ویدیویی از نیدال حسن , عامل تیراندازی پایگاه نظامی تگزاس صبح روز واقعه در حال خرید

ویدیویی از نیدال حسن ,
عامل تیراندازی پایگاه نظامی تگزاس صبح روز واقعه در حال خرید

به گزارش خبرگزاری فرانسه از " فورت هوود گ " ( تکزاس) ، وی گفت ، عامل این تیراندازی فقط یک نفر به نام سرگرد " نیدال حسن" است که زخمی شده و دربیمارستان بستری است.
به گفته ژنرال " باب کون" فرمانده این پایگاه– که عنوان شده بزرگترین پایگاه نظامی جهان است در جریان این تیراندازی دست کم 12 نفر کشته و 31 نفردیگر زخمی شدند.
همچنین گفته شده است فرد تیرانداز فقط چند متر با سالنی که 600 شرکت کننده مراسم فارغ التحصیلی درآنجا حضورداشتند ، فاصله داشته و واکنش سریع و بموقع و بستن در ورودی آن سالن موجب ممانعت ورود به سالن و براه افتادن حمام خون شده است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=gEnNkIATbgM

11سپتامبر دیگر این بار در تگزاس و بزرگترین پایگاه نظامی جهان

آینده نیوز :در پی اقدام یک روانپزشک دیوانه در تیراندازی و کشته و مجروح کردن 45 نظامی آمریکایی، برخی رسانه های  آمریکا در تلاشند تا القا کنند یازده سپتامبری دیگر، این بار در تگزاس و بزرگترین پایگاه نظامی جهان روی داده است.

به گزارش سرویس بین الملل آینده، این حادثه در "فورت هود" عظیم ترین پایگاه نظامی جهان در تگزاس آمریکا رخ داده که نه تنها دارای حفاظت و امنیت فراوان است، بلکه قلب پایگاههای نظامی آمریکا محسوب می شود. این پایگاه آخرین مرحله اعزام سربازان آمریکایی به جنگ در طی 50 سال گذشته و تمامی جنگهای آمریکا بوده است.

عامل این اقدام "ندال مالک حسین" متولد آمریکا بوده و برخلاف آنچه همگان می گویند روانپزشکی بوده که خود به بیماریهای روانی دچار بوده است و اکنون مقامات آمریکایی می گویند او با پوشیدن "دشداشه" و گفتن مکرر کلمه "الله اکبر" اقدام به بزرگترین تیراندازی به سمت سربازان و دیگر افراد حاضر در سالن تجمع کرده است.

او با داشتن دو اسلحه اتوماتیک و پوشیدن دشداشه در بزرگترین پایگاه نظامی دنیا اقدام به کشتن 13 نفر و زخمی کردن 32 نفر دیگر کرده است.

تمرکز شدید رسانه های آمریکایی و غربی بر روی مسلمان بودن او و این است که او صبح قبل از واقعه به یکی ازکارکنان سوپرمارکت مستقر در پایگاه "فورت هود" گفته است ظلم و بی عدالتی که نسبت به مسلمانان می شود را باید به نحوی در عالم جبران نمود.

رسانه های آمریکایی می گویند او از اعضای "اخوان المسلمین" بوده است.

وی که تنها شخص شرکت کننده در این عملیات بوده، هم اکنون در بیمارستان نظامی تگزاس در حال مداواست.

این واقعه به طرز شگفت آوری جامعه آمریکا را تحت تاثیر قرار داده است و تلویزیونهای آمریکا با نشان دادن خانواده قربانیان و همچنین دیگر وقایع احساسی سعی دارند جو احساسی مانند آنچه در مورد واقعه یازده سپتامبر ایجاد شده بود را پدید آورند.

در همین حال شبکه خبری سی-ان-ان از قول مقامات پنتاگون اعلام کرده است او از شش ماه قبل تحت نظر بوده است و در ایمیل های اینترنتی که مورد بازرسی قرار گرفته بود، در مورد عملیات انتحاری و همچنین موارد مشابه آن پیام رد و بدل می کرده است.

