یک کهریزک دیگر! - در بازداشتگاه خورین ورامین چه می گذرد؟

یک کهریزک دیگر! - در بازداشتگاه خورین ورامین چه می گذرد؟

اخبار روز : به دنبال بازداشت های روز سیزده آبان در تهران و به ویژه بازداشت گسترده ی زنان و دختران جوان، اخبار نگران کننده ای در روزهای اخیر در مورد وضعیت ناروشن این دستگیرشدگان منتشر شده است. براساس برخی گزارش ها، تقریبا تمامی زنان و دختران دستگیر شده را به زندان مخوف و بدون کنترل خورین در اطراف ورامین منتقل نموده اند که می تواند آغاز اتفاقی هولناک تر از جنایات کهریزک باشد! ...

به دنبال بازداشت های روز سیزده آبان در تهران و به ویژه بازداشت گسترده ی زنان و دختران جوان، اخبار نگران کننده ای در روزهای اخیر در مورد وضعیت ناروشن این دستگیرشدگان منتشر شده است.
بنا بر گزارش ها دستگیری زنان و دختران جنبش سبز در راهپیمایی ۱٣ آبان، یک برنامه از قبل حساب شده از سوی کودتاچیان جنایتکار بوده است. نیروی انتظامی در برابر دستگیری زنان و سایر دستگیر شدگان از هم اکنون از خود سلب مسئولیت کرده است و این نشان می دهد که نیروهای امنیتی وابسته به سپاه و بسیج کودتا طرحی خطرناک را به اجرا گذاشته اند. این تکذیب خطرناک و هشدار دهنده در حالی صورت می گیرد که بر اساس شواهد موجود و پی گیریهای انجام شده صدها تن در جریان تظاهرات ۱٣ آبان بازداشت شده اند که اکثریت آنان را زنان و دختران تشکیل می دهند.
بر اساس برخی گزارش ها، تقریبا تمامی زنان و دختران دستگیر شده را به زندان مخوف و بدون کنترل خورین در اطراف ورامین منتقل نموده اند که هشداری است برای رخ دادن اتفاقی هولناک تر از جنایات کهریزک!
این گزاش ها می گویند دولت کودتا تعدادی از زندانیان عادی بازداشتگاه خورین را به زندان اوین منتقل کرده است، تا این گمان به وجود آید که منتقل شدگان به اوین دستگیر شدگان ۱٣ ابان بوده اند در حالی که بنابر این اطلاعات، محل نگهداری زنان و دختران دستگیر شده، بازداشتگاه مخوف خورین ورامین است!
به نظر می رسد اقدام فوری سازمان های بین المللی و حقوق بشری برای روشن شدن آن چه که در بازداشتگاه خورین ورامین می گذرد، برای جلوگیری از فجایع تازه کاملا ضروری به نظر می رسد.

مجموعه اخبار مربوط به بازداشتگاه خورین ورامین

7tir.info : بازداشتگاه خورین در ورامین واقع شده است و بنا به گفته شاهدان یکی از زندان های مخوف حکومت اسلامی است که همچون کهریزک در آن با زندانیان برخورد میشود بنا بر اظهارات شاهدان تعدادی از زنان و دختران راهپیمایی روز 13 آبان اخیر را به این بازداشتگاه برده اند؛ حتی گفته میشود که از قبل برای دستگیری زنان و دختران و انتقال آنان به این بازداشتگاه برنامه ریزی شده بوده است بنا بر اطلاعات داده شده توسط دوستان اکثریت غریب به اتفاق بانوان دستگیر شده در این بازداشتگاه زندانی هستند و وضعیت آنان به شدت وخیم است .

بر اساس اطلاعات موثق دستگیری زنان و دختران جنبش سبز در راهپیمایی 13 آبان ، یک برنامه از قبل حساب شده از سوی کودتاچیان جنایتکار بوده است . نیروی انتظامی در برابر دستگیری زنان و سایر دستگیر شدگان از هم اکنون از خود سلب مسئولیت کرده است و این نشان می دهد که نیروهای امنیتی وابسته به سپاه و بسیج کودتا طرحی خطرناک را به اجرا گذاشته اند . این تکذیب خطرناک و هشدار دهنده در حالی صورت می گیرد که بر اساس شواهد موجود و پی گیریهای انجام شده صدها تن در جریان تظاهرات 13 آبان بازداشت شده اند که اکثریت آنان را زنان و دختران تشکیل می دهند . اطلاعات موثق همچنین نشان می دهد که تقریبا تمامی زنان و دختران دستگیر شده را به زندان مخوف و بدون کنترل خورین در اطراف ورامین منتقل نموده اند که هشداری است برای رخ دادن اتفاقی هولناک تر از جنایات کهریزک! در همین راستا کودتا چیان تعدادی از زندانیان عادی بازداشتگاه خورین را به زندان اوین منتقل کرده اند ، تا این گمان به وجود آید که منتقل شدگان به اوین دستگیر شدگان 13 ابان بوده اند در حالی که اطلاعات ما نشان می دهد محل نگهداری زنان و دختران دستگیر شده ، بازداشتگاه مخوف خورین ورامین است ! باید برای اطلاع رسانی به موقع و نجات این قهرمانان جنبش به اقدامی عاجل و گسترده در سطح داخلی و بین المللی دست زد.

