مسلمانان سوئیس درهای مساجد را گشودند

مسلمانان سوئیس درهای مساجد را گشودند

تنها چهار مسجد در سوئیس مناره دارند

مسلمانان مناطقی از سوئیس درهای مساجد را به روی افراد محلی گشوده اند و از شهروندان دعوت کرده اند با حضور در محل عبادت آنها، با دین اسلام بیشتر آشنا شوند.

این اقدام در حالی صورت گرفت که قرار است سه هفته دیگر مردم سوئیس در یک همه پرسی درباره منع مساجد از احداث مناره شرکت کنند.

مسلمانان سوئیس امیدوارند بتوانند نگرانی شهروندان سوئیسی را درباره دین خود با دعوت از آنها به حضور در مساجد برطرف کنند.

چهارصدهزار مسلمان در سوئیس زندگی می کنند. دویست مسجد در این کشور وجود دارد که تنها چهار باب از آنها دارای مناره است.

حزب مردم سوئیس که یک گروه سیاسی محافظه کار است خواستار برگزاری یک همه پرسی شده تا مانع از احداث مناره های جدید در این کشور شود.

این حزب که بزرگ ترین حزب در مجلس سوئیس است، مناره ها را نماد قدرت سیاسی مسلمانان می داند.

نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر شهروندان سوئیسی با خواسته این حزب برای منع مساجد از احداث مناره مخالف هستند.

تمیر حاجی پولو، از رهبران مسلمانان در شهر زوریخ می گوید همه پرسی اشاره "یک تبعیض آشکار" علیه مسلمانان است.

یکی دیگر از رهبران جامعه مسلمانان ابراز امیدواری کرده است حضور مردم محلی در مساجد به برقراری گفتگو و ارتقای درک متقابل کمک کند.

مساجد شرکت کننده در این طرح در دوازده کانتون، از جمله زوریخ، واد و فریبورگ قرار دارند.

AKHOONDAK - ایران - تهران
امیدوارم روزی برسه که همه انسانها به خرد گرایی برسند و در تمام دکانهای خرافه گرایی بسته شود. .
سه‌شنبه 19 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
امیدوارم روزی برسه که در مساجد در سراسر دنیا بسته بشه واسه همیشه.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
کی-کجا.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

usa-shahram - امریکا - واشنگتن
ای بابا
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ali-vienna - اتریش - وین
بزنید ببندید در و دکون اینا را که جز بدبختی هیچی یدک نمیکشن. مسلمون های اروپا یا دزدن (چچنی ها)، یا قاتل هستند (تقریباً همه)، یا تروریست هستند (باز هم همه) و یا چاقو کش هستند (ترک ها). چهار تا آدم درست و حسابی توشون پیدا نمیشه، اونا هم که به یک جایی رسیدند میگن ما مسلمون نیستیم، فقط به دنیا اومدیم (مخصوصاً ایرانی ها! من هنوز توی وین یه دکتر ایرانی ندیدم که بگه من مسلمان هستم). یورگ هایدر (سیاستمدار اتریشی که سال پیش در یک تصادف رانندگی کشته شد) خوب داشت پیش میرفت و کاسه کوزه این ها را تعطیل میکرد. روحش شاد.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ali-vienna - اتریش - وین
در ضمن، مسلمان های اروپا که به جز مسلمون توی مسجد های خودشون راه نمیدادند!!!! مخصوصاً این ترک ها، چی شد یک دفعه؟. اسلام یعنی سر تا پا رنگ عوض کردن و دو رویی.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
به امید روزی که در .تمامی مسجد ها را با.......گل بگیرند.در تمامی این مسجد ها باید بسته شود.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

usa-shahram - امریکا - واشنگتن
دورد به شما: مخصوصا سبزهای عزیز--من تازه امدم.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
اسلام تنها و تنها برای تازی ها خوب است و بس. آدمی اگر آدم باشه هیچ نیازی به این وحشیگری ها ندارد. اسلام ارزونی تازی و تازی زاده های بی فرهنگ و بی همه چیز. اسلام چرکین ترین بیفرهنگی رو در دنیای دینهای سامی دارا هست. شرم و ننگ بر این وحشیگریها!!!. https://www.youtube.com/watch?v=UxmBp23W6ncfeature=player_embedded
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
سوئیسی ها دستی دستی دارن قور خودشان را میکنن.هر مسلمان رخنه کرد یعنی نابودی اونجا.با این دین مزخرفشان.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
امیدوان همه این مگانها (بلا به نسبت خوانندکان) به توالت عمومی تبدیل بشه برای جامعه هم مفیده .انشا...
سه‌شنبه 19 آبان 1388

