تمجید سرمربی پرسپولیس از کریم باقری , دودی که از کنده بلند می شود

تمجید سرمربی پرسپولیس از کریم باقری , دودی که از کنده بلند می شود

پرسپولیس در روزی نه چندان پرفروغ ابومسلم خراسان را در ورزشگاه آزادی دو بر یک شکست داد تا اندکی از زیر بار فشارها و انتقادات خارج شود. در این پیروزی کاپیتان باتجربه پرسپولیس نقشی ویژه داشت و موفق شد به تنهایی هر دو گل تیم را به ثمر برساند. زلاتکو کرانچار هم با توجه به همین مساله در کنفرانس خبری پایان بازی به تمجید از کاپیتان تیمش پرداخت و پیروزی مقابل ابومسلم را حاصل تلاش های او دانست. کرانچار در مورد بازی با ابومسلم می گوید؛ «با وجود بردی که داشتیم باید اقرار کنم نیمه اول خوب نبودیم. بچه ها در نیمه اول فکر می کردند این یک زنگ تفریح است و خوب عمل نکردند ولی خوشبختانه چون کریم باقری را داشتیم، توانستیم نتیجه بازی را تغییر دهیم.» سرمربی کروات پرسپولیس در ادامه به تمجید از کاپیتان تیمش می پردازد؛ «اگر کریم را نداشتیم این بازی را نمی بردیم. به نظر من باید بازیکنان جوان پرسپولیس از کریم الگو بگیرند و هر بازیکنی که پیراهن پرسپولیس را به تن دارد او را الگوی خود قرار دهد.» کرانچار در مجموع تیمش را مستحق این پیروزی می داند. به عقیده او پیروزی مقابل ابومسلم توانست روحیه بازیکنانش را بالا ببرد تا آنها با توجه به همین روحیه به برنامه های ویژه در نظر گرفته برای تعطیلات نیم فصل فکر کنند؛ «در تعطیلات نیم فصل برنامه های تاکتیکی ویژه یی داریم. تیم پنج روز تعطیل خواهد بود و از چهارشنبه تمرین خواهیم کرد. امیدواریم در نیم فصل دوم شرایط تغییر کند.»

سرمربی پرسپولیس با اشاره به ناآمادگی برخی از بازیکنان این مساله را به عنوان مشکل اصلی تیم در طول نیم فصل اول معرفی می کند. او در ادامه و در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره فهرست مازاد می گوید؛ «هنوز فهرستی تنظیم نکرده ایم اما به نظر می رسد بعضی از بازیکنان در باشگاه های دیگر شرایط بهتری خواهند داشت و با جلب توافق آنها به دنبال جذب بازیکن جدید خواهیم بود. در حال حاضر همه چیز به شرایط بازیکنان و باشگاه بستگی دارد.»

کاظمی؛ مشکلم را از طریق کنفدراسیون حل می کنم

در پایان بازی پرسپولیس و ابومسلم وضعیت برای فرهاد کاظمی نسبت به سرمربی تیم پیروز بسیار متفاوت بود. کاظمی که به دلیل صادر نشدن کارتش از سوی سازمان لیگ نتوانست روی نیمکت ابومسلم بنشیند به انتقاد از این وضعیت پرداخت؛ «نمی دانم این چه وضعیتی است که در فوتبال برایم ایجاد شده است. بارها به فدراسیون مراجعه کردم تا کارت بازی ام صادر شود. همواره می گفتند مشکلی نیست. حتی پس از 30 سال حضور در این فوتبال آخرین بار از من فتوکپی شناسنامه خواستند و گفتند مشکل حل می شود اما این اتفاق نیفتاد.» فرهاد کاظمی در مورد منشور اخلاقی هم که به عقیده بسیاری دلیل اصلی محرومیتش محسوب می شود، می گوید؛ «من در مورد منشور اخلاقی با علیپور به توافق رسیده ام. آنها تاکید داشتند مشکلی از لحاظ منشور ندارم. به هرحال بحث منشور نیز حل شده است و نمی دانم مشکل کجاست.» سرمربی ابومسلم در پایان تاکید می کند اگر این مشکل به زودی حل نشود، می تواند موضوع را از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیری کند. کاظمی درباره شکست مقابل پرسپولیس هم می گوید؛ «ما به دو دلیل باختیم؛ اولین دلیل انضباط تیمی پرسپولیس بود و دومین دلیل نیز حضور نداشتن من روی نیمکت ابومسلم. آنها به هدف خود رسیدند و امیدوارم از این کار خود راضی باشند.»