افشای محل نگهداری زنان دستگیر شده در 13 آبان ( خورین .باغ پیشاهنگی سابق )

زندان خورین

بر اساس اطلاعات رسیده. تعدادی از افراد دستگیره شده (زنان و دختران ) در 13 آبان در منطقه ورامین در منطقه خورین ( باغ پیشاهنگی سابق .که محل اردو  کودکان مدرسه ای در زمان شاه بود و آموزشهایی مثل قالی بافی برای روستاییان به رایگان برگذار مینمود) که از اول انقلاب به زندان ( جنایی  و سپس معتادان) تبدیل شده است.

برای رسیدن به این محل از: از باقر آباد ورامین به آنجا میتوان رسید.

افشای محل نگهداری زنان بازداشت شده در 13 آبان در اتوبان خاوران کنار بازار گل امام رضا ( کمپ نگهداری افغانیهای اخراجی )

خط زرد در تصویر اتوبان خاوران است 
در سمت مقابل در آن سمت اتوبان . مقر سپاه است 

علاوه بر زندان خورین در منطقه ورامین - پیشاهنگی سابق 


محل جدید دیگر:  نگهداری زنان بازداشت شده در 13 آبان


آدرس : سه راه افسریه - اتوبان خاوران - کنار بازار گل امام رضا - کمپ نگهداری افغانیهای اخراجی- این محل کمترین امکانات را دارد - افغانیهای دستگیر شده در سطح تهران در آنجا به صورت دسته ای برای مدت زندگی می نمودند س‍پس با اتوبوس به افغان فرستاده شوند

maryamafghan - اتریش - سالزبورگ
تاجایی که من میدونم اونجا هموطن های بیچاره ی من هستند البته 50 نفر تو یه اتاقه 9 متری با حالت ایستاده علاوه بر زندان خورین در منطقه ورامین .
شنبه 16 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
احمدی نژاد مقدمات یک کودتای دیگر را می چیند. تدارک گارد ریاست جمهوری. برای انتخابات مجلس بعدی- احمدی‌نژاد اصرار دارد که درآمد حاصل از حذف یارانه‌ها را بدون اینکه به خزانه دولت ریخته شود مستقیماً در اختیار خودش بگیرد تا از چشم سازمان بازرسی کشور هم به دور باشد. یعنی کنترل نیم بند این سازمان را هم می خواهد دور بزند. ضمنا ایشان از کنار همین پول می خواهد یک گارد ریاست جمهوری درست کند. اعضای این گارد با داشتن چندین شناسنامه نه تنها آماده سرکوب مردم خواهند بود، بلکه قرار است انتخابات مجلس بعدی را چنان از طریق همین گارد رهبری کند که مجلس یکدست دراختیار خودش باشد. تازه اینها مقدماتی است برای بعد از پایان دوره دوم ریاست جمهوری اشت. یعنی با همین گارد می خواهد مهلت ریاست جمهوری را نا محدود کند و اگر جلویش ایستادند کودتا کند. لطفا افشا‌گری کنید تا جلو این سناریو گرفته شود.
شنبه 16 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
هزاران کهریزک تو مملکت وجود داره اما بازهم فایده نداره عمر اخوندهای اشغال بسر اومده. مرگ بر دیکتاتوری مذهبی
شنبه 16 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
بر ناموس نداشته خامنه ای و هر چی اخونده لعنت
شنبه 16 آبان 1388

nafasi_iran_tehran - ایران - تهران
سلام من عضو جدید هستم.
شنبه 16 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
چند روز دیگر باید ایران را ترک کنم فکر می کنم به یکی از کشورهای عربی بفرستنم. دردسر کمتری خواهم داشت. خدا حافظ
شنبه 16 آبان 1388

nafasi_iran_tehran - ایران - تهران
خدایا اینهمه ظلم تا کئ
شنبه 16 آبان 1388

Ali_ Gerrard - انگلستان - شفیلد
امیدوارم زن و دختر خامنه ای و محمود و تمام این حروم زاده ها رو جلوی چشمهای خودشون ...
شنبه 16 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
این بازداشت زنان ایرانی معترض به وضع دیکتاتوری کشور شده وسیله ای برای بازی و شهوت رانی پلیس و بسیج و سپاه و بچه های وزارت اطلاعات رژیم کثافت ایران!!! مسئولین رژیم با دستگیری زنان و مردان بیشتر تیشه به ریشه پوسیده خود می زند و مردم را بیشتر جریه دار می کند! امیدوارم هر چه زودتر دستور ازادی این شیر زنان ایرانی داده شود.
یکشنبه 17 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
nafasi_iran_tehran - ایران - تهران . خوش اومدی
یکشنبه 17 آبان 1388

