خرمشهر ۲۷ سال پس از آزادی - عکس

خرمشهر 27 سال پس از آزادی

حسین شیرآلی عکاس فردا نیوز - 2 خرداد 1387

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت...دل آدم ازدیدن این صحنه هابه دردمی آید.پول ملی رااین مردک روانی چندشخصیتی به راحتی این طرف وآنطرف خرج افکارمتحجرانه اش می کند.به نظرمن کتک خوردن وتحقیرشدن به وسیله این حکومت غیرمشروع دیگربس است.مابایدجواب مشت این آدمخواران رابامشت بدهیم اگرنه اینهاکسی نیستندکه رحمت ببینند ورحیم بشوند.اینهامشتی مغزخرخورده هستندکه نه خداراشناختن ونه ایمان به خدا دارند.دودسته هستند دسته اول مزدوران چپاولگر ودسته دوم متعصبین ازمغزتهی.امروزفقط اتحادملی می تواندگورولایت وقیح رابکند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sooske siyah - ایران - تهران
آدم دلش کباب میشه مردم خودمون اینقدر نیازمندند اونوقت این ملاهای مفت خور پول نفت رو خرج کشورهای دیگه میکنند واسه خودشیرینی خاک بر سرشون که امیدوارم به زودی این لکه ننگ از روی ایران عزیز پاک بشه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
ببین رنگ و رویم و احوال دلم را مپرس . لعنت خدا بر عاملین جنگ .بچه های بی گناه دلم براشون سوخت .خامنه ای گفتار همین بچه ها به درک واصلت مکنند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

amirmontreal - کانادا - مونتریال
خاک تو سر ولایت فقیه و طرفدارهای چشم و گوش بستش که نمیخوان باور کنن کلاه سرشون رفته . دلشون به جیره خوش شده. حق این بچه ها رو میفرستن لبنان و فلسطین . بازم خاک تو سرتون.خاک تو سرتون
سه‌شنبه 19 آبان 1388

Masoud271 - امریکا - لوس انجلس
لبخند هر کدام از بچه های ناز وطن به میلیونها راکتوره اتمی میارزد مگر نه. شما چی فکر میکنید.من که جلوی اشکم را نمیتوانم بگیرم .خاک عالم بر سر اخوند ها که فقط بفکر شکم و زیر شکمشان هستند. ایکاش راهی بود از این بچه اداپت میکردیم متاسفانه ان دولت کثیف تا صد سال هم بفکر مردم بیچاره نخواهند بود. بگذارید پولهای مجتبی ولدا.... در انگلیس بیشتر شود.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
خیلی جالبه که بعضی از عناصر جمهوری اسهالی مثل(sayna_a_2006 - مهشور-زنجیر) ادعا میکنند که این عکسها مربوط به 1 یا 2 سال بعد از جنگ است و تازه با فتوشاپ دستکاری شده اند!! بر خرمگس معرکه لعنت
سه‌شنبه 19 آبان 1388

bmg88 - المان - هام
همین بچه های بی گناه فردا روز که بزرگتر شدند از فقرو درماندگی ونبود تعالیمات و امکانات اسیر و دستمایه رژیم میشوند وبدون اینکه خود بفهمند تبدیل شده اند به لباس شخصی های باطوم بدست و زیر نظر اسلام وامام زمان مشغول به خدمت گذاری به قشر باشعور مردم مملکت خواهند شد.و فکر هم میکنند زندگی همینه دیگه. چه اشکالی داره مگه. مگر نه این که اینها هر ضربه ای را که تو سر یک ایرانی با شرف فرود میاورند اسم خدا و امامان بر حقش را صدا نمیزنند. در ثانی اینها که اصلا خود را ایرانی هم نمیدانند. چون معتقد هستند ایرانیها بیش نبودند که از زمان ورود دین اسلام تازی به ایران ایرانیها تازه فهمیدند که انسانیت یعنی چه. ودیگر حتی وصلت با خواهرو مادر خود را هم کناری گذاشتندو انسانیت را برگزیدند.وای بر ما ایرانیها که با خودمان چه کردیم.اسلام از سر صدقه ایرانی به دنیا شناسانده شد.انوقت این حرامیها مدعی هستند که اسلام برای ایرانیها عزتو سربلندی اورده. زهی خیال باطل.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
میلیاردها دلار خرج اتم بی مصرف کردند در حالیکه بزرگترین دخایر گاز طبیعی جهان که تا هزار سال گاز و برق و کشور را تامین میکند به ارزانی در اختیار ماست. میلیونها دلار صرف حمایت از حسن سگ الله و بازسازی لبنان و حمایت از سایر تروریستهای اسلامی کردند اما دریغ از آنکه حتی این شهرهای جنگ زده را کوچکترین مرمتی کنند! اسلام نکبت بار تنها با خون زنده است و بر ویرانه ها استوار است. ملتها را در فقر و نادانی و جهالت نگه میدارند تا با دروغهای آسمانی تا ابد مردم را بچاپند. لعنت بر اسلام و لعنت بر محمد و آل محمد (سرسلسله بنیاد دروغ و جنایت و فساد در دنیا).
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
مهم اسلام و فلسطین و لبنان و عراقه !
سه‌شنبه 19 آبان 1388

