تجاوز ۶ نفر به یک زن در حوالی قیامدشت

تجاوز 6 نفر به یک زن در حوالی قیامدشت

در پی ربودن و تجاوز به یک زن در جنوب تهران، شش متهم بازداشت شدند و پرونده‌ای پیش روی دادیار جنایی پایتخت گشوده شد.

به گزارش ایسنا سه روز قبل زمانی که گشت انتظامی قیامدشت حین گشت‌زنی در منطقه‌ استحفاظی خود بود، به سه خودرو که در کنار جاده توقف کرده بودند مظنون شد و با ورود ماموران به صحنه مشخص شد که شش نفر در حال تجاوز به یک زن در داخل خودرو هستند.

به دنبال بازداشت هر شش متهم، پرونده‌ای در دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد و قاضی امیراسماعیل رضوانفر دادیار شعبه چهارم دادسرا، تحقیق درخصوص این جنایت را آغاز کرد.

شاکی پرونده که زنی 32 ساله و خانه‌دار است به قاضی رضوانفر گفت: ساعت 7 شب در حال رفتن به سمت خانه بودم که در حوالی خیابان خاوران، راننده‌ی یک خودروی پراید برایم ایجاد مزاحمت کرد. به او توجه نکردم اما در یک لحظه راننده از خودرو پیاده شد و با تهدید چاقو مرا سوار کرد. پس از طی مسیری، یک جوان دیگر نیز سوار خودرو شد و مرا به نقطه‌ای متروکه در حوالی قیامدشت بردند. در آن‌جا نیز دو نفر دیگر به آنها ملحق شدند و در کنار جاده خاکی در داخل ماشین اقدام به تجاوز کردند.

وی ادامه داد: در همین حین رانندگان دو ماشین نیز که در حال عبور از جاده بودند متوقف شدند و با معرفی خود به عنوان مامور قصد داشتند از چهار جوان اخاذی کنند که بعد از چند دقیقه آنان نیز به چهار نفر دیگر پیوستند و مرا مورد تجاوز قرار دادند.

در پی اظهارات تکان‌دهنده‌ی شاکی، شش متهم مورد تحقیق قرار گرفتند که همه‌ی آنها به جرم ارتکابی اعتراف کرده و مدعی شدند که به دلیل وسوسه‌های شیطانی دست به این کار زده‌اند.

به دنبال اظهارات شاکی و متهمان برای هر شش نفر قرار قانونی صادر شد تا به اتهامات آدم‌ربایی، اختفا و غصب عنوان در دادسرای جنایی و به اتهام تجاوز به عنف توسط متهمان در دادگاه کیفری استان رسیدگی شود.

ali6529 - ایران - شیراز
لعنت خدا و ملائکه و همه مردم به این 6 نفر حرامزاده
دوشنبه 18 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
سنگسار مردان متجاوز باعث عبرت مابقی خلافکاران می شود. یا عطش شیطانی انها را خاموش می کند.
دوشنبه 18 آبان 1388

روز روشن - انگلیس - لندن
کثافتها یعنی می شه اینقدر لجن بود . بوی تعفن شان تا اینجا میاد.
دوشنبه 18 آبان 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
واقعا که شرم اوره رانندگان دو ماشین دیگه بجای کمک کردن به این زن بینوا خودشان هم به متجاوزین ملحق میشند کجا رفت ان مرام ومعرفتی که قدیمها وجود داشت؟به کجا داریم میریم خدا اخر عاقبت همه ما را بخیر کند.
دوشنبه 18 آبان 1388

ali_dezfuli - ایران - دزفول
بهتره بفرستنشون کهریزک تا با بطری نوشابه وباتوم از اونا پذیرایی بشه شاید ادم بشن
دوشنبه 18 آبان 1388

bandele - ایران - کوکده
بایستی هر 6نفر رو دار بزنن. ای لعنت به هرچی مزاحمه. بی ناموس ها. مرگ بر حیوان صفتی///////////////////////////////
دوشنبه 18 آبان 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
مملکتی که سردار زارعی فرمانده انتظامی سابق استان تهران رو با زنهای برهنه دستگیر میکنه و با قرار وثیقه 50 میلیون تومنی آزاد میکنه .مملکتی که امثال حاج آقا گلستانی را در منزلی به همراه یک زن شوهر دار و با عرق و ورق و زرورق دستگیر میکنه و کاری بهش ندارن باید هم یه مشت لاشخور هر .. که دلشون میخواد بخورند میخورن . اگر با اون دوتا کثافت برخورد قانونی میشد این لاشخورها از این غلطا نمیکردن . اینه اون ملکت امام زمان که میگن ؟!!!
دوشنبه 18 آبان 1388