taraneh2008 - المان - هامبورگ
مسلمانها خیلی رو دارن. مسجد و مرکز اسلامی و گوشت ذبح اسلامی و زن لچک به سر در قلب اروپا حق مسلم مسلمونه . ولی غیر مسلمون حق تبلیغ دین خودش را در کشورهای اسلامی نداره.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
خوب؛ دوستی که نگاه این نگارنده به مقولاتی مثل جرم؛ جامعه و مجازات را جویا شده اید: با درود و دوستی. بزرگوار؛ در ابتدا عرض میکنم که نگاه این نگارنده هیچ ارزشی ندارد. خصوصا هنگامی که با عینک ایدئولوژی و یک جهت فکری توام شده باشد. اینطور نیست؟ وقتی ما از پشت یک باور و ایده به مطلبی نگاه کنیم؛ ایا انرا همانطور که هست میبینیم؟ چیزی که اهمیت دارد با هم و با ارامش و حوصله دیدن است؛ اهسته به عمق مطلب رفتن و انرا در خود تخمیر کردن. با این کیفیت نگاه کردن؛ یک انرژی فوق العاده در شما ایجاد میکند؛ که این انرژی شما را به عمق میبرد. ساده و روان و با پرهیز از ایده گرایی و عقاید از پیش تعین شده با هم ارام نگاه کنیم. یکبار دیگر تامل ؛ حوصله و اهسته در مطلب فرو رفتن را استدعا میکنم. عزیزم؛ جامعه چیست؟ وقتی ما میگوییم جامعه از چه چیز حرف میزنیم؟ جامعه مگر نه اینکه من و شما هستیم؟ مگر نه اینکه روابط ما جامعه را تشکیل میدهد؟ انسانها شکل و ساختار جامعه را بنا میکنند؛ مگر نه این است؟ خوب؛ برای یک تحول زیر بنایی و بنیادین؛ برای یک تحول اساسی در جامعه؛...
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
همینه دیگه . اولش با لبخند و شیرینی ازت پذیرایی می کنن و بهت میگن خدا چقدر زیبا و مهربان و آزاده . بعدش که خرشون از پل گذشت میشن پاکستانی های دوآتیشه و سربازان خدا که باید فساد ( که از نظر اینها یعنی آزادی حجاب و پوشش و بیان و غیره ) رو از زمین محو کنن . بعدش با دیکتاتوری بلایی رو سر مردم بیارن که سر ایران اومد . وقتی خمینی تو تبعید بود از آزادی بیشتر زن ها و نعمتهای فراوان دنیوی و معنوی می گفت . تا پاش رسید به ایران اول شاهنشاهی ها رو قتل عام کرد و هرچی هنرمند و عاقل بود همون اول حساب کار دستش اومد و گذاشت و در رفت . سی ساله انواع و اقسام ظلم هایی رو به ایرانی ها کردن که اگه کشور دست صدام افتاده بود از این بهتر بود . تا جاییکه امروز می بینیم راه اسلام رو ادامه میدن و با باتوم تو کهریزک و خورین از جوونهای ما پذیرایی می کنن . یکی به اون سوئدی ها بگه بیان ایران با اسلام آشنا بشن نه تحت قوانین دموکراسی خودشون
سه‌شنبه 19 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
دوست عزیز: متاسفانه قسمت دومی که مفصلا نوشته بودم؛ بجهت جا انداختن یک حرف از کلمه عبور نتوانست به شما برسد و مطلب دیگر بهیچوجه در ذهنم نیست. از شما بزرگوار پوزش میخواهم و بزودی با هم به موضوع نگاه دوباره ایی خواهیم کرد. شاد باشید.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
هر وقت این اقایون مسلمان تونستن بپذیرن که مردم ازادن نسبت به قران و محمد و اسلام در هر مکان که دلشون میخواد انتقاد کنن، و اونها هم بدون اینکه فتوای قتل و غارت صادر کنن اونوقت میشه گفت که اینها دارن بدنیای امروز وارد میشن، در غیر اینصورت همه کارهاشون جنبه تظاهر و عوامفریبی داره،دروغگویی در ذات این دینه. در عربستان هیچکس حق نداره حتا کتاب دین دیگه ای بخونه.کلیسا و کنیسه و معبد ممنوعه بعد اقایون با پول نفت تو هر دهکوره ای رفتن یک لانه ترور باسم مسجد درست کردن و تدریس بمب ساختن میدن.کی دنیا میخواد چشمش رو بروی این دروغگوهای پست ادمکش باز کنه؟ اسلام دین تمامیت خواهیه که حق حیات برای هیچکس قائل نیست.بیشتر از 500بار در مورد کشتن کافرها نوشته،همه ما از دید اونها کافریم.فراموش نکنید مقتدا صدر در زیرزمین حرم علی در نجف تجاوز و شکنجه میکرد.اونکه نجف بود وای بحال مسجد لولاگر!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

