سر زخمی یک دختر بر اثر ضربه باتوم در روز ۱۳ آبان - ویدیو

سر زخمی یک دختر بر اثر ضربه باتوم در روز 13 آبان


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=lqAcYaQ1tiw

فرمت 3GP

https://www.4shared.com/file/148031976/22d4e106/video.html

فرمتMP4
https://www.4shared.com/file/148032890/4643ac64/video.html

freedomforiran - انگلستان - لندن
مرگ بر جمهوری اسلامی مرگ بر جامنه ای بی شرف و طرفدارانش. شما ها پیروزید چون حق با شماهاست
شنبه 16 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
واقعا اینجوری نخواهد ماند ما پیروز میشیم به همین زودیها . مرگ بر دیکتاتور
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
خامنه ای! بدجور خواهی خورد. بهت حالی می کنیم بی شرف.
یکشنبه 17 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
کسی که به مادرش زنا کند به دیگران چه ها کند. هر کسی هر دستی بده همان دست پس . می گیره. مرگ بر اخوند و نظام جمهوری اسلامی .اینها زور اخرشون هست.
یکشنبه 17 آبان 1388

amirpersia - ایران - تهران
به یاری اهورامزدا این لکه ی ننگ رو از سرزمین اریاییمان پاک خواهیم کرد!.
یکشنبه 17 آبان 1388

reza1973 - روسیه - مسکو
واقعا ناراحت کننده است,چور دلشون اومد با دختر بی دفاع اینکار کنند ?. خدا به زودی حقتون رو میذاره کف دستتون ظالمهای بی غیرت.
یکشنبه 17 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
این ضرب و شتم زنان و مردانی توسط نیروهای نظامی رژیم ایران انسان را یاد حمله اعراب به ایران می اندازد!!! اخه یک سرباز ایرانی چه جوری می تواند با باتوم چنان با شدت بر سر دختر ایرانی بزند که سر بشکند غیر از این هست که ان سرباز رژیم تفکر عربی اسلامی دارد و حق می داند انسانهایی که در خیابان بدون سلاح هستند و معترض حکومت هستند و دارند در چارچوب بیانیه حقوق بشر اعتراض می کنند را اینگونه با باتوم به قصد کشتن بزنند!!! با چماق هیچکس نتوانسته ابدی حکومت کند!.
یکشنبه 17 آبان 1388

soltan969 - انگلستان - لندن
ای کثافتهای عقده ای یک روزی باید جواب پس بدید مرگ بر خامنه ای مرگ بر احمدی نژاد به خدا اگر یک روز هم به عمرم باقی مونده باشه باید چند تا از این کثافتهارو به درک بفرستم.
یکشنبه 17 آبان 1388

persian.uk - انگلیس - لندن
خاک بر سر یارو احمقی که زده تو سر این شیر دختر . انوقت میگه من مردم? سرباز باید از ازادی وطن و مردم دفاع کنه نه از حکومت?????????
یکشنبه 17 آبان 1388

روز روشن - انگلیس - لندن
می توانم درد سر او را در دلم احساس کنم و شجاعتش را تحسین. اما چه بی رحمانه گلهای بی خار باغمان را می شکنند و پرپر می کنند مستان قدرت.
یکشنبه 17 آبان 1388

nafasi_iran_tehran - ایران - تهران
چند وقته ویدئوها پخش نمیشه جیکار کنم
یکشنبه 17 آبان 1388