جزیره - نروژ - اسلو
این هم از برکات اسلام ناب محمدیست
دوشنبه 18 آبان 1388

farnazflora - مالزی - کوالالامپور
خدائیش باید این حیوانات ادم نما که جز ضرر واسه جامعه به هیچ درد دیگه نمی خورند اعدام کرد. خاک بر سر نیروی انتظامی که یک زن توی این ساعت که یکی از شلوغترین ساعات هستش امنیت نداره وای به حال ساعت 10 شب.
دوشنبه 18 آبان 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
از برکات رژیم آخوندی متزلزل>
دوشنبه 18 آبان 1388

esmail... - ایران - شیراز
حاصل بسته نگه داشتن جامعه .........حاصل فقر.....حاصل اینکه کشور اینقدر مشکل دارد که دیگر نتوانسته به فرهنگ سازی در مورد مسایل اخلاقی اجتماعی بپردازد........نشان دهنده ی جامعه ی عقب مانده...........
دوشنبه 18 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
بعد میگن چرا تو ایران اعدام زیاده خوب از بس عوضی زیاده اعدام هم زیاد
دوشنبه 18 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
من اگر قاضی بودم دستور میدادم شنبل هر 6 نفر میبریدم تا شیطان دیگه وسوسشون نکنه/ اخ مرتیکه کدوم شیطان زن بیچاره رو 6 نفر وحشی میریزید سرش بعد یگید شیطان
دوشنبه 18 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
خاک بر سرتان در این مملکت تمدنی هم وجود داره ؟ شرم اوره
دوشنبه 18 آبان 1388

yankee - سوئد - استکهلم
با اینکه با مجازات اعدام مخالفم . هرجوری فکر میکنم واقعآ حق این حیوان ها اعدام هستش . اینها انسان نیستند . شرم اوره..........
دوشنبه 18 آبان 1388

yankee - سوئد - استکهلم
با اینکه با مجازات اعدام مخالفم . هرجوری فکر میکنم واقعآ حق این حیوان ها اعدام هستش . اینها انسان نیستند . شرم اوره.......... aspiran باهات موافقم همه چیز را داریم از دست میدم. اینها روح یک انسان بیگناه را برای مدت ها غمگین کردن
دوشنبه 18 آبان 1388

angelx - انگلیس - لندن
حالا فکر کردین با این ها چکار میکنن؟؟ کلی تهدیدشون می کنن بعد بهشون تو اوین و کهریزک با حقوق و مزایای عالی بهشون کار میدین که به زندانی ها تجاوز کنن!!
دوشنبه 18 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
باور کنید یکی از متجاوزین باور 88 بوده .
دوشنبه 18 آبان 1388

