ساخت تصویر مونالیزا با قهوه - عکس

ساخت تصویر مونالیزا با قهوه

این تصویر به وسیله بیش از 3600 فنجان قهوه ساخته شده.
برای ایجاد رنگ های مختلف، از مقادیر مختلف شیر در قهوه ها استفاده شده

منبع : رادیو آئینه

Hoja Verde - ایران - تهران
احمدی نژاد را از بالا پرتش کنیم به طرف مونالیزا! چی میشه!
شنبه 16 آبان 1388

maxrapell - کانادا - ونکوور
بله
شنبه 16 آبان 1388

emam_hadi - نروژ - اسلو
چه خلاق ....خاک عالم بر سرخامنه ای شیطان
شنبه 16 آبان 1388

tabasom59 - امریگا - سن حوزه
افرین به این ابتکار و هنر.بسیار زیبا بود.متشکر
شنبه 16 آبان 1388

dook - .امارات - دبی
هستی کند مستی
شنبه 16 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
مرسی ، فکر کنم فرانسوی بوده. زبان هنر دنیا فرانسوی، زبان صنعت دنیا آلمانی و زبان سیاست دنیا انگلیس. هر چی آخونده نوکر این اینگلیسی ها هستند( پشت پرده) و هنوز که هنوزه کشور ما مستعمره انگلیس و روسیه هست.
شنبه 16 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
اگه تو ایران بود قبل از عکس برداری هر نفر یه فنجون قهوه رو نوش جون میکرد!!!!
شنبه 16 آبان 1388

izad - تاجیکستان - دوشنبه
خیلی جالب بود..
شنبه 16 آبان 1388

niki_piki - انگلیس - لندن
چه ادمهای بیکار و بئ غمی !!! خوش به حالشون !!ا
شنبه 16 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
عکس احمدی نژاد رو با پشکل و تاپاله درست کنند
شنبه 16 آبان 1388

aydak - سوئد - سوئد
فوق العاده زیبا بود. استفاده درست از نیروی فکر همینه
شنبه 16 آبان 1388

nahid amid - فرانسه - پاریس
مونالیزا بدترکیب بود، تلخ هم شد؟؟؟!!!
شنبه 16 آبان 1388

arteen88 - کردستان - اربیل
واقعا که اینا عجب آدمای با حوصله ایند...ما که وقتمون داره از کت و کولمون میریزه از بس زیاده. تن به این کارا نمیدیم ...اما اونا با این کمی وقت واسه سرگرمیشون چه کارا که نمیکنند.. دمشون گرم.. دم و باز دمشون گرم
شنبه 16 آبان 1388

