چراغ سبز ورزشی قطری‏ها به اسرائیل

چراغ سبز ورزشی قطری‏ها به اسرائیل

رئیس کمیته نامزدی برگزاری فوتبال جام جهانی 2022 قطر اعلام کرد، این کشور در صورت کسب میزبانی، به رژیم صهیونیستی اجازه خواهد داد در خاک این کشور بازی کند.

به گزارش شبکه خبر، این اظهارات در حالی از سوی این مقام عنوان شده است که قطر نیز همانند دیگر کشورهای عربی، رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد.

حسن عبدالله الثوادی رئیس اجرایی کمیته نامزدی قطر گفت: این کشور همچنین استفاده از مشروبات الکلی را در جریان برگزاری پر طرفدارترین رویداد ورزشی جهان مجاز خواهد کرد.

قطر در تلاش دیگری برای جذاب تر کردن پیشنهاد خود، قصد دارد، فن آوری های خنک کننده ای را معرفی کند که از گرمای شدید تابستان از ژوئن تا ژوییه در این کشور کویری که دمای هوای آن به بیش از 45 درجه سلسیوس می رسد، خواهد کاست.

hasrat-takey - انگلیس - بریستول
این کشورهای عربی برای منافع خودشون حتی حاضر هستن م.. و خ.. خودشون رو هم در اون روز کادو بدند به توریست ها.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
فقط احمدی مسلمان و دشمن این اسراییل کشورهای خلیج که اسلام رو صادر کردند رابطشون با این اسراییل کافر همچین بد هم نیست که عالی . ما چرا کاسه داغ تر از اشیم خدا میدونه
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
بفرما/هی میگید عرباوتازیهاواز این حرفا.بابا صد رحمت به کشورای عربی.اونا کجاو ایران کجا! نگاه به عراق نکنید.برید کویت ودوبی و امارات و... ببینید بعد بگید عربا عقبن! حجاب دلبخواه.مردم شاد.بزن وبرقصشون برپا. فقط این ایرانه که اینجور ر..ه شده توش.!!!!!.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

amir118 - کره - کره
هان ای عرب که مغز تو درمان نمی شود. فهم سخن برای تو آسان نمی شود. این را به گوش خویش فرو کن، دو تنب ما. هرگز برای پای تو تنبان نمی شود
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
کاملا انسانی و ورزشی
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

yeki-2 - قطر - دوحه
واقعا قطر شایسته ی این هست که میزبانه جام جهانی 2022 بشه .راستی قطر میزبان جام ملتهای اسیا 2011 هم هست.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
دمت گرم امیر از کره شعر بسیار زیبا و با مفهومی بود .همیشه سبز باشی
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
امکانات ورزشی قطر فوق العاده است. آدم واقعا انگشت به دهان می مونه!.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

toba2 - انگلستان - لندن
افرین به کشورهای عربی بلخصوص قطر بزرگترین پایگاه ارتش امریکا که به عراق حمله کرد تو همان قطر بزرگترین کانا ل دجل ودرغگوئی ونفاق وبه جون هم اندختن همان کانال الجزیره تو کشور قطراست یک فلسطینی اگر کشته بشه به او میگویند شهیدچون اون فلسطینی به طمع پول زیاد زمین وخاکش به اسرائیل فروخت بعنوان فلسطین اشغالی از ان یادمی کنند ولی روزی دها وصدهاعراقی وافغانی کشته می شن ننگشان میاد بگویند شهید . 7 سال که این دو کشور زیر اشغال امریکا است .وازهمین کشور امدادهای جنگی برای کشتن این مظلومین می رسد ای ننگ تان باد کشورهای خلیج ......
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

vezveznazi - ایران - ایران
کشورهای عربی کم کم دارن می فهمند
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

kave25 - ایران - تهران
همه ی دنیا جلو میره فقط ایران عقب میره. اه از دسته دین ومذهب اه ...
جمعه 22 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.