payam armani - انگلیس - منچستر
ما وقتی می شنویم که بول ملی را به کشورهای دیگرمیدهند.دیوونه می شیم.این هموطنان چه می کشنند.تف بر روح بر فتوح رهبر انقلاب.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

aghakian - ایران - تهران
پیشنهاد میکنم از نزدیک خرمشهر را ببینید تا دروغ این عکاس مغرض معلوم بشه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
ای بابا، این همه درآمد سالیانه کجا میره؟ ولی انصافا دختر بچه چقدر خوشگل و با نمک بود. خدا اونو به والدینش ببخشه.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
دوستان اه وناله فایده نداره دست به دست هم تا ایرانی آباد و آزاد داشته باشیم وعده ما تهران شانزدهم اذر / مرگ بر اصل ولایت فساد /مرگ بر خامنه ای
سه‌شنبه 19 آبان 1388

shahriarkkk - ایران - تهران
با این همه بدبختی انتن هاشون براهه جالبه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

experthoney - بحرین - بحرین
بابا شما هم اینقده صحنه سازی نکنین. همه این عکسا مربوط به 2 خونه و خونواده اس، عکس کلی و منطقه ای بندازین ما هم بفهمیم. از این جور چیزا کجا نیست؟
سه‌شنبه 19 آبان 1388

AKHTE BALA - آنگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
مرگ بر فلسطین.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
مرگ بر دولت نالایق و بی کفایت
سه‌شنبه 19 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
به قول داریوش گریه کنم یا نکنم // پول مملکت و این بنده خداها رو دریا نفت خوابیدن بایت اینجور زندگی کنند پولها کوجا میره
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sankari - فندلاند - تامپره
غزه واجب تره.....
سه‌شنبه 19 آبان 1388

daniall - فرانسه - نانت
من دیگه حتی فحش دادنم هم نمیاد بایدتو مملکتی که امام زمان مدیریتش میکنه.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

alind - کردستان - اربیل
ایکاش خمینى زودتر جام زهررا مى نوشید که این همه ویرانى وبدبختى بوجود نمی اید.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

baba kurosh - ایران - قم
فقط خرمشهر نیست تو ایران از این صحنه ها زیاده. مرگ بر این نظام کثیف اسلامی
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
میشه ادرس این جاهایی را عکس گرفتید بنویسید تا ما هم بریم از نزدیک ببینیم؟ جالبه تا حالا حتی در روستاهای اطراف خرمشهر وحتی در دربند خرمشهر که نزدیکی شلمچه هستش هم این جور خانه های ویرانه وجود ندارد. نمیدونم این عکاس باشی ما این عکسها را از کجای خرمشهر گرفته . که ما تا بحال ندیدیم. لطفا ادرس را هم اگر میشود بنویسید.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
چی باید گفت صحنه ها حکایت از همه چیز میکردن افسوس افسوس
سه‌شنبه 19 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
لعنت تمام عالم به این رزیم ودستیاران مزدورش که با مکیدن خون مردم شکم کثیفشونو بر میکنند. و در کشور ی که دومین نفت وثروتهای دیگری مثل گاز داره.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . سلام به مسولین سایت....زبل لعنت برمغزپوک و عقب مانده توکه ازبغض داری میمیری اگرنه لعنت برپیامبرخدامعنی ندارد.این توبودی که امثال خمینی راتوماه بردی وامثال خامنه ایی رابرمسندقدرت نشاندی.اگرکمی مطالعه می داشتی امروزبه اسلام لعنت نمی فرستادی وبه مغزتوخالی خودت که نکبت وفقرفرهنگی ازآن می باردلعنت می کردی.شماهاهرروزبه یه نفرکولی می دهیدمی دانی چرا؟چون بغض آلودنگاه می کنی وحقیقت رانمی بینی.حقیقت کوتاهی و نداشتن علاقه به خاک کشورمان است.چراآن روزی که خمینی دجال پرچم کشورراعوض کردخفه شده بودی؟؟؟چراآن روزی که به نام اسلام ولایت وقیح رادرکشورپیاده کردخفه شده بودی؟؟؟حالابه اسلام که یعنی تسلیم کلام حق الهی توهین می کنی؟؟خنده دار است کوتاهی غفلت خودمان راهرباربه گردن کسی می اندازیم تاسلب مسولیت کرده باشیم.امیدوارم خدای سبحان شفات بده که ازمغزخالی هستیدشمامرگ گویان!!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