این ادعای مقامات پنتاگون که او از حداقل شش ماه قبل تحت نظر بوده و با دو تفنگ و شعار "الله اکبر" دست به این عمل زده، شرایطی را مشابه واقعه یازده سپتامبر این بار برای دولت اوباما ایجاد کرده است.

ukguy4u - انگلیس - لندن
باید یک جوری توحش عربی-اسلامیشون رو نشون بدن دیگه (دشداشه_الله اکبر )
جمعه 15 آبان 1388

mhs - ایران - رشت
افتخاری دیگر برای مسلمانان!! فکر کنم این بابا بیشتر دنبال ژنرال " باب کون" بوده !! آخه این هم شد نام خانوادگی آنهم برای یک ژنرال ؟!
شنبه 16 آبان 1388

f117 - هلند - المره
مسلمان بیشتر از نمیتواند بکند. وحشیهای اشغال بی همه چیز عرب..ل
شنبه 16 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
در همین راستا کودتا چیان تعدادی از زندانیان عادی بازداشتگاه خورین را به زندان اوین منتقل کرده اند ، تا این گمان به وجود آید که منتقل شدگان به اوین دستگیر شدگان 13 ابان بوده اند در حالی که اطلاعات ما نشان می دهد محل نگهداری زنان و دختران دستگیر شده ، بازداشتگاه مخوف خورین ورامین است و باید برای اطلاع رسانی به موقع و نجات این قهرمانان جنبش به اقدامی عاجل و گسترده در سطح داخلی و بین المللی دست زد .
شنبه 16 آبان 1388

kave25 - ایران - تهران
مریضیه روانی داشته حتما.
شنبه 16 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
بر اساس اطلاعات موثق دستگیری زنان و دختران جنبش سبز در راهپیمایی 13 آبان ، یک برنامه از قبل طراحی شده از سوی کودتاچیان جنایتکار بوده است . نیروی انتظامی در برابر دستگیری زنان و سایر دستگیر شدگان از هم اکنون از خود سلب مسئولیت کرده است و این نشان می دهد که نیروهای امنیتی وابسته به سپاه و بسیج کودتاچی طرحی خطرناک را به اجرا گذاشته اند . این تکذیب خطرناک و هشدار دهنده در حالی صورت می گیرد که بر اساس شواهد موجود و پی گیریهای انجام شده صدها تن در جریان تظاهرات 13 آبان بازداشت شده اند که اکثریت آنان را زنان و دختران تشکیل می دهند . اطلاعات موثق همچنین نشان می دهد که تقریبا تمامی زنان و دختران دستگیر شده را به زندان مخوف و بدون کنترل خورین در اطراف ورامین منتقل نموده اند که هشداری است برای رخ دادن اتفاقی هولناک تر از اتفاقات کهریزک!
شنبه 16 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
ukguy4u - انگلیس - لندن. سلام به مسولین سایت...آخه نادان این چه ربطی به اسلام دارد؟؟؟هرکس یک جور تسلیم به خدای یگانه می شه!این بابا هم این مدلی تسلیم شده.یعنی اعتراض اش رابه این شکل نشان داده!نه اینکه امریکا وانگلیس خیلی به جامعه مدنی کشورهای دیگراحترام می گذارند.همین الان حضور امریکا وقدرتش درخاورمیانه کم بین اقوام تفرقه نینداخته که همچین اعتراض هایی بوجودآورده!همین الان حمایت غیرمستقیم امریکااست که آخوندرانگه داشته!زیرا دسیسه امریکا وچندتاکشوردیگر باعث فتنه وآشوب درسرزمینهای خاورمیانه شده!خیلی جالب هستید شماها!عرب ستیزی داره می کشد شماها.درحالیکه مشگل اصلی خودماهستیم که یک بارخمینی راتوماه بردیم وبه اوقدرت پیاده کردن افکارمتحجرانه اش رادادیم وحالا بعدازمرگ برشاه گفتن مان مرگ براسلام می گیم.البته از.. چون انتیمس ازسوید که کله اش کپی برابراصل احمدی نژاد بعیدنیست مرگ گفتن ونفرت پراکنی!بیایم خودمان رادرست کنیم تاگول نفربعدی رانخوردیم!!
شنبه 16 آبان 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
مقصر خود دولت آمریکا است که یه عرب مسلمان خر را به عنوان روانکاو استخدام کرده. ولی یادشون رفته بوده که این عربا تا زهر خودشون رو به دنیای مدرن غرب نریزن نمیشینن. من نمیدونم همین مسلمونا چرا به مصر یا کشورهای اسلامی پناهنده نمیشن. از ترس اسراییل بیچاره به یه کشوری میرن که حامی یهود و انسانیت است. ولی خودمونیم توی ما ایرانیها هم خیلی هست
شنبه 16 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
یک شوخی بکنم! فکر کنم که کار سربازان امریکایی را راحت کرد. سربازان امریکایی می خواستند به جنگ تروریست های عراقی و افغانی برند تا بعد از کشته شدن به بهشت بروند! الان با این کار کلی توی هزینه ها جلو افتاده اند. ارتمیس سویدی حساب کن چقدر می شه. دوست داشتی یک چشم نداشتی الان جای نضال بودی. کلی معروف می شدی ها!
شنبه 16 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
بوی تعفن. اسلام دنیا را گرفته .حقشونه زیادی به اسلام گراها رو دادند.
شنبه 16 آبان 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
باور 88 هلند آمستردام . شوخیهایت هم مثل خودت جلف و بی مزه است . لطفا به موقع صحبت کن یا اصلا صحبت نکن . مرسی
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bavar88 - هلند - امستردام بچه ها باور کنید
شنبه 16 آبان 1388

