واکنش استاد ایرانی دانشگاه پوترا به جعل نام خلیج فارس

واکنش استاد ایرانی دانشگاه پوترا به جعل نام خلیج فارس

دکتر سعید پیراسته استاد ایرانی دانشگاه پوترا در یک سمینار علمی از نام خلیج فارس دفاع کرد

خلیج همیشه فارس!

این کنفرانس ۳ روزه با عنوان (International Congress of Advanced Technology) در محل PWTC مالزی از تاریخ ۵-۳ نوامبر برگزار شد.

در روز دوم کنفرانس، (به نقل از یکی از دوستان عزیز حاضر در جلسه، آقا ستار)، در یکی از سالن ها با موضوع SPACE مخفف spatial and computational science، نوبت به ارائه مقاله دوست عربی (احتمالا از  دبی) می رسد. او که هنگام نشان دادن نقشه منطقه، روی خلیج فارس را لاک گرفته و به جای آن خلیج ع*ر*ب*ی نوشته بود، مسرور و پیروز، مقاله اش را به پایان می رساند.

شاید بعضی از حاضرین در جلسه خواب بودند، شاید برخی بی تفاوت و شاید برخی بر افروخته اما به ظاهر ساکت!

 آقای ایرانی به نام دکتر پیراسته که در دانشکده مهندسی دانشگاه UPM تدریس می کند و از قضا، در سمت رئیس هیئت رئیسه ی (Chairman) این جلسه نیز هست با طمانینه و خونسردی می گوید: اسلاید مربوط به نقشه منطقه مورد مطالعه (Study Area) را مجددا نشان بده.

سخنران عرب که انگار متوجه شده بود چه اتفاقی قرار است بیفتد، با اسلایدهایش ور می رود تا شاید ایشان کوتاه آید. اما، این بار که همه هوشیار و بیدار شده اند، متوجه می شوند که آقای دکتر از سخنران می خواهد که نقشه ارائه شده را بر مبنای واقعیت اصلاح کند و نام خلیج فارس (Persian Gulf) را بنویسد، نه خلیج ع*ر*ب!!

ایرانیان حاضر در جلسه، در مقابل لبخند تلخ عرب ها و چشمان متعجب مالایی ها، به پاس هوشیاری، دقت و احساس مسئولیت دکتر پیراسته، به تشویق او می پردازند. درود!

sia_1983 - انگلیس - لندن
گور پدر عربهای هرزه سوسمار خور
شنبه 16 آبان 1388

روز روشن - لندن - انگلیس
درشجاعت و ایستادگی مهندس موسوی نیز البته شکی نیست و واقعا باید رشادت و ایستادگی وی را ستود اما خبر عدم حضور ایشان در راهپیمایی روز سیزده آبان کمی سئوال برانگیز بود ، آنطور که در خبرها آمده است و عکسهایش نیز منتشر شد دیروز مهندس موسوی در محل کارشان در فرهنگستان هنر در محاصره نیروهای امنیتی قرار گرفته بوده و مانع از حضور ایشان در راهپیمایی شده اند. اما محل کارایشان ؟! می دانیم که از سال 1378 مهندس موسوی رئیس و عضو پیوسته فرهنگستان هنر می باشند ، همه می دانیم که فرهنگستان هنر از زیر مجموعه های نهاد ریاست جمهوری است و رئیس آن منصوب رئیس جمهور می باشد (+) و این یعنی مهندس میرحسین موسوی، در حالیکه این انتخابات و ریاست جمهوری متقلبش را قانونی نمی داند اما هنوز مدیر زیر نظر رئیس جمهور دولت کودتایی می باشد و هنوز هم برسر کار خود حاضر می شود ؟. من واقعا هیچ اظهار نظری نمی کنم و فقط این سئوال برایم پیش آمده که مهندس موسوی آنجا چه می کند ؟ امیر قرشاد ابراهیمی.
شنبه 16 آبان 1388

