پارازیت ماهواره ای و امواج مرگبار

پارازیت ماهواره ای و امواج مرگبار

رئیس کمیته مخابرات مجلس :

دولت باید پاسخگوی «پارازیت» ها باشد

فرارو- رییس کمیته مخابرات مجلس با اشاره به این که وزارت ارتباطات در این باره پاسخگو نیست اظهار داشت: «دولت قطعا باید پاسخگو باشد، اگر وزارت ارتباطات می گوید به من مربوط نیست باید دولت به عنوان مرجع بالاتر پاسخگو باشد و دوستانی هم که مسئله طرح سوال از رییس جمهور را مطرح کردند به این خاطر بوده است که وزارت ارتباطات می گوید به من مربوط نیست.»

به گزارش فرارو، در پی اختلالات شدید در شبکه های ماهواره طی هفته های گذشته اخبار ضد و نقیضی در این باره منتشر شده است، برخی رسانه ها مدعی اند این پارازیت ها بوسیله دستگا های روسی و از برج میلاد می آیند. در این میان مسئولین دولتی همچنان از پاسخگویی طفره می روند.

نصرالله ترابی، عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس هفته گذشته در باره عدم پاسخگویی وزارت ارتباطات گفت: «اگر وزیر ارتباطات مسئولیتى در مورد افزایش تشعشعات امواج پارازیت ماهواره‌اى ندارد، باید از مقام بالاتر او یعنى رئیس‌جمهورى سوال شود»، وى تصریح کرد: «مطمئنا دستور پخش پارازیت، از سوى نهاد بالاترى از وزارت ارتباطات است. بنابراین این سوال را باید از رئیس دولت پرسید.» 

بحث پرسش از احمدی نژاد به همین جا ختم نشد، محسنى بندپی، نایب رئیس فراکسیون بهداشت مجلس نیز گفته بود: «هفته گذشته به علت موضوع هدفمند کردن یارانه‌ها، فرصت آن ایجاد نشد. در هفته آتى به دنبال درخواست ازاحمدى‌نژاد براى پاسخ به سوال هستیم.» وى با اذعان به این موضوع که از نصب دستگاه‌هاى ارسال پارازیت مطلع است، گفت: «درباره نصب تجهیزات ارسال پارازیت در برج میلاد چیزى نمى‌داند و باید در این زمینه از شهردارى اطلاعات لازم را کسب کند.»

علی مطهری نماینده شبستر و رییس کمیته مخابرات مجلس در این باره به خبرنگار  "فرارو" گفت: «کمیسیون بهداشت و درمان جلسه ای با وزیر ارتباطات داشت و بحث هایی را در این باره مطرح کرد. در آن جلسه بررسی های مشترکی صورت گرفت و قرار شد وزارت بهداشت در باره پارازیت ها تحقیق بیشتری را صورت دهد.»

وی افزود: «گویا بعضی از نمایندگان  راجع به این موضوع قصد مطرح کردن سوال از احمدی نژاد را دارند، بلاخره باید این مسئله برای افکار عمومی روشن شود اما من به شکل دقیق اطلاعی از بررسی های صورت گرفته ندارم و از ماهواره هم استفاده نمی کنم، اما وقتی مطرح می شود لابد قضیه ای وجود دارد.»

این عضو کمیسیون صنایع درباره این که آیا وجود این پارازیت ها را تایید می کند یا خیر، گفت: «ما رد نمی کنیم، اما برای تایید وجود پارازیت ها هم سازوکاری وجود دارد، سازمان تنظیم مقررات در وزارت ارتباطات متولی این مسئله است و آنها باید بررسی کنند و پاسخ لازم را بدهند .»

مطهری ادامه داد: «ما انکار نمی کنیم که پارازیت ها وجود دارند اما برای تایید میزان آن نیاز به دستگاه های پیشرفته و اندازی گیری هستیم. از نظر قانونی سازمان تنظیم و مقررات در وزارت ارتباطات مسئول بررسی این موضوع است و آنها باید در این مورد پاسخ لازم را بدهند.»