FreeIran - امریکا - ناکسویل
bavar88 - هلند - امستردام شوخی شما بسیار بی جا و بی ادبانه بود. لطفا یه موضوع بهتری برای شوخی پیدا کنید. مرگ انسانها رو دستاویز شوخی قرار نده.
شنبه 16 آبان 1388

سر خلوتیان - انگلیس - لیدز
اشغال حرومزاده.هنوز گند قبلی را از یاد نبردن که اینم اومد
شنبه 16 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
باور88-هلند-امستردام-بامزه بود... نیروانا-کانادا-تورنتو....بابا تودیگه کی هستی توپت خیییلییی پره و در ضمن اگه از جای دیگه ای ناراحتی داغ دلت رو اینجا خالی نکن حالا این دوستمون هم یه شوخی کرد گناه که نکرده بعد از این همه خبر از کشت وکشتار یه خرده مزاح کردن ادم و از اون حال و هوا بیرون میاره من بعضی وقتها فقط از شوق اینکه نظر دوستانو بخونم کامپیوترم و روشن میکنم
شنبه 16 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
یک بار یک موضوعی مطرح کردم ولی دوستان نظر ندادند. گرامیان، آیا جنایات هیتلر که خود را آریایی می دانست نشان توحش قوم آریا بود؟ آیا جنایات آمریکا در ویتنام و هیروشیما نشان توحش مسیحیان است؟ آیا جنایات صهیونیست ها علیه غیرنظامیان (نه گروهکهای نظامی) نشان توحش قوم یهود است؟ از همگی هموطنان دعوت میکنم به فرمایش بزرگان نیاکان آریایی ما خردمندی و تعقل را سرلوحه پندار و اندیشه خود قرار دهند.
شنبه 16 آبان 1388

ناصریه - ایران - تهران
ما عربیم و مسلمان به عربیت و مسلمان بودنمان هم مینازبم شما در کدام نقطه کور تاریخ جای دارید -اتریش- وین بهتره با این جور ادمها دهن به دهن نشیه حیفه
شنبه 16 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
با این ریخت و قیافه تابلو، چرا تو «گزینش» ردش نکردن؟!
شنبه 16 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اسلام یک بیماری روانی است کم و بیش اثر می گذارد.همین
شنبه 16 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
bavar88 - هلند - امستردام . چه حالی میده اینجا سرتا پا قهوه ایت میکنن و جرات ابراز وجود نداری فلک زده جیره خور مسلمون هاهاهاها
شنبه 16 آبان 1388

esfanie - المان - بوخوم
nirvana20 - کانادا - تورنتو . دمت گرم .خوب گفتی.
شنبه 16 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
bavar88 - هلند - امستردام تمام شورشهای کشورهای اسلامی زیر سر جمهوری اسلامی ایران و رهبره چلاقت هست خدا می داند چند هزار انسانهای بیگناه را به کشتن دادید بی..
شنبه 16 آبان 1388