روز روشن - لندن - انگلیس
اما نکته ای عجیب است و برایم سئوال شده ، همه می دانیم که آقایان کروبی و موسوی سالها در نظام جمهوری اسلامی خدمت کرده اند اما وقتی که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 وقتی که آقای کروبی اعلام کرد در انتخابات تقلب شده و مجتبی خامنه ای با تقلب و دوز و کلک تلاش نموده تا احمدی نژاد را از انتخابات نمایشی پیروز نشان دهد در اعتراض به آن انتخابات تقلبی از تمام سمتهایش و حتی دبیرکلی مجمع روحانیون مبارز استعفا داد و تا کنون نیز هیچ سمتی برعهده نگرفته و امروز هم علیرغم تمام تهدیدات و هشدارها که اعلام می کنند جانش در خطر است از همراهی با مردم غافل نشده است ،در مراسم سالگرد هفت تیر به میان مردم در مسجد قبا آمد و کتک هم خورد ،در روز قدس نیز باز بمیان مردم آمد و کتک خورد و باسرو روی خونین به خانه رفت ، به نمایشگاه مطبوعات نیز آمد و باردیگر نیز از چماقداران کتک خورد ، دیروز نیز باز به میان مردم آمد و کتک خورد و مورد اصابت گلوله گاز اشک آور قرار گرفت . امیر فرشاد ابراهیمی.
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
درود بر تو هموطن گرامی. امیدوارم روزی به وطن برگردی و در دانشگاه های خودمان تدریس کنی. ایران نخبه های زیادی را در سراسر جهان دارد که متاسفانه از وطن خود به دور مونده اند.
شنبه 16 آبان 1388

hamed-toronto - کانادا - تورونتو
همینمون کم بود. کشورمونو/مردممونو/ همه چیمونو ازمون گرفتن این احمقهای ملخ خور . زنده باد ایران و ایرانی وخلیج همیشگی فارس
شنبه 16 آبان 1388

hamed-toronto - کانادا - تورونتو
سیپاس و درود به دکتر سعید پیراسته
شنبه 16 آبان 1388

maxrapell - کانادا - ونکوور
مرده خدایی
شنبه 16 آبان 1388

AKHOONDAK - ایران - تهران
درود بر تو ایرانی با غیرت و میهن پرست... و گور پدر تازیان هرزه سوسمار خور چیز گشاد بی بته
شنبه 16 آبان 1388

emperatur - اکراین - پلتاوا
درود بر دکتر پیراسته
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دکتر سعید پیراسته درود بر تو. هرجا هستی پیروز سربلند باشی
شنبه 16 آبان 1388

FreeIran - امریکا - ناکسویل
ای کاش همه ما مثل این ایرانی محترم در قبال این نوع مسایل حساس باشیم و مودبانه واکنش نشون بدیم. بسیار متشکرامریکاا
شنبه 16 آبان 1388

سمند مشهد - ایران - مشهد
باریکلا به این ایرانیه با سواد و شجاع ! ولی حیف که ایشان کشور خود و شهر محروم خود (دزفول) را رها کرده و به آموزش دانشجویان خارجی پرداخته ! آقا سعید شهر و کشور شما خیلی به شجاعت و علم شما بیشتر نیاز داره . دانشجو های شهرتون هم کمی به این شجاعت نیاز دارن تا با بی عدالتی تو شهرشون مبارزه کنن . آخه دزفول از بقیه شهرها چی کم داره؟ موشک های 4متری تو زمان جنگ تو کوچه های 2متری دزفول فرود میومد! ببخشید که پر حرفی کردم.
شنبه 16 آبان 1388

dook - امارات - دبی
خوب که چی.فکر نون کن که خربزه ابه.مردم ایران از گشنگی دارن میمیرن حالا شما ها دارین مفتخرن صحبت از اسم خلیج میکنین که عربی باشه یا عجمی. ایران اگر مستعمره عربها باشه خیله بهتر از اینه که زیر ظلم این رافضیهای شیعه ودین فروشان قلابی سیغه ای باشه.
شنبه 16 آبان 1388

سکوت - ایران - تهران
زنده باد ایرانی با شرافت. سپاس از دکتر پیراسته
شنبه 16 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
زنده باد این ایرانی با غیرت
شنبه 16 آبان 1388

nader303 - ژاپن - ژاپن
درود برهمه کسانی که از ایران و ایرانی دفاع میکنن.
شنبه 16 آبان 1388

darva - مالزی - سایبرجایا
واقعا ایشون ارق ملی دارند و بسیار در موردقضایای مربوط به ایران حساس هستند.من به نوبه خودم از ایشون تشکر می کنم هر چند تا حالا سعادت شاگردی ایشون نداشتم ولی استاد بسیار جامع و با سوادی هستند و اینو دانشجویان کشورهای دیگه هم بهش اعتقاد دارند.
شنبه 16 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
درود بیکران بر فرزندان کورش... پاینده ایران... به امید ایرانی آباد و آزاد و بدون خرافات پوسیده...
شنبه 16 آبان 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
زنده وشاد سر بلند باشی ای استاد بزرگوار پاینده باد ایران وایرانیان غیور
شنبه 16 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
درود!
شنبه 16 آبان 1388