وی افزود: «سازمان تنظیم و مقررات بحثی را درباره تشعشع بی تی اس ها عنوان کرد و اعلام کرد که این تشعشعات زیر حد استاندارد هستند و مضر نیستند و در این باره بحث زیادی وجود ندارد و آنچه که در رسانه ها مطرح شده است مربوط به پارازیت های ماهواره ایست.»

رییس کمیته مخابرات مجلس با اشاره به این که وزارت ارتباطات در این باره پاسخگو نیست اظهار داشت: «دولت قطعا باید پاسخگو باشد، اگر وزارت ارتباطات می گوید به من مربوط نیست باید دولت به عنوان مرجع بالاتر پاسخگو باشد و دوستانی هم که مسئله طرح سوال از رییس جمهور را مطرح کردند به این خاطر بوده است که وزارت ارتباطات می گوید به من مربوط نیست.»

مشاهده علایم بیماری در شهروندان به خاطر پارازیت‌های ماهواره‌ای

خبر آنلاین : بنا به برخی مشاهدات به تازگی افرادی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند که بنا به گفته برخی منابع علت بیماری آنها ناشی از اثرات تشعشعات پارزیت‌های ماهواره‌ای است که از حدود یک‌ماه اخیر بحث‌هایی پیرامون زیان آور بودن آنها مطرح می‌شود.

به گزارش سایت فردا، در یک‌ماه اخیر مساله پازاریت‌های ماهواره‌ای ضمن تبدیل شدن به سوژه خبری برای رسانه‌های داخل و خارج از کشور با طولانی‌تر شدن مدت زمان خود نگرانی طیف وسیعی از کارشناسان را مبنی بر تاثیرات زیان‌بار این تشعشعات بر سلامت انسان‌ها نیز در برداشته‌ است.

پخش پارازیت به صورت کاملا بی ضابطه‌ای صورت می‌گیرد و در این خصوص به تنها چیزی که توجه نمی‌شود سلامت شهروندان است. 

شنیده‌هایی از مراکز ارسال پارازیت در تهران

ایلنا , سایت تابناک و سایت عصر ایران : با طولانی شدن مدت زمان ارسال پارازیت‌های ماهوا‌ره‌ای وعدم پیگیری نمایندگان مجلس در این زمینه و عدم ارائه گزارش وزیران ارتباطات، اطلاعات و بهداشت با وجود وعده قبلی، مسئولین باید گوش به زنگ نخستین بازخوردهای این پارازیت‌ها‌ باشند. بازخوردهایی که خود را به صورت بیماری در شهروندان نشان می‌دهد.

بنا به برخی مشاهدات به تازگی افرادی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند که بنا به گفته برخی منابع علت بیماری آنها ناشی از اثرات تشعشعات پارزیت‌های ماهواره‌ای است که از حدود یک‌ماه اخیر بحث‌هایی پیرامون زیان آور بودن آنها در فضای سیاسی و عمومی درصدر اخبار رسانه‌های مکتوب و آن‌لاین ( صداو سیما از این موضوع اصلا خبرندارد) مطرح می‌شود.

درحالی که به اذهان عموم مردم هر روز بر شدت این نوع از پارازیت‌ها نیز اضافه می‌شود و اگر تا هفته گذشته امکان دیدن یک شبکه ماهواره‌ای بود از این هفته تمامی شبکه‌ها به مدد این پارازیت‌ها، کاملا غیرقابل رویت است و مطمئنا برای سلامت مردم تهران که تاکنون نگران آلودگی هوا بودند خطرناک است.

ازسویی به‌نظر می‌رسد در ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای یک بعد قضیه که همان سلامت مردم است، نادیده گرفته شده است مردمی که شاید بخشی ازآنها اصلا رنگ ماهواره و شبکه‌های سیاسی را هم ندیده‌اند.

در یک‌ماه اخیر مساله پازاریت‌های ماهواره‌ای ضمن تبدیل شدن به سوژه خبری برای رسانه‌های داخل و خارج از کشور با طولانی‌تر شدن مدت زمان خود نگرانی طیف وسیعی از کارشناسان را مبنی بر تاثیرات زیان‌بار این تشعشعات بر سلامت انسان‌ها نیز در برداشته‌ است.