kaj1383 - نروژ - کوینسدال
این همه غیر نظامی و بی گناه تو عراق و افغانستان غزه کشته شد کسی دلش نسوخت چی شده حالا همه دلسوز شدن.حالا خوبه خود این غربی ها این اندازه متاثر نشدن که شما شدید.
شنبه 16 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر ما نخوایم نظرات تو و اون دوست عتیقه تو بخونیم کیو باید ببینیم؟ بیخود کرد با مرگ انسانا شوخی بیجا کرد.. nasim irani - اتریش - وین نادان تویی که هم کور شدی هم کر
شنبه 16 آبان 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
بابا اینا هم میخوان با این کارا برای خودشون جواز بیشتری از حضور در خاورمیانه کسب کنند.چطور چند ماه زیر نظر بوده و ازش مدرک هم داشتن و راست راست تو پایگاه نظامی اونم با اسلحه راه میرفته !!!؟فیلمهای مستند 11 سپتامبر کاملا نشون میده که بجز مردم امریکا که شوکه شده بودن نیروهای امنیتی کمترین تلاشی برای کمک کردن به ساکنین برجها از خودشون نشون نمیدادن. ساختمان بیشتر از 1 ساعت داشت میسوخت حتی نکردن با یه هلیکوپتر یا وسیله ای حتی 1 نفر رو نجات بدن.بعد این همه دم از پیشرفت میزنن! خداییش فیلماشو ادم میبینه و اینکه مردم حاضرن بیفتن ولی تو اتیش نسوزن ادمو خیلی متاثر میکنه.
شنبه 16 آبان 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
حتی هواپیماها سرقت شده کارشون مسخره بوده اونم تو قرن 21 و تو امریکا !!! جالبه که نیروهای امنیتی امریکا نتونستن جلوی این هواپیما دزدیهای مسخره رو بگیرن !!!؟ بعدشم چطور شانسی فقط اونی که میخواست به کاخ سفید بخوره سقوط کرد !!؟ من از عربها و بی فرهنگیشون اصلا خوشم نمیاد ولی اینم درست نیست که هر چی امریکا و اروپاییها میگن درسته. عقل هم چیز خوبیه. من چند سال قبل تو بعضی روزنامه های خارجی تحلیل هایی بر علیه امریکا و سیاستش مبنی بر دست داشتن تو این ماجرا خونده بودم. اینا خودشون موجوداتی مثل صدام و بن لادن و این اخوندای کثیف رو در خاور میانه تقویت کرده اند و میکنن. هر وقت هم تاریخ انقضاشون سر اومد میذارنشون کنار. به امید ازادی و پیشرفت ایران.
شنبه 16 آبان 1388

Masoud271 - امریکا - لوس انجلس
دوستان ایشان اصلا بیمار نیستند وبلکه یک مسلمان واقعا با ایمان کامل بالله هستنند در صدر اسلام هم خود رسول و ابوبکر عمر و عثمان و مخصوصا علی رهبر شیعه ها هم از کشتار دسته جمعی مردمان نشعه میشدند. جهان باید در مورد اسلام زیاد مطالعه بکند. همین الان در ایران روزانه بیشتر از این رقمها میکشند و شبها جشن میگرند.بامید ازادی بدون مذهب در دنیا
شنبه 16 آبان 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
دختر اهوازی آلمان مونستر. خیلی زود راجع به آدمها قضاوت میکنی . مگر شما وقتی دلت پره سر دیگران خالی میکنی . اگر شما با کامنت های این آقا یا خانم باور88 آشنا نیستید باید بگم این شخص کتک خوردن و کشتن شدن هموطنانش هم به دست رژیم به باد مسخره و شوخی میگیره و به راحتی ازش میگذره و دفاع بیخودی میکنه جایی که باید از حق انسان ها دفاع بکنه مرگ انسان ها را به تمسخر میگیره و جک میگه و در ضمن برای شما هم متاسفم که میگویید بامزه بود آخر کجای این ماجرا بامزه است . مگر اینکه شما هم مثل این شخص کشته شدن یک عده آدم بیگناه را بامزه بدانید.
شنبه 16 آبان 1388