asana - ایران - ایران
چه خوبه به همه ادیان احترام بزاریم بد بودن یا خوب بودن آدما به دین ربطی نداره چه قشنگ میشه کامنتامون مهربانانه تر باشه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

green_power - اتریش - وین
ali-vienna - اتریش - وین. البته دکتر ملک زاده هست که اونم وابسته به حکومت اسلامیه.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
asana - ایران - ایران. تا زمانی که علی چکه ای و چهل قاتلش بوسیله اسلام به ایرانی ها تجاوز کنه اسلام بی احترام خواهد بود مخصوصا اگر مسلمانان دیگر خاموش بمونند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
در پاسخ گرامی asana - ایران - ایران. درسته احترام به ادیان از اصل مهم سازمان ملل است اما احترام به ضد بشر بودن را چه میگویید آیا شما حاضرید به ضد بشر به دیکتاتور به قاتل و جنایتکار احترام بگذارید - واقعیت این است که اسلام یک دین ضد بشری است و یاوه نامه محمد شارلاتان سراسر توهین به دیگر ادیان و انسانهایی که عقایدی غیر از اسلام را قبول دارند پس باید اول مرزها را مشخص کرد سپس دم از احترام به ادیان زد
سه‌شنبه 19 آبان 1388

mlowes - آمریکا - واشنیگتن-دی سی
این اروپایی ها هم وقتی میفهمن که چه خوردن با سرکوب نکردن مسلمانان که وارد یک قرون وسطی ثانی بشن منتها این بار با دین اسلام. اون وقت حالیشون میشه. متاسفانه انسان بسیار فراموشکار است. اینها مسلمانان را هنوز هم نشناختند. من دیگه نمیدونم این انسانهای ابله چه چیز دیگه ای باید از مسلمانها ببینند تا بفهمند که چقدر این دین هم مثل سایر ادیان چرنده. مثل اینکه کورند یا کرند و نقض حقوق بشر را تقریبا در تمام کشورهای اسلامی نمیبینند. خوشبختانه امروز هم مثل زمان مارکو پولو نیست که یک نفر برای شناخت یک عده ای از مردم مجبور باشه که از این سر دنیا بار سفر ببنده بره یک سر دیگه. یک گوگل کافیه که کلی با هر گوشه دنیا آدم آشنا بشه.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
باز ممنون از سایت که دست نامسلمونها را برای توهین به دین اسلام باز گذاشت. به این میگن ازادی بیان odin - بلژیک - انتورپن. نه؟ . اگر اسلام ید است چرا بیش از یک میلیارد پیرو دارد؟.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
توی امریکا تا یک مسجد میزنن قیمت خونه های اطرافش نصف میشه. مسجد خیلی پر برکت هست.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
تابستون گذشته رفته بودیم دوبی . یکی از برادرهام هم از سی اتل اومده بود. خانه ای که در اونجا مونده بودیم نزدیک یک مسجد بود و هر سحر با بلندگوی قوی اذان میگفتند. یکروز برادرم بعد اینکه از خواب با صدای اذان بیدار شد گفت: اونوقت میگن اسلام دین تروریستی نیست همین اذانشون نشانه بزرگ ترورهست. خوندن این مقاله یادم را به حرف برادرم انداخت. بیچاره سوپیسی ها
سه‌شنبه 19 آبان 1388