متاسفانه پخش پارازیت به صورت کاملا بی ضابطه‌ای صورت می‌گیرد و در این خصوص به تنها چیزی که توجه نمی‌شود سلامت شهروندان است. مجلس در این مورد باید به صورت جدی وارد شود و از سلامت مردم دفاع کند.

- مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس و وزیر اسبق بهداشت
این موضوع تا حدی بوده که برخی از نمایندگان مجلس با احضار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به کمیسیون بهداشت به این امر واکنش نشان دادند ولی پاسخ تقی‌پور در برابر پرسش‌های آنان بی‌خبری از این اختلالات بوده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران مجموعه او در حالی نسبت به ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند که درحال حاضر تنها نهاد متولی مدیریت، نظارت و هماهنگ کننده فضای فرکانسی کشور، سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی است و ارسال هر نوع فرکانس با هر میزان شدت، ارتفاع و مدت زمان باید زیرنظر و با هماهنگی رگولاتوری صورت پذیرد ولی مدیران این سازمان هم از این امر اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند تاجایی‌که مدیر روابط عمومی رگولاتوری در یک مصاحبه ضمن بی‌خبری از این امر می‌گوید که از هدایت کننده این پارازیت‌ها بی‌خبر است.

دراین بین شاید بتوان مهم‌ترین واکنش درخصوص مساله ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای را اظهارات اعضای کمیسیون بهداشت و احضار وزیر اطلاعات‏، وزیر‏ ارتباطات‏ و معاون سلامت وزارت بهداشت به این کمیسیون عنوان کرد که این احضار هم نتیجه‌آنچنانی در پی نداشت چرا که وزیر ارتباطات که بی خبر بود و وزیر اطلاعات و معاون سلامت وزارت بهداشت هم گزارش کاملی نداشتند و خواستار ارائه گزارش خود در هفته آتی شدند که این امر هم به دلیل ترافیک کاری در حوزه فعالیت‌های اجرایی تاکنون به تعویق افتاده است.

فرکانس‌ پارازیت‌های ماهواره‌ای از قدرتی بیشتر ازفرکانس‌های مخابرات برخوردارند

نمایندگان مجلس با وجود ابراز بی‌اطلاعی آقای وزیر اما معتقدند وزارت ارتباطات در این زمینه مسئول است ولی باز هم صابر فیضی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با رد اظهارات نمایندگان مجلس مبنی بر ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای از سوی شرکت مخابرات این امر را این گونه توجیح می‌کند: ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای در حوزه مسئولیتی ما نیست چرا که شرکت مخابرات تنها قادر به ارسال فرکانس‌های کمتر از 1800مگاهرتز است ولی فرکانس‌هایی که برای پارازیت‌های ماهواره‌ای ارسال می شود از قدرتی به مراتب بیشتر از فرکانس‌های شرکت مخابرات برخوردار است.

وی افزود: فرکانس‌ پارازیت‌های ماهواره‌ای دارای طول موجی بیش از یک گیگا هرتز هستند که ارسال آنها خارج از توان شرکت مخابرات است و اینکه ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای بسیار هزینه بر است و بودجه محدود شرکت مخابرات اجازه ارسال این پارازیت‌ها را به ما نمی‌دهد.

به‌هر حال با ادامه ارسال پارازیت‌ها، نمایندگان مجلس به عنوان وکلای مردم برای استیفای حقوقشان وارد عمل شدند.

پارازیت‌ها سلامت شهروندان را به خطر انداخته است

مسعود پزشکیان نماینده تبریز و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواهان بررسی جدی تاثیرات مخرب پارازیت‌های ماهواره‌ای در سلامت و روان انسان شد و گفت: از نهادی که مسئول پخش پارازیت برای مختل کردن ماهواره‌ها در شهر تهران است خواهش می‌کنیم به عواقب جدی این امواج مخرب بر سلامت شهروندان تهرانی توجه داشته باشد.

نماینده تبریز خاطرنشان کرد: متاسفانه پخش پارازیت به صورت کاملا بی ضابطه‌ای صورت می‌گیرد و در این خصوص به تنها چیزی که توجه نمی‌شود سلامت شهروندان است.

