فال روز پنج شنبه ۱۲ نوامبر - ۲۱ آبان

فال روز پنج شنبه 12 نوامبر - 21 آبان

فروردین

شانس دوباره در خانه ی شما را زده است. دوستانتان به یاری تان می آیند. شما همیشه دوستان خود را دارید. تغییرات اخیر در زندگی شما بسیار مثبت و هیجان انگیز میباشند. از پول خرج کردن نترسید. پول سرجایش می آید.

اردیبهشت

عشق در این روز برای شما مانند آبیست که در دریا ماهیان را احاطه کرده است. شما سزاوار بیش از آنچه تاکنون به دست آورده اید هستید و آنچه را که بخواهید به دست می آورید. عشق امروز به سراغ شما خواهد آمد تنها کافیست در را به روی آن باز بگذارید.

خرداد

از، از دست دادن آنچه اکنون دارید نهراسید. سرنوشت به افراد مهربان پاداش میدهد. مراقب همراه زندگیتان باشید. زیرا او به اندازه شما اعتماد به نفس ندارد و نیازمند پشتیبانی شماست. بیش از دوستانتان به زندگی خود بپردازید.

تیر

در در زمانی که نمیخواهید، کارهای زیادی به شما واگذار میشود. اما در عین حال در خانه به شما کمک میشود پس ناامید نباشید. در روزهای آتی برای شما ایده های شادمانه و چشمگیر باعث شادی شما خواهد شد. رفتار امروز شما درست بر خلاف ذات و منشیست که دارید. سعی نکنید همه چیز را به زور عوض کنید تنها امید وار باشید.

مرداد

شجاعت شما در این روزها ستودنیست اما علاوه بر این شجاعت زیاد بدون تردید تا حدود زیادی حساس و احساساتی هستید. این عیب نیست اما باعث بروز ناملایماتی برای شما میشود. برای رسیدن به آرامش ماندگار باید از حساسیتهای خود بکاهید.

شهریور

آرزوی کامیابی در حرفه ای که دارید، در گروی توافقی است که باید با یک سرمایه دار موفق، برقرار سازید. دعوت از سوی او، بدون تردید یک موفقیت برای شما به حساب می آید. رک گویی و بی پروایی شما مناسب امروز نیست.

مهر

پیش خود فکر میکنید طرف زندگی شما، از روابط خارج از خانه شما بی خبر است؟ چه تصور باطلی! شما از صبوری و بزرگواری او سوء استفاده میکنید. ما بدانید به مانند ظرفی که هر لحظه ممکن است از دست های لرزان یک آدم دستپاچه سقوط کند.

آبان

جریانی در حال وقوع است که اگر به خود نیایید رسوایی به بار خواهد آورد. به یک دعوت نامنتظره برای رفتن به یک سفر کوتاه، پاسخ منفی بدهید. روی خوشی مانند یک تولد یا برپایی یک جشن عروسی، شادی را به خانواده شما ارزانی خواهد کرد.

آذر

فرصت مناسبی که مدتها از آن حرف میزید، امروز فراهم میشود. در واقع همه چیز برای خرید سهام شرکای ناراضی از تسویه حساب مالیاتی گرفته تا موافقت بانک در اعطای وام، درست شده. دست به کار شوید که بعدها پشیمانی سودی نخواهد داشت.

دی

با ماشین به این سو و آن سو رفتن و مدام در پشت میز نشستن کار را به جایی رسانده است که متاسفانه سلامتی شما را دستخوش، مشکلاتی کرده است. البته ترس به خود راه ندیهد برای استراحت ن به قلب و ریه با انجام چند آزمایش اضافی و جدی گرفتن توصیه پزشکان، مشکل حادی پیش نخواهد آمد.

بهمن

حقیقت گویی و گریز از مصالحه گویی یکی از خصوصیات بارز شماست اما این بار قرار است رگ و ریشه کار و زندگی شما، یکسره از میان بردارد، به صلاح شماست در این امر رفتاری معقول و منطبق با منطق داشته باشید. کارهای دردسر ساز قدیمی، اگر با منطق نگاه کنید به زودی برطرف خواهد شد و شادی را ارمغان دل شما خواهد ساخت.

اسفند

به حرف و حدیث ها توجهی نکنید. به زودی از پرونده ی حقوقی و مشکلات خانواده گی خلاص میشوید. ذهن جستجوگر و آینده بین شما، کوچکترین جزئیات را زیر نظر دارد. تعجب نکنید این خصوصیات، تمام و کمال در وجود شماست که امروز را روزی خاص برای شما خواهد ساخت.

amin7777 - انگلستان - منچستر
این عکسهای فالها منو دیوونه کرده. هر روز یکی از یکی قشنگتر میاد.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.