انتشار عکس هایی دایر بر ارتباط کشتی حامل سلاح با ایران

انتشار عکس هایی دایر بر ارتباط کشتی حامل سلاح با ایران

صورت بار کشتی فرانکوپ که ظاهرا نشان می دهد محموله آن از ایران آمده است

اسرائیل مدارک و عکس هایی را منتشر کرده که می گوید اثبات کننده این موضوع است که یک محموله سلاح که در دریای مدیترانه ضبط کرد از ایران می آمده است.

این عکس ها نشان می دهد که کانتینرهای موجود در کشتی حاوی نشان خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (IRISL) است. اسرائیل می گوید که این کشتی حاوی 500 تن اسلحه است.

اسرائیل همچنین آنچه را که گفت یک فرم گمرکی با مهر ارتش ایران است منتشر کرد.

دمشق و تهران هر دو این موضوع را که محموله ای حاوی تسلیحات از ایران و از طریق سوریه برای گروه پیکارجوی حزب الله در لبنان ارسال می شد رد کرده اند.

ماموران نیروی دریایی اسرائیل در روز 4 نوامبر در نزدیکی قبرس سوار این کشتی به نام فرانکوپ که با پرچم آنتیگوا حرکت می کرد شدند تا آن را بررسی کنند. کشتی سپس به بندر اسرائیلی اسدود منتقل و بار آن ضبط شد.

ارتش اسرائیل می گوید که در میان ده ها کانتینر دیگر این کشتی محموله هایی حاوی 9 هزار گلوله خمپاره، 3 هزار موشک کاتیوشا، 20 هزار نارنجک و بیش از نیم میلیون عدد مهمات سلاح های کوچک پنهان شده بود.

مقام های اسرائیلی روز چهارشنبه آنچه را که می گویند بارنامه این کشتی است که نشان می دهد این بار از مبدا اصفهان می آید را منتشر کردند.

عکسی که دولت اسرائیل از تخلیه بار فرانکوپ منتشر کرده است

به گفته آنها سند دیگری نشان دهنده محتویاتی است که از زیر دست خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گذشته است. یکی از فرم ها ظاهرا حتی مهر نیروهای مسلح ایران را دارد.

همچنین عکس هایی از جعبه های حاوی راکت که برچسب "قطعات بولدوزر" بر آنها خورده بود وجود داشت، درحالی که بنابه ادعای اسرائیل، از مواد پلی اتیلین با مهر شرکت صنایع پتروشیمی ملی ایران برای مخفی کردن این مهمات استفاده شده بود.

مقام های اسرائیلی گفتند که فرانکوپ حاوی بزرگترین محموله اسلحه است که اسرائیل تاکنون ضبط کرده است، اما هیچ فناوری تازه تسلیحاتی در آن دیده نمی شود.

واشنگتن روز سه شنبه گفت که این محموله نشان می دهد که ایران ناقض تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل علیه لبنان است که پس از مناقشه سال 2006 میان اسرائیل و حزب الله بر این کشور اعمال شده بود.

علاوه بر ایران و سوریه، حزب الله لبنان نیز ادعای اسرائیل در مورد این کشتی و بار آن را رد کرده است.

در ماه فوریه سال جاری یک کشتی که پرچم قبرس داشت و "مواد اولیه ساخت مهمات" حمل می کرد در قبرس توقیف شد. اسرائیل در آن زمان گفت که این سلاح ها از سوی ایران برای حماس در نوار غزه ارسال شده بود اما ایران این ادعاها را رد کرد.

kili_patilaki - قطر - دوحه
گروه پیکارجوی حزب الله اشتباهه. درستش اینه: گروه مدافع حزب الله. درود بر حزب خدا و مرگ بر اسرائیل.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

