سعیدلو: واگذاری استقلال و پرسپولیس به مردم بهترین راهکار است

سعیدلو: واگذاری استقلال و پرسپولیس به مردم بهترین راهکار است

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: برای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس بهترین راهکار این است که آنها را به مردم واگذار کنیم.

به گزارش باشگاه خبری فارس "توانا "، علی سعیدلو که برای بازدید از امکانات و گفت‌وگو با مسئولان راه‌آهن به این باشگاه رفته بود، درباره واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی اظهار داشت: با طرح چنین سوال‌هایی کاری نکنید که واگذاری این 2 باشگاه بزرگ به مردم تحت الشعاع مسایل حاشیه ای قرار بگیرد. برنامه های ما با توجه به تاکیدات رئیس جمهوری برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس بسیار ایده‌آل است.
وی ادامه داد: بهترین کمک به این باشگاه های بزرگ، این است که آنها را به مردم واگذار کنیم. ما مقدمات نهایی شدن این طرح را انجام داده‌ایم که قرار است منابعی تامین شود تا واگذاری سهام باشگاه های استقلال و پرسپولیس صورت گیرد.
معاون رئیس جمهوری افزود: با برنامه‌ریزی قصد داریم تا هدایای ورزشکاران قهرمان ایران را به موقع پرداخت کنیم و در دهه فجر از قهرمانان عزیز کشورمان تجلیل خواهیم کرد. هفته آینده نیز با برگزاری مراسمی از قهرمانان و مدال آوران 50 روز اخیر تقدیر خواهد شد و قصد داریم از ورزشکاران مدال آور در سال 87 نیز قدردانی کنیم.
سعیدلو در دیدار با هیأت مدیره باشگاه راه آهن و بازید از امکانات این ورزشگاه ضمن تقدیر از عملکرد این باشگاه گفت: راه‌آهن یکی از قدیمی ترین باشگاه‌های ایران است و تا به امروز کمک‌های بسیاری به ورزش کشور کرده است. سازمان تربیت بدنی قصد دارد برای رسیدن به اهداف خود با باشگاه‌ها رابطه نزدیک و مؤثری داشته باشد.
رئیس سازمان تربیت بدنی اظهار داشت: راه آهن باشگاهی است که حدود 250 هزار نفر را تحت پوشش دارد و با برنامه‌ریزی در رشته‌های مختلف کمک شایانی را به ورزش کشور کرده است. این باشگاه با برگزاری جشواره‌های مختلف به خصوص در جنوب شهر تهران کمک بسیاری برای تحرک و شادابی در میان اقشار مردم انجام داده است.
سعیدلو درباره واگذاری ورزشگاه به راه آهن در منطقه جنوب شهر گفت: با استاندار تهران در رابطه با این موضوع جلسه‌ای برگزار می‌کنم و با وی صحبت خواهم کرد. امیدوارم تا با واگذاری ورزشگاه به راه آهن در منطقه شهرری این باشگاه بتواند بهتر و بیشتر از گذشته در زمینه پرورش استعدادها کمک کند.
وی افزود: شهرری همواره با معرفی چهره‌های شاخص در ورزش ایران حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است و امیدوارم بازهم به این قسمت از پایتخت توجه بیشتری شود.
سعیدلو در خصوص پرداخت یک درصد از بودجه وزارتخانه‌ها و ارگان‌های دولتی به ورزش گفت: به دنبال آن نیستیم که این پول حتمأ به سازمان تربیت بدنی پرداخت شود، بلکه مهم آن است که این یک درصد در ورزش ایران هزینه شود.
لازم به ذکر است سعید لو پیش از بازدید از امکانات این باشگاه با عبدعلی صاحب محمدی معاون وزیر راه و ترابری و مدیر عامل جدید راه آهن و مسئولان باشگاه راه آهن به گفت‌وگو نشست.

iranesabz - هلند - هلند
منظور از مردم یعنی سپاه بسیج و لباس شخصی ها و دیگر طرفداران الدنگ احمدی نزاد هستند که حالا که همه چیز بالا کشیده اند نوبت به فو تبال رسیده که سگ خور کنند. لعنت بر انتری نزاد.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
این عکسی که شما از سعیدلو گذاشته اید آدم را بلافاصله به یاد خر شرک میاندازه واز این بابت به این خر زحمتکش توهین میشه.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
40 سال هست که صحبت از خصوصی کردن این دو تا تیم هست. من بعید میدانم تا 4 سال دیگر هم اتفاق بیفتد.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
iranesabz - هلند - هلند با نظرتان کاملا موافقم.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.