دستگیری ۱۶۰ زائر حامل مواد مخدر

دستگیری 160 زائر حامل مواد مخدر

رئیس پلیس مواد مخدر کشور با اشاره ممنوع الخروج شدن حجاج و زوار حامل مواد مخدر در کشور گفت: در سال جاری 160 نفر از زائرین در این ارتباط دستگیر شده اند.

سردار حمیدرضا حسین آبادی در حاشیه سفر خود به استان ایلام در گفتگو با مهر از نصب دستگاه های بادی اسکنر در فرودگاههای کشور توسط این پلیس خبر داد و گفت: برای نصب و راه اندازی هردستگاه یک میلیارد و 700 میلیون ریال تاکنون هزینه شده است که این هزینه ها برای پلیس بسیار سنگین است.

وی افزود: یکی از اقدامات پلیس در سال جاری برخورد شدید با حجاج و زوار حامل مواد مخدر است که در صورت مشاهده شدیدترین برخوردها با این افراد اعمال می شود.

حسین آبادی خاطرنشان کرد: اگر در مبادی خروجی کشور زوار خاطی شناسایی و از سفر محروم شوند به این ترتیب شاهد دستگیری اتباع ایرانی توسط دولت عربستان نیستیم زیرا در مواردی شاهد بوده ایم به خاطر یک فرد حامل مواد مخدر، کاروانهای حجاج را مشکل مواجه کرده اند و دولت عربستان برخورد ناپسندی با حجاج حامل مواد مخدر دارد.

وی افزود: برای حجاج ما زیبنده نیست که مواد مخدر با خود همراه داشته باشند و این موضوع امسال جدی ‌تر از سال‌های گذشته بررسی می‌شود.طی امسال 160 نفر از اتباع ایرانی که به حج عمره مشرف شده‌ بودند، بنا به دلیل همراه داشتن مواد مخدر توسط پلیس عربستان دستگیر و به زندان‌های این کشور معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در خصوص اقدامات انجام شده در مرز بین المللی مهران گفت: اقدامات خوبی از لحاظ تجهیز امکانات و نیرو در مرز انجام شده و با تقویت ایست و بازرسیها، آموزش همگانی و استفاده از سگهای مواد یاب کاهش چشمگیری را در حمل و توزیع مواد مخدر در این منطقه شاهد هستیم.

رئیس پلیس فرودگاه های کشور نیز روز ششم آبان ماه در در جمع خبرنگاران در شیراز از برخورد جدی با زائران مختلف خبر داده و گفته بود: از حمل هر گونه مواد قاچاق بخصوص مواد مخدر در فرودگاهها جلوگیری و با عاملان آن به شدت برخورد خواهد شد.

سردار سرتیپ نبی الله حیدری تصریح کرده بود که مسافران ایرانی در مسافرت های خارج از کشور بویژه سفر معنوی و فریضه الهی حج به عنوان سفیران جمهوری اسلامی ایران به دقت مورد توجه هستند و ضمن اینکه پلیس فرودگاههای کشور به شدت و با دقت همه حرکات مشکوک را زیر نظر دارد از سوی پلیس عربستان نیز با جدیت و شدت با این موضوع برخورد می شود.

در سفر حج تمتع امسال، 61 هزار نفر از حجاج به مکه مکرمه مشرف می شوند. سال گذشته شش کیلو و 474 گرم تریاک و شیره تریاک از 327 نفر از حجاج تمتع کشف شد که 89 نفر آنان زن بودند.

در سفر حج عمره امسال نیز که 761 هزار و 687 نفر به عربستان عزیمت کردند 13 کیلو و 284 گرم انواع مواد مخدر از هزار و 116 زائر کشف شد که 272 نفر آنان زن بودند.

سال گذشته به رغم تلاش پلیس فرودگاههای کشور پلیس، عربستان حمل کنندگان مواد مخدر که تعداد آنان 160 نفر بود به هفت تا 15 سال زندان محکوم کرد.

امسال نیز 16 میلیون و 700 هزار نفر از فرودگاههای کشور با 135 هزار و 780 پرواز مسافرت کردند که در این مدت 10 میلیارد ریال کالای قاچاق از مسافران کشف و ضبط شد.

پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران از امسال به منظور جلوگیری از این قبیل تخلفات زائران از دستگاههای بادی اسکنرکه پیش از این در فرودگاههای اروپایی و آمریکایی به کار گرفته شده اند، استفاده می کنند تا جلوی خروج مسافرانی که احتمالا مواد مخدر را بلعیده اند را بگیرد.

zoroye iran - اتریش - وین
باند مافیای سپاه پاسداران رو اول ریششونو بخوشکونید که مواد رو وارد و صادر میکنن بعدا رهبرتونو بچسبید که شیرایه
جمعه 15 آبان 1388

afshiin - ایران - ته
به به خالصان درگاه خداوند رو !!!! بنازم به این مملکت قاچاقچی و دزد پرور !!! طرف این همه حق دیگران رو می خوره که بره مثلا با خدا راز و نیاز کنه انگار از همین جا که نشسته نمی تونه ؟؟!!! بعد مواد مخدر با خودش می بره ؟؟ حتما می گن بردیم تا شیطان رو معتاد کنیم !!!! اونجا خودش منبع فساده جایی که یک شتر به زمین نشسته شده قبله گاه !!!!! همش خرافاته !!!!! معنی زایر رو هم متوجه شدیم !!!
جمعه 15 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
اسامى و مشخصات یکى از دژخیمان نیروى انتظامى که روز چهارشنبه 13آبان با ضربات باتون بهسر دختر جوانى مىکوبید و باعث بیهوش شدن وى شد شناسایى گردید. این پاسدار دژخیم محمد جواد ابراهیمى نام دارد، در یگان ویژه پاسداران نیروى انتظامى ناحیه انتظامى تهران بزرگ مشغول جنایت است. محل سکونت این پاسدار: شهر رى -حسن آباد فشاپویه - بلوار موسوم به خمینى نبش بانک ملت است و شماره تلفن وى: 56228414 مىباشد.
جمعه 15 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
شیعیان نئشه کنید تا بروید پیش خدا...... اسلام با مواد مخدر مشکلی ندارد؛و از لحاظ شرعی، مواد مخدر مکروه هستند نه حرام یا نجس! چون تمام امامان و خود پیامبر اسلام از این گونه مواد استفاده میکردند و خود محمد پیامبر اسلام در زمانی که جبرئیل را در غار حراء دیده بود از مرفین خالص استفاده کرده بود؛ وحرفهایش دقیقاً حرفهای نئشگی بود. و بخاطر این مسئله مشروب و مسکرات را حرام و نجس اعلام کرد که، طایفهء قریش از شراب استفاده میکردند و با این کارش خواست تا از آنها انتقام بگیرد و کسانی را کگه به خدای او توجهی نمیکردند را گوشمالی دهد!!!! شما همه؛ پیرو یک سبک مغز نئشه باز هستید :-))
جمعه 15 آبان 1388

new-idea - نروژ - اسلو
بگوپید:جناب سردار حمید رضا حسین آبادی هنر کردی. اگر راست میگی و کاردان هستی بگو چگونه صدها تن تریاک در سال وارد کشور میشود و به راحتی پخش میشود و این همه ملت اکتیو را به جای فعالیت در جامعه به پای منقل ها نشانده اید.تا جسارت را از آنها بگیرید.و همه را محافظه کار کنید.اما زهی خیال باطل که نسل جوان ما هشیار و بیدارند.و تقاص نسل سوخته را خواهند گرفت.
جمعه 15 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
هههههههههههههههههه حاجی های موادی
جمعه 15 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
نه خداییش ادم یا باید نئشه باشه یا مست تا از پس این مراسم بربیاد. من که میگم نئشگی، اگر نگم اصول قطعا یکی از فروع دین مبین اسلامه. میگن حضرت محمد هر روز عصر میرفته غار حرا دو سه تا سیگاری با جبرییل بار میزدن بعد هم توپ توپ برمیگشته، علامه مجلسی هم از اون سیگاری بازهای تیر بوده ، مقام معظم رهبری که دیگه نگو، ملچ ملوچاش تو سخنرانیاش ادم رو یاد منقل وبافور و جنس سناتوری میندازه!
جمعه 15 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
یاد اون جوکه افتادم! از یک پیرزن از حج برگشته بطری مشروب و مواد مخدر پیدا می کنند! افسره میگه آخه مادر از شما بعیده! شما چرا! میگه آخه ننه من که پا نداشتم دور خانه خدا بچرخم! از اینها استفاده می کردم خود خانه خدا دورم بچرخه!!
جمعه 15 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
حجاج مفنگی بشتابید. در مکه و مدینه و مکانهای زیارتی قراره بازار مواد مخدر بذارن و شماها بکشین و حال کنید. هر ذلت و کثافتی که فکرش را بکنید ریشه و زیربناش در بین این مذهبیون و مسلمانان پسته.
جمعه 15 آبان 1388

