخ تو راهی ندارد نظر نده. نکنه خودت یکی از همون ترشیده هایی؟
شنبه 23 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
تا حالا شنیدید میگند فرار به جلو! یعنی اینکه این جنجال رو درست کنید که یعنی بگید ما ندا رو نکشتیم!!
شنبه 23 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
shirdelan2009 - هلند - ایده . آخرت؟؟؟!عزیز من گرفتاری این حرفها گرفتارترت می کنه!همینجا حقتو بگیر هیچ جا دیگه هیچ خبری نیست!!.
شنبه 23 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
بینوایان - ایران - تهران. با حیوونی مثل تو فقط بایستی با زبان فحش و ناسزا صحبت کرد ٫ مطمئن باش اگه اهل منطق بودی حتما جواب منطقی دریافت میکردی ٫ با این همه شواهد و قرائن غیر قابل انکار که در مورد ضارب شهید ندا آقا سلطان وجود داره باز هم خودت رو به .. میزنی ٫ از امثال تو .. کسی انتظار نداره دنبال قاتل ندا بگردی ٫ ..به کاسه لیسیت ادامه بده که چند صباحی بیشتر دوام نداره.
شنبه 23 آبان 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
بینوایان - ایران - تهران . آقای حجازی خیلی دوست دارم یک بار از نزدیک ببینمت و یه تف تو صورتت بندازم .../////////////////////. ...بپا سر بالا نباشه! آدم عاقل وقتی میبینه تا این حد در اقلیته باید فکر کنه ببینه شاید اینقدرم که فکر میکنه حق با اون نباشه... فکر کنم اگه ایرانیی هم بود که طبق عادت دیرینه میگفت کار کاره انگلیسه، حالا با این کاره بسیجیا دیگه مطمئن شده که کار کاره حکومت جمهوری اسلامیه (قربونش برم!!!!).
یکشنبه 24 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
بابا یکی نیست به این بینوا بدبخت بگه خفه شه دهنشو ببنده
یکشنبه 24 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
بینوایان - ایران - تهران . مثلآ نابغه بکدوم سند یا استدلالت باید پاسخ میدادم که ندادم؟ اومدی به یکنفر فقط بخاطر اینکه شاهد قتل یک دختر بیگناه بوده فحش دادی،تهدید بقتل و اخ و تف کردی! بعد میگی به اراجیفت کسی پاسخ نداده؟ اتفاقآ حرف من دقیقآ پاسخ تو اینشتین زمانه بود.کسیکه بخاطر اون دوزار دهشاهی پول خون ملت که سر سفره حرومی میبره و از یه سری حرومزاده صیغه ای، خانوم رئیسهای خانه عفاف دفاع میکنه و شاهد قتل رو بخاطر افشای جنایت تهدید میکنه،سنگ قبر دختری که بدست خودت و رفیقهات کشته شدن رو میشکنه و هزاران جنایت دیگه در استین داره،من نمیگم، خودت بگو غیر از حرامخور، یا حرامزاده چیز دیگه ای میشه بهش گفت؟اصلآ همچین موجودی سر سفره ننه بابا بزرگ شده؟ فرق حرف من و تو در اینه که تو فحش میدی برای تهدید و ارعاب،اما من واقعییت درونی ادمهای مثل تورو فقط شرح میدم.
دوشنبه 25 آبان 1388

farhod52 - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران .. مگه چیزی تو گلوت فرو رفته که نمی تونی آب دهنت را پایین بدی ... .. ... کج نظرهایی مثل تو
سه‌شنبه 26 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.