نماینده تبریز با اشاره به نقش نظارتی مجلس در دفاع از حقوق شهروندان گفت: مجلس در این مورد باید به صورت جدی وارد شود و از سلامت مردم دفاع کند.

زهره الهیان، نماینده تهران و متخصص زنان و زایمان نیز در پاسخ به پرسشی مبنی بر تأثیر امواج پارازیت بر زنان باردار و
به‌نظر می‌رسد در ارسال پارازیت‌های ماهواره‌ای یک بعد قضیه که همان سلامت مردم است، نادیده گرفته شده است مردمی که شاید بخشی ازآنها اصلا رنگ ماهواره و شبکه‌های سیاسی را هم ندیده‌اند.
افزایش سقط جنین اظهار داشت: اگر آمار مستندی ارائه شود که در ماه‌های اخیر افزایش سقط جنین داشته‌ایم به کمیسیون بهداشت مجلس ارائه شود و مطمئناً قابل پیگیری است.

انوشیروان محسنی بندپی، نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نیز دیگر نماینده‌ای بود که با هشدار نسبت به تأثیر مخرب پارازیت‌های ماهواره‌ای و مخابراتی بر سلامت روان شهروندان تهرانی، اظهار داشت: متأسفانه بعد از انتخابات انواع پارازیت‌های مخابراتی به شدت افزایش یافته که مطمئناً برای سلامت تهرانی‌ها نگران‌کننده است.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این که گزارش‌ها و تحقیقات متعدد حکایت از خطرناک بودن امواج پارازیتی برای سلامت جسمی و روانی انسان دارد، خاطرنشان کرد: تحقیقات همچنین نشان داده که امواج پارازیت تأثیرات مخربی بر اعصاب و روان انسان نیز بر جای می‌گذارند.

پارازیت‌ها؛ مضر یا بی‌ضرر؟

گیجی و خستگی، ناشنوایی مزمن، التهابات و سرطان‌های پوستی، خونی، نخاع و اختلالات هورمونی (عقیم شدن مردان) و مشکلات باروری (در خانم‌های باردار) از جمله مواردی هستند که کارشناسان از احتمال بروز آنها در انسان بر اثر این امواج خبر می‌دهند. پیش از این نگرانی‌ها بیشتر درمورد امواج رادیویی و تلویزیونی و امواج آنتن‌های BTS موبایل صدق پیدا می‌کرد اما حالا امواج ارسالی روی ماهواره‌ها نیز به موارد قبلی اضافه شده است.

نتایج تحقیقات گذشته

در سال ۱۹۹۴ “ریچارد آلبنز” محقق امواج بر بدن گزارش داد که در مورد اساس سیستم‌های نیروی هوایی، پالس‌های الکترومغناطیسی با موج کوتاه، از نوع ساتع شونده به وسیله “PAVE PAWS” و رادارهای هم فاز مشابه ممکن است باعث ایجاد آسیب‌های مکانیکی از طریق آنچه که پیش ماده و لازمه تشعشع است، شود.

وی در طی یک دوره معین چنین نتیجه‌گیری کرد که انفجارهای ثانویه رادیویی در داخل بافت‌های زنده زمانی‌که به وسیله پالس‌های رادار ضربه می‌خورند، اتفاق می‌افتد و پیش ماده تشعشع یکی دیگر از منابه بالقوه و ثانویه هست، که باعث آسیب بافت زنده می‌شود، که در استانداردهای پرتودهی نادیده گرفته شده است.

همچنین که اکنون ثابت شده است که تشعشعات موبایل بر روی پروتئین‌هایی که در سلول‌های رشد یافته در آزمایشگاه که از خون شناور انسان گرفته شده است اثر می‌گذارد و پیش‌بینی می‌شود میزان امواج ساتع شده ازبعضی آنتن‌های BTS موبایل و ارسال کننده‌‌ای پارازیت ماهواره‌ای در مناطق پرجمعیت شهر تهران بیشتر از حد استاندارد بین‌المللی است و می‌تواند باعث ایجاد عوارض و آثار سوء شود.

