افشای راز جنایت در اتاق شماره ۱۲ با اعترافات خواهر مقتول

افشای راز جنایت در اتاق شماره 12 با اعترافات خواهر مقتول

معمای قتل یک زن در اتاق شماره 12 مسافرخانه یی در جنوب تهران با دستگیری خواهر و شوهرخواهر او حل و انگیزه و چگونگی این جنایت فاش شد. به گزارش خبرنگار ما ساعت 30/19 یکشنبه هفته جاری صاحب مسافرخانه یی در خیابان خاوران با شنیدن صدای گریه های یک کودک به اتاق شماره 12 رفت و دید مادر دختربچه مورد اصابت دو ضربه چاقو قرار گرفته و غرق در خون شده است. این زن که الهام نام داشت ساعاتی پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. صاحب مسافرخانه وقتی تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفت، گفت؛ الهام و دخترش دو روز قبل به مسافرخانه من آمدند و هیچ مشکل خاصی وجود نداشت تا اینکه یک زن و مرد که مدعی بودند خواهر و شوهرخواهر او هستند وارد مهمانپذیر شدند و من آنها را به اتاق شماره 12 راهنمایی کردم. هنوز نیم ساعت از حضور آنها نگذشته بود که هر دو با عجله ساختمان را ترک کردند و بعد از آن من صدای گریه های کودک را شنیدم.

کارآگاهان جنایی در ادامه با مشاهده شناسنامه مقتول متوجه شدند او چندی قبل از شوهرش جدا شده بود. در حالی که کودک یک ساله سرپرستی نداشت حسین اصغرزاده - بازپرس ویژه قتل - دختربچه را به بهزیستی سپرد. سپس شناسایی خانواده الهام در دستور کار قرار گرفت. افسران جنایی با دو فرضیه روبه رو بودند؛ نخست آنکه زن و مرد ناشناس به دروغ خود را از اقوام الهام معرفی کرده اند و دیگر اینکه آنها حقیقت را گفته اند و زمان ورود به مسافرخانه قصد قتل نداشتند اما پس از حضور در اتاق شماره 12 مکالمات شان با زن 20 ساله به مشاجره و در نهایت به جنایت منجر شد. خانواده الهام در همان روز اول در رباط کریم شناسایی و معلوم شد فرضیه اول مطابق با واقعیت است. کارآگاهان پی بردند الهام پس از جدایی از شوهرش با خانواده خودش دچار اختلاف شده و منزل پدری را نیز ترک کرده بود و در این بین خواهر او فاطمه و شوهرخواهر دیگرش به نام بهرام تصمیم گرفتند الهام را به منزل بازگردانند اما موفق به این کار نشدند. تحقیقات با سرعت پیش می رفت و موانع یکی پس از دیگری از پیش روی پلیس برداشته می شد تا اینکه سرانجام روز سه شنبه فاطمه در همان رباط کریم بازداشت و پس از او بهرام دستگیر شد. زن جوان هنگامی که تحت بازجویی قرار گرفت با بی گناه خواندن شوهرخواهرش اتهام قتل را متوجه خود دانست و گفت؛ الهام مدت ها قبل از خانه فرار کرد و بعد از رفتن به مشهد متوجه شدیم با شخصی به اسم وحید ازدواج کرده است. وی ادامه داد؛ ما چند سال پیش پدر و مادرمان را از دست دادیم و از آن زمان الهام سر ناسازگاری گذاشت و مدام از خانه فرار می کرد.

متهم گفت؛ حدود یک سال قبل متوجه شدیم او از وحید صاحب فرزند شده اما همسرش وی را ترک کرده و به این ترتیب الهام آواره شده است. شب قبل از حادثه وقتی فهمیدیم در یک مسافرخانه ساکن شده، تصمیم گرفتیم او را به خانه بازگردانیم. به همین دلیل از همسرم خواستم با من بیاید اما او به خاطر اینکه سر کار بود، با شوهرخواهرم تماس گرفت و از او خواست همراهم بیاید. وی اضافه کرد؛ به همراه شوهرخواهرم به مسافرخانه رفتیم و از الهام خواستیم به خانه برگردد. او شروع به لجاجت کرد و باعث عصبانیتم شد. از طرف دیگر، متوجه شده بودم الهام با افراد زیادی ارتباط دارد و همین مساله موجب شده بود آبرویمان به خطر بیفتد. به همین خاطر در یک لحظه با چاقویی که در آنجا بود به جان الهام افتادم و با وارد آوردن دو ضربه به سینه اش او را به قتل رساندم. شوهرخواهرم در این قتل نقشی نداشت و بی گناه است. بهرام نیز در بازجویی ها همان حرف های خواهرزنش را تکرار کرد و دو متهم با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی بازداشت شدند.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
زحمت کشیدی...الان با این جنایت ابروی شما دیگه در خطر نمی افته ...عجب زالوهایی تو این مملکت زندگی میکنند
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
موقع اعدام قاتل -«مدافعین حقوق بشر»و«نیو روشنفکرها»ازش قهرمان وملائکه میسازن.مثل جاهد ودارابی وشجاعی وووو بیجه وایاز واصغر قاتل.خوشا به سعادت واقبالش.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

