مایلی‌‌کهن: دلال‌ها و لمپن‌ها من را سرمربی تیم نکردند

مایلی‌‌کهن: دلال‌ها و لمپن‌ها من را سرمربی تیم نکردند

سرمربی سایپا در واکنش به صحبت‌های قلعه‌نویی گفت: خدا را شکر می‌کنم که من را لمپن‌ها و دلال‌ها سرمربی تیم نکردند.

 محمد مایلی کهن در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل باشگاه سایپا اظهار داشت: من تا امروز جلسه ای با مدیرعامل جدید باشگاه نداشتم و خواسته خاصی هم ندارم. علت اینکه جلسه ای هم نداشتیم این بود که تیم ما به تعطیلات رفته است.
وی در مورد حضورش در سایپا و شایعه برکناری‌اش گفت: بار سوم است که به سایپا می‌آیم و خود را جزیی از خانواده سایپا می‌دانم. در مورد رفتن هم هر زمان که بخواهند می‌روم و مشکلی در این زمینه ندارم.
مایلی‌کهن در مورد امیر قلعه‌نویی و صحبت‌هایی که انجام داده گفت:‌ ایشان خودش گفته استاد حاشیه‌ها است. اما من به دنبال حاشیه‌ها نیستم. من سر کسی را کلاه نمی‌گذارم. من نمی‌گویم بچه جنوب شهر هستم و در شمال شهر زندگی کنم و ماشین گرانبها سوار شوم. ماشین گران قیمت به آدم شخصیت نمی‌دهد و با پول زیاد و ماشین گرانقیمت شخصیت به کسی داده نمی‌شود.
وی ادامه داد: با این چیزها نمی‌توان به جایی رسید. قلعه‌نویی گفته است با سفارش کسی به من تیم داده‌اند. ای کاش ایشان شفاف‌تر صحبت کرده بودند اما من می‌گویم بنده به سفارش لمپن‌ها و دلال‌ها سرمربی تیم نشده‌ام و خدا را شکر می‌کنم که چنین اتفاقی برای من نیفتاده است.
وی در مورد نامه کمیته انضباطی به باشگاه سایپا گفت: بهتر است از رئیس کمیته انضباطی سئوال کنید. من چنین نامه‌ای را ندیده‌ام.
مایلی‌کهن در مورد شناخت از آرش کوشا مدیرعامل باشگاه و پوستین دوز مدیرعامل گروه خودروسازی اظهار داشت:‌ از کوشا شناختی ندارم. پوستین دوز نیز یک مرتبه محبت کرد و قبل از دیدار با پرسپولیس به هتل تیم آمد. ایشان فوق‌العاده آدم ورزشی هستند و اکثر بازیکنان را با اسم کوچک می‌شناسد که این مسئله برایم خیلی جالب توجه بود.
مایلی‌کهن در مورد اظهارات ملکیان یکی از هیات مدیره باشگاه در مورد کادر فنی و نارضایتی‌اش از عملکرد فنی فوتبال گفت: ایشان به مسئله فنی ورود کرده است. بنابراین شاید در آینده از ایشان به عنوان یکی از دستیارانم استفاده کنم. ایشان با 31 سال سن که تجربه زیادی هم دارند حرف‌های تخصصی زیادی زدند اما باید یک نکته بگویم؛ مایلی‌کهن را همه می‌شناسند. من حق بچه دیگری را به حق بچه خودم ترجیح نمی‌دهم. شاید برخی دوستان می‌خواستند به تیم بازیکن بدهند.
وی یادآور شد: در دوره‌های گذشته که سایپا 7 یا 8 میلیارد تومان هزینه کرد و تیم در آستانه سقوط بود چرا ملکیان صحبت نکرد. اکنون ما 3,5 میلیارد تومان هزینه کرده‌ایم. بازیکنی که فصل قبل 240 میلیون قرارداد داشت امسال با حضور من 160 میلیون قرارداد امضا کرده است. نام این بازیکن ابراهیم میرزاپور است.