afshiin - اتریش - سالزبورگ
پاسارگاد به زیر آب رفت . اگر لینک قبلی ظاهر نشد این لینک را برای دیدن و افسوس خوردن ببینید. https://afshiin-iran.blogspot.com/2009/11/blog-post_06.html
شنبه 16 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
درود بر دوستانم امروز فرصت کردم که وقایع 13 آبان را برایتان بنویسم ابتدا تشکر میکنم از همه ایرانیان باغیرتی که 4 شنبه آمدند و پشت هم را خالی نکردند چه در ایران و چه در خارج از ایران.ساعت 10:30 با دوستانم به سمت هفت تیر میرفتیم که همه راهها رابسته بودند و ناچارشدیم به میدان ولیعصر برویم و جمعیت هوشمندانه به هم میگفتند ولیعصر ظاهرا عده زیادی در هفت تیر گاز اشک آور خورده بودند ولی باز هم با هم همراه شدیم و در کریمخان شعار دادیم تا رسیدیم به سر حافظ که نیروی انتظامی حمله کرد و حقا بعضیهاشون فقط باتومشونو بالا می بردن و نمیزدن و این نشانه اینه که جمعیت زیادی از این افراد هم با مردمند خلاصه طی چند مرحله تعقیب و گریز از کوچه پس کوچه ها به میدان ولیعصر رسیدیم و حسابی شعار دادیم باز دنبالمون کردند منتها از یک محدوده ای پایینتر نمی امدند چون دستور حفاظت همان منطقه رو داشتند و این نشون میده که ما بیشماریم خلاصه تا ساعت 2 که رفتیم سمت دانشگاه تهران هنوز دانشجوها پشت در بودن و اجازه خروج بهشون نداده بودند و پر بود از نیروهای سرکوبگر
شنبه 16 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
اما مردم در اون حوالی در تردد بودند گروهی هم در ابتدای کارگر شعار میدادند تا خواستیم خودمونو به اونها برسونیم لباس شخصیها با خشونت زیاد پراکنده شون کردند خلاصه دلمون نمی خواست بریم خونه کنار ایستگاه مترو نشسته بودیم که یک نفر پیشنهاد داد بریم داخل مترو سرود ای ایران رو میخوندیم و همینطور به تعدادمون اضافه میشد و تاک تیک جالبی بود که مرتب سوار و پیاده میشدیم و از ایستگاهی به ایستگاه دیگر میرفتیم هم در واگنها شعار میدادیم و هم در ایستگاهها شاید باورتون نشود که تعدادمون از یک واگن نیمه پر به چندین واگن متراکم رسیده بودیم البته بیشتریامون ماسک داشتیم چون مترو دوربین زیاد داره و ساعت 5 یا 5/5 عصر بود که به آرامی از هم جدا شدیم در این بین یک بار فقط یک مامور یکی از بچه هارا گرفت در ایستگاه امام خمینی که آنهم با فریاد و هجوم بقیه آزاد شد .
شنبه 16 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
چند نکته که با چشم خودم دیدم به نظرم جالب آمد:1-جنبش سبز هر روز راههای هوشمندانه تری را می رود که صدای ازادیخواهی اش را به گوش همگان برساند و این روش زیرزمینی مترو خیلی عالی بود2-تعداد زیادی از افراد نیروی انتظامی شجاعانه از دستور مافوقشان تمرد میکنند3-مردم به خوبی از هم مراقبت میکنند.***پس شک ندارم که پیروزی نزدیک است***تا 16 آذر.
شنبه 16 آبان 1388

afshiin - اتریش - سالزبورگ
واقعا متاسفم آیا درج عکس ساخت تصویر مونالیزا با فنجان قهوه از عکس های به زیر آب رفتن مقبره کوروش و پاسارگاد که برای شما ارسال کردم مهم تره؟؟؟؟ مثل این که هنوز باور نکردین که مقبره کوروش به شکل یک جزیره در میان آب های سد سیوند شده و شاید هم تا الان به زیر آب رفته .. شما حتی زحمت تحقیق در این مورد رو به خودتان ندادید وگرنه بهد از 2 روز حتما این تصاویر را برای اطلاع همه ایرانیان درج می کردید محبت کنید اسم ایرانیان را از روی سایت خود بردارید !!!! عکس ها کاملا گویا هستند می توانید از لینک زبر بردارید مجددا". https://afshiin-iran.blogspot.com/2009/11/blog-post.html.
شنبه 16 آبان 1388

مهرتابان - ایران - تهران
afshiin - اتریش - سالزبورگ-دوست خوبم آدرسی که دادید باز نمیشود دوباره چک کنید ولی واقعا خبر ناگواری است و احتمالا دارن انتقام ضربه ای رو که خوردن از آثار تاریخی مون میگیرند.واقعا تاسف بار است.
شنبه 16 آبان 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
afshiin - اتریش - سالزبورگ. دوست عزیز عکسها را نمی توان دید. لطفا راهنمایی کنید.
شنبه 16 آبان 1388