sal_xcool - کانادا - ونکوور
واقعه دردناک و اندوهناکی است. متعاسفانه تعداد این جور افراد با این نوع بیماریهای روحی و روانی در ارتش امریکا کم نیست. حالا از این بگذریم ، ما خودمون مشکلات مهم تری داریم. دوستان ، نمی دونم توجه کردید یا نه، که وقتی یک امریکایی می میره گویی که تمام دنیا باید در عزا و سوگواری باشند خدا نکنه که تعدادشون به 12 یا 13 نفر هم برسه. توجه کردید که تمام اخبارهای ایران پس از انتخابات یک دفعه تغییر کرد به خاطر مرگ مشتی مایکل. اصلا انگار نه انگار که نزدیک به 100 نفر ما شهید دادیم. حالا یک دیونه روانی امده چند نفر را کشته حالا همه باید عزا بگیرییم. دوستان ما باید متحد شویم. مسلمان ، یهودی ، مسیحی ، کمونیست ، بی دین ، ضد دین ، ملحد و هر چه که می خواهی باش ولی الان باید این اختلافها را کنار بگذاریم و همه با هم متحد شویم و بگوییم ما ایرانیم و ایران ازاد می خواهیم.
شنبه 16 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
بابا این یارو عقده ای بوده زده مردم رو کشته ! برید تو سایت سی ان ان ببینید که اونهایی که میشناختنش گفتن این همیشه تنها بوده!. ارتش آمریکا خره که یه روانی رو بعنوان روانبزشک استخدام کرده!
شنبه 16 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
موش بخوره تو و bavar88 رو یه جا باهم...
شنبه 16 آبان 1388