abadan-usa - امریکا - سندیگو
همه توی اون خراب شده شدن نگهبان نوامیس برید گچ بگیرید 5000 هزار سال تاریختان را اراجیف
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
تف بر این آبرو! حالا خوبه با این همه آبروداری از بی آبرو ترین ملتهای دنیا هم هستیم.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
این سومین قتل...بیماری کشتن برای حفظ غیرت.و قاتل یک زن!!!!!!!!..ای صد ننگ به خودتان دینتان و خوی توحش که انرا غیرت و حفظ ابرو می پندارید..اجتماع بیمار است.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bmg88 - المان - هام
نه خیر مثل اینکه تنه اینجور جماعت هم خورده به تنه رهبر ورئیس جمهوری منفور وخودفروخته های بسیج و سپاه ونیروی بزدل انتظامی. حالا خوبه با امریکا رابطه ندارند وگرنه همه اش تقصیر هالیوود بود. ... بمیری تعصب که همه را با ذات خشکت انداختی به جان هم. ولی از همه این حرفها گذشته خاک بر سر انتری نژاد وارباب مافنگیش با تمام اطرافیانشون. ا.ن . چهره ها.درود بر ایران وایرانی با منطق وشرف.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

soodikh - انگلیس - لنرن
بابا تو اون خراب شده چه خبره ؟؟همه چه وحشی شدن .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

naz gole - آمریکا - اگوراهیلز
عجب بدبختییه ! تو ایران هیچکی اختیار خودش و زندگیشو نداره همه شدن کلانتر محل و حافظ ناموس ..آخه به تو چه زنیکه احمق چقدر با قتلی که کردی آبرو به خونوادت اضافه کردی .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
خیلی طبیعیست جامعه ایکه حاکمانش ارازل و اوباش و از چاقو کشانند خشونت و سنگ دلی را در بطن خود میپروراند. نگاهی به امارهای قتل پیش از عن قلاب و پس از ان اثبات این مسئله است.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

sanazsarmad - المان - مونیخ
خواهر کشی که بدتره
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
بیچاره بچه بیگناه عجب سرنوشتی
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
نظری برای دادن نمونده به خدا
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
هرچی میکشیم از این بی تمدنی وبی فرهنگی و بی غیرتی مونه همش ادعا فرهنگ چند هزار ساله پوسیده را دودستی چسبیدین بدون مداخله فکر کور کورانه ادامه میدیم هر کس هم به تاریخ وتمدن و کورش و فرهنگ هیچوقت نداشتمون توهین کنه میریزیم سرش ریشه تمام بدبختیامون رو در شاه یا خمینی میبینیم و دشمن اصلی که فرهنگ قاتی پاتی و جهلمونه را نه تنها دور نمیریزیم بلکه هر جای دنیا هم که بریم با خودمون میبریمش به امید دور ریختن همه کتابهای تاریخ.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
( نزد ان قومی که ذرات شرف در خانه خونشان کرده جا را بهر هر چیز دگر حتی برای ادمییت تنگ خنده دارد از نیاکانی سخن گفتن که من دارم ) تو دیسکو های انگلیسی هر پسری با یه دختری میرقصه ولی تو دیسکوی ایرانی مردها با مردها میرقصند زنها هم با زنها میدونید چرا؟ چون نکنه داداش دختره از راه برسه و بعدش واویلا اینجا که دیگه ایران نیست ولی فرهنگ پوسیده ایرانی هست پس نگید جمهوری اسلامی ما رو وحشی کرده وگفته زنها اینور مردها اونور این خودمونیم که این فرهنگ پوسیده چند هزار ساله را با به به و چه چه حفظش میکنیم
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
"درد" را از هر طرف خواندم "درد" بود. جالبه حتما تو خمین چند وقته رییس پلیسی کوفتی زهرماری کسی میاد میگه: به به آمار جرم و جنایت نسبت به گذشته 99% اومده پایین و این 1%هم به خاطر بلایای طبیعی و یا دشمنان فرضی ایران هست.** آخییییش خیالم راحت شد. من خواهر ندارم وگرنه همش باید به این فکر میکردم که قراره خواهرمو به زودی بکشم یا اون منو میخواد بکشه!!!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
mashady - انگلیس - منچستر . نتیجه این نظر مغرضانه ی تو این هست//در کتابهای درسی ایران....ایران قبل از ظهور اسلام هیچ بود /////باز به گذشته ی ایران باستان بتاز. فقط ننگ بخوان و شرم کن. https://gameron.wordpress.com/2009/10/31/iran-and-islam/. مسئولان گرامی سایت این را بخوانید.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

33pooles - المان - دورتموند
مشهدی - انگلیس .محمد و علی و عمر و خمینی و تازیهای دیگر نتونستند فرهنگ ایران را نابود کنند حالا تو بسوز و زر بزن . تو دیسکو شیشه و لیوان جمع میکنی مواظب باش دست نجس نشه والا نمازت باطله . حالا بدو یه ابجو سرد بیار
دوشنبه 25 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.