قطبی: بردیم اما راضی نیستم

قطبی: بردیم اما راضی نیستم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با اینکه ایسلند را بردیم اما راضی نیستم.

به گزارش خبرگزاری فارس افشین قطبی پس از پیروزی یک بر صفر برابر ایسلند در جمع خبرنگاران گفت: از اینکه شما خبرنگاران تشریف آوردید تشکر می‌کنم اما همه ما باید تلاش کنیم تا مردم با فوتبال ملی آشتی کنند. امروز بردیم اما من راضی نیستم.
وی ادامه داد: انتظاراتم بیشتر از اینها است. در نیمه دوم تیم ما خیلی بهتر شد. ایسلند تیم ضعیفی نیست و آفریقای جنوبی را شکست داده و یک بر صفر برابر هلند شکست خورده است. اگر این تیم چند بازیکن خود را نداشت تیم ایران نیز چند بازیکن اصلی‌اش را به همراه نداشت.
قطبی در مورد اینکه کفاشیان گفته در صورت درخواست قطبی با اسپانیا بازی می‌‌کنیم اظهار داشت: بازی با اسپانیا اکنون زود است. برای آوردن تیم‌های بزرگ به ایران مشکل داریم و باید مرحله به مرحله پیش برویم.
وی در مورد اینکه چند درصد از بازیکنان کنونی در جام ملت‌ها این تیم را همراهی می‌کنند گفت: ما 50 بازیکن را مدنظر داریم و هر بازیکنی که دعوت می‌شود باید توانایی خود را نشان دهد و مورد آزمایش قرار گیرد.
قطبی در مورد عدم استقبال تماشاگران تاکید کرد: باید کمک کنیم تا فوتبال ایران زنده شود. منظورم این نیست که فوتبال ایران مرده است بلکه باید تلاش کنیم تا دوباره امید به مردم برگردد. مردم با دیدن مسابقات سطح بالای اروپایی از تیم ملی انتظارات زیادی دارند. در صورتی که چند پیروزی به دست آوردیم دوباره مردم با تیم ملی آشتی می‌کنند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد انتخاب دستیاران ایرانی گفت: متأسفم که چنین سؤالی پرسیده می‌شود. ما امروز تیم ایسلند را شکست دادیم آن با بازیکنانی که برخی جوان و 19 ساله بودند. برای چنین فرهنگی متأسفم. هر زمان که لازم باشد دستیار ایرانی دعوت می‌کنم و اکنون کادر فنی بسیار خوب است.

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
مستر اسکات.فوتبالی که تو مربیش باشی فاتحه ش خووندس.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
این لنگیها بودن که این مرتیکیه شارلاتان و کردنش امپراطور؛ بعد کردنش سر مربی تیم ملی؛ نتیجه اش هم این شد که ما نتونستیم بریم جام جهانی/ لنگیها؛تازه به حرف ما رسیدین که میگفتیم این یارو وطن فروشه؟؟ / کمتر از 1000 نفر رفته بودن استادیوم که اونم لنگی بودن و امده بودن خرس قطبی خائن و تشویق کنن؛(افشین امپراتور) واقعا شرم وره خجالت بکشید
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

saken - ایران - یزد
لنگیها از این ناراختن که قطبی از بازیکنای اونا توترکیب تیم ملی استفاده نمیکنه من به عنوان یک استقلالی این حق را به قطبی میدم که از قرمز ها استفاده نکنه خداییش امسال لنگیها بازیکن مطرحی ندارن که حق بازی کردن در تیم ملی را داشته باشه .به نظرمن بهترین بازیکن حال حاضر لنگیها درحد نیمکت نشینی استقلال هم نیست چه برسه به تیم ملی!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.