جنایت مرموز در اتاق شماره ۱۲ مسافرخانه جنوب تهران

جنایت مرموز در اتاق شماره 12 مسافرخانه جنوب تهران

قتل یک زن جوان در مسافرخانه یی در جنوب تهران تنها پرونده جنایی نبود که روز یکشنبه روی میز بازپرس ویژه قتل قرار گرفت. او ضمن تحقیق درباره این جنایت به صورت همزمان دستور شناسایی و بازداشت عاملان دو قتل دیگر را نیز صادر کرد. به گزارش خبرنگار ما در جنایت های روز یکشنبه علاوه بر زنی 20 ساله، یک مرد میانسال به نام ناصر و یک جوان ناشناس نیز قربانی شدند.

قتل در مسافرخانه

ساعت 30/19 یکشنبه صاحب مسافرخانه یی در خیابان خاوران با شنیدن صدای گریه های بی امان یک کودک حدس زد در اتاق شماره 12 اتفاقی رخ داده است. دو روز قبل زنی جوان به نام الهام و فرزند یک ساله اش به مسافرخانه رفته و در آن اتاق ساکن شده بودند. صاحب مسافرخانه با تردید به طرف اتاق رفت. در آنجا باز، زن 20 ساله کف زمین افتاده و خون همه جا را فرا گرفته بود. چه اتفاقی افتاده و چه بر سر مسافر آمده بود؟ مرد میانسال سعی کرد این سوال را از الهام بپرسد اما او فقط یک جمله را با صدایی نالان تکرار می کرد؛ بچه ام کجاست؟ دقایقی بعد صدای آژیر در خیابان طنین انداخت. ماموران کلانتری غیاثی و امدادگران اورژانس تقریباً به صورت همزمان به مسافرخانه رسیدند و الهام را به بیمارستان سینا منتقل کردند. عقربه های ساعت روی 10/21 ایستاده بود که زن جوان تسلیم مرگ شد و پزشکان شدت خونریزی و قطع رگ های اصلی الهام را علت فوت وی اعلام کردند. پس از آن بود که حسین اصغرزاده به عنوان بازپرس ویژه قتل وارد عمل شد و سعی کرد اطلاعاتی از این جنایت مرموز به دست آورد. بی شک هیچ غریبه یی نمی توانست به اتاق الهام راه یابد بنابراین چگونگی حادثه را یا شوهر الهام می دانست یا صاحب مسافرخانه. اما این حدس چندان استوار نبود و با بررسی شناسنامه زن جوان مشخص شد او از همسرش طلاق گرفته است. از طرفی بنا به آنچه در دفتر پذیرش ثبت شده، الهام فقط کودک یک ساله اش را همراه خود داشت و فرد دیگری به اتاق شماره 12 رفت و آمد نداشت. صاحب مسافرخانه نیز زمانی که مورد پرس وجو قرار گرفت از وقایعی که در ملکش رخ داده است ابراز بی اطلاعی کرد. البته او توانست سرنخی را در اختیار پلیس قرار دهد.

او گفت حدود ساعت 7 شب یک زن و مرد به مسافرخانه آمدند و سراغ الهام را گرفتند. معمولاً مهمانان را به اتاق ها راه نمی دهم اما آن زن و مرد خودشان را خواهر و شوهرخواهر آن زن معرفی کردند و ظاهر موجهی داشتند، برای همین آنها را به اتاق شماره 20 راهنمایی کردم. کمتر از نیم ساعت بعد آن دو با عجله از مسافرخانه بیرون رفتند و بعد از آن بود که من صدای گریه های آن کودک را شنیدم.

اظهارات صاحب مسافرخانه مطابق با واقعیت به نظر می رسید اما هیچ تضمینی وجود نداشت که آن زن و مرد حقیقت را گفته و واقعاً از اقوام الهام باشند به همین خاطر کارآگاهان سعی کردند از هویت واقعی آنان مطلع شوند اما پیشرفت تحقیقات فاش کرد دو مظنون واقعاً خواهر و شوهرخواهر مقتول هستند. افسران جنایی پی بردند خانواده الهام در اسلامشهر زندگی می کنند و به احتمال زیاد این زن پس از طلاق خانه پدری اش را نیز ترک کرده بود و اقوام او پس از ناتوانی در بازگرداندن الهام به اسلامشهر او را به قتل رسانده اند. در حال حاضر تلاش ها برای ردیابی متهمان ادامه دارد.

دو جنایت

روز یکشنبه دو پرونده جنایی دیگر نیز گشوده شد. در حادثه نخست ساعت 14 ماموران کلانتری نبرد مطلع شدند در حوزه استحفاظی شان نزاعی درگرفته و مردی حدوداً25 ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو پیش از رسیدن اورژانس جان باخته است. مقتول هیچ مدرک شناسایی همراه نداشت و تنها سرنخ پلیس برای افشای هویت او شلوارکردی و پیراهن مندرس اش بود. کارآگاهان با پرس و جو از اهالی محل توانستند چند شاهد را پیدا کنند. آنها مرد ناشناس را در حالی دیده بودند که در یک دستش آجر بود و دست دیگر را روی زخمش گذاشته بود و به دنبال فردی دیگر می دوید و فحاشی می کرد. این گفته ها و ظاهر مقتول تنها مطالبی است که در این پرونده جنایی ثبت شده و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد. ساعت 22 یکشنبه نیز جنایتی دیگر به وقوع پیوست که قربانی آن مرد 45 ساله یی به نام ناصر بود. بررسی های پلیسی گویای آن است که ناصر و یکی از دوستانش هنگام حادثه در خیابانی در نواب با سه مرد درگیر شده و در این نزاع سه نفر زخمی شده اند و یک نفر نیز فرار کرده است. دوست ناصر که دچار جراحت شده بود به ماموران گفت آن سه مرد که دو برادر و نفر سوم خواهرزاده شان است در این محل خانه فساد راه انداخته بودند. برای همین به آنان تذکر دادم و آنها مرا کتک زدند. در این بین ناصر که دوست من بود به هواخواهی ام وارد درگیری شد و به قتل رسید. بنابر این گزارش در حال حاضر پلیس در جست وجوی خواهرزاده دو برادر است تا از او درباره این قتل بازجویی کند.

nafasi_iran_tehran - ایران - تهران
امنیت تو این کشور از دست رفته .هوا بس نجوانمردانه سرد است
سه‌شنبه 19 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
قتل شده کار روزمره , لعنت به هرچه نظام اسلامی .
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
خوش به حال قاتلش که موقع دستگیری واعدام مثل شجاعی وجاهد ودارابی -«مدافعان حقوق بشر» ازش قهرمان ملی وفرشته میسازن.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

Rocker - ایران - اصفهان
من مدتی که به این سایت میام و تو این مدت چندین حادثه مشابه خوندم که قتلای به قول تعصبی ها ناموسی بودن.. دلیل اکثر اینهام چیزی نیست جز فرهنگ خراب ما ایرانیها در این زمینه که بیشترش حاصل دین اسلام و البته تشدید این فرهنگ توسط این حکومت کثیف آخوندی است.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

Ali6529 - ایران - شیراز
واقعا ایران امن نیست مواظب نباشی از دست رفتی
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

capochin0o - امارات - شارجه
نه بابا .اینجور هم که فکر میکنید نیست...سرت تو لاکه خودت باشه کسی باهات کاری نداره.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

دیااکو - ایران - تهران
MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف عشقی تو مریضی.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.