saraee - ایران - اهواز
ازقضا این آقای پیراسته عزیز خوزستانی هستند و رشته تحصیلیشون هم فکرکنم مکانیک باشه .. خدمت اونهاییکه فکرمیکنن خوزستانیها همشون عرب هستند و مدافع نامی غیر خلیج فارس...
شنبه 16 آبان 1388

izad - تاجیکستان - دوشنبه
زنده باد...
شنبه 16 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
خوشا به غیرت این استاد ایرانی و ننگ بر آخوندهای عرب ایرانی نما!
شنبه 16 آبان 1388

zezo7 - قطر - دوحه
خاک تو سر اخوندا که این عربها جرات پیدا کردن دوحه
شنبه 16 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
ملخ خورها
شنبه 16 آبان 1388

niki_piki - انگلیس - لندن
افرین! هنوز ایرانیهای باغیرت و عرق ملی زنده اند
شنبه 16 آبان 1388

مانفرد - تمام ایران - بندر عباس
وقتی این خبر رو خوندم ناخواسته احساس غرور کردم .من دست این آقا رو میبوسم . آخرین باری که کنار خلیج همیشه فارس بودم نیم ساعت پیش بود .زنده باد هرچی ایرانی باغیرت و وطن پرست و بمیرد هرچی تازی و تازی نما.
شنبه 16 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
شیر مادرت حلالت ای اریایی
شنبه 16 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
کتر سعید پیراسته استاد ایرانی دانشگاه پوترا در یک سمینار علمی از نام خلیج فارس دفاع کرد. درود بر شرفت هممیهن.
شنبه 16 آبان 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
lisa - امریکا - کالیفرنیا. همه ما ویدیو ی ضرب و شتم یک دختر بی پناه و بی گناه رو توسط یک درجه دار نیروی انتظامی دیدیم که دختر در اثر این ضربات روی زمین می افتد و بیهوش می شود. این سگ کثیف توسط میر فرشاد ابراهیمی شناسایی شد. میرفرشاد ابراهیمی در قسمتی از وب سایتش می نویسد. بار دیگر در همین مجال اعلام می کنم که هدف ما از شناسایی این ضاربان مجازات و تشویق به خشونت نمی باشد ، هدف ما این است که این مزدوران بدانند دیگر حاشیه امنی ندارند و رسوا خواهند شد . مشخصات ضارب:. ستوان یکم محمد جواد ابراهیمی. محل خدمت : یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی ناحیه انتظامی تهران بزرگ. محل سکونت : شهر ری -حسن آباد فشاپویه - بلوار امام خمینی نبش بانک ملت . تلفن منزل : 56228414
شنبه 16 آبان 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
درود بر دکتر سعید پیراسته ایرانی با تعصب و با غیرت این عربهای فرو مایه بدانند که ارزوی تغییر نام خلیج فارس را به گور خواهند برد نسل سبز و ازاده ایرانی استوارتراز همیشه به میهن خویش عشق میورزد وهرگز به شما فرومایگان ذره ای باج نخواهد داد.
شنبه 16 آبان 1388

experthoney - بحرین - بحرین
بر پدرو مادر عرب غیر ایرانی لعنت. مرحبا به شرفت دکتر، اگه شماها که اونجایین یه حرفی بزنین وگرنه مسولین که همه بی غیرتیشون رو اثبات کردن.
شنبه 16 آبان 1388

قصبه - ایران - ابادان
شما که اینقدر از جعل جاعلین حرف میزنید چقدر اسامئ تاریخی را جعل کردید امیدوارم این قدر شجاعت داشته باشید ک این کامنت رانمایش بدید ناصریه بود کردید اهواز-عربستان بود کردید خوزستان -قصبه بود کردید اروندکنار- محمره بود کردید خرشهر- عبادان بود کردید ابادان -فلاحیه بود کردید شادگان-خفاجیه بود کردید سوسنگرد- شط العرب است میگوئید اروند رود-معشور بود کردید ماهشهر....شما که اینقدر به استفاده درست وتاریخیاسامی تاکید مکنید چرا خود پیشگامان این موضوع هستید.. از نظر تاریخی هم ایرانیان هیچ گاه دریا نوردان معرفی نبودند در طول تاریخ امپراطوریهای (نظامی)قبل از اسلام تنها یک جنگ دریایی داشتید که ان هم به پیروزی رومیها انجامید حالا چه شده که دریای خزر را میگید مازندران و خلیج عربی را مگید فارس. .....
شنبه 16 آبان 1388