کرانچار؛ رضایی اجازه ندارد بر سر بازیکنان فریاد بکشد

بازی پرسپولیس و ابومسلم همچنین با یک حاشیه کوچک همراه بود. در یکی از صحنه ها شیث رضایی که از عملکرد علیرضا حقیقی دروازه بان تیمش ناراضی بود، بر سر او فریاد کشید. این مساله که در نوع خود قابل توجه بود در پایان بازی به سوژه بسیاری از خبرنگاران تبدیل شد. خود او در مورد این اتفاق می گوید؛ «برای خارج کردن حقیقی از جو بازی سر او فریاد کشیدم و شوک خوبی به او وارد کردم.» مدافع پرسپولیس با اشاره به اینکه این موضوع در فوتبال امری طبیعی محسوب می شود، می گوید سرمربی تیم بین دو نیمه از او خواسته تا حقیقی را از جو بازی خارج کند. رضایی اضافه می کند؛ «با حقیقی رفیقم اما به من حق بدهید برای اینکه تیمم شکست نخورد این کار را انجام دهم. خوشبختانه نه من از او ناراضی ام و نه او از من. چون هر دو نفر حرف هم را گوش دادیم. من وظایفی در زمین دارم که باید آنها را به خوبی پیاده کنم. مطمئن باشید پایم را از گلیم ام درازتر نمی کنم. البته هیچ موقع با بازیکنان بزرگ تر از خودم مثل کریم باقری این کارها را نمی کنم ولی بازیکنانی را که اسیر جو بازی شوند راهنمایی می کنم. زلاتکو کرانچار سرمربی پرسپولیس در مورد ادعای شیث رضایی می گوید؛ «من به شیث این اجازه را داده ام که چون در خط دفاعی خوب عمل می کند به عنوان یک فرمانده کنترل اوضاع را در دست داشته باشد، اما این اجازه را ندارد که بر سر بازیکنان داد بکشد.»

هفته شانزدهم فردا به پایان می رسد

در ادامه رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر، فردا چهار دیدار دیگر در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود. بر همین اساس و طبق برنامه از پیش اعلام شده در ورزشگاه فولادشهر اصفهان ذوب آهن از فولاد خوزستان میزبانی می کند و دو تیم مس و استیل آذین در کرمان رو در روی هم قرار می گیرند. ساعت 30/16 دقیقه نیز دو بازی پایانی هفته برگزار خواهد شد. در بوشهر شاهین این شهر پذیرای مقاومت سپاسی خواهد بود و استقلال تهران نیز برابر راه آهن قرار می گیرد.

در دیدارهای امروز نیز سپاهان اصفهان با پیروزی پرگل چهار بر یک مقابل پیکان قزوین قهرمان نیم فصل شد.

