فال روز شنبه ۷ نوامبر - ۱۶ آبان

فال روز شنبه 7 نوامبر - 16 آبان

فروردین

در امروز شما هر آنچه را در ذهن دارید به زبان خواهید آورید. زمانی را برای انجام کارهایی که دوست دارید صرف کنید تا با وضعیت روحی مناسب به برنامه تکراری کار روزانه بپردازید. شما با رسیدن به شرایط مطلوب روحی میتوانید در روزهای آینده از پس مشکلات برآیید.

اردیبهشت

امروز، روز کاری شماست. باید به فکر مخارج پیش آمده باشید و صرفه جویی را از دست ندهید. اما نباید فراموش کنید که سلامتی برای شما از هر چیز دیگری مهم تر است و آنرا بخاطر هیچ چیز به خطر نیاندازید.

خرداد

زمان آن رسیده که بیش از پیش ایمان داشته باشید. همه شجاعت خود را گرد آورده و جهش انجام بدهید. به زودی در کار خود نتیجه معجزه آسایی به دست می آورید که به گونه ای بنیادی ژرف، عمیق و پر معنا برای زندگیتان سودمند است.

تیر

از آنچه انجام میدهید منظور خاصی دارید. اکنون دیگر تردید را کنار بگذارید و به کارهایتان سر و سامان دهید. در حساب و کتاب اشتباه کوچکی وجود دارد و باید آن را با شکیبایی و صبر و حوصله حل کنید و خونسردی خود را در این بین از دست ندهید.

مرداد

امروز، روز مهمیست برای انجام یک مصاحبه کاری، ملاقات با دوست عزیز، امتحان نداده و یا کارهای خاصی که از قبل برایش نقشه های که از پیش زیاد به آن فکر کردید. در این روز نزدیکترین ارتباط شما با دیگران بر روی پایه های محکم بنا میشود.

شهریور

نگران اوضاع مالی نباشید، شما موفق خواهید شد و خانواده تان از شما خرسند خواهند بود. همه کارها روبراه است. اما نه آن چنان که انتظار داشتید. احساس میکنید در میان اجتماعی در حال غرق شدن هستید و خانواده تنها این اوضاع را بدتر میکنند اما با حفظ خونسردی شما میتوانید امروز پایه گذار رفع تمام این مشکلات باشید.

مهر

ستاره ی امروز شما وسوسه انگیزتر از همیشه برای شما خواهد بود. اوضاع به مراتب بهتر از آنچه در گذشته بود، خواهد شد و شما قدم به قدم به آرزوها و شگفتی های زندگی خود نزدیکتر میشوید. به همسرتان در این روز توجه بیشتر داشته باشید و مراقب سلامتی وی باشید.

آبان

امروز محل پیوندها و ارتباطات اجتماعی شماست و این روند از سیر قهقرایی خود خارج شد و رو به فزونیست. امروز، روز شراکت کاری و دوست یابی شماست. و روزی فراموش نشدنی برای شما خواهد بود. در یک جمله امروز، روز شانست.

آذر

باری انجام ملاقات دوستانه بهترین روزیست که میتوانید انتخاب کنید. نیاز به آرامش بیشتری دارید و بهتر است در کارها آهسته و پیوسته باشید. عجله را از خود دور کنید و با خونسردی، آرامش را مهمان همیشگی زندگی خود سازید.

دی

نیازی نیست برای همه کس، همه کاری را شما باید انجام دهید. این احساس مسئولیت پذیری شما قابل احترام است اما باعث میشود که شما را از اصل زندگی دور سازد. از خودتان مراقبت کنید وکمی بیشتر به فکر خود باشید. و فراموش نکنید که شما هم در زندگی نیازهایی دارید که باید به آنها توجه شود.

بهمن

کسانی که در گذشته عاشق شما بوده اند، دوباره بر سر راهتان قرار خواهند گرفت. طالع امروز شما خبر از ثروتی خواهد که در برنامه های امروزتان جایی نداشته اما به زودی خبر آنرا خواهید شنید و از این بابت احساس آرامش از بابت آینده خواهید داشت.

اسفند

امروز روز شانس کاری شماست. شما با تواناییهایی که دارید میتوانید نظر رئیسان را به خود جلب کنید. باید زمانی را هم برای استراحت خود طراحی کنید. چرا که کار زیاد شما را از خودتان غافل ساخته و سلامتی شما را تحت الشعاع قرار داده است.

Diba_Iran - کانادا - کلگری
اسفند: امروز که تعطیله . اگه هم برم سر کار قطعا رییسم نیست.
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.