تماس تلفنی آیت الله العظمی منتظری با آقای کروبی

تماس تلفنی آیت الله العظمی منتظری با آقای کروبی

حضرت آیت الله العظمی منتظری روز جععه ۱۵ آبان در تماس تلفنی با آقای کروبی از حوادث پیش آمده برای آقای  کروبی و همراهانش در راهپیمایی روز ۱۳ آبان اظهار تاسف کرد .

به گزارش تغییر ، در این تماس تلفنی آیت الله العظمی منتظری ضمن احوال پرسی و دلجویی از آقای کروبی نکاتی را یادآور شد ;

ایشان ضمن اظهار تاسف از برخوردهای بوجود آمده با آقای کروبی گفت : تعجب می کنم که این چه سیاستی است که حتی در راهپیمایی ۱۳ آبان هم با مردم چنین برخوردی می کنند ومعلوم نیست که پس از انتخاباتی که برگزار شد ، اینها می خواهند کشور  را به کجا ببرند .

آیت الله منتظری در انتها ابراز امیدواری کردند که خداوند کشور را از حوادث بدی که پیش روی قرار دارد محافظت بفرماید .

آقای کروبی هم در این تماس تلفنی ، ضمن تشکر از این مجتهد و  فقیه عالی قدر شیعه ، یادآور شد که ما برای راهپیمایی علیه استکبار در روز ۱۳ آبان به خیابان رفتیم که متاسفانه متاسفانه این طور به جان زنان و مردان و جوانان می افتادند .

لازم به ذکر است که در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ، گروهی از لباس شخصی ها با شلیک مستقیم گاز اشکاور به آقای کروبی حمله کردندکه در این بین دو تن از محافظان ایشان به شدت آسیب دیدند و راهی بیمارستان شدند .

shanul - المان - هامبورگ
امثال همین اخوندهای انگلیسی منتظری و کروبی و.. مملکت ایران را به گند کشیدن حالا چی شده دلسوز ملت شدند؟ ریش هر اخوندی را بالا بزند زیر ان نوشته: (ساخت انگلیس)!! بی شرف تر و غیر ایرانی تر از این اخوندها تو ایران وجود نداره! اینها همشون کارمند استعمار هستند! چه جوری این بیگانه ها می توانند حامی واقعی ملت ایران باشند؟.
یکشنبه 17 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
چند شب قبل از انتخابات ( انتصابات ) بود ما رفته بودیم بیرون یک جا طرفداران موسوی و ا.ن جمع شده بودن و هر کدام شعار خودشون رو میدادند طرفداران موسوی شعار میدادن طرفداران ا.ن هم چون شعار خاصی نداشتن بدهند به طرفداران موسوی حمله میکردند. طرفداران موسوی در جواب حرکات آنها میگفتند : احمدی خاک تو سرت * با این طرفدار خ ر ت **** حالا آقای کروبی نگران نباشید از اینها انتظار زیادی نمیشه رفت. زنده باد کروبی و منتظری
یکشنبه 17 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
پدر خوانده ها وارد عمل می شوند....مرحله جدیدی از سناریوی اشوب سازی برای 16 اذر.
یکشنبه 17 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
یادم رفت! می گن در ریاضیات ضرب منفی در منفی مثبت می شود!! ببینم که ضرب ضریب هوشی دوتاشون به ضریب هوشی احمدی نژاد می رسد.
یکشنبه 17 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
bavar88 - هلند - امستردام . . بزودی مسئولین سایت دست شما را رو میکنند و شما نیز چون اعتراض و زینب به لقا الللللول خواهید پیوست
یکشنبه 17 آبان 1388

javidshah - ایتالیا - رم
. چرا بعد از انقلاب در ایران ماندید و به خارج سفر نکردید در حالی که می توانستید در خارج از کشور زندگی کنید؟. دلایل نرفتن خیلی زیاد است ولی مهم ترینش برای شخص من این است که من آدم گمنامی بودم که از طریق ورزش و سینما از گمنامی خارج شدم مردم مرا فردین کردند وقتی مردم انقلاب کردند من چطور می توانستم به این مردم پشت کنم و مثل سایرین از کشور خارج شوم به خاطر مردم ماندم و حتی از فرزندانم که در خارج زندگی می کردند خواستم به ایران باز گردند و در ایران زندگی کنند و آنها را هم به ایران برگرداندم خارج از خواست مردم نمی توان حرکت کرد
یکشنبه 17 آبان 1388

nasle sukhte - روسیه - مسکو
bavar88 - هلند - امستردام- برادر بسیجی میدونی, IQ احمدی نژاد زیر 70% در حالی که IQ گوسفند 80%
یکشنبه 17 آبان 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
bavar88 - هلند - امستردام.. شما اینقدر با ‌نمکی، یه وقت یخ نکنی‌...بسیار امید دارم که در روز آزادی وطن ، از شما با باتوم پذیرایی‌ کنم.
یکشنبه 17 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . مزدور رژیم چطوره؟ حالت خوبه ؟ پولها میرسه؟ مشکلی نداری؟ چند نفرو فروختی ؟ از دجالهای دیگه مثل خودت چه خبر؟ 13 آبان چکار کردی؟ آدمها رو چند میفروشی؟
یکشنبه 17 آبان 1388