مهندس بابایی، کـارشنـاس مخابرات در این رابطه به ایلنا گفت: مواردی مثل قدرت امواج پارازیت‌های ماهواره‌ای و مسافت ارسال و مدت توقف دربرابر آن در مضر بودن یا نبودن آن تأثیر دارد و فرد به خاطر قرار گرفتن طولانی در برابر این تشعشعات دچار سرگیجه‌های طولانی می‌شود.

بابایی ادامه داد: قرارگرفتن در تشعشع پارازیت آنتن‌هایی با زاویه 90 درجه و مستقیم در مدت زیاد منجر به عقیمی می‌شود‏ البته درشرایط عادی این تشعشعات آن قدرزیاد نیست اما دراثر زمان زیاد و شرایط قرار گرفتن، منجر به عقیمی شده و کوچکترین آثار آن خستگی مفرط و حالت گیجی است.

وی افزود: پارازیت یا نویزماهواره‌ای که برای جلوگیری از پخش برنامه‌های برخی شبکه‌های ماهواره‌ای فرستاده می‌شود از چندین نقطه در سطح شهر ارسال می شود.

به هر حال گفته می‌شود که این دستگاه‌ها در چند نقطه تهران از جمله لویزان، شهرک اکباتان، شهرک غرب، جام جم، ‌تهران‌پارس و مرکز شهر پارازیت‌های ویران‌کننده‌ای با قدرت‌های بسیار بالا ارسال می‌کنند و هر روز افراد بیشتری را در معرض اختلال‌های هورمونی قرار می‌دهد. درحالی که تاکنون هیچ مرجعی از جمله وزیر ارتباطات پاسخگو نبوده است.

تاحدی که نصرالله ترابی نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار سوال از رئیس جمهور کشور شده و گفت: پارازیت در مرحله اول جزء وظایف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است اما اگر وزیر می‌گوید من خبر ندارم، باید رده بالاتر پاسخ دهد.

این پیشنهاد در حالی مطرح می‌شود که هنوز هیچ جوابی از سوی دولت به این خواسته داده نشده و مجلس هم بعد از گذشت یک‌ماه گویی جریان را فراموش کرده و به مسائل دیگر به جز سلامتی مردمی که نماینده آن هستند پرداخته است و در این بین زیان دیده‌گان اصلی مردم هستند
 
نظرات کاربران سایت تابناک در این مورد:
 