naslesookhteh - ایران - تهران
سر تروریستهای فلسطین و حزب الله لبنان سلامت. اینا که ادم نیستن. تازه ماهواره هم نگاه میکنن. پول نفت باید خرج ایجاد جنگ تو فلسطین و لبنان بشه. نه اینکه واسه اینا خونه و زندگی درست کنن. خوب می خواستند تو خرمشهر دنیا نیان. اینکه دیگه تقصیر اقایون نیست. بد میگم بگید بد میگی.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
بیچاره ها! اونجا که بالاخره شهرستانه، همین تهرانش پر از این زندگی های سخت و ناراحت کننده است. اینجا که مثلا پایتخت هم هست.// البته نباید از حق گذشت چون چنین شرایطی رو تو همه جای ایران و دنیا میشه دید، با این تیتری که گذاشتن! چه ربطی به 27 سال پس از آزادی داره؟ مثلا تهران که از اول آزاد بوده الان خیلی آباد هست؟ گوشه کنارش پره از این زندگی ها
سه‌شنبه 19 آبان 1388

farzanik - ایران - گنبد کاووس
ای کاش هیچوقت ایرانی نبودم. ای کاش چنان ارتش قوی و قدرتمند داشتم تا ترکمنصحرا رو از ایران جدا می کردم . شهر کوچولوی من که می توانست تا الان کلی پیشرفت کنه هم بهتر از خرمشهر نیست.افسوس .حتی اگر با سرمایه خودمونم بخایم شهرمون رو درست کنیم اجازشو نمیدن و کلی اذیت میکنن
سه‌شنبه 19 آبان 1388

bij - المان - المان
nasim irani - اتریش - وین، بگذار ما هم دلایل تو برای ادعایت ((کوتاهی غفلت خودمان راهرباربه گردن کسی)) انداختن، را بدانیم!! اگر بجای مسلمانان، 30 سال غیرمسلمانان بر ایران حکومت میکردند چه عکس العملی با عقیده زبل خان ها داشتی؟ همین جا او به اسلام دشنام میدهد و تو متاسفانه به شخص او! خیلی ساده است یک سرچ با نام او بکن ببین با چه دلایلی او بر ضد اسلام مینویسد بعد تو در بحث با او اسنادت را ارائه بده! دلایل باید بدور از احساساتی شدن منطقی باشند! آیا آنچه امروز وضعیت مسلمانان است نتیجه تربیت و محیطی نیست که اسلام برایشان پدید آورده؟! مشترک تمامی کشورهای اسلامی که در فقر و فلاکت و بدبختی یکی بدتر از دیگری هستند چه چیزی به غیر از اسلام میتواند باشد؟ آیا غیر از این است که درهر کشوری که اسلام وجود دارد از دموکراسی و حقوق بشر خبری نیست؟ همانطورکه تاریخ اسلام گواهی میدهد!!! بااحترام!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
ali203 - ایران - بوشهر** کاملا با شما موافقم دیگر نه فرصتی برای افسوس خوردن داریم و نه وقتی برای ترس فقط با اتحاد و همدلی باید برای رهایی از این کابوس 100 ساله بخروشیم ***16 آذر همه می اییم***
سه‌شنبه 19 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
تف ولعنت ونفرین ابدی بر روح کثیف وقبر بنیان گذار جمهوری اسهالی
سه‌شنبه 19 آبان 1388
sayna_a_2006 - ایران - سربندر
---------------------
کاربر گرامی:

sayna_a_2006 - ایران- سربندر

بدلبل استفاده از نامهای کاربری متعدد ,دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.

تعدادی از اسامی کاربری مسدود شده:

sayna_a_2006
star88
afshinkabodi
tara120
ایران-کرمانشاه-nirvana
mehrdad_itali
joseph_741
iran_abad


ایرانیان انگلستان
سه‌شنبه 19 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
aghakian - ایران - تهران . sayna_a_2006 - ایران - سربندر . اصلا اینا دو خوانواده ایرانین حالا چه خرمشهر چه تهران یا هر کجای ایـــــــران!!؟؟ اگه غیرت و انصاف رو هنوز قـــی نکرده باشین ـکه حتما کردین ـ. اینا واجب ترن یا لبنان ؛ یا غزه؛ یا ترکیه؛ یا عراق؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برین سرتونو بکوبین تو دیوار که از ادمیت به دورین!!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