مایلی کهن در محاصره
سایپا از جمله تیم هایی بود که با کسب نتایجی ضعیف نیم فصل اول مسابقات را به پایان رساند. از طرفی حاشیه سازی های مایلی کهن موجب شده جایگاه او در سایپا چندان مستحکم به نظر نرسد. دیروز در مراسم معارفه مدیرعامل جدید سایپا هم آرش کوشا تاکید کرد در آینده درباره کادر فنی این تیم تصمیم گیری می شود. مدیرعامل جدید تیم چهاردهم لیگ گفت؛ «تعطیلات نیم فصل زمان خوبی برای بررسی عملکرد کادر فنی است. گروه خودروسازی نیز نظراتی در این خصوص دارد. ما از امروز جلسات خود را برای رسیدن به جمع بندی نهایی درخصوص کادر فنی و وضعیت تیم فوتبال انجام خواهیم داد.»محمد مایلی کهن هم یکی از حاضران در این نشست بود. او درباره آینده کاری اش اظهارنظر خاصی نکرد و همه چیز را به مدیران تیم واگذار کرد؛ «من تا امروز جلسه یی با مدیرعامل جدید باشگاه نداشته ام و خواسته خاصی هم ندارم. علت اینکه جلسه یی هم نداشتیم این بود که تیم ما به تعطیلات رفته است. بار سوم است که به سایپا می آیم و خود را جزیی از خانواده سایپا می دانم. در مورد رفتن هم هر زمان که بخواهند می روم و مشکلی در این زمینه ندارم.» سرمربی سایپا در مورد شناختش از آرش کوشا مدیرعامل باشگاه و پوستین دوز مدیرعامل گروه خودروسازی هم توضیح داد؛ «از کوشا شناختی ندارم. پوستین دوز نیز یک مرتبه محبت کرد و قبل از دیدار با پرسپولیس به هتل تیم آمد. ایشان فوق العاده آدم ورزشی هستند و اکثر بازیکنان را با اسم کوچک می شناسند که این مساله برایم خیلی جالب توجه بود.»

دوشنبه روز سرنوشت

چند روز پیش ملکیان یکی دیگر از اعضای هیات مدیره سایپا از عملکرد مایلی کهن انتقاد کرده بود، البته انتقاد های او با واکنش تند مربی سایپا روبه رو شده است؛ «ایشان به مساله فنی ورود کرده است. بنابراین شاید در آینده از ایشان به عنوان یکی از دستیارانم استفاده کنم. ایشان با 31 سال سن که تجربه زیادی هم دارند حرف های تخصصی زیادی زدند اما باید یک نکته بگویم؛ مایلی کهن را همه می شناسند. من حق بچه دیگری را به حق بچه خودم ترجیح نمی دهم. شاید برخی دوستان می خواستند به تیم بازیکن بدهند.» مایلی کهن معتقد است سایپا نسبت به سال های قبل نتایج بهتری هم گرفته است؛ «در دوره های گذشته که سایپا 7 یا 8 میلیارد تومان هزینه کرد و تیم در آستانه سقوط بود چرا ملکیان صحبت نکرد. اکنون ما 5/3 میلیارد تومان هزینه کرده ایم. بازیکنی که فصل قبل 240 میلیون قرارداد داشت امسال با حضور من 160 میلیون قرارداد امضا کرده است. نام این بازیکن ابراهیم میرزاپور است.» معمولاً مایلی کهن اهل تساهل و تسامح نیست و احتمال دارد این صحبت های آتشین او علیه یکی از اعضای هیات مدیره برایش گران تمام شود. در آن سو ملکیان هم نسبت به صحبت های مایلی کهن واکنش نشان داد؛ «باید بگویم متاسفانه مایلی کهن محبتی را که هیات مدیره باشگاه سایپا در زمان سجادی به او ابراز داشته فراموش کرده است. سال گذشته و با وجود فشارها و مخالفت هایی که نسبت به جذب مایلی کهن وجود داشت، اما اعضای هیات مدیره او را برای همکاری به عنوان سرمربی تیم انتخاب کرد. در فصل گذشته مایلی کهن تلاش ها و زحمات قابل تحسینی داشت که جای تشکر و قدردانی دارد اما متاسفانه او با صحبت ها و مصاحبه های اخیر خود و همچنین عملکرد نیم فصل اول نتوانست عملکرد موفق فصل گذشته را تکرار کند. ای کاش مایلی کهن پیش از آنکه مطالب و صحبت هایی را درباره هر فرد مسوولی مطرح کند، خدای خود را هم در نظر بگیرد.» به گفته این عضو هیات مدیره سایپا دوشنبه هفته آینده درباره مربی این تیم تصمیم گیری می شود.