mehrdad_26 - ایران - اصفهان
یک عکس ناراحت کننده دیگه:. https://www.upic.ir/files/au0l3nsvai5d98a1gh93.jpg. خدا خوابه..
یکشنبه 17 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
تصاویری که از رفتار پلیس و لباس‌شخصی‌ها در ۱۳ آبان از جمله باتوم خوردن دختر جوان در روز روشن توسط پلیس ایران به همه دنیا ارسال شد، حکایت از این دارد که گویا رهبر مادام‌العمر ایران به هیچ وجه قصد کوتاه آمدن ندارد. کسانی که به خیابان می آیند تا تظاهرات مردم را سرکوب کنند بسان حیوانات درنده و وحشی که گویا هیچ احساس انسانی در وجودشان نیست، وحشیانه حتی به زنان و جوانان کم سن و سال هم رحم نمی‌کنند، ای کاش راهی برای پیغام رساندن به کفتار پیر وجود داشت تا به او بگوییم این سگهای وحشی را به میان مردم رها نکن تا با مردم چنین کنند این‌ها هموطنان ما هستند و آمده‌اند تا به دروغگویی‌ها و ظلمهای حکومت تو اعتراض کنند،این همه قساوت و بی‌رحمی را از کجا آورده‌اند؟ در بعضی کشورها پلیس‌هایشان را به سگهای ضد‌شورش تربیت شده مجهز می‌کنند و به خیابانها می‌آورند ولی انصافا آدم از همان سگها هم به اندازه این لباس شخصیها و پلیسهای بی‌رحم رهبر مادام‌العمر ایران نمی‌ترسد. عجیب است که این کفتارپیر با این‌که هفتاد سالش شده است، با پای لب گور این چنین همه چیز این ملت را فدای این قدرت نامشروع خود می‌کند.
یکشنبه 17 آبان 1388

oldboy - انگلستان - لندن
باید کوره های آدمسوزی درست کرد و تمام سپاهیا بسیجیا حزب الله و انصار و این قبیل سادیستیها رو بهراه خونوداه هاشون توش سوزوند تا نسل این عقب مونده های خونخوار از کره زمین کنده شه.همین. تو ایران انقلاب خواهد شد و اون روز نسل دین شیطانی اسلام هم برای همیشه از ایران منقرض خواهد شد و همینطور انقراض اون تو دنیا هم شروع میشه.
یکشنبه 17 آبان 1388

tafakore irani - آمریکا - تگزاس
پیروزی نزدیک است. این خشونت ها نشان دهنده این است که رفتنی هستند و خودشان هم میدانند.
یکشنبه 17 آبان 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
درود به تو دختر ایرانی با شرف.زنده و پاینده باد ایران و ایرانی .مرگ بر رژیم قدر خامنه ای .یک روز زیبا انتقامت را خواهیم گرفت.ان روز دیر نیست.
یکشنبه 17 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
در تمام این دنیا مردها با رعایت کردن واحترام به خانم ها احساس جنتلمن بودن میکنند و حداقل ظاهر شونو به این شکل حفظ میکنند تازه طرف لباس نظامی هم تنشه این فیلم رو اگه انگلیسی ها ببینند فکر نمیکنند که ما وحشی هستیم مطمعا میشن که ما وحشی هستیم
یکشنبه 17 آبان 1388

raminjaf - هلند - رو
تا کی می تونین به این ظلمتن ادامه بدین ای وحشیها .دیگه وقت اینکه تقاسشو بدین.ما همه با هم هستیم
یکشنبه 17 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
oldboy - انگلستان - لندن - فکر نمیکنی در کوره ادم سوزی ادم میسوزانند و نه بسیجی؟؟ برای سوزاندن اینها همان کوره های اشغال سوزی کفایت میکند.لطفا از ادمها بخاطر اینکه بسیجی را در ردیف ادمها قرار دادی معذرت خواهی کن!!
یکشنبه 17 آبان 1388

ahn2009ir - ایران - ایران
از مدیران سایت تقاضا دارم که لطفا کلیپ ها را از سرور 4shared آپلود نکنند بدلیل اینکه این سرور بگیر نگیر داره و همه هم اینو میدونند. لطفا از لینک مستقیم استفاده کنید مثل همون دانلود 60 ویدیو مربوط به 13 آبان - خیلی سرور قوی داشت ، پس لطفا از اون سیستم استفاده کنید
یکشنبه 17 آبان 1388