Khodekhodesh - بلژیک - وست ولاندرن
aghakian - ایران - تهران . دروغ نیست دوست عزیز !!! خرمشهر جاهای بدتر از این هم داره ! من بچه خوزستانم از من بپرس !. experthoney - بحرین - بحرین . دوست عزیز اگه خودت بری با چشمات بدتر از این رو میبینی ! این بنده های خدا نه خلاف کار هستند و نه از اعتیاد به اینجا رسیدن . نفت از زیر همین خاک اینها بلند میشه وبعد این دولت کثیف و اسهالی برج میسازه اونم بلندترین !. sayna_a_2006 - ایران - سربندر . من یک ماه و پانزده روز دیگه ایران/خوزستان هستم ! دوست داشتی میبرم بدتر این رو هم نشونت میدم تا ببینی بغل گوشت چه خبره !.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
sayna_a_2006 - ایران - سربندر ح..ان جان اون دیشای ماهواره رو نمی بینی این عکسها جدیدا گرفته شدند به جای این که صبج تا شب تو ون پایگاه خراب شده بشینی خبر مرگت برو ببن مرگ بر اسلام
سه‌شنبه 19 آبان 1388

DADA-S - هلند - امستردام
bavar88 - هلند - امستردام :تو چرا تو این جور جاها نیستی‌ که کامنت بذاری ‌ها ها‌ها . راستی‌ آدم حقیر بچه کجایی ؟ اصلو نسب داری ؟.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sayna_a_2006 - ایران - سربندر----عروسی ات مبارک! ماه عسل خوش بگذره :-))
سه‌شنبه 19 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسئولین محترم سایت ایرانیان انگلستان؛ واقعاً خسته نباشید به شما میگویم که باید این چندتا نخاله رو "مرتب" و به دفعات طبق مراسم (آیدی سوزان)؛ از سایت زیبایتان بیرون بیندازید.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
aghakian -------------------bavar88 . شما مزدوران ننگین ملا هم مثل هم اخورهایتان بزودی افشا خواهید شد مرگ بر دینتان که بوی مرگ می دهد.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
DADA-S - هلند - امستردام. رفته ایران سیبزمینی هاشو بگیره.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

reza_o - ایران - قم
این از شهرهای خراب زمان شاه است که خمینی دجال قول اباد کردن انها را داد و برای مردم ان رفاه و اسایش اورد. خاک بر سر ما ایرانیانی که خزعبلات ومزخرفات ان مردعوام فریب را قبول کردیم. خودمان را اواره و نسلهای اینده را بیچاره و بیوطن کردیم.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sayna_a_2006 - مهشور-زنجیر!!! دیدی که بالاخره برگشتی همونجایی که بودی. خوشم اومد بالاخره دستت رو شد کلاهبردار. تمام شما طرفداران جمهوری اسهالی همین هستین دروغ؛ حقه؛ شیادی؛ کلاهبرداری و..... وطن فروش خائن
سه‌شنبه 19 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
bij - المان - المان . سلام به مسولین سایت.....من متوجه منظور شمانشدم.امافکرم یکنم شما هم منظورمنومتوجه نشدید.ببینید آیاعربهادرانقلاب ایران مستقیم به ماحکومت کردند.همین عربهامسلمانی ماراقبول ندارندزیرامعتقدندماشیعه هابااین همه خرافات دین آنهاراآلودکردیم که کم بی راه نمی گویند.هموطن عزیز من فکرمی کنم این درست نیست که مابه همه فحاشی کنیم وبگویم همه دربدبختی ماسهم داشتندالا خودمان!!خمینی چراجرات کردپرچم ماراعوض کند؟؟؟چون مابه اندازه کافی وطن دوست نبودیم.همین الان اطرافت راببین چندنفرهستندکه حاضرندبه واقع بخاطروطن ازخانه وزندگی دست بشویند.ماچندتااصانلوداریم؟؟؟؟قصدمن توهین ویاحتی دفاع نیست.امابیایم دست ازمرگ گفتن وتوهین کردن بشویم ونگاه هامون راتازه کنیم.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
bij - المان - المان 2 سلام به مسولین سایت. امروز مانیازبه اتحادملی داریم نه جنگ کلمات..اینکه من به چی فکرمی کنم مهم نیست این مهم است که مابه براندازی این حکومت فکرکنیم بدون اینکه همدیگرراآماج توهین عقیدتی کنیم.به من چه که زبل خان یاهراسمی اعتقاداتش چیست.خداماراآزادآفرید وحتی درانتخاب راه مارابه حال خودمان گذشته.بنابراین ماهیچ حقی نداریم به کسانیکه نمی شناسیم هتاکی کنیم.علی خامنه ایی وجنایتش برکسی پوشیده نیست ومسحق انتقادتوهین آمیز است.زیرا این مردک شیادهزاران هزارانسان راآلوده افکاردورغ پردازخودکرده.امامحمدمعصطفی غیازکلام خدانگفت.تازه من نمی گویم معتقدباش،،،می گویم توهین نکنید زیراهمین توهین موجب تفرقه می شود.چیزی که سی سال است بین ماجدایی انداخته.اگرنه خداوندسبحان فرموده شمابه راه خودتان وما به راه خودمان.من خدانیستم که برای کسی تصمیم بگیرم.شادباشید
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

