نجف‌زاده فیلم یوتیوپ را به بینندگان قالب کرد

نجف‌زاده فیلم یوتیوپ را به بینندگان قالب کرد

مجله همشهری‌جوان، کامران نجف‌زاده خبرنگار صداوسیما در پاریس را متهم کرد که یک خبر آرشیوی را به صداوسیما و بینندگان آن به اصطلاح قالب کرده است!

همشهری جوان در ستون "تمشک طلایی" خود با عنوان " فوتبال بیات " نوشت : « نجف‌زاده که این روزها در پاریس است، گزارش فوتبالی فرستاده از لیگ هلند. یکی از بازیکنان آژاکس مصدوم شده، طبق قوانین بازی جوانمردانه، آژاکسی ها باید توپ را به حریف هلندی بدهند اما اشتباهی توی دروازه می رود و قانونا گل می شود. بازیکنان آژاکس هم اجازه می دهند تا تیم حریف هم گل بزند تا همه چیز جوانمردانه باشد. این تصاویر خیلی بامزه است اما این بازی همچین تروتازه نیست و مال چهار سال قبل است که نجف زاده آن را در سایت های دانلود ویدیویی پیدا کرده. خبر 20:30 و 22 هم شاد و خوشحال آن را روی آنتن فرستاد.»

این نشریه هفتگی افزوده است: « اگر قرار به سرچ اینترنتی بود چرا نجف زاده را با این همه هزینه به پاریس فرستادند. اینجا هم می شد تو اینترنت چرخ زد و کلیپ بامزه پیدا کرد. تازه هیچ کس هم توی بخش های خبری نیست که خبری و تازه بودن گزارش را چک کند؟»

نجف‌زاده به تازگی به عنوان خبرنگار دفتر پاریس صداوسیما عازم فرانسه شده است.

قزوینی - ایران - قزوین
این همه دارن میخورن از این بیت الماله بی درو پیکر که صد البته بیت الحال. بذارید این بیچاره هم یه حالی کنه...............!
شنبه 16 آبان 1388

easy_busy - مالزی - کوالالامپور
ها ها ها! این خائن به خودشونم ضرر میزنه!!! کلی خندیدم! راست میگن آدم بدذات و نه دوست خودت بدون نه دشمنت
شنبه 16 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
دوستانموم تو پاریس قول داده بودند یک سر به این مفتخور پست فطرت بزنند
شنبه 16 آبان 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
آنچه که مسلم است این افراد که بعنوان خبرنگار یا دانشجو توسط پاسداران اسلام ضدبشر و با پول و سرمایه مردم ایران به خارج اعزام میشوند مزدوران جمهوری اسلامی هستند که هدفشان جاسوسی است برای نمونه ماه پیش گوینده خبر صداو سیما راهی کانادا میشود که هدفش ادامه تحصیل دوره دکترا است اما ترم تحصیلی وی از سال آینده شروع میشود با این حال این مزدور چه هدفی غیر جاسوسی میتواند داشته باشد
شنبه 16 آبان 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
بچه ها من این کلیپ رو ندیدم کسی به غیر از یوتیوپ که واسه ما حرامه و حوصله باز کردن با فیلتر شکنو ندارم سایتی رو سراغ نداره که بشه سه سوت دانلود یا نگاش کرد.مچکر می شم هر کس بتونه کمکم کنه.از خجالتش در میام
شنبه 16 آبان 1388

ali_dezfuli - ایران - دزفول
این همه حقوق میگیری که از یوتیوب استفاده کنی
شنبه 16 آبان 1388

shapary - ایران - ایران
سلام بر احمدی نژاد ......
شنبه 16 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
اینها همه چیزشون تقلبی هست. قرانشون رو هم از کتاب موسی و عیسی کپی کردند. جاهایش که بصرف تازی صفتشون نبوده رو عوض کردن.
شنبه 16 آبان 1388

masih - ایران - تهران
کامران نجس زاده هر جا بره بازم نجس .دهن این بابا رو باید گل گرفت.البته مرآتی (جان کوچولو) هم دستکمی از این نجس زاده نداره***ر....به سر در صدا وسیمای خامنه ای
شنبه 16 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
گفتم یه مدته خبر مرگش نیست، حدس میزدم چون اینجا دیگه براش امن نیست فرستاده باشن اونور اب، گزارش مسخره اش رو هم در مورد این بازی دیدم، مرتیکه همچین با اه و تاب از این حرکت جوانمردانه صحبت می کرد که من فکر کردم این بازی همون روز انجام شده، تعجب کردم چطور هیچ مطلبی در روزنامه ها درباره این بازی به چشمم نخورده!
شنبه 16 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
حالم از این حیوون کثیف به هم میخوره. صبح تا شب دروغ و چرند سر هم میکنه و تو اخبار 20:30 شب اونارو تحویل مردم میده. اینا با این کاراشون اسم خبرنگار رو در ایران بی اعتبار کردن.
یکشنبه 17 آبان 1388

maryam2009 - ایران - ایران
این مردک کامران نجف زاده یک جیره خور و مزدور واقعی هست..مرتیکه الدنگ کثافت......
یکشنبه 17 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
shapary - ایران - ایران. سلام علیکم هلو. بخورمت.
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.