pokalu - المان - دورتموند
مسلمون آدمکش وحشی جانی کثیف پست فطرت
شنبه 16 آبان 1388

Mohammad-Birmingham - انگلستان - بیرمنگام
این اتفاقات در امریکا زیاد می افتد. حتی دیده شده که نوجوانان در مدارس به سوی هم کلاسان خود اتش گشوده. حالا سوال من از اقایان روشنفکر مقیم خارج کشور اینست: آیا وقتی یک بچه مسیحی با هفت تیر هم کلاسان خود را به قتل می رساند این هم تقصیر دین اسلام است یا باید دنبال اشکال در سیستم بگردیم. کسانی پیرو هوای نفس حود هستند و دوست دارند ازادانه و بی قید و بند دست به هر عملی بزنند راهزنانی هستند که می حواهند دیگر انسانها را از راه انسانیت دور کنند. برای اینست که سعی می کنند اسلام و سایر ادیان را به خیال باطل خود مورد هجوم و هتک حرمت قرار دهند.
شنبه 16 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این موجود یک عرب تروریست و مسلمان افراطی عقده ای بوده که در ارتش امریکا نفوذ کرده و عملیات تروریستی ترتیب داده. ارتش امریکا پس از واقعه 11 سپتامبر باید هوشیارانه تر عمل میکرد و افراد مشکوک را از ارتش اخراج میکرد. این تروریستها در سراسر دنیا هستند و در خاک اروپا نیز مدام تهدیدهای تروریستی میکنند. همه این افراد مشکوک به همکاری با سازمانهای افراطی باید اخراج شده و برگردند به همان صحراهای عربستان.
شنبه 16 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
saeed1 - کانادا - تورونتو . - سوئد - مالمو. دوست عزیز. خشونت در تورات بمراتب بیشتر از قران هست . سنگسار در تورات حتی برای تادیب فرزندی که به حرف بدر و مادرش گوش ندهد توصیه شده! سنگسار برای دختری که باکره نباشد حکم شده! شما اگر تورات را نخوانده ای برو بخوان! ضمنا هسته اصلی انجیل همان تورات یا عهد عتیق است). ... دین اسلام کپیه شده از عهد عتیق است و در موارد زیادی نه تنها بهبود نیافته بلکه بدتر و خشن تر هم شده و قوانین بریدن گوش و دست و پا از بلندی پرت کردن و....به ان اضافه شده است. دست کم یهودیان با این درجه از درک رسیده اند که دینشان را معتدل کرده و با شرایط امروزی تطبیق دهندو این قوانین خشن که نام بردی اصلا اجرا نمیشود.
شنبه 16 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
اگر توجه کنی اسراییل کشوری با حکومتی دموکراتیک است و قوانین اش با قوانین امروزی مطابقت دارد. دست کم قوانینش برای مردمش رفاه و آسایش و پیشرفت و احترام به ارمغان اورده است. برعکس ایران و عربستان عقب مانده ترین قوانین دنیا را دارند و در ایران جز زجر و بدبختی چیز دیگری برای مردم نیاورده. ضمنا انجیل یا عهد جدید هیچ قانونی وضع نکرده و هیچ تنبیهی قایل نشده و دین رحمت و مهربانی است.
شنبه 16 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
من نکته ای به پست پیشین ام اضافه کنم. تروریسم اسلامی یکی از خطرناکترین نوع تروریسم در دنیای امروزی است که از افراطیگری سرچشمه میگیرد و ملیتهای زیادی را شامل میشود. در میان آنها القاعده با داشتن اعضای عرب، پاکستانی، اندونزیایی، مالزیایی، افریقایی، آلمانی و ... شماره یک گروههای تروریستی است.
شنبه 16 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
اینجاست که فرق منطق و تعصب معلوم میشه ...بابا بیشتر کانالهای تلویزیونی و کسایی که این فرد رو میشناختن در مورد روانی بودن اون حرف میزنند شما در مورد مسلمان بودن اون اگه واقعا طبق قوانین اسلامی عمل کرده پس چرا اکثر مسلمانها این کار او رو تایید نمیکنند و همشون محکوم کردند .....نکنه فکر کردین این همه آدم برای مسلمان واقعی شدن نیاز به تایید شما دارند مثلا اگه آدم کشتند از نظر شما مسلمان واقعی هستند اگه ما نخواییم حرف شما رو قبول کنیم کی رو باید ببینیم ...
شنبه 16 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sal_xcool - کانادا - ونکوور . به نکته خوبی اشاره کردی. اگر یک امریکایی در جایی در دنیا کشته شود دولت امریکا برایش سوگواری میکند چون برای مردمش ارزش قائل است و مهم نیست ان فرد رنگ پوستش چه رنگی است. در رخدادهای پس از انتخابات! بیش از ششصد نفر شهروند بیگناه به وضعی وحشتناک به دست دولت ایران کشتار میشوند و هیچ کس در دولت صدایش در نمی آید! در حالیکه رسانه های جهان که به اندازه کافی پوشش دادند.
شنبه 16 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
Mohammad-Birmingham - انگلستان - بیرمنگام . آقایان روشنفکر خارج از کشور!! معلومه از عتبات عالیات قم کامنت میگذاری! چرا بیخودی نوشتی انگلیس؟ یعنی قم اینقدر کلاسش پایین است؟ . ضمنا نمونه کسانی که پیرو هوای نفس بوده و آزادانه دست به هر کاری از جمله ادمکشی میزنند رهبر شیعیان جهان خامنه ای است که در اجرای اسلام ناب انقلابی محمدی رودست ندارد و روی جنایتکاران جهان را سفید کرده است.
شنبه 16 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
arashbehdin - امریکا - اتلانتا . سلام به مسولین سایت...ببینم آرش ازاین حرف مزخرفتربلدنبودی بزنی؟؟؟خامنه ایی جلاد آدمخوارراباپیامبر خدامقایسه می کنی؟آخرتوشناختی نسبت به این انسان بزرگوارداری داری که اینچنین مزخرف گویی می کنی؟مسولیت قضاوت دربرابر کسی که هیچ شناختی ازآن نداریدنشان می دهد که مغزت چقدرمعیوب است.من خیال کردم انتیمس از سوید مجنونی بیش نیست واززور بی عقلی فحاشی می کندنگو این یک بیماری مسری است که به جان جامعه افتاده.آخرشماها ازصدراسلام چه می دانید چزمشتی حدیث وکلک؟؟؟؟؟تحقیق کرده حرف بزنید ویادتان باشد که به جنگ کلام خدانمی شودرفت.اگرما خردداشتیم وخودمحقق بودیم گول دکانداران دینی رانمی خوردیم که کالای دورغ به مابفروشند.خداحق است وکلامش حقیقت.وعده خدای سبحان راایمان دارم وامیدوارم خدادستگیر جامعه ماباشد...یادزندانیان دربندگرامی باد.اصانلو وتمام دلاورزنان ومردان. .
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
در قران آمده است که بکشید کسانی را که به شما باور ندارند و اسلام نمی آورند!!! دیگه حکم از این واضحتر؟ یعنی این موجود نه تنها روانی نبوده بلکه احکام دین مبین اسلام را به جای اورده است. اینست نتیجه تحجر فکری و اعتقاد کورکورانه!
یکشنبه 17 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
kaj1383 - نروژ - کوینسدال . عجب استدلال احمقانه ای ...
یکشنبه 17 آبان 1388