nishfa - ایران - تهران
درد و بلات بخوره تو سر هرچی آدم وطن فروش تازی پرست . مشکل در نوع سیاست حکمران ماست که اجازه دادن هر بی سرو پایی که تا 30 سال پیش از اسم ایران خودشون خراب میکردند به دنبال هویت های جعلی بگردند . پاینده باد نام همیشگی خلیج همیشه فارس
شنبه 16 آبان 1388

vezveznazi - ایران - ایران
زنده باد نام خلیج فارس دکتر سعید پیراسته درود بر شما
شنبه 16 آبان 1388

afshiin - اتریش - سالزبورگ
استاد گرامی این اینک رو هم ببین بلکه کسی جلوی این کار رو بگیره هر چند که دیگه دیره . پاسارگاد به زیر آب رفا . https://afshiin-iran.blogspot.com/2009/11/blog-post.html
شنبه 16 آبان 1388

afshiin - اتریش - سالزبورگ
پاسارگاد به زیر آب رفت. اگر لینک قبلی باز نشد این لینک را ببینید. https://afshiin-iran.blogspot.com/2009/11/blog-post_06.html
شنبه 16 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
شیر مادرت حلالت ای اریایی
شنبه 16 آبان 1388

saraee - ایران - اهواز
سمند مشهد - ایران - مشهد . عزیزم چند وقته دزفول نرفتی؟ و تا جاییکه من میدونم دکترپیراسته هنوز دانشگاه ازاد دزفول تدریس می کنن . اینم مدرکش www.iaud.ac.ir
شنبه 16 آبان 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
فقط دکتر پیراسته . مردی بخدا .
شنبه 16 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
قصبه - ایران - ابادان *برای اینکه اینجا ایران است و این اسمهایی را هم که تو گفتی عراقیها برای این مناطق گذاشتند.تو هم اگر ناراحت هستی میتوانی بروی و در عراق زندگی کنی.
شنبه 16 آبان 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
دوستان یک سوال دارم شما فکر نمیکنید باتوجه به مدارک که احمدی نژاد درحال تخریب است ویک یهودی بوده یک مامور اسرائیل نباشد وعمدا کشتی حاوی سلاح را لوداده که سلاح به اسرائیل برسد نه لبنان
شنبه 16 آبان 1388

bandele - ایران - کوکده
زنده باد ایران و ایرانی
شنبه 16 آبان 1388

farid abbasi - ایران - تهران
درود بر این استاد وطن پرست. ایرانی باغیرت امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشی .و مرگ بر این آخوندهای عرب پرست
شنبه 16 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
قابل توجه برخی مقامات ایرانی که پرچم آنگولا را بجای پرچم ایران پشت سرشان میگزارند و حالیشون هم نمیشه و یا زیر نام جعلی خلیج می نشینند و افتخار هم میکنند که در جلسه راهشان داده اند.
شنبه 16 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
dook - امارات - دبی. واقعا اسم خوبی انتخاب کردی معنی اش میشود ..تو عمری بیخاصیت بدان همانطور که مذهب شیعه را به زباله دان تاریخ میاندازیم سنی وعمری و وهابی را هم به دنبالش روانه میکنیم .درود به شرف فیروز ایرانی که عمر را به درک واصل کردو اگر خدا بخواهد ترا هم دنبالش میفرستیم
شنبه 16 آبان 1388

siavash b - ایران - تهران
dook - امارات - دبی . میشه خواهشا .. شی و حرف دهنتو بفهمی ایران بزرگترین پادشاهی جهان را داشته و قدرتمندترین کشور بوده و هست زمانی که این عربهای پا برهنه و سوسمار خور به ایران یورش بردند و پاهای برهنشان را در قصرهای ایران گذاشتند فکر کردند که شهید شده اند و وارد بهشت خوب مال عربها بهت ساخته اصلا تو ایرانی هستی که جسارت میکنی و میگی ایران مستعمره عربها بشه فکر کنم تو وهابی عربستانی باشی تو اصلا ایرانی نیستی من اگه قرار باشه اعتراف کنم اول میگم ایرانی هستم و دوم میگم ایرانی سوم شاید بگم مسلمان اما اینو بدون ایرانی میمانم و در مقابل افکار خطرناکی همچون تو مبارزه میکنم عرب بادیه نشین
شنبه 16 آبان 1388