Avareh1353 - سوییس - ژنو
آره هر طرف که میری پوسترهای تبلیغاتیشونو میبینی.حیف این کشور که یک مشت مشت مسلمان خرافاتی میخوان گند بزنن بهش.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
این عقب افتاده ها به اروپا هم گند زده اند بخصوص سومالیها که از عقب مانده ترین مسلمانها هستند و چون اروپا را کافر می دانند هر تقلبی را مجاز می پندارند یکی از انها می گفت امامشان گفته تا می توانید بچه پس بیندازید هم نفع مادی دارد هم روزی در اروپا اکثریت خواهیدشد و اروپا مسلمان!!!!شتر....خواب....پنبه دانه.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
بیچاره مردم سویس . انگلیس که توسط مسلمانان از دست رفت !
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
یک سوال از مسلمانانی که اطاعت کورکورانه از دین ضد بشری اسلام دارند. قبل از دهه 90 حدود 7 هزار مسجد در کل اروپا دایر بود سال 2009 بیش از 28 هزار مسجد در اروپا وجود دارد . با توجه به آزادی بیان و اندیشه و عقیده یک مسلمان اجازه میدهد 28 هزار کلیسا در کشورهای اسلامی ساخته شود - تا جایی که من میدانم عربستان 14 میلیونی حدود 17 میلیون کارگر مهمان دارد و از این 17 میلیون کارگر در عربستان 8میلیون نفر مسیحی 3 میلیون بودایی و بقیه مسلمان هستند آیا عربستان به این 8 میلیون مسیحی و 3 میلیون بودایی اجازه ساخت کلیسا و تمپل میدهد . --- در عربستان قبل از اسلام ضد بشر مدینه بزرگترین شهر یهودی نشین بود که یثرب میگفتند امروز در مدینه و مکه هیچ نوع کلیسایی نیست چرا؟
سه‌شنبه 19 آبان 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
بعضی ها زیادیی کامنت میزارن میخوان همه به دموکراسی برسند!!. ali-vienna - اتریش - وین. اقایییی علی شما که مسلمان نیستید پس چرا اسم مسلمان ها را یدک کشیدین؟؟خیلی جالبه ها نه بچه ها طرف اسمش علی هستش بعد میگه من مسلمان نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. شما هم یا چاقو کشی یا به عقل که از حرف ها خودت هم چیزی نیمفهمی!!.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

piruzi - نروژ - فردریکستاد
ali-vienna - اتریش - وین باهات موافقم دوست عزیز!! ولی خدا نکنه باهاشون در مورده این بحث کنئ یک کم. اصلا هم انتقاد پذیر نیستن!!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
به جای در مسجد را باز کردن بهتر است چاک دهانشان را ببندند !!؟
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sk-swed-m - - ایران - - - ایران -
اگردرهای مساجدایران بازشودبوی پاهمه مردمرا خفه میکند .میتونید امتحان کنیدو یک شب اول . نمازبه مسجدبرویدواسلام ناب محمدی را استشمام کنید.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
مسلمونا توی این همه پرسی هیچ شانسی ندارند. من به نوبه خودم تامی تونم بر علیه احداث مسجد و مناره تبلیغ میکنم و تا الان هم خیلی ها را متقاعد کردم. همین مساجد امروز پایگاه نقشه های تروریستی فرداست.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
مسجد خانه فساد . چه تجاوز هایی به دختر و پسران خردسال در مساجد توسط والی مسجد و روحانیون مسلمان که نشده . نابود باد اسلام و همه اثارش .
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ali-vienna - اتریش - وین
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن. من به خاطر احترام به پدر و مادرم، وگرنه صد سال سیاه نمیخواستم اسم یه تازی آدمکش روی من باشه!. از همون اول هم که توی این سایت این اسم را انتخاب کردم اشتباه کردم. به قول روانشاد فرخزاد اگر اشتباه کردیم، میگیم غلط کردیم. آره، غلط کردم که انتخاب کردم، این نام کاربری مربوط به 2 سال پیشه. خودت هم میدونی که چه گندی مسلمون ها به اروپا و مخصوصاً اون انگلیس که شما هستید زدند. مسلمانانی که رهبرشون ابو حمزه یه دستی باشه!. دوستان، این عکسها را نگاه کنید. یک بار که به انگلیس رفته بودم وقتی عکس این مردک را دیدم که زیرش هم یکی از فتواهاش نوشته شده بود، از ترس کپ کرده بودم. اول فکر کردم تبلیغ فیلم ترسناکه!!!!. https://www.instablogsimages.com/images/2008/02/09/abu-hamza-al-masri_7333.jpg. اینم عکس رسمی آقا!!!. https://www.pinknews.co.uk/images/hamza.jpg
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