amir irani - انگلیس - بیرمنگهام
حالا هی بگین چرا سنگسار میکنند. خب این حرامزاده ها حقشون هست یا نه.ا
دوشنبه 18 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-این که گفتی یعنی چی ? تب داری کامنت نگذار ..
دوشنبه 18 آبان 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
نمیدونم اینها تو کدام سفره نون خوردند کسی اگه یه جو شرف داشته باشه این کار رو نمیکنه البته اوضاع اجتماعی ایران هم زیاد تعریفی نداره ولی در کل نباید چنین اتفاقی بیفته دولت باید جلوی اینها رو بگیره که ارامش رو از مردم سلب کردند
دوشنبه 18 آبان 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
مرگ بر این رژیم کثیف که مردم رو مثل حیوان هار کردند.
دوشنبه 18 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
عجب دنائتی! کسانی که از فاجعه خبردار شدند به متجاوزین ملحق شده اند! راستی چرا رهبر ان مملکت خامنه ایی و رئیس جمهورش احمدی نژاد است؟!! سوتفاهم و اشتباهی صورت گرفته حتما؛ و گرنه چنین ملت نازنین و انسان منشی لیاقتش ابراهام لینکلن و جورج واشنگتن است!! باور کنید ما خودمون ماهیم! دولتمون گند و عوضیه! جنبش سبز هم که پیروز بشه؛ میرحسین این ادما رو میفرسته چمنکاری!! تجاوز و رذالت دو روزه جمع میشه! اون بالا یکی سنگسار را توصیه کرده!؟ نه اینکه توی این 30 سال سنگسار و اعدام جلوی این کارارو گرفته. یا فحش بدید یا شعار و یا اعدام و سنگسار این ادمارو داد بزنید. میبینید چقدر راه حلامون به راه حلای جمهوری اسلامی شبیه؟! معلوم نیست چرا میخوایم سرنگونش کنیم!! شاید واسه اینکه چوب دار ما؛چوب گردو هست و باتومامون برقیه!! چقدر ملت ملوس و با رحم و شفقتی هستیم ما!! این ادما که میبینید وارداتی هستن و به ما ربط ندارن!! اینایی هم که توی سایت فحش میدن هم از ما نیستن! مگه میشه ما با 2500سال یا 7000سال تمدن فحش بدیم؟! میشه؟! شاد باشید.
دوشنبه 18 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
اوه نه منه؟! درست شنیدم؟! جناب bavar88 - هلند - امستردام معتقد به سنگسار "مرد"‌ها هستند?! . "وقتی‌ که یک برادر بسیجی‌ دچار رنسانس فکری شد!" فیلم امشب سینماهای تهران و شهرستانها!
دوشنبه 18 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
فقط طناب دار حقشونو میذاره کف دستشون
دوشنبه 18 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
اینجا ایران است به قول قراعتی بی شرف ورذل به لطف اسلام عزیز امنیت سراسر مملکت را فرا گرفته اقایان علما وطن فروش تازی پرست اگر ناموس نداشته خودتان بود چه میکردید///اسلام عزیز به لطف مردم شریف تو را به لجن زار عربستان خواهیم فرستاد//وعده ما تهران شانزدهم اذر/// ما بیشماریم/مرگ بر خامنه ایا
دوشنبه 18 آبان 1388

emam_hadi - نروژ - اسلو
باورش سخت
دوشنبه 18 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
ابن پرونده را بایستی به حاج آقا گلستانی واگذار کنند . متخصص به تجاوز به زنان شوهر دار !!
دوشنبه 18 آبان 1388

kadafi - انگلیس - لندن
چی‌ عجب که نگفتین که اونا افغانی هستن، هیچوقت اون ظلم‌های که به سر ما آوردین فراموش نمیکنم.‌ای ایرانیهای نژاد پرست.
دوشنبه 18 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش -مرسی دوست عزیز بسیار زیبا بیان کردید درودبرشما.
دوشنبه 18 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
kadafi - انگلیس - لندن -ببخشید ایرانی های بیچاره باشما افغانی ها چه کارکردند؟؟؟شماها خیلی پررو تشریف دارید گروه گروه واردایران شدید درامنیت زندگی کردید ازسوادانجنانی هم که برخوردارنبودید و........اگراینقدرازایرانیهامتنفرهستی بروتوسایت افغان ukکامنت بذار . . و
سه‌شنبه 19 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
kadafi - انگلیس - لندن //ناصریا-ایران- تهران// قصبه-ایران-آبادان // شاهسون ایران- سمنان... بدون شرح!!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

bahram-CANADA-montreal - کانادا - مونترال
این زنه با پای خودش سوار پرایدشده و وقتی ماجرا لو رفته خودشو به موش مردگی زده .داستان رو از اول مرور کنید امکان نداره زنی رو که ریگی به کفشش نباشه وسط خیابون خاوران انهم بزور یک نفر سوار کرد وایشون هم سوار شدن بدون هیچگونه جیغ و داد!! یه جورایی بیشتر شبیه جوک میمونه!! لوول
سه‌شنبه 19 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
وااااااااا مگه میشه 2تا ماشین دیگه هم بیاد بگه بسم الله ما هم هستیم!!!! این چه وضعیه دیگه؟ خاک بر سر کثیفشون. جالب اینه که اینا همشون از اون مردهایی هستن که نمیذارن زنشون پا از در بذاره بیرون خلاصه کلی غیرتی و مومن تشریف دارن البته برای خانه و خانواده. هه هه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
یعنی توی این 6 حیوان یک نفر آدم نبود ؟
سه‌شنبه 19 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
لعنت بر اسلام و لعنت بر محمد و آل محمد (سرسلسله بنیاد دروغ و جنایت و فساد در دنیا). کی پیش از انقلاب لجن اسلامی چنین وضعی در ایران داشتیم؟
سه‌شنبه 19 آبان 1388

