۱۰ سال حبس، مجازات دختر مادرکش

10 سال حبس، مجازات دختر مادرکش

یک زن جوان که به خاطر ادامه زندگی با شوهر صیغه یی خود، مادرش را به قتل رسانده بود در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. در جلسه محاکمه این متهم که در شعبه 71 دادگاه کیفری برگزار شد «آرش سیفی» به عنوان نماینده دادستان گفت؛ «صغری» روز 26 اردیبهشت سال 85 در 26سالگی مادرش به نام «طاهره» را در خانه شان در سه راه ورامین با 20 ضربه چاقو به قتل رساند. با توجه به اینکه اولیای دم مقتول اعلام رضایت کرده اند خواهان مجازات او به لحاظ جنبه عمومی جرم هستم. در ادامه جلسه دادگاه صغری در دفاع از خود گفت؛ سال 80 با مردی 35ساله به نام «بهروز» آشنا شدم. او از همسرش جدا شده بود و یک فرزند داشت. «بهروز» از من خواستگاری کرد اما چون پدر و مادرم مخالف ازدواج مان بودند با او ازدواج موقت کردم. متهم ادامه داد؛ پنج سال بعد در حالی که هنوز با «بهروز» زندگی می کردم برادر و دایی ام به دنبالم آمدند و مرا به زور به خانه پدرم بردند. بعد از رفتن دایی، من و مادرم درگیر شدیم. او زن مهربانی بود و به خاطر من هر کاری می کرد اما آن روز برای اینکه نگذارد دوباره به خانه «بهروز» برگردم مرا با زنجیر بست. من هم از شدت خشم کنترل خودم را از دست دادم و با چاقو ضرباتی به او زدم. زن اضافه کرد؛ مادرم را خیلی دوست داشتم؛ باور کنید نمی خواستم بمیرد و حالا فقط می توانم بگویم خیلی پشیمانم. پس از پایان یافتن حرف های «صغری»، هیات قضات او را از لحاظ جنبه عمومی جرم به 10 سال زندان محکوم کرد.

کلاب - ایران - تهران
روزگار غریبسیت نازنین
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
فقط انسان تاسف می خورد واسه این همه جهالت
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
اگه با زنجیر بسته شده بوده پس چه جور تونسته مادرشو بکشه
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
mardin8 - انگلستان - لندن . از شما که پرفسور.دکترای فلسفه و الامه دهر هستید بعیده که شر ور بنویسی.اخه .. بیسواد حرفهات مثل ریپوها و شافتکها ..است.ایکیو تو که از مردن بانوی بیگناه بارداری به اون وحشیانه ای شاد میشوی فقط بخاطر دینش .واقعا که از عقل.معرفت.انسانیت کاملا مرخصی.تو کز محنت دیگران بیغمی...نشاید که نامند نهند ادمی.حالا بازم مزخرف بنویس.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

asana - ایران - ایران
آخی چه بد
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
فیلم مزدوری که به طرف مردم در ۱۳ آبان شلیک میکرد www.youtube.com/watch?v=v9RRIU8CUY
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

iranian pardis - امریکا - شیکاگو
جوانهای ما برای ازادی وطنشون از عزیزترین چیزی که دارن یعنی جونشون میگذرن انوقت این نفرین شده بخاطر یک مرد ازمادرش که اونو بدنیا اورده وعزیزترین عزیزاش میگذره خداوند اخر عاقبت همه مارو ختم به خیر کنه باید اعدام میشد.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
با کوچکترین اختلافی همدیگر را میکشند, بنازم به این فرهنگ وحشی اسلام .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

Anarchist - ایرلند - دبلین
dkdk - دانمارک - اسلیس . مزخرف تو داری می نویسی نهmaliheh_uk - انگلستان - لندن . این یک سوال منطقیه و نیازی به داشتن PhDبرای فهمیدنش نیست.کسی که واقعا با زنجیر بسته شده چطور تونسته با چاقو 20 بار ضربه بزند...؟
جمعه 22 آبان 1388

naz gole - آمریکا - اگوراهیلز
بابا اینجا چه خبره اولا که ملیحه کامنت گذاشته چه ربطی به ماردین داره بعد هم که حرفش بیربط نیست کسی که با زنجیر بسته شده باشه چه جوری چاقو گرفت اونهمه هم ضربه زده؟آخه بعدش هم بچه پررو فقط خوبه 26 سالشه 21 سالش بوده رفته صیغه مرد زن طلاق داده شده یعنی چی ؟ این چاقو رو باید به خود احمقش میزد نه به اون مادر بیچاره خیلی دلم سوخت . عجب مملکتی شده ...
جمعه 22 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
همه حیرت من از اینه که چطوری ممکنه کسی مادر خودشو بکحشه..با چاقو تا دسته بکنه تو شکم مادر بیچارش بعدشم میگه نه من قصد کشتنشو نداشتم
جمعه 22 آبان 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
Anarchist - ایرلند - دبلین.ادم بیسواد در اروپا فردیکه به دادگاه میره دست و پایش بسته نیست.ضمنا باهوش این 18 ضربه چاقو گزارش پلیس المان و پزشک قانونی است نه مسلمانها.و در اخر تو هم نمیتونی انسان شریف و وجدانداری باشی.ای ریشه کن بشوند انسانهائی که از مردن دیگران شاد میشوند.برو کمی انسانیت.معرفت.معنویت.نوع دوستی وپاکی را طلب کن تا شاید خداوند لطفی در حقت ارزانی بدارد.بخدا کریه و ناپسنده که از قتل دیگران بخصوص بیگنهان شاد باشید.یادت باشه بد بودن نه زحمت میخواد نه هنر.این خوب بودن که هنر و زحمت میخواد.برو انسانیت را پیشه کن.
جمعه 22 آبان 1388

dokhtare koorosh - امارات - دوبی
dkdk - دانمارک - اسلیس حالا این همه هموطنای بیگناهمون تو این چند ماه کشته شدن تو چرا اینقدر سنگ این زن عربو به سینه میزنی قاتلشم که بدبخت مجازات شد تو چی میگی؟
جمعه 22 آبان 1388

Emam Zaman - ایران - قم
dkdk - دانمارک - اسلیس . تو که داری هنوز نشخوار میکنی...!
جمعه 22 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.