نظرات بینندگان:
خدا از تقصیرشون نگذره . کی به فریاد ما میرسه؟
آیا میدانید نه تنها گنجشکان و کبوتران و پرندگان مهاجر در یک سال اخیر ازتهران رفته اند(یا مرده ا ند) دیگر کلاغی نیز به ندرت در آسمان تهران یافت میشود شاید بگویید از فرستندههای موبایل میباشد ولی چرا در این یکسال اخیر . آیا ارزش جلوگیری از دیدن کانالهای سیاسی بیشتر از حداقل کشتار پرندگان است سلامتی مردم پیش کش
هر دم از این باغ بری می رسد
تازه تر از تازه تری می رسد
قابل توجه مدعیان مردم داری
جالب اینجاست که اخیرا با آمدن lnb های ضد پارازیت به بازار دیگه تنها تاثیر این پارازیتها فقط و فقط روی سلامتی مردم هست و احتمالا عاملین و مسئولین ارسال این انواج به فکر خود و خانواده خود هم نیستند !
کو گوش شنوا !!!! اون کسی که دستور استفاده از این تجهیزات رو داده باید معرفی و محاکمه بشه ... به نظر من که اشد مجازات حقشه....فکر نمی کنم مجازات بازی با سلامتی و جان میلیون ها انسان کمتر از اعدام باشه.
مردم مگه موش آزمایشگاهی هستند؟؟؟؟؟؟
اگر میخواهند نسل شیعه منقرض شود ادامه بدهند !!!!!
من چندین نفر رو می شناسم که در چند هفته اخیر دچار سردرد مزمن شده اند
قبلا هم برایتان نوشتم امواج الکترومغناطیس فرکانس بالا (محدوده گیگاهرتز) همگی مثل یک اجاق مایکرو ویو هستند (البته این اجاقها بشدت شیلد شده اند).اگر قدرتمند باشند -فرق نمیکند استفاده ممتد موبایل 1 - 2 وات قدرت (مخصوصا جایی که آنتن دهی ضعیف است) یا در معرض امواج پارازیت با قدرت چندین کیلو وات و بصورت ممتد قرار گرفتن مثل همان اجاق مایکرو ویو اثر گرمایی روی سلولهای بدن دارند.بر رسی آثار تخریب سلولی با پزشکان متعهد است.باز تکرار میکنم: نسبت شعله شمع به شعله اجاق گاز =نسبت یک موبایل یا تشعشعات فوق به یک اجاق میکروویو = تماس نزدیک یک توری چراق زنبوری(رادیو اکتیو است) به یک انفجار اتمی در فاصله دور !
خود دانید.... این پیش پا افتاده ترین اقدام جنگ الکترونیک (جنگال )است .ناگفته نماند فرار از چنگ این پارازیت ها هم چندان مشکل و هزینه بر نیست.
حالا که هیچ مرجعی پاسخگو نیست، تابناک می تونه تنها مرجع کمک به مردم باشه، تکرار هر روز این مسئله، و پیگیری و مصاحبه با سران می تونه به داد مردم برسه!
همه مخاطبین هم حتماً از تابناک حمایت می کنند.
جالب اینجاست که برخی سران ادعای آزادترین کشور رو هم می کنند.
"مردم" : کسانی که، به جز در در زمان انتخابات، در رده ی آخر اهمیت قرار دارن
آخه جون مردم چه اهمیتی داره !!!!!!!!
نمابیندگان مذکور از اقلیت همیشه معترض و به همه چیز معترض نیستند که برای هر موضوعی اماده اعتراض از تریبون مجلس هستند ؟
میشه بفرمائین تو چی پاسخگو هستن که تو این باشن .
می‌دانم که این پیام را هم ثبت نمی کنید. آقای احمدی‌نژاد شما که خودتان را مدافع مردم می‌دانید چرا حرفی نمی‌زنید.نکند خود شما دستور ارسال این پارازیت‌ها را داده‌اید. مگر خود شما در تهران زندگی نمی کنید؟ مگر نظام ما اسلامی نیست؟
آی مسلمونها
من شبها سر درد دارم ، از کی باید دیه برم بگیرم؟؟
مجلس در این مورد باید به صورت جدی وارد شود و از سلامت مردم دفاع کند!!!!!
مجلسی که هنوز مردم رنگ واکسن آنفولانزا نوع A را ندیند
بدو بدو نماینده‌گانش صف کشیدند برای واکسن آنفولانزا اختصاصی تا سلامت بمونند. آیا به فکر مردمه؟؟؟؟؟
پارازیت روی شبکه های ماهواره ای در شهرهای دیگر از جمله قم هم هست.
چرا اینها را اعلام نمیکنید؟ مگر مردم بقیه شهرها آدم نیستند؟
در شهر ما نجف آباد هم به تازه گی مردم دچار سردردهای عجیب و غریب میشوند و علت آنرا وجود دستگاههای ایجاد پارازیت روی کوه پنجی میدانند که برای شهرهای اطراف از جمله اصفهان پارازیت ارسال میکنند
میتوان بجای فرستادن پارازیت ، فقط تلوزیونهای قفل دار به بازار ارائه کرد ، بر همگی تلوزیونهای موجود در ایران قفل زد و کلیدها را به موسسه و ماموران مخصوص دولتی (به نام کلید داران ) داد. بدینگونه هر فرد یا خوانواده ای که بخواهد تلوزیون تماشا نماید میتواند به موسسه کلید داران تلفن نموده تا کلید داری را فورا به منزل وی بفرستند. میتوان ساعتی یا روزانه ای مردم را بابت این خدمات چارج نمود.
ما در امریکا ماهانه حدود شست تا صد دلار پول ماهواره و یا کیبل میدهیم ، پس بدین گونه ایران هم رسما به فهرست کشورهای مترقی جهان خواهد پیوست و نیز از تعداد بیکاران کشور کاسته میشود.
علمک های شیطان دیگر کارایی ندارند
این است مقابله با شیاطین
مردم بمیرند بهتر است از اینکه شبکه های کافر غربی را ببینند...!
لطفا به نمایندگان بگویید پیگیری نمایند
سخنان جناب مدیر عامل مخابرات یک غلط فنی دارد .واحد طول موج هرتزنیست. (به جمله ای که از ایشان ذکر شده دقت شود.)احتمالا عین گفته ایشان اینگونه نباشد .ولی اگر بالاترین مقام مخابرات اینقدر کم اطلاع از مفاهیم فرکانس و طول موج باشد وا اسفا.
از اینکه شجاعت نوشتن در مورد این مطلب را داشتید،‌ متشکرم.
آقا همه می دونیم که کدوم نهاد داره اینکار میکنه.بهتره کمی به وجدانشون مراجعه کنند .
آقا همه می دونیم که کدوم نهاد داره اینکار میکنه.بهتره کمی به وجدانشون مراجعه کنند .
خب 1800 مگاهرتز میشه 8/1 گیگاهرتز که بیشتر از یک گیگا هرتز هستش! یعنی "مدیر عامل" شرکت مخابرات این محاسبه ساده را هم نمیدانند؟!!!