persian.uk - انگلیس - لندن
با این که این کار بدتر از هم خابگی با مادرشون هست.ولی مقصر نظام هست چرا که از نظر اجتماعی همه یک اندازه جنبه ندارن و نداشتن پول برای ازدواج وممنوع بودن معاشرت با جنس مخالف و دلایل دیگر باعث ایگونه جرمها در جامعه میشود.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

bmg88 - المان - هام
یک خبر جدید. شنیده ها ودیده ها حاکی از ان است که از انجا ئی که این بانوی محجبه لباسی تقریبا به رنگ سبز بر تن داشته متاسفانه در ان حوالی که تقریبا خالی از دید هر رهگذری بوده مورد سواستفاده لباس شخصیها قرار میگیرد که اتفاقا اتومبیل دومی هم با اطلا ع قبلی از مسیر اصلی خود منحرف وبه سمت اتومبیل اول به حرکت در میاد تا بلکه به این طریق هم حق سبزها را کف دستشان گذاشته باشند هماینکه خدمتی به دین مبین اس...ل انجام داده باشند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش. لطفا نظرت را درباره اعدام مجرمین و نحوه برخورد با رژیم آخوندی و مزدورانش بیان کن.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
من نمیگم تو ایران امنیت وجود داره، ولی قضیه یه جورایی بو داره. یارو رانندهه از ماشین پیاده شده دنبال زنه اونم تو جاده خاوران، با چاقو تهدیدش کرده بیا سوار شو بعد وسط راه هم یکی دیگه بهشون ملحق شده، حالا یارو با موبایل بهش خبر داده یا برنامه قبلی داشتن! معلوم نیست! بعد رفتن به سمت قیامدشت، اونجا هم دو نفر دیگه منتظر بودن و چهار نفری افتادن به جون خانوم! ظاهرا مکان نداشتن داخل ماشین کارشونو شروع کردن! بعد دو نفر رهگذر دیدن یه خبراییه! گفتن بریم از اونایی که دارن خلاف میکنن اخاذی کنیم! بعد دیدن اخاذی نقدی مقدور نیست، گفتن خوب اخاذی جنسی میکنیم! شایدم اون چهار نفر تعارف شابدوالعظیمی کردن گرفته! ولی به هر حال فکر میکنم موضوع ربودن و تجاوز، ادعای زنه است برای رهایی از مجازات! در کل قضیه باز برمیگرده به فقر و نداری مردم چه از نظر مالی و چه از نظر فرهنگی. واقعا چی داره به سر مردم میاد؟ اگه یه جایی درست کنن برای این کارا دیگه زن و بچه مردم دچار مشکل نمیشن! به هر حال هر خونه ای یه توالت هم میخواد نه!!!!
سه‌شنبه 19 آبان 1388

shela - سویس - برن
حالا اومدیم و این 6 نفر را اعدام کردن تکلیف این زن بیچاره در زندگی خصوصی اش چی میشه؟دوستانی که خارج از ایران هستیم اینقدر ننالیم که اینجا غریبیم واللا حدالامکانش در امنیت زندگی میکنیم.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

habib59 - کانادا - ونکور
جای بردران هویجی 0(بسیجی)خالی .فکرکنم این شش نفر از برادران معزز لباسشخصی ومسئولین گهریزک میباشند.وچون انجا بسته شده این عزیزان طبق عادت وبجااوردن فرائض دینی در وسط راه قضایش رابجامی اوردند. وچون مسافر بودن در داخل ماشین عبادتشون را شکسته بجااوردند .پس بایدنصفه مجازات شوند.یعنی نصف +یک عدد چپ را باید طبق دستورقاضی شرع ببرند.واز ان یک ابگوشت خوشمزه برای بیت رهبر وهمسر محترمه ایشان واحمد میمون وعیال شان درست کنند. اخه ضحاک مغزجوانها رامیخورد ولی اینها باید ک.....جوانها را بخورند. کانادا ونکور
سه‌شنبه 19 آبان 1388