bigbizdaret - ایتالیا - فلورانس
قصبه - ایران - ابادان.اینجاهایی که گفتی خاک ایرانه قبل از اینکه اجداد ملخ خور تو باهای کثیفو بو گندوشونو اونجا بذارن هم اسم ایرانی داشته.البته حق دارین ندونین چون نه سسواد دارین نه تاریخ
شنبه 16 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
درد و بلای این استاد بخوره تو سر یه سری وطنفروش . درود بر این استاد . به بعضی از این پاسدارهای وطنفروش نشان دهید
شنبه 16 آبان 1388

a_bamdad - ایران - تهران
روز روشن - لندن - انگلیس. شاید نیتت خیره اما هوشیار باشیم که تفرقه راه علاج نیست.اینا تکنیکای دولت نامشروع کودتاست که جنبش رو به دو شقه میرحسینی و کروبی تقسیم کنه.برای سوالای هم که مطرح کردی جواب دارم اگه خواستی
شنبه 16 آبان 1388

abay77 - المان - هرسفلد
گور پدر هرچی عربه ..درود به ایرن و ایرانی
شنبه 16 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
dook - امارات - دبی. ایران بر خلاف دوستان عرب تو هیچوقت مستعمره کسی نشد! اون اماراتی که توش زندگی میکنی فقط بخاطر حمایت انگلیس و امریکا بعنوان کشور شناخته شده! تمام کشورهای عربی که بهشون مغرور هستی هیچکدام یک درصد آزادی ایران رو ندارند و همه شون توسط خانواده های جیره خوار غرب اداره میشند! ملت عرب وجود نداره! . ضمنا تو که میگی مردم ایران دارن از گشنگی میمیرن باید بدونی که طبق آمار سازمان ملل درامد سرانه هر ایرانی تقریبا 5.5 برابر در آمد سرانه هر مصری هست !!‌ بیا ببرمت مصر فقر واقعی رو به چشم ببینی! تو اگر دکتری برو ک.. برادرهای عربت رو بخیه کن!!. برو دعا کن امریکایی ها یه کم بیشتر تو منطقه بمونن!!!!!!!!!! ها ها ها!
شنبه 16 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
استاد دوست داریم. زنده باد. خلیج همیشه فارس همیشه فارس میمونه.
شنبه 16 آبان 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
dook - امارات - دبی . آی ملخ خور خوب گوش کن چی میگم.اگر یگ بار دیگه راجع به کشورم اینجوری نظر بدی یه چیزی بهت میگم هم نونت باشه هم آبت.آخه بزمچه مورچه چیه که کله پاچش باشه.بهتره عربا برن یک فکری بکن که چطوری امکان داره بیان زیر سایه ایران و ایرانیان تا کمی آدم بشن و فرهنگ و تمدن فهم و شعور از ملت ایران بیاموزن و مثل آدم لباس بپوشن فکر کنند و همش بفکر تجاوز از انواع مختلف نباشن.
شنبه 16 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
قصبه - ایران - ابادان ... فکر نمی کنید که قبل از اینکه اعراب به ایران حمله کنند اسم این شهر ها فرق داشته؟! جای شما بودم اول ویکیپدیا تاریخ این شهر ها را می خوندم چون این شهر ها اول در قلمرو امپراطوری پارس بودند و منطقیست که اسم های پارسی هم داشته باشند. البته منظور شما اگر در مورد اولین اسم ها باشه! https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86 ..... https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B2.... https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86... https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86
شنبه 16 آبان 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این اخوندها و عربیها را باید دسته جمعی ریخت توی خلیج همیشه فارس تا خوراک کوسه ها بشن یک روز این اتفاق میافته دور نیست اون موقع میخوام بدونم کی به فارس و خلیج همیشه فارس میخوات توهین کنه قوم اریا یک روز این کار را میکنه.
شنبه 16 آبان 1388

kamangir - نروژ - اسلو
بچه ها من نمیتونم جلو اشکامو بگیرم.درود بر پیراسته و هموطنام.درود بر ایران.
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
قصبه - ایران - ابادان. خلیج ما "همیشه فارس" هست و خواهد ماند. مهم این است که اکثریت مردم ایران چی می اندیشند.
شنبه 16 آبان 1388

siavash b - ایران - تهران
قصبه - ایران - ابادان . شما هم بهتره بری یکم تاریخ بخونی و اگر سواد نداری لااقل برو نقشه ایران در زمان پادشاهی بزرگانی چون کوروش و داریوش را نگاه کن ایرانی اگه ایرانی باشه به دین و مذهبش نگاه نمیکنه باید تعصب داشته باشی به ذره ذره خاک وطنت به مردمت به فرهنگت زمانی که ایرانی اقایی میکرده رو کره خاکی عربها فکر کشتن دختراشون و زنده به گور کردنشون بودن با افتخار میگم من فرزند کوروش و جانم فدای ایران و ایرانی بشود
شنبه 16 آبان 1388

قصبه - ایران - ابادان
-----------------------------
کاربر گرامی:

قصبه - هند - پونا

بدلیل استفاده از نامهای کاربری متعدد دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.

