استیل آذین پیشنهاد پرسپولیس را بررسی کرد

استیل آذین پیشنهاد پرسپولیس را بررسی کرد

رفتن یا نرفتن علی کریمی مهم ترین مشغله فکری مسوولان استیل آذین در روزهای اخیر و در طول تعطیلات نیم فصل خواهد بود، چرا که از یک طرف پرسپولیسی ها سفت و سخت خواهان در اختیار گرفتن کریمی هستند و از طرف دیگر خود این بازیکن پس از برکناری عباس انصاری فرد برای بازگشت به تیم سابقش بی میل نیست. جلسه روز یکشنبه اعضای هیات مدیره استیل آذین هم دقیقاً به همین منظور برگزار شد. در این جلسه که بنا بر یک روایت چیزی حدود پنج ساعت به طول انجامید، اعضا نظرات خود را درباره وضعیت نهایی علی کریمی بیان کردند. حمید استیلی سرمربی و حشمت مهاجرانی مدیر فنی باشگاه نیز در این جلسه حاضر بودند و برخی از شنیده ها حاکی از این است که هر دو آنها به شدت با رفتن کریمی مخالفت کرده اند. استیلی و مهاجرانی همچنین در نامه یی کتبی مخالفت خود را به اطلاع اعضای هیات مدیره استیل آذین رسانده اند. خبرهای غیررسمی که از این جلسه به بیرون درز کرده حاکی از این است که امیر مهریزی و تنی چند از اعضای هیات مدیره نیز در جمع مخالفان جدایی کریمی و پیوستنش به پرسپولیس حضور دارند. آنها عقیده دارند نبود کریمی در طول نیم فصل دوم به روند تیمی استیل آذین به شدت آسیب وارد خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که سرانجام در پایان این جلسه چه تصمیمی گرفته شده است اما هم مدیرعامل و هم مدیر روابط عمومی باشگاه در مصاحبه های دیروز خود با خبرنگاران از یک بیانیه سخن گفتند؛ بیانیه یی که به گفته آنها ظرف امروز و فردا توسط باشگاه صادر خواهد شد و باید آن را به عنوان پاسخ قطعی و نهایی استیل آذینی ها به درخواست پرسپولیس قلمداد کرد.

مهریزی؛ با انتقال کریمی مخالفم

امیر مهریزی کلیت جلسه روز یکشنبه اعضای هیات مدیره و موضوع آن را تایید می کند. به گفته مدیرعامل استیل آذین تمام اعضای هیات مدیره و همچنین حمید استیلی و حشمت مهاجرانی یکشنبه شب گرد هم جمع شده بودند تا درباره انتقال علی کریمی تصمیم بگیرند. مهریزی اختلاف نظر اعضا در مورد این مساله را هم تایید کرده و آن را امری طبیعی می خواند. به عقیده او اعضای کادر فنی با توجه به نیازی که به کریمی دارند با این انتقال مخالفت می کنند. اما نظر خود مهریزی به عنوان مدیرعامل باشگاه استیل آذین چیست؟ او در پاسخ به این سوال می گوید؛ «به شخصه و به عنوان مدیرعامل استیل آذین مخالف صددرصدی انتقال علی کریمی به پرسپولیس هستم.» او در پایان پاسخ نهایی باشگاهش را به بیانیه یی موکول می کند که امروز و فردا منتشر خواهد شد؛ «این موضوع باید با حساسیت خاصی پیگیری می شد به همین خاطر پس از تصمیماتی که در جلسه یکشنبه هیات مدیره در مورد کریمی اتخاذ شد، مقرر شد باشگاه استیل آذین طی بیانیه یی به زودی تصمیم نهایی خود را اعلام کند. این بیانیه ظرف امروز و فردا منتشر می شود و تکلیف علی کریمی مشخص خواهد شد.»

هدایتی؛ تصمیم گیرنده نهایی

حسین هدایتی مالک و همه کاره باشگاه استیل آذین محسوب می شود پس طبیعی است که خیلی ها انتظار داشته باشند گره کار کریمی تنها و تنها با دست های او باز شود. عضو هیات مدیره سابق پرسپولیس که بعد از رقم خوردن اتفاقاتی عجیب از این باشگاه جدا شده بود، هنوز رویای بازگشت به پرسپولیس را در سر می پروراند. او در ماجرای کریمی و انصاری فرد تلاش بسیاری کرد تا در جدایی ستاره پرسپولیس مقصر جلوه نکند و سرانجام وقتی دید آنها به توافق نمی رسند دست به کار شد و کریمی را به استیل آذین آورد. در طول فصل هم مصاحبه های زیادی انجام داد و بارها اعلام کرد کریمی «امانت هواداران پرسپولیس نزد استیل آذین» است و هر وقت شرایط مهیا شود این بازیکن را بازخواهد گرداند.

اما همه این تعارفات به یکباره و پس از مصاحبه یی تلویزیونی فراموش شد. از قرار معلوم حسین هدایتی بعد از اینکه شنید حبیب کاشانی از او به خاطر مصاحبه تلویزیونی اش شکایت کرده است، تصمیم گرفت موضوع انتقال کریمی را با وسواس بیشتری بررسی کند.

او این روزها سکوت اختیار کرده و کمتر مصاحبه می کند تا بتواند بیشتر از قبل فکر کند. هدایتی به خوبی می داند که کریمی یک ستاره معمولی نیست و پرسپولیسی ها حاضرند برای در اختیار گرفتنش در بسیاری از موارد کوتاه بیایند. شاید کریمی بلیتی باشد برای بازگشت دوباره هدایتی به پرسپولیس،

نقشه شماره دو در صورت منتفی شدن انتقال کریمی

در سوی دیگر پرسپولیسی ها هنوز از بازگشت کریمی قطع امید نکرده اند. با این حال خروج حسین بادامکی از این تیم یک ضرورت است. شنیده ها حاکی از این است که در صورت منتفی شدن جابه جایی بادامکی و کریمی مسوولان پرسپولیس بلافاصله به سراغ نقشه شماره دو می روند.

یکی از مسوولان پرسپولیس در این مورد می گوید؛ «فعلاً شانس حضور کریمی در پرسپولیس صفر است. بنابراین احتمال حضور نیکبخت در پرسپولیس بسیار زیاد است. اما باشگاه هنوز نام بازیکنی را که باید از فهرست پرسپولیس خارج کند، مشخص نکرده است.»

bmg88 - المان - هام
پس مرگ بر خامنه ای......
سه‌شنبه 19 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
خیلی خره اگه کریمی رو بده به لنگیا چون بی کریمی تیمش می خوره به بن بست نگاه به این 6تایی که به مس زد نکنید دیگه از این اتفاقا نمیوفته تو این بازیم دروازه بان مس باعث این شکست شد
سه‌شنبه 19 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
خدا کنه این حمومی ها بلایی که سر علی دائی اوردن سر کریمی نیارن
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.