محمد - ایران - تهران
خانوما و آقایون توجه داشته باشید. 1-پول که ندارن 2-خانه که ندارن 3- کارم که نیست 4- دختراهم که دیگه باکلاس شده اند. پس این جون بدبخت که نه میتونه زن بگیره نه جایی را داره که بره خالی کنه. نه پول آنچنانی داره که راهی 30الی50بده و هم این دخترای پر ادعا که سر تا پاشون 20تومان نمیارزه براشون کلاس میزارن باید همچین اتفاقی بیفته . اما قابل توج این که زنه از ترس مامورین پلیس که مبادا آونها هم به جرگه این شش نفر بپیوندند اعطراف نکرده که من خودم خواستم بدم گفته زور آخه کدوم زور . زور را فقط محمود داره که همه
سه‌شنبه 19 آبان 1388

yankee - سوئد - استکهلم
افغانی عزیز کشور شما باعث وارد شدن مواد مخدر به ایران هستش که مردم رو بدبخت میکنه. ایکاش ما هم مثل ترکیه چند همسایه درست حسابی و متمدن داشتیم . نه افغانستان و پاکستان و. ..
سه‌شنبه 19 آبان 1388

ContractorQatar - قطر - دوحه
اگه اون زنه زن محمود جون خودمون بوده که نوش جونشون باشه تازه حیف شد من نبودم بزنم بغل بشیم هفت تا. اما اگر یه خانوم محترم ایرونی بوده(که شک دارم.حتما اینکاره بوده ولی از بدبیاری اون شب خورده به تنگ شیش تا خر نر خربوزه ندیده) که بایستی اول با شیشه نوشابه بهشون عنایت بشه بعد به عنوان اشد مجازات همشون به یک هفته همخوابگی با محمود خوش تیپه محکوم بشن. و من الله التوفیق
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ContractorQatar - قطر - دوحه
kadafi - انگلیس - لندن . تو رو خدا اینو ببین!! تو دیگه از کجا پیدات شد؟ شماها کی میخواین بیخیال ما ایرونی های مصیبت زده بشین؟ توی جهنم و ماتم هم دست از سر ما ورنمیدارین؟ ما به شماها ظلم کردیم؟ شماها که نصف ایران رو چپو کردین. بی انصاف ها یادتون رفته اون سالهایی رو که کارگرهای افغانی کار و بارشون هر روزه براه بود کارگرهای ایرونی از صبح تا شب توی سرما و گرما با گردنی کج کرده کنار میدان ها و بلوارها می نشستن و با نگاههای ملتمسانه از رهگذرها میخواستن که اونها رو حتی برای چند ساعت هم که شده به کاری بگیرند؟؟ نمک نشناس ها اگر ما به شماها ظلم کردیم چرا وقتی حکومت ایران خواست که بیرونتون کنه با گریه و زاری و التماس به دست و پا افتاده افتاده بودید که رحم کنید بزارید بمونیم؟ها؟. تازه همکاریهاتون با این حکومت جلاد برای سرکوبی مردم به جای خود.
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ContractorQatar - قطر - دوحه
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. بابا جون تو یکی دیگه از ما !! بسه بابا بس که سر کوفت قبل از انقلاب بهمون زدی. بخدا مردم شاه رو نخواستن(کاری به درست یا غلطش ندارم - ولی با این همه شاه اینقدر مرد بود که وقتی دید مردم نمیخوانش بزاره بره) همینطور که الان هم این حکومت سر تا پا کثافت رو نمیخوان. تو هم بهتره این پنبه رو از توی گوشت دراری تا بشنوی مردم چی میخوان. میشنوی؟؟صدای فریادشون میاد میشنوی؟؟ صدای ندا صدای سهراب صدای ترانه:. استقلال ازادی جمهوری ایرانی
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

rojina - ایران - تهران
کجان پس فردین و ناصر ملک مطیعی؟
چهار‌شنبه 20 آبان 1388

ZEZE DOHA - قطر - دوحه
ContractorQatar - قطر - دوحه من با نظرت موافقم بنظر من اسلام اصلا دین بدی نیست بد این جمهوری لعنتی ماست
پنج‌شنبه 21 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.