IRAN204 - امریکا - نشویل
و جالبر از همه اینه که پول کل کشور از استان خوزستان تأمین میشه ولی اصلا هیچ امکاناتی ندارد . درضمن آب خوردن ندارند در تابستان جهنم هم مثل آنجا نیست .البته آقایان اگر بخواهند پول کشور را اینجا خرج کنند که دیگر پولی برای ولخرجیهایشان در غزه و فلسطین نمی ماند آنها واجبترند وکسانی که ادعا میکنند این عکسها دروغ است کافی قدم رنجه کنند تشریف ببرند و چشمانشان را باز کنند قبل از اینکه دهان گشادتان را باز کنید وبگویید دروغ است .پاینده ایران آزاد. دور باد استبداد.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . امیدوارم آنقدر عمر کنید تا ببینید آینده دنیا در دست مسلمانها خواهد بود امروز نسل جدیدی از مسلمانها در حال ظهور هستند که باسواد و دارای اهداف بلند هستند و با استفاده از ذخایر عظیم طبیعی خواهند توانست امپراطوری اسلامی را دوباره احیا کنند و شروع آن هم با سرنگونی حکومت تندرو ایران خواهد بود ...
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
nasim irani - اتریش - وین. بیان حقایق در مورد هیچ یک از مذاهب و مکتبی توهین نیست . گفتار و نوشتار شخص زبل خان منطبق با حقیقت است و موجب نارضایتی افرادی متعصب میشود که خود را گم کرده اند . عقاید زبل خان را در مورد مذهب با اصل دارا بودن هوش میتوان یافت و نه اصل بلاهت که متعصبین مذهبی جرات شنیدنش را هم ندارند 2. مذهب مالکیت شخصی شما نیست و انتقاد و توهین به نماینده اش که خود را مامور خدا و مجری دین ترس و وحشت و استبداد میپندارد کاملا امری عادی است .
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
sayna_a_2006 - ایران - سربندر-ادرس میخوای که بری دیشهاشونو جمع کنی ادم فروش.من بچه ابادانم زمان جنگ اومدیم اهواز همونجا هم بزرگ شدم برای ساختن خونمون تو ابادان بعد از جنگ 1 تک تومنی دولت کمکمون نکرد غرامت رو به عراقیا بخشیدن پول نفتی که از زیر پامون دراومد هم یا دادن حماس و حزب الله یا خودشون باهاش برج ساختن عمو و دو پسر عموم تو همون اول جنگ تو دفاع از ابادان کشته شدن پدرم هم تا یه خونه تو اهواز بعدم تو ابادان ساخت پیر و خونه نشین شد این منطقه هم کوت الشیخ است اگه خرمشهر رو بشناسی
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
از ماست که بر ماست.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
amo danial - نروژ - اسلو . سلام به مسولین سایت..خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟انتقاد نه فحاشی.البته امثال تو وزبل خان که حرف حسابتان نقدنیست وفحاشی است بیش ازاین انتظارتمی رود.امابازمی گویم شماهاحق توهین به انسانهایی که نیستندراندارید.این حماقت شمارامی رساندوبلاهت اتون را.زیرا 1400 سال کم نیست!!به نظرمن این تربیت خمینی خوب درشماهاجاافتاده که انتقاد ونقدتان باتوهین وفحاشی است زیراخالی ازاستدلال هستید.درضمن به توهیچ ربطی ندارد که من چی گفتم!شماهاگناه بی لیاقتی وبی کفایتی خودتان راگردن خدامی خواهیدبیندازید.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، همانطور که با یک تشبیه برای دوستمان مسلمان ایرانی توضیح دادم به نوشته زیر دقت کن: سه نفر بنامهای A و B و C بر روی یک جزیره مصنوعی زندگی میکنند. این جزیره قبلن یک شبه جزیره بود که بمرور زمان بر اثر فجایعی چون سیل و بالا امدن اب به جزیره تبدیل شد. سه نفر ساکن جزیره با توجه به کمبودها و نداشتن امکان برخورد با خشکی خارج از جزیره، برای زندگی موقت احتیاجات خود را در مکان خود رفع و رجوع کردند. از طرف دیگر شخصی بنام D خارج از جزیره ارزوی دیدار مجدد یاران سابق از دوران شبه جزیره ای را در سر میپروراند. او با توجه به تکنیک بالا، ساکنین جزیره را مد نظر داشته و غم دوری از زندگی با وسایل جزیره مانند خوره بر وجودش مستولی میباشد. D تصمیم میگیرد پلی بسازد و خود را به جزیره رسانده و دوستانش را بهمراه ابزار ساخته شده در جزیره به خشکی برساند تا مورد استفاده در خارج از جزیره با وجود وسایل و ابزار مدرن محل سکونتش، شود. C نیز با همین ایده تصمیم میگیرید خود و ابزارش را نجات دهد، ..
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bij - المان - المان
٢) پسر شجاع، . چون پایه های جزیره بر اثر فجایع و ندانمکاریهای خودشان بخصوص A رو به نابودی کامل بود. B با وجود ان فجایع از همیاری با C سر باز زد و با وجود اختلاف سطحی با A تصمیم به ادامه مرمت جزیره تا نابودی کامل گرفت. A نیز مغرور از زندگی در جزیره از هر گونه مرمتی اجتناب کرد. همانطور که حدس زده ای، ان جزیره تشبیهی برای مکتب اسلام و ابزار مورد استفاده همان قران و سنت محمدی میباشد و اکتورها A = نماینده تفکر اصولگرا ، B = نماینده تفکر اصلاح طلب ، C = نماینده تفکر شریعتی ، پل = علم و D = نماینده تفکر سروش! حال با توجه به این تشبیه چرا باید مرتدی چون تو = D جان خود را در خطراتی چون فجایع جزیره و احساسات فرد وحشتناکی چون A بیاندازد؟! که در اخرکلام با وجود ابزار انسانی و اندیشمندانه خارج از جزیره، ابزار غیرانسانی ساخت A و B و تا حدودی ترمیم شده از طرف C را در زندگیت مرد بهره برداری قرار دهی!!! ...
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bij - المان - المان
٣) پسر شجاع، . چرا راه طولانیتر وقتی راه انعطاف پذیر و معقول منطبق بر افکار روشنت جلوی دیدگانت میباشد و حتی زندگیت تا حدودی عملن با این ابزار فکری مدرن و بر پایه حقوق انسانی و غیراسلامی میگذرد؟؟! من منتقد شدید سروش هستم ولی مدعی هستم راه فعلی او در بین مسلمانان قابل ارجگذاریست! او پیر دیریست که سنتش به این سادگی قابل استحاله نیست. او میداند که دینش هزاران ایراد در عصر اطلاعات دارد اما ان ١٠٠٠/١ سود ارزش مطرح کردن دارد، غافل از اینکه ان سود، زمان مصرفش مدتهاست بپایان رسیده است!!! ((امپراطوری اسلامی)) بر پایه های پوسیده قرار دارد اگر ان امپراطوری را بتوان در عصر اطلاعات متصور شد!!! بقول nasim irani : ((عربها مسلمانی ما را قبول ندارند زیرا معتقدند ما شیعه ها با این همه خرافات دین آنها را آلود کردیم که کم بی راه نمی گویند))!! شاید منظورت امپراطوری شیعه است که تصورش غیرممکن بتوان غیرممکن است! با احترام!
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bij - المان - المان
nasim irani - اتریش - وین، منظور مرا خوب متوجه شدی چون به هیچوجه پیچیده نبود! اگر منظورت فقط توهین نکردنست چطور به خودت و پیامبرت حق میدهی توهین کنید و دیگران از بکار بردن الفاظ بقول تو ناسزاگونه پرهیز کنند؟! اگر ((توهین به انسانهایی که نیستند را نداری))،ایا خمینی نمرده یا فکر میکنی هنوز یک جایی ته چاهی زنده است تا دوباره ظهور کنه پس قابل توهین؟؟! وقتی میگویم در ادبیات من کلماتی چون مرگ و نفرت وجود ندارند استثنا هم قائل نمیشوم!! ((آیاعربهادرانقلاب ایران مستقیم به ما حکومت کردند)) مطمئنم این جمله از دستت در رفته وگرنه مشکل عربها نیستند که کسی نژادپرستانه اعراب را بطور عام ضد ایرانی ببیند. مشکل یک ایدولوژیست که با جنایت بزرگ شده و با زمان نسبتن طولانی برای زمانمان غیرقابل تصور میباشد! از اینکه معترفی علی و به طبع شیعه یک مشکل بزرگ برای ایرانیان است و ((عربها مسلمانی شیعیان راقبول ندارند)) قدم بزرگیست که تو در جهت گسترش حقوق انسانی برمیداری! ((خمینی چراجرات کردپرچم ما را عوض کند))؟ یکی از علل بارز ان ((اتحادملی داشتیم نه جنگ کلمات)) بلکه وحدت کلمه! ..
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

