نایب‏رئیس کمیسیون امنیت ملی:مایلی‌کهن عذرخواهی نکند، شکایت می‌کنیم!

نایب‏رئیس کمیسیون امنیت ملی:مایلی‌کهن عذرخواهی نکند، شکایت می‌کنیم!

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با انتقاد از نوع گفتار سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص منطقه‌ای از شهرستان نیشابور از وی خواست هرچه سریعتر از مردم منطقه‌ "قلعه نو " عذرخواهی کند و سخنان خود را درباره این منطقه اصلاح کند در غیر این‌صورت مسوولان شهرستان نیشابور از طریق مراجع قضایی پیگیر بی‌احترامی و توهین وی به مردم این منطقه خواهند بود.

به گزارش شبکه ایران، پس از آن که محمد مایلی کهن در جلسه کنفرانس مطبوعاتی بازی پاس همدان - سایپا تهران در حضور خبرنگاران رسانه‌های گروهی اعلام کرد: اگر مایلی‌کهن بگوید من در پاریس به دنیا آمده‌ام شاید قابل باورتر باشم چرا که فامیل من از منطقه‌ای نشات گرفته نشده اما فامیلی ایشان( قلعه نویی) همه چیز را درباره مورد این که در کجا به دنیا آمده و بچه کجاست نشان می‌دهد.

اعتراض گسترده‌ای از سوی مردم منطقه" قلعه‌نو" نیشابور به سخنان محمد مایلی‌کهن صورت گرفت تا دست‌اندرکاران اجرایی این منطقه نسبت به بی‌احترامی صورت گرفته از سوی سرمربی تیم فوتبال سایپا به اهالی منطقه " قلعه‌نو " واکنش شدیدی از خود نشان دهند.

حسین سبحانی نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تاسف از اظهارات محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال ساایپا رفتار سرزده از وی را غیر اخلاقی توصیف کرد و خطاب به وی اعلام کرد: مردم منطقه " قلعه‌نو" خواستار این مساله هستند تا محمد مایلی کهن هر چه سریعتر سخنان خود را اصلاح کند و به صورت رسمی از رسانه ملی از آنها دلجویی و عذرخواهی کند چرا که وی به صورت مستقیم محل زندگی آنها را مورد تمسخر قرار داده است، اگر این اتفاق به سرعت روی ندهد مردم منطقه "قلعه‌نو" بر اساس حقوق شهروندی این حق را دارند که از وی به مراجع قضایی شکایت کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت و گو خود با خبرنگار شبکه ایران توضیح داد: برخلاف تصور برخی آقایان مردم منطقه "قلعه‌نو" جزو مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی هستند و در تمامی عرصه‌ها نشان دادند تا پای جان حاضرند برای حفظ ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی جانفشانی کنند، این حرکت اصلا درست نیست برخی افراد که امروز در تهران زندگی می‌کنند بدون توجه به شخصیت افراد ساکن در دیگر مناطق محل زندگی آنها را مورد تمسخر قرار دهند.

وی با اشاره به این که سرمربی تیم فوتبال سایپا از مدت‌ها قبل با امیر فلعه‌نویی دچار اختلاف نظر و سلیقه بودند، این امر را اتفاقی کاملا طبیعی و منطقی دانست اما در ادامه گفت: شاید تفکرات مایلی کهن و قلعه‌نویی با هم سنخیتی نداشته باشد اما این دلیل نمی‌شود که سرمربی تیم فوتبال سایپا از نام خانوادگی قلعه‌نویی سواستفاده کند و محل تولد اجداد قلعه‌نویی را به تمسخر بگیرد.حرکتی که از سوی آقای مایلی کهن صورت گرفته به دور از اخلاق ورزشکاری است و این حق طبیعی مردم منطقه " قلعه نو " نیشابور است که از رفتار ایشان دلگیر شده باشند.

حسین سبجانی‌نیا در بخشی دیگر از سخنانش تاکید کرد: من به محض شنیدن این موضوع بررسی‌های‌کارشناسی خود را آغاز کردم تا پیگیر حقوق مردم منطقه باشم، امیدوارم که منظور مایلی کهن توهین نباشد چرا که اگر این مساله به اثبات برسد با جدیت تمام این مساله را پیگیری خواهیم کرد و تا زمانی که نتیجه لازم حاصل نشود دست از پیگیری برنمی‌داریم، مربیان و ورزشکاران ما باید باید به این جایگاه برسند که در واکنش به انتقادهای وارده از سوی دیگران تنها با استفاده از منطق و روش‌های درست پاسخگوی انتقادات باشند نه این که با تخریب‌های ناجوانمردانه به اصالت‌ها و عقاید طرف دیگر بی‌احترامی کنند.

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
این که کاملا روشن بود با اون لحن بیان فکر میکرد امیر بچه قلعه نو تهرانه و به صراحت توهین کرد ابله!!!
یکشنبه 17 آبان 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
این کفتار پیر اونموقعی که بازیکن بود چهارتا روپائی نمیتونست بزنه حالا به جائی رسیده که ازاین و اونو عیبجوئی و انتقاد میکنه . برو بابا ماستتو ببند توروچه به اداره تیم فوتبال .
یکشنبه 17 آبان 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
دهنشو باز می کنه هر چی دلش می خواد میگه بعدشم می گه من می خوام فوتبالو پاک کنم با اون تیمدارش هر روز بیشتر گل می خوره.
یکشنبه 17 آبان 1388

keykhosro - ایران - شیراز
نه بابا نگو ....آقای مایلی کهن که همین سال بعنوان مربی اخلاق انتخاب شد . خاک بر سر بی مغز مسلمونش کنن دوستان مسلمان توجه کردید تا حالا که هرکی بیشتر شکل و شمایل مسلمونی تر داره بیشتر گند میزنه
یکشنبه 17 آبان 1388

Parsiran - ایران - تهران
قلعه نویی هرچی هست چاپلوس کسی نیست .من پرسپولیسی هستم اما یه تار موش می ارزه به صدتا مایلی کهن . .این مایلی کهن هروقت تیمش میبازه گیر میده به این و اون .به پاس باخته یقه قلعه نویی رو گرفته احمق وطن فروش.
یکشنبه 17 آبان 1388

gharybeh - ایران - نیشابور
من بچه نیشابورم ور منطقه قلعه نو رو به خوبی می شناسم یعنی اگه این حرف به گوش کله گنده های اون محل برسه مایلی کهن باید قید زندگی رو بزنه؟. خدا بر او رحم کند
یکشنبه 17 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
بابا این مایلی کهن هم احمدی نژادیه دیگه . چه توقعی ازش دارید ؟
یکشنبه 17 آبان 1388

nekbat - چین - پکن
این احمق منظورش قلعه تو تهران بوده.ولی اگه قلعه‌نو نیشابور پیدا نشده بود خوب ر..ه بود به قلعه نویی ها.
یکشنبه 17 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
این مایلی کهن خیلی بی تربیته باید روش کم بشه .
یکشنبه 17 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
این از مدرسه ای لنگها فارغ تحصیل شده لنگیها باید کلاس اخلاق برن
یکشنبه 17 آبان 1388

masih - ایران - تهران
مایلی کهن نمونه اسپورت شده احمدی نژاد.مشکل هر دوشون اینه که قبل از حرف زدن فکر نمیکنند.وپشت سرهم گند میزنند.
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.