zamora2009 - ایران - تبریز
من که هیچی دستگیرم نشد. اگه این مسئله واقعی بود فیلم و ع---تی رو خیلی وقت بود منتشرمیکردن. شماهم زود باورنکنین . ولی من فکرکنم موسوی و کروبی باورشون شدن . دورود بر احمدی نژاد . وعده ما روز جهانی کانگوروها ((جهت ادامه اعتراضها)). درضمن کیسه جلوی شکم یادتون نره.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به هموطنان عزیز:. یادم میاد در سال ۱۹۸۳ اپوزیسیون(مجاهدین) با مدرک به اسرائیل گفت به اینها سلاح ندید(در مجله تایم چپ شد) ملاها روزی بر علیه شما میشن.اسرائیل با خنده به دنیا گفت "ما داریم بیلینها پول در میاریم" حالا ملاها به حزب‌لله و حماس پول میدان که موشک بفرسته توی اسرائیل!! البته با اسرائیل می‌شه حرف زد و ازش که سوال میکنی‌ ۲+۲= چنده جوابتو میده ولیکن با ملاها نمی‌شه حرف زد،و هر کسی‌ هم که خواسته حرف بزنه ناکام شده(گاسملو و یا افراد دیگه که به دست ملاها کشته شدن) فقط ما از خدا میخوایم که بتونیم ایران رو قبل از اینکه بمب اتم بسازه از چنگال ملاها نجات بدیم و گر نه اسرائیل دلش به حال مردم ما نه سوخته و نه اوباما بی‌ غیرت!! موفق و پیروز باشید، به امید پیروزی مردم ما!!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
دیگه همه میدونن که حماس- ح زباله لبنان- شیعه عراق- همه دست پرورده رژیم ایران هستن
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
من فکر میکردم دزهای دریایی فقط در سواحل سودان کشتیهارو میدزدند.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

iranianfarshad - ایران - تهران
چه ساده لوحانه است تصور اینکه کشوری کانترابند ارسال کند و کارت شناسایی هود را هم توی محموله بگذارد. جدیدا شبکه تلویزیونی صهیونیستها هم مثل اینکه از 20.30 آخوندها یه چیزهایی یاد گرفتند
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

black or white - ایران - اصفهان
"این بار از مبدا اصفهان می آید را منتشر کردند.". راست می گه طرف قسمتی از صنایع پشتیبانی وزرات دفاع توی همین اصفهان هست
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

lfigo170 - -
با این عکسا چیزی ثابت نمیشه. نمی خوام بگم خبر دروغه. اما این که رو یه کاغذ چند تا کلمه بنویسی و بگی که اسلحه حمل می کنه.کار سختی نیست. اون عکس هم که توش اسلحه ای نمی بینم. از کجا بفهمم که تو جعبه ها چیه؟
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
kili_patilaki - قطر - دوحه . مرگ بر حزب الله و طرفدارانش.نابود باد این حکومت اسهالی و ان اسلام بد بویش که دنیا را خفه کرده
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
zamora2009 - ایران - تبریز... لطفا با یک کاربری و تنهائی کامنت بگذارید. (;
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
lfigo170 - . کار سختی نیست فقط کمی تو گوگل بگرد و تمام جزئیات رو می بینی. در ضمن هر ادم وجدان داری میدونه که دولتی که با هم دینان خودش تو ایران این کارا رو میکنه پس با دیگران چه خواهد کرد. این رو روزی چندبار تو شعاراشون میشنوی.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
نابودی کامل حزب الله در ایران و لبنان یعنی برگشت صلح و ارامش به خاورمیانه
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
kili_patilaki - قطر - دوحه . این قدر عقب افتاده ای که به حد یک فیلم کمیک در امده ای .مغز اندازه ی اتم.... حماقت اسلامی به عظمت کهکشان.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
Afshin London - انگلستان - لندن. اونوقت اسرائیل آزاد بیاید مردم بکشد. اون کارش منطبق با دموکراسی است!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