Masoud271 - امریکا - لوس انجلس
نسیم ایرانیاز وین.اتفاقا من فکر میکنم شما پیامبر خوب نمشناسید مقداری تاریخهای دست نخورده را بخوانید متوجه خواهید شد که ایشان خیلی ظالمتر از خامنه ای و خلخالی ها بودند .وتعجب اناست که در اطریش زندگی میکنید وعرب سوسمار خور وحشی زنباره که چهارده قرن مملکت و تمدن ما را از بین برده دفاع میکنید .پیداست حزب الهی هستید بامید بیداری افرادی مثل شما وازادی ایران از دست اسلام خونخوار.
یکشنبه 17 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
nasim irani - اتریش - وین چقدر کامنتات خنده داره...هه هه هه
یکشنبه 17 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ناصریه - ایران - تهران. اب توبه بر سر این دین ننگین نریزید این و حشی اسلامی فکر کرد با کشتن کافران که خدای قاتلش وعده داده به بهشت میرود و حال که با این قیافه ی عنتر شانسی برای تصاحب یک زن زیبا ندارد با این عمل شرم اور به سکس وعده داده شده با 70روسپی الله در بهشت دست می یابد .خاک بر سر قاتلش.
یکشنبه 17 آبان 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
bavar88 - هلند - امستردام آرزو داشتی اقلا یه تخم داشتی ؟ جای کسایی بودی که مردن.
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
Masoud271 - امریکا - لوس انجلس . پاسخ خوبی دادی. تاریخ صدر اسلام چیزی جز جنگ و کشتار نیست. هواداران محمد و علی تا توانستند مردم عرب را به بهانه یهودی و کافر بودن کشتار کردند. عده زیادی از اعراب آنزمان محمد را قبول نداشتند و آنها هم به زور سر نیزه مسلمان شدند.باز هم به عقل و درک ابوسفیان که دنبال این مرد راه نیفتاد و اسلام نیاورد.
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
nasim irani - اتریش - وین. شما اسلامیهای تندرو و افراطی از این بهتر بلد نیستید با مخالفانتان بحث کنید؟ من نه به اسلامتان معتقدم نه به پیامبرتان ولی هرگز توهین هم نکردم. اصلا کجا من پیامبرتان را با خامنه ای مقایسه کردم؟ مثل اینکه مشکل درک و فهم مطالب رو هم داری. شما اگر راست میگی وین زندگی میکنی دست کم باید طرز صحبت کردن را یاد میگرفتی نه مثل بسیجی بی سر وپا به مردم بپری و فحش بدی خواهر زینب!نکنه این رو از پیامبرت یاد گرفتی؟!! شما هیچگونه ظرفیت بحث نداری و یک روستایی تندرو و متعصب هستی. من با تو حرفی ندارم و برای من هم کامنت نگذار.
یکشنبه 17 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
wildpiony - هند - بمبیی . سلام به مسولین سایت...ببینم توکه دانایی وچشات 4تاشده ودرمزخرف گویی داری می دوی چه گلی به سرخودت وعقل ات زدی که باتوهین به دینی که درزمان خودش باعث رشدجامعه ایی شد که نه تنهادرحاشیه قرارداشت بلکه نیمی ازدنیاراپوشاند؟؟؟توکه 4تاچشم پیداکردی حداقل بهترببین نادان !اسلام نقص ندارداین ماهستیم که مشگل فهم داریم!
یکشنبه 17 آبان 1388

Mohammad-Birmingham - انگلستان - بیرمنگام
- امریکا - اتلانتا- اینکه گفتی از قم هستم خیلی بامزه بود کلی خندیدم. ولی راستش نفهمیدم کجای کامنت من سیاسی بود که شما همه مسایل را با هم قاطی کردی. آلبته خوشحال شدم که کامنت منو خوندید. این یعنی که روح معنویت در شما هنوز نمرده که توانایی شنیدن حرف حق را دارید. اگر می خواهید جلوی بقیه ژست ضد دین بگیرید چون کلاس داره عیبی نداره ام تو خلوت خودتون به سوالات اساسی فکر کنید: برای چی اومدیم و کجا قراره بریم. لطفا سعی نکنید اسلام را با حکومت ها بسنجید. اگر تمام حکومت های اسلامی بد رفتار کنند این دلیل بر بدی اسلام دلیل بر بدی خودشان است .
یکشنبه 17 آبان 1388