Peyman101 - بلژیک - بروکسل
nafasi_iran_tehran - ایران - تهران . خوش اومدی دوست عزیز.
یکشنبه 17 آبان 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
روزی برسد که ان خط زرد را مردم ستمدیده ایران پر کنند و جوانانشان را نجات و مرکز فساد ولایت فقیه را به اتش بکشند و نسل اخوند را از سیاست تظاهر و دروغ و تجاوز ریشه کن کنند. انروز نزدیک است.
یکشنبه 17 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
خانواده دهها زن و دختری که در تظاهرات 13 آبان دستگیر شده اند، شب گذشته اعلام کردند که پس از مراجعات مکرر به وزارت کشور و نیروی انتظامی برای یافتن خبری از ناپدیدشدگان خود، این دو نهاد از خود سلب مسئولیت کردند و تلویحا گفتند که سرنوشت دستگیر شدگان در دست فرمانده بسیج، یعنی سردار محمدرضا نقدی است. همین خانواده ها توانستند اطلاع پیدا کنند که بدستور نقدی، زندان "خورین" در نزدیکی ورامین به بازداشتی های 13 آبان اختصاص داده شده و خود وی مسئولیت مستقیم این زندان را برعهده گرفته است. زندان یا بازداشتگاه "خورین" در طرح باصطلاح امنیت اجتماعی جهت مقابله با اراذل و اوباش برپا شد و اکنون مشخص شده که اساسا آن طرح، تمرینی بوده برای سرکوب مردم و نه مقابله با اوباش، چرا که اوباش خود اکنون در کنار نیروی انتظامی و لباس شخصی ها علیه مردم وارد عمل شده اند. اکنون خبر می رسد که تنها در تهران بیش از 400 تن بازداشت شده اند. بموجب آخرین اطلاعاتی که خانواده ها بدست آورده اند تاکنون 80 زن و دختر که روز 13 آبان درتهران دستگیر شده اند شناسائی شده اند که گفته می شود آنها را به "خورین" برده اند.
یکشنبه 17 آبان 1388

keykhosro - ایران - شیراز
nafasi_iran_tehran - ایران - تهران . خوش اومدی من کیخسرو هستم یه شیرازی که خیلی وقته که دیگه شیراز نیست
یکشنبه 17 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
باید مسلح بشن باید کلتوف درست کنند چرا با دست خالی میرید جلو طرح خشونت نکن تا خشونت زیاد نشه مال غربه مال جاییه که قانون هست انسانیت هست پلیس و حقوق بشر هست
یکشنبه 17 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
nafasi_iran_tehran - ایران - تهران . خوش اومدی دوست عزیز.
یکشنبه 17 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
Ezhaq - ایران - تهران-دوست خوب همفکر هر جا که هستی خدا پشت و پناهتان ***امیدوارم هرچه زودتر مردم با اتحاد بیشتر این بازداشگاهها را تصرف کنند این حکومت با این کارها سرعت نابودی اش را سریعتر میکند.
یکشنبه 17 آبان 1388

ermia 2_de - المان - مانهایم
بابا اینا کته هر چی ساواکیه از پشت بستن بی
یکشنبه 17 آبان 1388

hafez44 - ایران - شیراز
جای تعجب نیست از این زندانها در گوشه و کنار ایران زیاد میباشد . مثلا کمیته خلیلی شیراز که توسط سپاه اداره میشد در سالهای نه چندان دور شاهد فجایع هولناکی از قبیل تجاوز و ازار و اذیت جنسی دختران دست گیر شده توسط گشت ارشاد .......... بود که البته بعد از بر ملا شدن این فجایع فقط به مدت کوتاهی تعطیل شده و دوباره به کار خود ادامه داد ....طبق امار نزدیک به 480 دختر مدت 2 سال تجاوز گردید ....ایا کسی جز مردم شیراز و خانوادههای قربانیان از این موضوع مطلع گردید
یکشنبه 17 آبان 1388

toba2 - انگلستان - لندن
Ezhaq - ایران - تهران ..به سلامت برسی . امیدوارم حارث الضاری دستگیرت نکند..
یکشنبه 17 آبان 1388

esmail... - ایران - شیراز
نفرین خدا بر خامنه ای ملعون...............
یکشنبه 17 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
از خورین داستانهای وحشتناکی از بعضی دوستانم شنیده ام. خدا هم نمیتواند به داد آن زنها برسد.
یکشنبه 17 آبان 1388

farid abbasi - ایران - تهران
متاسفانه از این زندانها در ایران زیاد است و بسیجیان آشغال و سپاهیان وحشی اداره انها را بعهده دارند.و تاسف بارتر اینکه انواع و اقسام جنایتها و تجاوزات در این زندانها توسط این سگهای وحشی صورت میگیرد . nafasi_iran_tehran - ایران - تهران دوست عزیز خوش آمدی. wildpiony - هند - بمبیی دوست گرامی و هم محلی عزیزم (در ایران ) بخاطر درج آدرسها . از شما متشکرم .امیدوارم شما و همه ایرانیان وطن پرست موفق و پیروز باشید
یکشنبه 17 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
من یک شایعه شنیدم که میگن در این زندانهای زنان برای تجاوز به دخترها و زنان از عربهای حماسی و حزبااللهی استفاده میکنند؟ کسی از این قضیه خبر داره؟
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.