بعید میدانم که در جایی از دنیا حتی موشهای آزمایشگاهی را ولو برای مقاصد علمی در معرض چنین امواجی قرار دهند!
خدا به داد ما مردم بیچاره برسد!
این موضوع کاملا" درست است من کارمند یکی از شرکتهای حومه تهران هستم تازمانی که در کرج هستم حالم خوب است همین که به محل کارم که نزدیک تهران است میرسم حالم بد میشود ودچار سرگیجه والتهاب میشوم....وای بحال مردم تهران که ساکن دائمی انجا هستند...
خیلی برای من جالبه که بدونم اونی که این دستگاه ها رو فعال کرده و یا دستور پارازیت اندازی رو داده خودش و خانوادش کجا زندگی می کنن؟ آیا نمی دونه که با سلامتی خودش هم داره بازی می کنه؟
جواب این همه سردرد مردم را کی میده؟؟؟؟؟؟؟؟
ا سلام به همه دوستان باید گفت که همه نظر میدهند ولی کسی نپرسید که ایای این خبر واقعا صحت دارد یا نه؟؟؟
اظهارات خانم الهیان جالب است:
اگر آمار مستندی از افزایش سقط جنین ارایه شود آنگاه قابل پیگیری است!!!!!!!!!
kamia1 - المان - کلن
یکئ از دوستان من تازه از ایران برگشته, اونم میگفت سقط جنین زیاد شده
سه‌شنبه 19 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
ما خیلی بدبخت هستیم که تو این وضعیت گرفتار شدیم. با بعضی محدودیت ها و مشکلات میشه کنار اومد، پوشش و حجاب و دزدی و بی سوادی مسئولین و غیره، اما چیزی که اینجوری به سلامت نداشته مون، بیشتر از قبل آسیب برسونه غیرقابل باوره.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
. ****توجه*****. برای مقابله با پارازیتهای ماهواره ای :بسیار مهم است که بفهمیم جهت امواج مختل کننده از کدام طرف است ابتدا یک پارچه را بردارید به پهنای دستهای باز و ارتفاع کمی بلند تر از دیش روی آن راخیس کنیدخیلی با حوصله و دقت ان را در نقاط مختلف اطراف دیش بگیرید و ببینید که کجا تصور دارید آنجا محل برخورد امواج مزاحم است پس اطراف دیش را از همان طرفی که تشخیص دادید با همان پارچه که رویش را اینبار به جای خیس کردن ورق آلومینیومی( 3 دهم میلیمتر مناسب است) چسبانده اید (چسب آکواریوم )پوشش دهید به جای پارچه می توانید از قاب طوری که داخل آن را ورق آلومینیومی کشیده اید استفاده کنید اگر از چند جهت پارازیت دارید ساخت یک قاب بزرگتر در اطراف دیش و چسباندن ورق آلومینیومی به سطح داخلی آن توصیه می شود. **ما که با وجود پارازیت شبکه های خارجی را میبینیم حالا آقایان ترسو و پول پرست و بی وطن هم پولشان می رود وهم سلامتی شهروندانشان و همینکه ما از خبرهای واقعی مطلع هستیم **جنگ خرد با بی خرد ما پیروزیم چون فکر میکنیم**.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

