اظهار تاسف آیت الله منتظری و محمد خاتمی از حمله به کروبی

اظهار تاسف آیت الله منتظری و محمد خاتمی از حمله به کروبی

آیت الله منتظری در مکالمه با آقای کروبی از وضع کشور ابراز نگرانی کرد

آیت الله منتظری و محمد خاتمی از حمله به مهدی کروبی، از رهبران مخالفان دولت ایران در جریان راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار تاسف کرده اند.

این دو تن از جمله شخصیت هایی هستند که پس از حمله به آقای کروبی در تظاهرات مخالفان دولت ایران که در روز ۱۳ آبان و شلیک گاز اشک آور به سوی او، از این اقدام ابراز ناراحتی کرده اند.

به گزارش سایت تغییر که از سایت های خبری نزدیک به آقای کروبی است، آیت الله حسینعلی منتظری، از مراجع تقلید شیعیان جمعه شب در تماس تلفنی با آقای کروبی از او دلجویی کرد.

به نوشته این سایت آقای منتظری در این مکالمه از وضع کنونی کشور اظهار نگرانی کرد.

آیت الله منتظری در سخنان خود گفت:" تعجب می کنم که این چه سیاستی است که حتی در راهپیمایی ۱۳ آبان هم با مردم چنین برخوردی می کنند ومعلوم نیست که پس از انتخاباتی که برگزار شد ، اینها می خواهند کشور را به کجا ببرند."

آقای کروبی هم در سخنان خود از این که نیروهای امنیتی "به جان زنان و مردان و جوانان افتادند" اظهار تاسف کرد.

سایت تغییر همچنین از بازدید محمد خاتمی، رئیس جمهوری سابق ایران از آقای کروبی در منزل او خبر داد.

به نوشته این سایت، آقای خاتمی در این دیدار ضمن دلجویی از آقای کروبی از "سوابق انقلابی" او تمجید کرد.

عبدالله نوری، نخستین وزیر کشور دولت محمد خاتمی نیز از دیگر افرادی است که از حمله به آقای کروبی اظهار تاسف کرده است.

آقای کروبی هنگامی که سیزدهم آبان برای شرکت در تظاهرات مخالفان دولت به همراه گروهی از مردم به سوی میدان هفت تیر تهران حرکت می کرد، مورد حمله قرار گرفت.

این اقدام به جراحت محافظان آقای کروبی و مردمی که اطراف او جمع شده بودند، منتهی شد.

آقای کروبی، که به دلیل اصرار بر پیگیری اتهامات بدرفتاری و تجاوز به بازداشت شدگان وقایع پس از انتخابات هدف انتقاد شدید طرفداران دولت بوده، پیش از این نیز در جریان حضور در مجامع عمومی هدف حمله قرار گرفته بود.

ali_dezfuli - ایران - دزفول
نمویدونم اینا چقدر باید احمق وکوته فکر باشندکه دست به چنین کارهای متجرانه ای بزنند.مرگ بر طالبان ایران زنده بادکروبی وخاتمی
یکشنبه 17 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
هر چه میکشیم از دست تو گربه نره ابله میکشیم.همه آتشها از گور تو احمق بلند میشود.با این ولایت فقیه که توی پاچه مردم کردی حالا داری برایمان اشک تمساح هم میریزی.
یکشنبه 17 آبان 1388

esmail... - ایران - شیراز
درود بر منتظری...............
یکشنبه 17 آبان 1388

ssmovahed - ایران - تهران
درود بر ایران
یکشنبه 17 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
مرگ بر همه اخوندهای لجن اینها چون الان نفعی تو مملکت ندارند این حرفارو میزنن. من علی هستم تازه از ایران خارج شدم
یکشنبه 17 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
دانش اموزی از درس تاریخ فقط افغانستان را آموخته بود.مساحت 652225km2وپایتحت ان .. روز امتحان معلم پرسید :در مورد ایران هر چه میدانی بگو.طرف شروع کرد :بله ایران همسایه افغانستان است و حالا افغانستان مساحت 652225و پایتختش کابل و.. نیم ساعت توضیح داد.معلم دید طرف اطلاعات خوبی دارد. پس پرسید در باره ایتالیا بگو بله ایتالیا در اروپا است و اروپا همسایه اسیا است و افغانستان در اسیا است و حالا افغانستان 652225و پایتخت ان کابل و ...این حکایت دانشمندان این سایت است در هر موضوعی نظر میدهند و. را به شقیقه چسبانده و فضل میپرانند: افغانستان 652225پایتخت ان کابل .بعدش هم در خیالاتش فکر میکند حقش بوده رهبر و سیاستمدار بشود شروع میکند دیگران را بیسواد خواندن و جفنگ گفتن.به هر کس اعتقاد دارید قسم بچه دو ساله هم این چیزها را میفهمد. اگر کشوری ازاد با سیستم پارلمانی داشته باشیم با ازادی مطبوعات انوقت مردم تصمیم میگیرند حق با کیست .پس خودمان را و قدمی برای ازادی برداریم .ما و نظرتانمان به تنهایی به اندازه یک پشه هم ارزش ندارد فقط با بقیه و برای ازادی ارزش دارد
یکشنبه 17 آبان 1388

kamran23 - المان - ویسبادن
پس موسوئ کجاست /چی شده چرا در روزه تظاهرات در دفتره کارش بوده/حتما ترسیده
یکشنبه 17 آبان 1388

K!NG - ایران - هرجای ایران
kamran23 - المان - ویسبادن . لینطور که تو بی بی سی و چند جا دیگه می گفتن. نذاشتن از دفتر کارش بیاد بیرون. واسش گارد گذاشتن
یکشنبه 17 آبان 1388

m_z_ir - ایران - سمنان
اینا یک مشت دروغ گوی کثیفن هر کی هم بیاد واسه ما هیچ فرقی نداره. ماها باید فقط بدوییم. سرنوشت هر قومی بر اساس اعمال آنها رقم خواهد خورد. دوستان نوشتن این حرف ها بی فایدست
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.