با سفارش لمپن ها مربی نشدم

مربی اسبق تیم ملی در این روزها درگیری های زیادی دارد. به غیر از نتایج ضعیف تیمش جنگ لفظی اش با قلعه نویی همچنان ادامه دارد. همان طور که انتظار می رفت امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان، دوشنبه شب در برنامه 90 حمله اخیر مایلی کهن را با یک حمله شدید تر جواب داد و دیروز نوبت به مربی سایپا رسید که صحبت های مربی سپاهان را جواب دهد و به نظر می رسد این مسابقه پینگ پنگ پایانی ندارد. قلعه نویی مدعی شده بود مایلی کهن با رابطه بازی مربی شده است که مربی سایپا در پاسخ به این ادعای قلعه نویی گفت؛ «با این چیزها نمی توان به جایی رسید. قلعه نویی گفته است با سفارش کسی به من تیم داده اند. ای کاش ایشان شفاف تر صحبت کرده بودند اما من می گویم بنده به سفارش لمپن ها و دلال ها سرمربی تیم نشده ام و خدا را شکر می کنم که چنین اتفاقی برای من نیفتاده است.» سرمربی سایپا همان صحبت های قبلی اش را هم دوباره تکرار کرد و گفت؛ «ایشان خودش گفته استاد حاشیه ها است، اما من به دنبال حاشیه ها نیستم. من سر کسی را کلاه نمی گذارم. من نمی گویم بچه جنوب شهر هستم و در شمال شهر زندگی کنم و ماشین گرانبها سوار شوم. ماشین گرانقیمت به آدم شخصیت نمی دهد و با پول زیاد و ماشین گرانقیمت شخصیت به کسی داده نمی شود.» این در حالی است که قلعه نویی در این باره عنوان کرده بود که مگر ماشین بنز سوار شدن و بالای شهر نشستن ایراد دارد؟باید دید عاقبت این درگیری ها به کجا می انجامد و آیا مدیران سایپا این مربی پرحاشیه را که اخیراً نتایج غیرقابل قبولی هم گرفته حفظ خواهند کرد. قرار است کوشا به زودی در این باره تصمیم گیری کند.

از میراث فرهنگی به سایپا

به هر حال با توجه به حضور حمید سجادی در سازمان تربیت بدنی، باشگاه سایپا مجبور است مدیرعامل خود را تغییر دهد. آرش کوشا مدیر جدید این باشگاه قبلاً در ورزش حضور نداشته و در سازمان جهانگردی و امدادخودرو سمت دارد و این سوال پیش آمده که او چه سنخیتی با ورزش دارد که به عنوان مدیرعامل یک باشگاه لیگ برتری انتخاب شده. کوشا در این باره توضیح داد؛ «میراث فرهنگی حوزه ماموریت گذشته من است. چندین سال هم هست که با سایپا همکاری می کنم. با رفتن سجادی به سازمان، هیات مدیره باشگاه تشخیص داد من در این زمینه ورود کنم، من هم با علاقه پذیرفتم چرا که این حوزه به جوانان مربوط می شود. من به سرمایه های ملی علاقه زیادی دارم.»
mohsen6730 - ایران - قزوین
بشین سر جات زاقارت
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
اطلاعاتیه کثیف ژنرال بهترین کارنامه رو داره بین تمام مربیایه تاریخ لیگ برتر هرتیمی از خداشه بگیرتش همین سپاهان رو دیدی هنوز از پیش ما نرفته بود باهاش قرارداد بستن یه زری بزن که بگنجه روانی
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
لنگیهای پر رو؛ بازم بیاید جواب بدین / این قرمز اندیشان که میبینید؛ لنگ حمامند هر که بست بست/
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
جنابعالی تو لات بازی و دلالی نمره 20 هستی .تو لطفا ادای آدم حسابی ها رو در نیار. تو از این ناراحتی که چرا کم دزدیدی.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

azadi2000 - فرانسه - پاریس
احسان فتاحیان فعال سیاسی کرد اعذام شد
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر چیه کمرو استق لولی چی میگی لگن حمومی . .
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
معلومه که دلال ها ولمپن ها تورو مربی نکردن چون ادم حسابت نکردن اونها ادم حسابی ها رو می خوان تو دیگه چه .. هستی که کسی بخواد دنبالت راه بیفته
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
این بسیجی الدنگ رو لمپنها سر کار نیاوردند چون خودش لمپن هست! یک دیوانه روانی به تمام معنا منحط!
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

saken - ایران - یزد
این مردک چرغوز هرچی تو دهنش درمیاد نثار این واون میکنه دلیلش هم اینه که پشتش گرمه زیرا سابقا یک بسیجی بوده والان هم اطلاعاتیه ومورد حمایت امثال احمدی نژادهاست اگر یک فرد عادی بود حتما زبونشو میبریدن وبا به زندان میانداختنش ضمنا خیلی حسوده وموفقیت دیگران عذابش میده معلومه که اینجور آدما(البته اگر آدم حساب بشه)همه چی راواسه خودشون میخوان وهیچکی رو هم قبول ندارن مگر موقعی که به نفعشون باشه. درود بر امیرخان جوانمرد واستقلالی
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
alireza-بندرعباس؛ شد تو یه دفه از خودت نظری بدی؟؟؟؟ همش داری فوضولی میکنی
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.