italiaee - ایتالیا - میلان
اخه ای خدا تو قرن 21 هستیم .یعنی واقعا ماهواره چیز بدی است؟. من که برای این کشور متاسفم
سه‌شنبه 19 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
ببین چقدر پایه ی نظامشون متزلزله که از 4 تا کانال میترسن...تنها چیزی که اهمیت نداره جون این ملت بدبخته
سه‌شنبه 19 آبان 1388

nasle sukhte - روسیه - مسکو
اینا دیگه کیند!!!؟ حاضرند مردم مریض بشند, بمیرند ولی کانالهای ماهواره را نبینند تااسلام در خطر نیفته چون بقای حکومتشون در جهل و ناآگاهی مردمه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
به یکی گفتند .دستو مگیرم و دنیا رو بهت میچرخونم ها!! کفت دست تو هم تو دست منه.امید وارم زودتر سکته را بزنی حداد قاتل با ضحاک چلاقت.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
افرینش خامنه ای خودش پارازیته
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
دارن نفسهای اخرشون رو میکشن.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
بزرگترین پارازیت ضد بشری اسلام هست.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
فقط میتونم بگم به به عجب کشور ازادی. توی این کشور تو فقط ازادی که بمیری.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
یکی بمن نمیگه چرا شبکه ای تپش به گدائی افتاده ؟
سه‌شنبه 19 آبان 1388

fatemeh shin - انگلیس - لندن
الحمدالله مقام رهبری بخاطر اینکه درخارج از تهران درتقطه خوش آب هوا بسر میبرندوازبهترین تریاک زد امواج مکروویواستفاده میکنندخطری ایشانرا تهدید نمیکندبقیه مهم نیستند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

usa-shahram - امریکا - واشنگتن
dannni - سوئد - استکهلم - چون ایران کمتر بهش $ میده
سه‌شنبه 19 آبان 1388

Masoud271 - امریکا - لوس انجلس
‌صدای خواندن قران ومفاتح واذان از خطرناکترین امواج هستند که سریعا باعث دیوانگی شنوندگان میشود هفته پیش حسن عرب دیوانه و حمله کنندگان به برجهای امریکا و بمب گذارن در لندن و اسپانیا وهزار نمونه دیگر از جمله بودند والحمد که همه هم دکتر و مهندس بودند و حساب اخوند وبئسواد را خودتان بکنید.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

paria6588 - ایران - تهران
هر چقدر از عمرم میگذره با خودم فکر میگنم من چه گناهی تو زندگی قبلیم مرتکب شدم که باید اینقدر از موضوعات مختلف که فقط مخصوص ایرانه عذاب بکشم ؟آخه خدایا این انصاف نیست
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sama128 - ایران - شیراز
kamia1 - المان - کلن . دوست عزیزم به نکته جالبی اشاره کردید بلکه دیگر کسی دنبال کورتاژ غیر قانونی نیست هرکس می خواهد جنین خود را سقط کنی مدت یکسال کنار برج میلاد می ایستد تا جنین سقط شود اتفاقا قرار شده آقای احمدی نژاد بابت این که برج میلاد و صد البته پارازیت حاصل از این برج باعث سقط جنین می شود کسانی که از این برج در این خصوص استفاده می کنند هر نفر مبلغ 150000 تومان به حساب ارزی ریالی بانک انصار المجاهین (چماق بدستان بی دین و ایمان ) و یا قوامین ( قوه چوب و چماق و زور ) واریز و رسید آن را به دفتر دکــــــــــــــــــــــــتر احمـــــــــــــــــــــــــــــدی نـــــــژاد تحویل نمایند البته اگر بتوانند جنین سقط شده را پیوست تقدیم دارند یک سکه بهار ظلم و استبداد از نوع ربع (رب ) تقدیم ایشان خواهد شد.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

aghozdar - ایران - تهران
این همه انتظار که نماد ملی اماده بشه و وزارت ارتباطات جهت تقویت ارتباطات همراه از ان استفاده بکنه نه اینکه از انتن های ان پالس مرگ منتشر بشه . تا کی به خاطر بقا میتوان اسباب مرگ دیگران را فراهم کرد ؟
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.