Alaa - س - زوریخ
خدا سوئیس را از شر اسلام محفوظ دارد
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
واقعا من موندم چی بگم تو همین سوییس 8 میلیونی 400 هزار مسلمان وجود داره آنوقت بعضیها سعی دارند بگند اروپا در حال اسلامی شدن نیست...راستش با این وضع و رشد جمعیت تا 50 سال آینده اکثریت مردم اروپا مسلمان خواهند بود چه دوست داشته باشیم چه دوست نداشته باشیم .....فقط امیدوارم اسلام میانه رو باشد....
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن. اونی که زیاد حرف میزنه تو مزدور رژیم هستی! اسم اشخاص چه ربطی به عقیدشون داره نابغه؟! اکثر ما ایرانیها مسلمان زاده هستیم اما گور پدر این دین سراسر دروغ و جنایت و ریا! ببینم در کشور ما اجازه میدن کنیسه و کلیسا و مراکز عبادی سایر ادیان تاسیس بشه؟‌ کدوم کشور اسلامی همین آزادی رو به سایر ادیان داده که حالا مسلمانان ناز نازی سوئد با ریاکاری و فریب و باز کردن در مساجد قصد دارن در قلب جامعه مدرن لانه های فساد اسلامی رو با مناره بر پا کنند؟ ببینم درب اون دخمه هایی که توی اون جمع میشن و نقشه قتل و ترور مردم بیگناه رو میکشن هم به روی مردم باز میکنن؟ چقدر شماها وقیح هستید؟ ‌درست مثل اربابتون علی شیره ای ولی وقیح معتادان جهان! لعنت بر اسلام این دین سراسر جنایت و دروغ و لعنت بر محمد و آل محمد و پیروان خرفت و ریاکار و دروغگوی این دین!
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
sam2009 - آلمان - آمدن . اتفاقا من کاملا موافق وجود ادیان مختلف و حتی بی خداها هستم و این وضعیت که شما میگید در 3- 4 قرن اخیر بوده وگرنه قبلا در سرزمینهای اسلامی عقاید مختلف با هم در مدارس و مراکز علمی بحث میکردند و هر کدام نیز برای خود پیروانی داشتند و بحثهای دانشمندان اسلامی یهودی مسیحی و حتی هندی در کتابهای قدیمی وجود دارد ....
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

Avareh1353 - سوییس - ژنو
جالب که نزدیک در ورودی دیسکو هم اگهیشو دیدم و هرچی از دهنم در اومد و اینجا نمیشه گفت گفتم. زنده باد زرتشت و دین اهورایی پارسیان عرب ستیز و ین خون ریزشان.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
bavar88 - هلند - امستردام .. تازی زاده! زالوها و حشرات و گاو و گوسفندها هم بسیارند، چرا نمی روی با آنها هم کیش شوی. آیا تر از این هستی که نمیدانی زیاد بودن دلیل خوب بودن نیست؟؟؟ نمیخاهی آدم شوی تازی زاده؟
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