kave25 - ایران - تهران
درود بر کروبی. فقط کروبی و بس.
شنبه 16 آبان 1388

saken - ایران - یزد
ابومسلم اگرچه نتیجه را به یک پیرمرد(باقری)واگذارکرد.اما از هرلحاظ تیم برتر میدان بود(آمار انتهای بازی این برتری را نشان میداد)وثابت کرد رتبه لنگیها رادرجدول غصب نموده!اگر لنگیها کمکهای داور وشانس وپنالتی های کشکی ودقایق پایانی را نداشتند الان در صدرجدول بودندالبته از انتها!!!!!!!
شنبه 16 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
آقا کریم ایول. جوونای پرسپولیس یاد بگیرید.فقط کریم.هوار.شیث. kave25 - ایران - تهران. خوبی؟
شنبه 16 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
ابومسلم تیم نبود که کریم اینجوری خودنمایی کرد والا یه نفر جوون بزارن بپایه کریم تمومه محو میشه.خداییش یه بار دیگه گلا رو ببینید وقتی کریم میپره هوا تا هد بزنه تا شعاع 5متریش هیچ مدافعی نیست
شنبه 16 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
دوستان همرزم ابی اس اسیم بیاید دست تو دست بزاریم و نسل لنگیها از روی زمین ورداریم این کار فداکاری میخات باید تحمل کرد/ بیایم ما پسرها با دخترهای لنگی به خلاف میلمون ازدواج کنیم بعد بچهامون ابی زاده میشن و 17 سال دیگه لنگیها کنونی همه مردن یا لب گورن بعد نسل بعد همه اس اسی میمونن وقتی میریم استادیوم همه بارنگ ابی حتی تیم پرسپولیس لباس ابی میپوشه و شعارشون اینه پرسپولیس ابیته / دیگه لنگ سربنیز میشه ایران و فوتبالش ابی و با صفا میشه/ دوستان ابی من میدونم سخته براتون با یک دختر لنگ ازدواج کرد چاره نیست اگر میخای فوتبال ایران نجات داد
شنبه 16 آبان 1388

hirowa - ایران - هیرو
saken - ایران - یزد. این پیره مرده مثل اینکه خیلی تنتو می لرزونه؟؟کریم 50 ساله اش هم از بازیکنهای آبدوغ خیار تیم کیسه کش شما سر تره :)))
شنبه 16 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
این مربی لنگیها هر کی براش 1 گل میزنه میره پاشو ماچ میکنه؛ چون میدونه اگه ببازه تماشاگرای لنگی فحش خواهر و مادر میکشن تو سر و کلش و مدیر عامل نداشته لنگیها هم با تیپا میندازش بیرون./ کرانچار فلکزده گیر چه موچوداتی افتاده/
شنبه 16 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
saken - ایران - یزد . ساکن جان خب حالا منظورت از این حرفا چیه!?! چرا بهت فشار میاد عزیز که این کامنتو چند جا گذاشتی!? من یه پرسپولیسی هستم و اینو خیلیا اینجا میدونن ولی به این اصل معتقدم حتی سایه پرسپولیس و استقلال بروی همه تیمهای ایرانی سنگینی میکنه! ااز سپاهان در پییتی گرفته تا تراختور و شاهین بوشهر و و حتی تربیت بدنی یزد! هر هله هوله ای که بعنوان تیم لیگی فععالت میکنن.موقع جام اسیا من فقط طرفدار پرسپولیس و استقلال بودم چون همیشه پرسپولیس و استقلال بودن که فوتبال ایران سرپا بوده.
شنبه 16 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-درراستای زی زی بودن اقایان حتما این پروژه عملی است هههههه انوقت یکروز میشود که اسم یک بازیکن اس اس هم یادتون نیاد ههههههههه
شنبه 16 آبان 1388

hirowa - ایران - هیرو
dannni - سوئد - استکهلم . جان من راستشو بگو قبل نوشتن کامنت x ترکوندی؟؟؟در ضمن واسه اینکه توهم از سرت بپره باخت به راه آهن رو بهت تبریک میگم :)))
شنبه 16 آبان 1388

hirowa - ایران - هیرو
dannni - سوئد - استکهلم . ببخشید تسلیت میگم :)))
شنبه 16 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
immortal1977 - هلند - امرسفورت -مرسی جواب {saken-یزد}روخوب دادی تا دیگه چرندبلغورنکند.
شنبه 16 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسکو /جون دانی ما پسرهای ابی بغیر از دو قلو نمیندازیم
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.