ghagha - ایران - تهران
اگرچه خشونت و تجاوز با روح زیبایی انسانی تضاد دارد و همگی از آن متنفریم. اما من خوشحالم و امیدوار. تئوری های جامعه شناسی نشان می دهند که دولتها با سرکوب بیشتر زمینه سرنگونی خود را زودتر فراهم می کنند. تجربه شوروی - رژیم شاه - عراق دوره صدام - طالبان - نازیها در آلمان و دهها تجربه دیگر
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
در دین اسلام کتک زدن زن جایز بوده است. این سرباز هم شریعت را بجا اورده. شلاق زدن یکی از مجازاتهایی است که در احکام اسلامی مثل نقل و نبات توزیع میشود!! مثلا رابطه زن با مرد که یکی از ابتدایی ترین نیازهای بشری است با شلاق پاسخ داده میشود. البته در فقه شیعه صیغه کلاه شرعی خوبی برای اینگونه روابط در نظر گرفته شده است.
یکشنبه 17 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
اگر فکر کردین با این وحشیگریها زنان و ختران از میدان بیرون می روند کور خوانذید تا ازادی ایران عزیزم ایستادیم
یکشنبه 17 آبان 1388

sarairani - انگلستان - لندن
عوضیهای مزدور چقدرشماها ظالمید ما مردم ایران تاپیروزی نهایی ازهیچ تلاشی دریغ نمی کنیم ما اجازه نمی دیم هر بلا یی سر خوا هر برادریی ما بیارین شمااین حقو ندارید نابود باد سپاهان وبسیجیان ظالم
یکشنبه 17 آبان 1388

neima - انگلیس - کاونتری
خودتان را بشناسید.....؟
یکشنبه 17 آبان 1388

tannaz_1980 - ایران - تهران
کثافتهای بیشرف.اون روز من هم باتوم خوردم .بدنم کبود شده.بی ناموسها دیگه دختر و پسر هم فرقی نداره براشون.حرومزاده ها.روزی بیاد که به ازای هر باتومی که خوردیم 100 تا بزنیم .
یکشنبه 17 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
mashady - انگلیس - منچستر . جنابعالی بهتر است از واژه ما استفاده نکنید . اینها ما نیستند یک مشت لات بیغرت دزد و کثافت هستند مثل خامنه ای و انتری نژاد و دار و دسته اشان!! حالا خودت جزوشان هستی با بقیه ایرانیهای فداکار مخلوط نکن!!
یکشنبه 17 آبان 1388

محمد امین - ایران - تهران
ازکجا فهمیدی توتظاهرات زخمی شده واقعا نابغه ای شما
یکشنبه 17 آبان 1388

khorzookhan - ایران - تهران
ahn2009ir - ایران - ایران چی را میخواهی ببینی وحشی گری خودت و دوستانت را ؟تو برو باتومت را برق بنداز مزدور
یکشنبه 17 آبان 1388

bij - المان - المان
زنان دشمن شماره یک اسلام!
یکشنبه 17 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ای مرگ بر دینتان خدایتان اشغالهای جزیره العرب که پس از 1400 جنایت دست بردار نیستید ///باز شروع کنید مزدورهای پنهان و عیان رژیم در سایت به هر توهینی..بدیهی است کامنتهای من شما را می سوزاند..بسوزید///
یکشنبه 17 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
hamesheh bahar - انگلستان - لندن . خانمی: پلیسی که مردم رو اینجور کتک میزنه مریضه .کارمند بانکی که از معطل کردن مردم تو صف لذت میبره مریضه .دکتری که بی ادب و بی احساسه مریضه.رانندای که از لجبازی با دیگر راننده ها لذت میبره مریضه . حالا جای این مریضها رو با هم عوض کن فکر میکنی اون کارمند یا اون کارگر اگر پلیس بشن خشونت کمتری به خرج میدن . نه خواهر منهر ایرانی اون لباس تنش باشه همینجور عمل میکنه چون فرهنگ احترام به هموطن نیست چون دوست داشتن هموطن واحترام به هموطن معنی نداره .اون پلیس تافته جدا بافته نیست اون یه ایرانییه منم تویی
یکشنبه 17 آبان 1388