bij - المان - المان
٢) nasim irani .. پسر خوب! وحدت عمل دموکراتیک با وحدت فکری زمین تا اسمان فرق میکند! گفتمان دموکراتیک تنها در اختلاف نظر و ازادی بیان معنا پیدا می کند و ازادی بیان در شنیدن مخالف!!! یکبار دیگر اگر بجای مسلمانان، 30 سال غیرمسلمانان بر ایران حکومت میکردند چه عکس العملی با عقیده زبل خان ها داشتی؟ ایا با دیدن فجایعی که غیرمسلمانان در ایران میتوانستند بجا بگذارند چون عقیده شان ضد بشری میتوانست باشد چه میگفتی ایا با انهمه درد و محنت توک تیز حمله را نسبت به غیرمسلمانان میگذاشی یا عقیده متحجرشان؟ ایا ریشه حماقت غیرمسلمانان را در عقیده و درنتیجه اموزش متحجرانه نمیدیدی؟ چیزی که ((بین ماجدایی انداخته)) توهین نیست بکه بالاتر و ریشه ای، فرهنگ خشونت است که در محیط اسلامی بارور شده و جز دایره تنگ خودی انچنانکه قران میتازاند نمیشناسد! ((خداوندسبحان فرموده شمابه راه خودتان وما به راه خودمان)) خدای اسلام کیست و کجاست وقتی تو و من با او ارتباطی نداریم، مگر از طریق ایات عظما چون خمینی و خامنه ای؟!!! با احترام!
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
nasim irani - اتریش - وین. من فهمیدم چی گفتم تویی که خوندی نفهمیدی و شاید خودت رو به بیراهه زدی. ایرادی بر تو نیست زیرا قرار نیست که انسانها از درک و شعور یکسان برابر باشند. یکبار هم که شده از مغز خودت کمک بگیر نه از گفتار و رفتار پیامبرت. نوشتم برات که بیان حقایق در مورد هیچ یک از مذاهب و مکتبی توهین نیست . و یک حقیقت دیگر اینست که تو هر ساله تجاوز اعراب را به نیاکان خود جشن میگیری و به متجاوز گر عرب کرنش میکنی . پس خلایق هر چه لایق !.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

