آذرماه: کنسرت استاد شجریان و گروه شهناز در قونیه

آذرماه: کنسرت استاد شجریان و گروه شهناز در قونیه

 در پی دعوت رسمی بنیاد بین المللی مولانا، استاد محمدرضا شجریان به همراهی گروه شهناز در شهر قونیه، آذر ماه سال ۱۳۸۸ همزمان با مراسم بزرگداشت مولانا، کنسرت موسیقی خواهند داشت.

به‌گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شجریانی‌ها به‌نقل وب‌سایت شرکت دل‌آواز، این کنسرت در دو بخش همایون ( مرغ خوشخوان ) و شور ( رندان مست ) با اشعاری از حافظ و مولانا اجرا خواهد شد.

تاریخ اجرای کنسرت، ۱۲، ۱۳، ۱۵ و ۱۶ دسامبر ۲۰۰۹ برابر با ۲۱، ۲۲، ۲۴ و ۲۵ آذر ۱۳۸۸ از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سالن مجموعه فرهنگی صدرالدین قونیوی می‌باشد.

بلیت این کنسرت از طریق
سایت رسمی فروش بلیت کنسرت‌های استاد محمدرضا شجریان از تاریخ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

اطلاعات فردی کلیه علاقه‌مندان که در طی سال‌های گذشته در این سایت ثبت نام کرده‌اند، موجود بوده و نیاز به ثبت نام مجدد نخواهند داشت. کلیه عزیزان جهت اصلاح اطلاعات فردی خود می‌توانند قبل از خرید بلیت با مراجعه به سایت فروش بلیت، اقدام نمایند. بدیهی است پس از صدور بلیت تغییر اطلاعات مقدور نمی‌باشد.

وجوه بلیت کنسرت توسط کارت‌های بانکی عضو شتاب به صورت آنلاین (اینترنتی) پرداخت و همزمان بلیت اینترنتی در بخش کاربر، صادر خواهد شد. بلیت خریداری شده توسط خریدار قابل چاپ می‌باشد، بدین رو کلیه مسئولیت نگهداری بلیت بر عهده خریدار بلیت خواهد بود و برگزار کننده تنها پاسخگوی عزیزانی خواهد بود که بلیت متعلق به شخص خریدار بوده و اطلاعات فردی خصوصاً کد ملی را صحیح در سایت وارد نموده‌اند. بدین رو خواهشمند است نسبت به تهیه بلیت از افراد ثالث خودداری فرمایید.

قابل ذکر است، بنا به اطلاعات دریافتی وب‌سایت شجریانی‌ها، احتمالاً تصنیف «در خیال» ساخته‌ی مجید درخشانی در این کنسرت اجرا خواهد شد.

AKHOONDAK - ایران - تهران
درود بر استاد شجریان الگوی همه انسانهای آزاده
سه‌شنبه 19 آبان 1388

آریوبرزن - ایران - ذاکرات
درود بسیار بر استاد فرهیخته و گرامی استاد شجریان دوست داشتنی
سه‌شنبه 19 آبان 1388

esmail... - ایران - شیراز
دست نفست ستاره ها را چیده ست**شب با دف ماه تا سحر رقصیده ست. همچون سحر از عطر اذان سرشاری**انگار لب تو را خدا بوسیده ست... "ایرج زبردست در وصف خسرو آواز ایران-استاد شجریان".
سه‌شنبه 19 آبان 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
killsatkillsat - ایران - کرج. Yahoo -حتما بخونید. میل ارسالی:. خواهشمند است برای دوستان خود ارسال نمائید:. شرکت مخابرات ایران از تاریخ 20 آبان به بعد به تمام کسانی که از یاهو در ایران استفاده می کنند یک ایمیل ارسال میکند، عنوان ایمیل "کارت اینترنت مجانی" میباشد ، وقتی این ایمیل رو باز می کنید، یک KEY logger. ، با حجم 32 کیلوبایت ، در PC. شما نصب می شود و از آن به بعد تمام چیزهایی که تایپ میکنید. هر 20 دقیقه به آدرس ایمیل. research@irantelecom.ir. فرستاده میشود و با این چنین ترفندی از تمام مطالبی که تایپ می کنید باخبر می شوند. خواهش میکنم این پیام را برای دوستان ارسال نمائید.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.