esta - اتریش - سالزبورگ
زنده باد اسراییل . و مرگ بر هرچه طرفدار حزب الله و احمدی نژاد. تا حزب الله باشه از این ... های زیادی نخوره به همراه رژیم جمهوری اسهالی
جمعه 22 آبان 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ارتمیس....شو.....تو ...روانی ببار آمده ی و به دیگران توهین میکنی....شیطان بی وجدان.بدان که آه کسانی که تو به آنها توهین کردی روزی دامن تو را خواهد گرفت .تو تقاض کارت را در همین دنیا خواهی داد.بعبارتی.تو در کشور سوئد در به در هستی.از این در به در تر خواهی شد.زیرا چوب خدا صدا نداره.الهی آمین.
جمعه 22 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان. خیلی باحالی.مرگ بر تو. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. من از حزب الله در جان در بدن دارم دفاع میکنم.این کار من حماقت نیست. حزب الله از دین و کشورش دفاع میکند و در برابر یهودی های وحشی می ایستند ..کاری که خیلی از مسلمان ها نمیکنند.مثال بارزش همین کشور مصر.به عقیده من طرفداران اسرائیل یک ذره عقل تو سرشون نیس و در کشتارهای وحشیانه ی با این قوم وحشی همدست اند.پس نتیجه گیری اینکه: مرگ و ننگ بر اسرائیل و هر کی ازش طرفداری میکنه.درود بر حزب خدا که اسرائیلی ها رو تیکه پاره میکنه.چون حقشونه.درود بر سید حسن نصرالله شیر مرد عرب و مسلمان..درضمن تو یکی وضعیتت قرمزه.حتما خودتو به یه مرکز درمانی معرفی کن خانم مغز کل!
جمعه 22 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
persepolis2 - ایران - تهران . رژیمی...ضد ایرانی همکار بلو استار.امثال تو را برای ابادی کویر استخدام میکنیم چون با اعدام مخالفیم چون ایرانی نیستی بلای تک تک اسرائیلیها وسط سرت ...در حد من نیستی .من هم دربدر نیست همه چیز دارم و چون مثل تو بیشرم.نیستم دلم برای هموطنان اسیرم می سوزد. kili_patilaki - قطر - دوحه . و اما تو ... تازی پول ملت ایران به جیب فلسطینی اشغال میرود گور باباشون. به ما چه مربوط گرچه شما ایرانی نیستی که احساس تعصبی به ایران داشته باشی.
جمعه 22 آبان 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ارتمیس...اصلا تو نمی خواهد که دلت برای اسیرها و ...بسوزد.زیرا ملت به امثال تو که مهره سوخته آمریکا و اسراییل هستید نیازی ندارد.فکر هم نکن که کسی در ایران برای شما منافق ها تره خرد میکند.اگر ایرانی بودید از اسراییل و آمریکا در برابر ایرانی ها حمایت نمی کردید.
شنبه 23 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. مقصر خودمونیم هر بلایی سرمون اومده و هر چی بیاد. آره دیگه هر کی با تو مخالفه سریعا یه فتوا صادر میکنی که ایرانی نیستی!تازی هستی و انواع و اقسام فحش ها رو روانه طرف مقابلت میکنی.جدی حالت خوبه آرتیمیس؟کامنت های تو تابلو نشون میده که فردی عصبی هستی و آرامش نداری و شب تا صبح و صبح تا شب ناله میکنی.نشانه هایی زیادی از روانی بودن در کامنت های تو است.امیدوارم تو هموطن دیوانه و خل و چلم به زودی حالت خوب شه.
شنبه 23 آبان 1388

persepolis2 - ایران - تهران
kili_patilaki - قطر - دوحه . کارت درسته.دمت گرم.به حرف این پیرزن گوش نکن.زیرا حیله و مکر پیرزن همانند قدرتش ضعیف است(بخصوص که عجوزه ها بدن نحیفی دارند)در ضمن بفرموده قران شیطان از هر دری که وارد شود پیروز نخواهد شد.البته غذای این عجوزه شیطان پرست تنها شر انگیختن و مکر و حیلت کردن است.بخصوص که هرکس غذای مخصوص به خود را دارد.
شنبه 23 آبان 1388

toba2 - انگلستان - لندن
persepolis2 - ایران - تهران ...kili_patilaki - قطر - دوحه ...وای مردم از خنده قربون شما برم الهی ..گرچه از مخالفین حزب الله هستم .
شنبه 23 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
persepolis2 - ایران - تهران. پرسپولیس جونم ایول به خودت و به اسمی که به عنوان اسم کابری ات انتخاب کردی .عجوزه رو خوب اومدی.هه هه هه..طرف میگه دلم برای هموطنام میسوزه "جک قرن" ..بعد فکرشو بکن چه دلسوزیه این ...اونور دنیا نشسته هی...دلسوز هموطنی برگرد ایران..جدی این یکی آبروی بی خداها رو برده.خلاصه داداش زیاد بهش اهمیت نده.بذار تو همین سایت تا اون زمان که بمیره هر چی میخواد بگه تا اموراتش بگذره . بالاخره بعضی ها اینجوری و با این کار زندگی میکنند..هاهاها.پرسپولیس جان بخدا هر وقت اینو میبینم دلم به حالش میسوزه..آرتمیس ... هاها. .عشق است پرسپولیس.
شنبه 23 آبان 1388

pars2000 - پرتغال - لیسبون
خبر توقیف کشتی ایرانی توسط اسراییل در بسیاری از سایت ها از جمله تابناک تکذیب شده یعنی خبر صحت ندارد.چرا شما اصرار دارید اخبار را وارونه جلوه دهید؟مگر شما با ایران سرجنگ دارید؟.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.