Diba_Iran - کانادا - کلگری
حالا چه عنوانی هم به منتظری چسبیده : آیت ا.. العظمی. امیدوارم ایران آزاد بشه و از دست این آخوندای بی سواد و این لقب های عربی راحت بشیم. با shanul - المان - هامبورگ موافقم.
یکشنبه 17 آبان 1388

Diba_Iran - کانادا - کلگری
حالا چه عنوانی هم به منتظری چسبیده : آیت ا.. العظمی. امیدوارم ایران آزاد بشه و از دست این آخوندای بی سواد و این لقب های عربی راحت بشیم. با shanul - المان - هامبورگ موافقم.
یکشنبه 17 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام / کراهت ظاهر و باطنت در نوشته هات مشخصه و آزار دهنده هست. دموکراسی یه چهار چوب مشخص داره و ظلم در اون جایی نداره. اگه کسی چیزایی که لیاقتش رو داری بارت میکنه. نگو که دموکراسی رو رعایت نمیکنه. / اما در مورد خبر: به نظر من آقای منتظری باید تیر آخر رو بزنه و بگه که در مورد ولایت فقیه اشتباه کرده . بتی که ساخته رو خراب کنه. امیدوارم در این چند صباحی که از عمرش باقی مونده این کار رو حتماْ انجام بده.
یکشنبه 17 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . و ضریب هوشی همه شما ها روی هم به اندازه یکی از سبزها نیست . برگرد نگاه کن به رفتار دوستات بعد انتخابات . صد رحمت به ضریب هوشی میگو
یکشنبه 17 آبان 1388

chakavak_l - انگلستان - کالایز
گذشت زمان همیشه روی منافق را سیاه کرده. دیر یا زود دست خاتمی و دارودسته اصلاح طلبش واسه اونهایی که هنوز نشناختنش هم رو میشه.اون وقته که میشه گفت زمستان رفته و رو سیاهیش مونده واسه کسانی مثل مسئولین همین سایت اسراییلی به ظاهر ایرانی .یا رادیو فردا یا بی بی سی .
یکشنبه 17 آبان 1388

irany awareh - سوید - استگهلم
bavar88 - هلند - امستردام.حرا به اینا پدر خوانده میگی مگه ...خوابیدن؟ در ضمن اگر ضریب هوشی احمدی نژاد یک ده هزارم اینها بود وضعیت مملکت اینطوری نبود .زیر سایه هوش احمدی نژاد تمام گند کاریهای رژیم رو شدو مردم اگاهتر از همیشه شدند و فهمیدند خ..ه منی و اخمقی نژاد کیلویی چنده.
یکشنبه 17 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
گر به دولت برسی مست نگشتی مردی . نمیدونم چرا همه تا وقتی هیچکارند حرفهاشون قشنگه.
یکشنبه 17 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
bavar88 - هلند - امستردام ..... این حرفهای تو نشون میده که تو سادیسم داری چون هویت خودت رو نمیشناسی اگه میدونستی کی هستی اینطوری حرف نمیزدی . همیشه از خودت نفرت داری کسی هم که از خودش نفرت داشته باشه منطق نداره . پیشنهاد میکنم تو و امسال تو که کارتون تو کامپیوتر و اینترنت گشت زنیه و چرت و پرت گویی و با پول خون مردم زندگی میکنید کمی برید هوا خوری تو تیمارستان . چون بهتر از اینجاها برای امسال شما سراغ ندارم
یکشنبه 17 آبان 1388

مستضعف - سوید - استگهلم
تئوریسین ولایت فقیه همین آقای منتظری بود و می خواست بعد از خمینی رهبر شود. اما تقدیر روزگار چیز دیگری بود. امیداورم ملت ایران با طناب هیچکس حتی هاشمی کروبی موسوی خامنه ای مسعود رجوی و رضا پهلوی به چاه نروند اینها همه را به بازی گرفته اند. به قول امام حسین ع اگر دین نداری لااقل ازاده باش!
یکشنبه 17 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
از خداوند برای این انسانهای شجاع آرزوی سلامتی دارم فعلا که با مردمند و از آرامش و راحتی خودشان گذشتند مادامی که از منافع مردم حمایت کنند مردم نیز قدرشناسانه دوستشان دارند . bavar88 - هلند - امستردام شما که احتمالا به اسلام ناب معتقدی چطور به خودت اجازه میدی به آیت ا.. منتظری توهین کنی ؟. ضمنا از یادآوری 16 آذر ممنون چون باز هم همه می آییم-به امید اینکه شما هم با خرد و اندیشه که نعمتی الهی است به این جنبش بپیوندی و تا دیر نشده نزد وجدان خودت روسفید باشی آمین.
یکشنبه 17 آبان 1388

esmail... - ایران - شیراز
مستضعف - سوید - استگهلم . سلام دوست عزیز.جسارت نباشه ولی اگر در مورد منتظری مطالعه کنی می فهمی که چقدر آدم بزرگیه-من که او رو نمونه ی عظمت خداوند می دونم.
یکشنبه 17 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
باور / خاور / ببند اون دهنت رو که جز ناسزا چیزی عایدت نمیشه....!!!!!!!
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.