Ali6529 - ایران - شیراز
هیچ اجباری نیست شماها مسلمان بشید یا بمانید . 1 روزی حق از باطل مشخص میشه<<<
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
*پسر شجاع* - ایران - تهران . بذار پیش بینی خودم رو راجع به اسلام بگم:شیعه گری بیشتر از 20 سال دیگه و اسلام بیش از 200 سال دیگه دوام نخواهند داشت،مردم دارند آگاه میشند
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

khorzookhan - ایران - تهران
ali-vienna - اتریش - وین . این چی بود لینک کردی اقلا هشدار به بیماران قلبی می دادی !!!!ولی خداییش خیلی برازنده رهبر مسلمین است
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ . 5 سال دیگه آمار مسلمانهای سوییس رو چک کن من میگم از 600 هزار بیشتر میشه....
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . . آخه تو چرا حرص خوردی ناز بشی شیر مادر نخوردی بودی حتما موقع به دنبا امدنت مامانتون شیرش خشک شده بوده؟ آخه لنت بر تو :). من افتخار میکنم مثل تو کمبود ندارم هروقت کمبود داشتم پی حرفهای چرت میشسینم لول ..هرجور میخوای فکر کن!!!. من پدرم سکاتلندیه و مامانم ایونی افتخارم میکنم از کاتولیک به مسلمانی روی اوردم برو بمیر بابا. مرسی از خبر
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
ali-vienna - اتریش - وین . حالا این شد یه چیزی اما شما به این احترام میزارید که پدر مادرتان این اسمو واستون گذاشتن و قطعا مذهبی یا چیزی بودن دیگه شما رسما دارین به پدر مادر خودتان میگویید چاقو کش!. درضمن شاید اسمتون میتونستی یه چیز دیگه بزاری اما خودت خوب میدونی که اسم خودت چیه پس واسه من و امثال من اصلا ربطی نداره اما چیزی که هست فکر نکن اگه اسمتو عوض میکردی و مثلا به جا اسم علی میامدی میزاشتی پارسا:)) فکر نکن ما رو گول زدی یه هرچی چون خودت خوب میدونی کی هستی و از کجا اومدی!.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
زبل خان هم خیلی مادرشون انگار به جا شیر خودشان بهشون شیر خشک دادن چون شیرشان خشکیده بوده از بس حرص خوردن این مه یکی از مزدوران دیگه که به اینو و اون تهمت مزدوری میزنه از این ها زیادن و با بد و بیراه گفتن میخوان راه گم کنن !!. بنده افتخار میکنم که یه روزی کاتولیک بودم زیرا پدرم ایرانی نسیت اسکاتلندی هستند و مادرم ایرانی!! پس سعی نکن بمن بفهمونی که من مزدورم ولی تو نیستی در ضمن از دینم دفاع میکنم حالا به هر نحوی ربطی به مزدور بودن نداره با همین افکار پوسیده ی شما تو این 30 سلا نتونستین به جایی برسین صد رحمت به جنبش سببببببببببببببببببببز!! شما برو غازتون بچرون شما رو چه به این حرف ها!! ای کیو در حد جلبک زیر دریاییییییییییییییی!لوووووووووول
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن .ایول خوشم اومد.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