n.shina - المان - المان
دانی سوئد.استکهلم خیلی بامزه بود کلی خندیدم.نظرت چیه اگه با کود انسانی باشه بهتر نیست؟؟؟رنگ و روش بیشتر با محمود هارمونی داره.اخه پشگل و تاپاله لااقل مفیدند.
شنبه 16 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
afshiin - اتریش - سالزبورگ افشین عزیز.از اطلاع رسانی که کردی کمال تشکر را دارم.باید بگم که برای من باور کردنی نیست.این یک فاجعه ملی می باشد.خاک بر سر تمامی ایرانیانیکه شاهد چنین فاجعه ای هستند،ولی خاموش مانده اند.من واقعا با دیدن این عکسها شوکه شدم.این فاجعه ملی. کمتر از تقلبات انتخاباتی ریاست جمهوری کثیف اسلامی نبود. پس چرا کسی. صدایش در نمی اید.ای لعنت به جد و اباد محمد، که تخم و ترکه اش گند زدند به این مملکت.ما ایرانیان بی غیرت ترین ادمهای روی کره خاکی هستیم. این ننگ همیشه بر پیشانی ما خواهد ماند.ما حتی از قبر نیاکانمان نتونستیم. نگه داری کنیم.ولی قبر فرزندان کثیف محمد را گنبد طلا می گیریم.و گلاب پاشی می کنیم.لعنت به ما ایرانیان
شنبه 16 آبان 1388

esta - اتریش - سالزبورگ
afshiin - اتریش - سالزبورگ. من باهاتون کاملا موافقم واقعا دیدن عکس ها دل هر ایرنیو به درد میاره
شنبه 16 آبان 1388

arash88 - آمریکا - اورنج
afshiin - اتریش - سالزبورگ افشین جان هر خبری را باور نکن.
شنبه 16 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
afshiin - اتریش - سالزبورگ .. من چندین بار سعی کردم ولی این لینکی که دادید بطور کامل باز نمیشه و من نمیتونم همه مطالب رو بخونم. نمیدونم مشکل از کجاست! به هر حال مرسی از شما. شاد باشید.
شنبه 16 آبان 1388

atena10 - ایران - تهران
Hoja Verde - ایران - تهران. حیف مونا لیزا نیست
شنبه 16 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
(پاینده ایران - ژاپن - اساکا )(مهرتابان - ایران - تهران )(afshiin - اتریش - سالزبورگ ) دوستان عزیز با تماسهای که من با ایران در این رابطه گرفتم.و با. جستجوی که در گوگل انجام دادم.فکر می کنم که این خبر فقط جنبه اخطار . و هشیاری در فاجعه ای که امکان رخ دادن ان می باشد هستش.در هر صورت من مطمعا نیستم که چنین خبری صحت داشته باشد.عکس هارا میتوانید ،در اینجا ببینید.واقعا وحشت ناک می باشد.و اگر این خبر صحت داشته باشد.با صراحت میگم از ایرانی بودن خودم شرمنده می شوم. ( https://afshiin-iran.blogspot.com/2009/11/blog-post_06.html )
شنبه 16 آبان 1388

maryamafghan - اتریش - سالزبورگ
afshiin - اتریش - سالزبورگ باز نمیش چرا
شنبه 16 آبان 1388

زنده باد ایران و ایرانی - امارات - دبی
afshiin - اتریش - سالزبورگ . . افشین جان متاسفانه نتونستم عکس هارو باز کنم. خیلی خیلی خبر ناراحت کننده ای بود امیدوارم این خبر تنها یه کابوس تلخ باشه ....
شنبه 16 آبان 1388

Anderanik - سوئد - استکهلم
افشین اتریش .دوست عزیز نگران نباش این عکسا قدیمی هست.و این مشکل برطرف شده.
شنبه 16 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
afshiin - اتریش - سالزبورگ ! با این حساب ایران و ایرانئ به باد رفت. افسوس
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
atena10 - ایران - تهران. منظورم این بود اگه با مخ بخوره وسط اون همه فنجونای قهوه خیلی جالب میشه!
شنبه 16 آبان 1388

Ali Soroush - سوئد - برکه
وای عالی بود مرسی
یکشنبه 17 آبان 1388

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
باز بگید هنر نزد ایرانیان است و بس ...
یکشنبه 17 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
---------------------
کاربر گرامی:

sayna_a_2006 - ایران- سربندر

بدلبل استفاده از نامهای کاربری متعدد ,دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.

تعدادی از اسامی کاربری مسدود شده:

sayna_a_2006
star88
afshinkabodi
tara120
ایران-کرمانشاه-nirvana
mehrdad_itali
joseph_741
iran_abad


ایرانیان انگلستان
سه‌شنبه 19 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.