تعدادی از اسامی کاربری مسدود شده:

massumeh
omar
قصبه
سرور

ایرانیان انگلستان
شنبه 16 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
از دوستان با فرهنگی که به این استاد محترم درود فرستادند تشکر می کنم.خطاب مابقی کامنتم به کاربرانی هست که به عرب اهانت کردند.خود من از این جعل نام راضی نیستم همانطور که دوست ندارم هیچ کدام از شهرهای کشورم اسمی جعلی بگیرند به شما هم حق میدهم که نسبت به این کار واکنش منفی نشان دهید.اما توقع داشتم از بافرهنگی این استاد بیاموزید اگر این استاد عزیز فرهنگش در حد فحاشان سایت بود به این سخنران عرب قبل از اتمام سخنش حمله ور می شد و خونسردی و احترام خود را از دست می داد. ولی ایشان بر اعصاب خود مسلط شدند و به گونه ای اعتراض خود را نشان دادند که علاوه بر احقاق حقشان٫ توانستند طرف مقابل را شرمنده کنند. در واقع به خاطر خردمند بودن موفق شدند نه به خاطر به کار بردن الفاظ نامناسب. خردمندی را برای همه ارزومندم از جمله خودم. بدرود
شنبه 16 آبان 1388

ali_esf - ایران - اصفهون
درد و بلات بخوره تو سر انتری نزاد که امسال نام خلیج فارس رو از نقشه ای که رو کتب اول دبستان هست حذف کرده
شنبه 16 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
قصبه - ایران - ابادان / جاعل تویی که با 100 تا آی دی میای و چرت و پرت میگی.
یکشنبه 17 آبان 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
قصبه-ابادان دنبال تجزیه طلبی هستی وجود داری برو تو همون ابادان تو خیابان حرف مفت بزن ببین مرذم همین فارسها چکارت میکنن توی جنگ با عراق نشنتون دادیم با زهم تنت میخاره بگو واسه ما هم از تاریخ جاودان ایران زمین ننویس چون تاریخ گواه پیروزیهای ایران بوده پس دهنت ببند و حرف مفت نزن عرب موش خور تو برو سوسمارت بخور عرب
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. قصبه - ایران - ابادان یادته بهت گفته بودم یک تجزیه طلب هستی و 16 تا آیدی داری؟! قابل توجه همهء دوستان این لینک رو نگاه کنید و بخندین :-))))))))). https://www.iranianuk.com/article.php?id=43074. -----------------------------------. آنتی اسلام - ایران - اهواز . ناصریه - ایران - تهران خیلی تابلو هستی خجالت بکش تجزیه طلب ( قصبه - ایرن - ابادان) هر دو یک آیدی هستند . آنتی اسلام - ایران - اهواز . ناصریه - ایران - تهران. شاهسون-ایران-ساوه-همه کس را نباید بش جواب داد امثال....]]هی خودت به خودت کامنت بزن و باز از خودت تعریف کن تا جونت بیاد بالا. تجزیه طلب . -----------------------------. https://www.iranianuk.com/article.php?id=43074. شاهسون و ناصریه و این یکی قصبه و.. که دم از تجزیه طلبی میزنند فقط یک نفر هستند. ایرانی تجزیه طلب نیست! این به اصطلاح آدم ایرانی نیست
یکشنبه 17 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
aria-aria-nl - هلند - روتردام *اونوقت کوسه های بیچاره اسهال میگیرند.
دوشنبه 18 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
dook - امارات - دبی *زیادی حرف نزن عرب ملخ خور.امیدوارم روزی نسلتان منقرض شود تا ایران از دستتان نفسی آسوده بکشد.
دوشنبه 18 آبان 1388

ghashamsham - ایران - دزفول
با درود به بچه پاک شهر دزفول که از حیثیت کشور دفاع کرد. درود و صد هزار درود . دکتر پیراسته از اهالی شهرستان دزفول می باشد
دوشنبه 18 آبان 1388

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.