toba2 - انگلستان - لندن
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن ...قربون اون حرفهای قشنگ تو برم الهی پیر شی عزیز .یک جمله طلا گفتی که (من افتخار میکنم مثل تو کمبود ندارم هروقت کمبود داشتم پی حرفها میشسینم لول )ای والله به موقع بود مرگ بر به ابو حمزه یک دست دوتا ازپسرهای او الان زندان هستندکثافتهای وهابی باند مافیا تشکیل دادند.جرم انها دزیدن ماشینهای مدل بالا فروش مواد مخدر وووو لعنت به پدر انها حقوق . منزل رایگان درمان وتعلیم از دولت انگلیس میگیرد واخر مثل عقرب زهر ش می ریزد......
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
*پسر شجاع* - ایران - تهران . همانطور که در احادیث آمده زمانی که جمیعت مسلمانان 25% کل جمعیت جهان شود زمان ظهور حضرت مهدی (عج) است. الان که از 20% زده بالا. به امید آنروز. ( کاری به کم و زیاد شدن جمعیت مسلمانان ندارم منظورم ظهور منجی است . اللهم عجل لولیک الفرج )
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - انگلستان
toba2 - انگلستان - لندن . . دوست عزیز ما به زندگییییی بقیه کاری ندارم من میگم اگه یکی مثلا تروریست یا هرچییییی بود این بر این نیست که همه اینطورین چرا همه رو اینجوری باید ببینیم چرا باید به کسی که نمیشناسن تهمت مزدور بودنی بزنی!!! این حرف ها رو میزنن که راه گم کنن خودشون مزدورن ها!!. اما ابوحمزه نمیدونم اما لابد شما راست میگی دیگی:) مرسی که با من حرف گفتید دوست عزیزم:). borj - ایران - بوشهر . :)‌(چشمک)
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ali-vienna - اتریش - وین
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن . بدبختی بنده این بود که شب کشته شدن علی به دنیا اومدم (البته چه شب مبارکی! یه عرب تازی کمتر!!) و این اسم روی من موند دیگه!. نه، به پدر و مادرم نمیگم چاقو کش، اما اون موقع که بنده به دنیا اومدم مردم ایران مسابقه گذشته بودند که چه کسی عربی ترین اسم!! را روی بچه خودش میگذاره! شرایط خوشبختانه عوض شده و مردم به ریشه های خودشون دارن برمیگردن، چیزی که باعث خوشحالی من و نگرانی شما و امثال شماست!. اسم بچه خودم هم عربی نگذاشتم، توی سند تولد هم گفتم ننویسند مسلمان (بدون دین) و صد سال سیاه هم اون کتاب مسخره (تازی نامه) را بهش نمیدم که مغز خودش را با این چرندیات و قوانین .. مشغول کنه. شما هم خط کش دستت بگیر و اندازه بگیر هر ...چند تا شتر میشه!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . کامنتت باحال بود ..ممنون...
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن. واقعا نشان دادی پرسپولیسی هستی ....ایولللللل
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن . عزیزگنچشک چی که گله پاچه اش چه باشد. من پدرم سکاتلندیه و مامانم ایرونی افتخارم میکنم از کاتولیک به مسلمانی روی اوردم . از خرافات به خرافات روی اوردی. انهائی که در انتظار مهدی در چاه هستند.در انتظار بمانید .تا شاید زیر پایتان علف سبز شود.
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان. شماهم منتظر پدر گرامیتان باشید که بعید میدونم پیداش کنید! خرافات این است .............. توهم مثل اینکه شیر خشک خوردی ها!. چندتا اسم دارن این ملت عقده ای واه واه!!
جمعه 22 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
چشم مردم سوئیس روشن باید به خودشون خیلی افتخار کنند-کیسه کیسه دلار های نفتی ارتجاعیون اسلامی که حق ملت هاشون رو می دزدن هر روز وارد بانک هاشون میشه - حالا چه عیبی داره برای قشنگ کردن و قانونی کردن رابطه بین قصاب و مرغ های تخم گذار چند تا جاسوس خونه و مرکز معاملات اسلحه هم باز کنند که مناره هم داره- مردم سوئس که مسلمون نمیشن و فقط مسلمون شدن برای مرغ های تخم گذار است و یا جهان سومی- سوئیس هم از آلمان یاد گرفت و آآلونگ هائی هم برای مرغ های تخم گذار اسلامی درست کرد -بفرمائید …..بفرمائید....کفشتان را در آورید....اینجا خونه خداست....اگر کفشتون رو در نیارید صورت خدا کثیف میشه ….بله بله شما حتما بفرمائید به به چه لب هائی و چه چشم های آسمونی و چه موی زرد قشنگی و چه بر آمدگی هائی ؟شما حتما بفرمائید داخل...الله..و.اکبر.
شنبه 23 آبان 1388

ali-vienna - اتریش - وین
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن . شما پدر اسکاتلندی و مادرت ایرانی؟ بعد کاتولیک هم به دنیا اومدی؟ . پس یعنی پدر شما کاتولیک بوده و با مادر شما ازدواج کرده! به همین دلیل یکی از گناهان اسلام را انجام داده و اصلاً این ازدواج اصلاً از بیخ باطل خانم مسلمان! ... مگر اینکه الان ادعا کنید که مادرتون کاتولیک بوده و پدر اسکاتلندی شیعه دوازده امامی!!!!!! . به پدر مادر محترم هم بفرمایید ایرونی و غیر ایرونیش فرقی نداره، فقط یک کم ادب به شما یاد بدن، ضرر نداره! . حالا شما لطفاً بگردید دنبال یه پدر مناسب!!!!!!!
یکشنبه 24 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.