میثم 360 - ایران - تهران
میدونین کار شما مثل چی میمونه . مثل اینکه شما نقاط درب و داغونه تهران رو نشون بدین بعد بگین تهران 30 سال پس از انقلاب. بعیده چاپ بشه
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . آن اسلامی که شما و تندروهای دینی تصوری از آن دارید بجز یک دروغ بزرگ نیست اسلام یعنی میانه روی و تعادل و نه سکون و انجماد ....اگر هر کاری که 1400 سال پیش انجام شده تلاشی برای رسیدن به تعادل در فرهنگ و شرایط زمان خود بوده مثلا اگه گفته شده ارث زن نصف مرد است برای رسیدن به تعادل از قوانین آن زمان که خود زن را ارث محسوب میکرد نه وارث و قوانین دیگر آن هم به این صورت و دلیل پیشرفت سریع اسلام هم روح تعادل آن بود ولی این آخوندهای بیسواد روح تعادل اسلام را درک نکردند و در قوانین 1400 سال پیش که آن زمان تعادل ایجاد میکرد ولی حالا تعادل را برهم میزند مانده اند ...ولی مسلمانان جدید و با دانش امروزی روح تعادل اسلام را بخوبی درک کرده اند و یک رنسانس جدید اسلامی در حال شکل گیری هست که بزودی تمام جهان را در برخواهد گرفت...
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

آنتی کافر1 - ایران - شیراز
این خرمشهره؟ پارسال عید که رفته بودیم آبادان و خرمشهر اینجوری نبود؟. نکنه یه جنگ دیگه رخ داده؟ این که به افغانستان بیشتر شبیه تا خرمشهر!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
amo danial - نروژ - اسلو وbij - المان - المان . سلام به مسولین سایت...اول ازهمه بگویم کسی که ازآلمان هستی پسرخودتی.دوم اینکه شماهاتاوقتی این عینک تیره مخالفت رابه چشمان خوددارید غیرازسیاهی نمی خواهیدببینید.اسلام یعنی تسلیم شدن دربرابرخدای یگانه.دانیل ..نمی فهمی من ازپیامبرخدااطاعت می کنم زیراشارح کلام حق است.اگرنه هرگزپیام آورخداازخودش حرفی نزده که بخوادازاواطاعت شود.درضمن پیامبر دریکی ازجنگهایشان به افرادگفتندمحل راترک نکنند ولی آنهارادرفشارقرارندادوفرمودندبه شورابگذاریم ورای گرفتندورفتندوشکست خوردند.حالا شماهاکه یقین دارم حتی یک خط ازقرآن رانخواندیدبه دنبال نقدهستید.تازه دانیل بازمی گویم انتقادکنید ولی توهین نکنید!می فهمی یااینکه بغض ات گوشهایت راکرکرده؟؟؟انتقادبه شخص پیامبر جایزاست امابه خدانه!زیراخدای سبحان عاری ازهرگونه خطاواشتباه است..بروکمی عقلت راازکف پاهات بیرون بکش ولطفا تولازم نکرده به من ازعقل بگی باشه؟؟؟؟؟ممنون .
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، اوائل حکومت اسلامی ایران بخصوص در زمان خمینی همین ادعاها وجود داشت و دربحثها گوشزد میشد که نخبگان هر روز بیشتر به این دین روی خواهند اورد وقتی اندیشه های شریعتیها چراغ راه ماست :-( امروز شاهدیم مسلمان نخبه مرتد شده و دیگر از ناامیدی به اسلام سخنی نیست چون یا اسلام دروغ یا مغلطه است یا انطور که تو مدعی هستی فیلتر شده میباشد، بطوریکه هر انچه به دانسته های امروز بشکلی قابل توجیه برای اعتقاد مکتبی باشد قابل مصرف و هر چه بر ضد حقوق انسانی و زمانمان باشد بقول تو دروغ اسلامی است و غیرقابل مصرف! در هر صورت با وجود مسلمانانی مثل تو نتیجه ای جز افول دوران ضد بشری 1400 ساله قرون وسطایی اسلام را در بر نخواهد داشت!!!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

