فرار نیروهای لباس شخصی از برابر مردم - ویدیو

فرار نیروهای لباس شخصی از برابر مردم در 13 آبان


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=Mm4hXUKZr_I

dannni - سوئد - استکهلم
این کثافتها رو بایت سوزوند دم مردم گرم دیگه ترس ازین سکهای هار ندارند
سه‌شنبه 19 آبان 1388

siya48 - آلمان - کلن
شاید حرف بیجایی باشه ولی‌، صحبت من با هموطنان عزیز خارج از کشور می‌باشد.بعد از گذشت ۳۰ سال،و با وجود اوضاع ایران که هر روز هم بدتر میشود،آیا زمان اون نرسیده که،اگر واقعا حس وطن‌پرستی در وجود ما هست،در کنار هموطنانمون در داخل ایران باشیم.و دست از مبارزاتمون در کنار میز کامپیوتر و با فشار دادن دکمه برداریم.فکر می‌کنم ۳۰ سال برای اینکه ما بفهمیم که این حکومت جز با جنگ و مبارزه رو در رو از میان نخواهد رفت کافی‌ باشه.همه هم می‌دانیم که یک دست صدا نداره،پس یا متحد باشیم،یا به تغییر هویت تن بدیم.چون با این روال دیگر ایرانی نخواهد ماند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
درود به شرف جوانان ایران در برابر وحوش اسلامی.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

sia_1983 - انگلیس - لندن
درود بر مردم قهرمان، ما پیروزیم چون حق با ماست.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

sahba - ایران - ایران
روز 22 بهمن با پرچم های سیاه و فریاد مرگ بر جمهوری اسلامی.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
بسیج بیا شام میدن. من سهم همتون رو نگه میدارم به جان امام قسم.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

mzeea - ایران - کرج
لطفا اطلاع رسانی کنید سالگرد فروهرها (جهانگیر و پروانه) کشته شدگان راه وطن به دست دژخیمان وزارت اطلاعات از کلیه وطن پرساتن دعوت میشه حتما شرکت کنید.... اول آذر (خانه آزادی خیابان هدایت) ساعت 4 عصر...... https://freedomvatan.blogspot.com/
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
خامنه ای جوعلقه ولایتش معلقه
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

shahram2020 - ایران - اهواز
اهای ترسوهای بزدل کجا دارید در میرید ...چهقدر احمق هستید لاشخورهای اسلامی.. ملت میخواد شما را بفرسته به بهشت کار بدی که نمیخواهندبا شما انجام بدهند....
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
siya48 - آلمان - کلن دوست عزیز حرف جالبیه اما عملی نیست. میدونی چرا؟؟ چون اگه من بیشتر از یک یا دو ماه از اینجا دور باشم کارم رو از دست میدم. شوهرم هم کارش رو از دست میده. خونمون رو از دست میدم چون نمیتونم پول وام خونه رو بپردازم. از ادامه تحصیل محروم میشم چون سر کلاس نبودم. شوهرم هم همینطور. بچه هام از مدرسه اخراج میشن چون غیبتشون طولانی میشه. با سرنوشت خواهر برادرم بازی میکنم چون دیگه قادر نیستم اونها رو اسپانسر کنم و به اینجا بیارم. سلامت پدر و مادرم رو به خطر میندازم چون نمیتونم هر از چندگاهی اونها رو برای چکاپ به اینجا دعوت کنم. و الی آخر. و بعد از همه اینها هیچ جایی هم در ایران نخواهیم داشت برای من هم مثل همه ایرانیها ایران خیلی مهمه اما واقعیت های زندگی چیز دیگه ای میگن. میدونم حرفهای من مورد انتقاد خیلی ها به خصوص ایرانی های مقیم ایران قرار میگیره اما به همه توصیه میکنم قبل از انتقاد کردن برای یک لحظه هم که شده خودشون رو جای ما بذارن و بعد قضاوت کنند ...( موارد ذکر شده مصداق من نوعی بود )
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
mzeea - ایران - کرج. حالت خوبه؟ جهانگیر فروهر که هنرپیشه بود!!! اون داریوشه مجید جان! داریوش!
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

farzanik - ایران - گنبد کاووس
آقا تو گنبدکاووس شب چهارشنبه سوری بود یهو یه بسیجی با باتوم اومد و میخاست چند نفرو بگیره که بچه محلامون با پرتاب سنگ اون سگ ولگردو فراریش دادن بیچاره با زاری داد میزد غلط کردم. فرداشم روزی بود که احمدی نژاد میخاست بیاد. ولی بعدا یگان ویژه ریختن سرمون اونایی که رفته بودن رو پشت بوم به زور از اونجا پرتشون می کردن پاییین باورتون میشه. البته اونایی که گرفتن فقط چندتا بچه بودن که داشتن اونورا بازی میکردن!!!!!!!
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

siya48 - آلمان - کلن
shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی. عزیز جان،. بقیه ایرانیان هم که در خارج از ایران هستند،خیابون خواب نیستند،و از زیر بوته هم نیامدند.مشکلات خودشون رو هم دارند .اعم از کار، تحصیل،غریبی،و غیره..ضمناً،با گفتهٔ شما ،یعنی یک نفر موفق باشیم،اما بدون خاک و هویت.تنها راه نجات ایران،مبارزه در داخل ایران و با اتحاد مردم.راه دومی‌ وجود نداره.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

f117 - هلند - المره
مرگ بر جمهوری اسلامی. درود به شرف جوانان ایران در برابر وحوش اسلامی..مرگ بر جمهوری اسلامی و تازی صفتانلندا
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
farzanik - ایران - گنبد کاووس-----بنظر من دیگه وقتی این وحشیا بهمون حمله میکنن باید مثل خودشون باهاشون رفتار کرد فقط وفقط با خشونت چطوره که همش اینوراونور میشنویم توحوادث با سلاح سردوگرم مردم جون همو میگیرن حالاوقتشه اون سلاحها رو با خودمون تو این موافع حمل کنیم
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

payam armani - انگلیس - منچستر
جنبش سبز اوردیم ابروی نظام و بردیم.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

DADA-S - هلند - آمستردام
. باید یک بار با یک کامیون از رو همشون رد شد که یه ملت راحت بشن .
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
آخی، اون بسیجی نامرد یا اون لباس شخصی های حرومزاده برای اضافه حقوق دارن اینکارارو میکنند، نونشون آجر شد بیچاره ها
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

farzanik - ایران - گنبدکاووس
bahareiran - ایران - ایران ................ اگه با سلاح گرم و سرد و ملایم بخاییم باهاشون دربیفتیم به هر حال اونا سلاح های بالتر از اینها رو میارن. گنبد کاووس چنین چیزی رو تجربه کرده. و نتیجش این شد که بعد کشتن رهبران ترکمنصحرا با توپ و تانک به شهر ریختن و تمام مساجد و خونه ها رو به توپ بستن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. حتی یه خونواده رو سر سفره نهار تیرباران کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!. اینا وحشیتر از اونی هستن که فکر میکنی!!!!!!!.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.