hasan72 - ایران - گنبد
انشاءالله با یاری و اتحاد هم نسلشونو منقرض میکنیم
یکشنبه 17 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
بر فرق شکسته ات بوسه می زنم.زنده باد دختر های با غیور ایران.روزی نوبت به ما هم می رسه. فرعون از تخت پادشاهی اومد پا یین چه بر سه به اینا
یکشنبه 17 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
mashady - انگلیس - منچستر . چرا اون بسیجی که آدم می کشه با یک کارمند بانک فرق می کنه حداقل این یکی آدم نمی کشه!!! با حرف شما یعنی ماله کشیدن روی کارهای بسیجیهای آدم کش!! هر ایرانی با عیرت و اصیل فرضابه خاطر لباس بسیجی از این جنایتها نمی کنه !! یا حداقل اونهای که من می شناسم نمی کنند !! حرف شما بی احترامی به ملت ایران است آقای منچستری!!
یکشنبه 17 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
یکی از کارهای مهمی که همه ما میتونیم انجام بدیم روشن کردن افراد خانواه خودمان در مورد اسلام هست. با بحث کردن و دلیل اوردن و توضیح دادن بهشون ثابت کنید که اسلام برای ایران بده چون باور کردن این دروغهای تازی صفت یعنی بوسیدن عربهاست.
یکشنبه 17 آبان 1388

khashak - ایران - ایران
پیروزی نزدیک است.........مرگ بر جمهوری اسلامی مرگ بر جامنه ای
یکشنبه 17 آبان 1388

hosseinih - ایران - تهران
اری اینجوری نخواهد ماند ما پیروز میشیم .
یکشنبه 17 آبان 1388

bmg88 - المان - هام
اسلام ناب محمدی همینه . مرگ بر خ.. باپ.....ش. درود بر انسانیت.
دوشنبه 18 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
hamesheh bahar - انگلستان - لندن. فدای تو بشم چرا عصبانی هستی هموطن گلم من که حرف بدی نزدم میگم ضعف فرهنگی داریم فرق نمیکنه کی راس کار باشه مردم از پارتی بازی و دزدی و پلیس بد انقلاب کردند و فکر کردن مشکل شاهه امروز میبینند مشکلات سر جای خودش هست پارتی بازی و دزدی و همه سر جاش هست بازم دارن همون اشتباه رو تکرار میکنند باز میخوان حکومت عوض شه فرهنگ احترام به هموطن تشکر کردن کمک کردن به هموطن لبخند زدن با اینها کاری ندارند و فکر میکنند اون پلیس فقط اگه بمیره کار دیگه تمومه نه عزیز من پلیس دیگه ای میاد جاشو پر میکنه اون فرهنگ احترام به هموطنه که به همه پلیسها ائین نامه مشترکی میده .ضمنا در حال حاضر بنده بی وطنم مثل شما منچستری نیستم
دوشنبه 18 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
mashady - انگلیس - منچستر - موافقم گونی گونی
دوشنبه 18 آبان 1388

reza uk - اسکاتلند - گلاسگو
feriydunایران -شیراز بهترنیست قبل ازهرتوهینی فکرکنیم بعدتوهین کنیم ایناهیچکدومشون بسیجی نیستندبسیجی واقعی فقط جلودشمن سینه سپرمیکنه
دوشنبه 18 آبان 1388

sal_xcool - کانادا - ونکوور
hamesheh bahar - انگلستان - لندن ، mashady - انگلیس - منچستر . . من با حرف هر دو شما موافقم. به نظر من یکم باید در نحوه بیان کردن ان دقت کنید تا مفهوم مورد نظرتان گم نشود. موفق باشید دوستان.
دوشنبه 18 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
reza uk - اسکاتلند - گلاسگو- بلاگرفته اینهمه منتقد!! دیوار از ما کوتاهتر ندیدی؟در ضمن فکر کردم و دیدم به توهینم ادامه بدهم بهتر است.تا پیشنهاد بعدی خدا بای
سه‌شنبه 19 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.