bij - المان - المان
nasim irani - اتریش - وین، دختر خوب! ((عینک تیره مخالفت)) را که خود بر چشمانت داری برایمان هدیه اورده ای؟! بجای جواب دادن به سوالاتم باز از همان عینکت استفاده میکنی! اینقدر از نقد ننویس چون کسی در این تاپیک اسلام را به نقد نکشیده بلکه واقعیات فاجعه امیزش را گوشزد کرده!!! ((اسلام یعنی تسلیم شدن دربرابرخدای یگانه)) همین مفهوم یعنی تسلیم، مشکل اساسی تمام دیکتاتوریهای تاریخ بشریست انهم اعتقاد به یگانگی بر ضد پلورالیسم فکری!!!!! جنگ طلبی محمد زبانزد مسلمانان است همچون کامنت اخرت که تاییدیست بر توهین امیز بودن این مکتب نسبت به حقوق انسانی! با احترام!
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
bij - المان - المان . سلام به مسولین سایت....ببین پسرخوب خداوندنه زورگواست ونه نیازی به استبداددارد زیراحتی درانتخاب خودش توراآزادگذاشته که توامروزاینچنین به کسی که توراآفریده بدبگویی!تواصلامی فهمی چی می گی؟؟توازکجاجنگ طلبی پیامبر رامتوجه شدی؟؟؟که واسه خودت شعارهای آبکی ارسال می کنی!حکومتهای منسوب به اسلام چه ربطی به کلام حق خدادارد؟؟به نظرم آن کسی که عینکش ازتیرگی عبورکرده وبه ندیدن رسیده توهستی.شماهافحاشی کردن راازخمینی به ارث بردید.متاسفم!امیدوارم خداشفات بده!درضمن من واسه ات چیزی هدیه نیاوردم.نظرم رامی گم آن هم درمقابل فحاشی شماها!خواه قبول کن خواه بزن زیرش!امایادت باشه که فحاشی نکنی مثل آدم بحث کنید.
جمعه 22 آبان 1388

bij - المان - المان
nasim irani - اتریش - وین، کوچولو! مگر تو ضبط صوتی که دائم در حال تکرار ((شماهافحاشی)) ((شماهاتوهین)) نکنید هستی؟! کدام فحش؟ منطقی به بحث بشین! با احساسات تندت در وهله اول با خودت مشکل داری تا اینجا هیچ دلیل منطقی از تو دیده نشد بعد ادعای ابکی بودن داری. اکثر مسلمانان چون جوابی برای سوالات ندارند با تکرار توهین نکن، بسنده میکنند!!! چون بقول خودت نمیتوانی مثل آدم بحث کنی به این گفتگو پایان میدهم که نتیجه ای جز تکرار یکی دو جمله از طرف تو نیست! در ضمن همانطور که قبلن نوشتی ((پسرخودتی))!
جمعه 22 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
آنتی کافر1 - ایران - شیراز تو رو جون به جونت کنند آدم بشون نیستی. 100 تا آیدی عوض کردی!
جمعه 22 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
bij - المان - المان . سلام به مسولین سایت...ببین می دانی چراحرفهای من راتکراری می خوانی؟زیرا اجازه نمی دهدبه اصل گفتارمن پی ببری.ببین آن کس که خودش رابه خواب زده رانمی شودبه هیچ عنوان بیدارکرد.خوش بخوابی!اما من دعات می کنم شاید روزی به اصل مطلب کلام حق الهی برسی!تاآن روزخداشفات بده
شنبه 23 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
bij - المان - المان . دوست گرامی . بحث کردن با شخصی که در زندان روحی خود که به دست خویش ساخته و در ان محبوس گشته و حتی بندهای دست و پای او را عقاید و باورهای خرافی تشکیل می دهد و به ناچار بر طبق ان عمل میکند بی فایده است. یقین بدان که او حتی قادر نیست از این گفته های خود حقیقتی بسازد زیرا نمیداند نیروی لازم را از کجا فراهم کند. با ارزوی بهترین ها برای شما دوست خردمند.
شنبه 23 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.