mardawij - المان - دورتموند
اوباما خیلی سنگ مسلمانها را به سینه میزد حالا خوردی اقای اوباما .
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
آقای محمد از بیرمنگام، باید گفت اسلام دینی سیاسی است که در تمام امور وارد شده و خط مشی تعیین کرده به همین دلیل به راحتی بازیچه دست سیاستمداران قرار میگیرد. در مورد این پرسش که از کجا آمده و به کجا خواهیم رفت، باید گفت پرسشی دارای جوابهای گوناگون است و هر کس فراخور سن و فرهنگ و سواد خود تعبیر خودش را دارد. بهرحال من ترجیح میدهم در اینگونه موارد به نتایج پژوهشهای علمی در این زمینه مراجعه کنم و فکر نمیکنم دین چاره کار باشد.
یکشنبه 17 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
مرگ بر اسلام .
یکشنبه 17 آبان 1388

sal_xcool - کانادا - ونکوور
arashbehdin - امریکا - اتلانتا . سلام دوست عزیز ، شما هم به نکته خوبی اشاره کردید. البته صحبت من بیشتر در رابطه با ایجاد کردن چنین فضایی از سوی رسانهای امریکایی و تحمیل ان بر دیگر ملت هاست. البته این چیز جدیدی نیست و داستان درازی دارد. موفق و پاینده باشید.
یکشنبه 17 آبان 1388

sal_xcool - کانادا - ونکوور
arashbehdin - امریکا - اتلانتا ، Mohammad-Birmingham - انگلستان - بیرمنگام ، ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو ، nasim irani - اتریش - وین . . سلام دوستان عزیز ، بابا این اختلافات را بایید بزاریم کنار. یکی طرفدار دین خوب یکی دیگه هم نیست . همه که یک عقیده رو ندارند و اصلا نمی توانند داشته باشند. ادمها فرق می کنند. اصلا واقعا من نمی فهم این چه فایده ای داره که به عقاید شخصی هم دشنام و ناسزاگویی کنیم. مثلا شما همتون در کشورهای متمدن دارید زندگی می کنید. بابا این رژیم فاشیستی و جنایتکار حاکم ایران دقیقا همین رو می خواد. نمی خواد ما با هم متحد شیم. همه ما اول ایرانیم و این نکته ای که نباید فراموش کنیم. دوستان این کار تکی انجام نمی شه و باید همه دست در دست هم بدیم و با هم مبارزه کنیم. موفق و پاینده باشید.
یکشنبه 17 آبان 1388

atashak - فرانسه - پاریس
یکی از ارکان اسلام تنفر از دیگری هست. این تنفر بر دو بخش تقسیم میشود.1 تنفر از ادیان اهل کتاب مثل مسیحیان و یهودیان که بانها کافر کتابی میگویند و 2 کافران بدون کتاب که شامل تمام ادیان و بی د ینان میشود و کشتن انها لازم و جزو دستورات است.حال هرکس بیشتر مسلمان باشد خواه نا خواه باید این تنفر از دیگری را بیان کند. لغاتی مثل کافر, نجس,منافق,طاقوتی, ذندیق و غیره نشاندهنده عمق تنفر اسلام از دیگر از خود است.
یکشنبه 17 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
ما تو همین ایرانیان یو کی ؛تا بخواهید دختر اهوازی ریشو دیدیم که فریب آی دی ها رو نخوریم !! از لهجه اش معلومه که صادره از قمه و از طنین صداش و سوز و گدازش هم معلومه که هنوز شیفت بشکه اش تموم نشده .
یکشنبه 17 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
nasim irani - اتریش - وین خوب شد نمردیم و ادب شما مسلمونای واقعیم دیدم!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 18 آبان 1388

Mohammad-Birmingham - انگلستان - بیرمنگام
arashbehdin - امریکا - اتلانتا- این فقط دین اسلام نیست که بازیچه دست سیاستمداران قرار گرفته است. فراموش نکنیم که سالها تسلط کلیسا بر امور سیاسی چه اقتضاحاتی در اروپا به بار آورد. دین به عنوان یک اهرم قدرت می تواند مورد سو استفاده مردان حکومت قرار بگیرد. در ضمن هیچ علمی در حال حاضر وجود نداره که بتواند مسایل ماورایی و متا فیزیکی رو توضیح بده مثل روح و حیات بعد از مرگ. این حرف من نیست بلکه فلاسفه بزرگ غرب به این موضوع اذعان دارند.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.