afshiin - ایران - تهران
به به خالصان درگاه خداوند رو !!!! بنازم به این مملکت قاچاقچی و دزد پرور !!! طرف این همه حق دیگران رو می خوره که بره مثلا با خدا راز و نیاز کنه انگار از همین جا که نشسته نمی تونه ؟؟!!! بعد مواد مخدر با خودش می بره ؟؟ حتما می گن بردیم تا شیطان رو معتاد کنیم !!!! اونجا خودش منبع فساده جایی که یک شتر به زمین نشسته شده قبله گاه !!!!! همش خرافاته !!!!! معنی زایر رو هم متوجه شدیم !!!
جمعه 15 آبان 1388

aydak - سوئد - سوئد
با این اوصاف میشود دلیل کنترل بیش از حد ایرانیها در بیشتر کشورها را توجیه کرد...فقط امیدوارم آنها مثل بعضی هموطنان خودمون همه را به یک چشم نبینند که به همه ایرانیها توهین کنند.
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
عجیبه چرا 99 در صد سران ودست اندرکاران ایران اسلامی قیافه ای شبیه انسانهای نئاندرتال دارند.اه.
جمعه 15 آبان 1388

black or white - ایران - اصفهان
اگه یه روز سید علی خواست بره اونجا چقدر مواد از ش می گیرند ؟؟
جمعه 15 آبان 1388

قانون جنگل - المان - کلن
دولت ایران ملت را دو قسمت کرده یک قسمت معتاد و شیره ای بشن وسرشان تو لاک خودشان باشه و یک قسمت هم برن زیارت تا ارشاد بشن وکاری به کار نظام نداشته باشن واگر معتادها برن عربستان و سر از زندان در بیارن اعتیاد را ترک کنند اون وقت مردم خطرناک وبیدار میشن ودولت از نون و روغن می افتاد . توجه نون و روغن نه نون و اب
جمعه 15 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
این مردک چرا اینقدر گرد و قلمبه ست
جمعه 15 آبان 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
آقا یکی به من بگه مواد برای چی میبرن مکه؟؟ میخوان بفروشن با پولش یخچال بیارن یا خودشون مصرف کنن تا در حال طواف عرش رو سیر کنن و خدا رو از نزدیکتر ببینن؟!!!!. هر چی از این گند و کثافتها از این جماعت بیاد بیرون بهتره!
جمعه 15 آبان 1388

farid ario - ایران - تهران
اصلا جای تعجب نیست....مگه اسلام ناب محمدی از نوع خامنه ایی غیر اینه؟!!!!
جمعه 15 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
میخواستند برای خداشون هروئین ببرن.
جمعه 15 آبان 1388

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
حسین ابادی تو هنوز نفس میکشی? .
جمعه 15 آبان 1388

iran mihanam - سوئد مالمو - سوئد مالمو
چه قیافه کریحی داره چقدر زجر می کشم وقتی می بینم میهنم اسیر ادمای عقده ی مثل این لمپن می باشد فکر کنید یه حکومت سوکولار د این 30 سال به جای ج ا سر کار بود فکر می کنید که این شخص و مقامات ج ا و لباس شخصیها کجای جامعه ایران بودند و به چه کاری مشغول بودن جواب اکثرا به جرم قتل قاچاق مواد مخدر تجاوز جنسی زور گیری در زندان بودن و تعدای هم به گدای و رو ضه خوانی و یا ..مشغول بودن تف به تو ای چرخ گردو تفو مرگ بر جمهوری اسلامی زنده باد جمهوری ایران سوئد مالمو
جمعه 15 آبان 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام! ای ووووول! :-))
جمعه 15 آبان 1388

bij - المان - المان
مردم در ایران شبانه روز نماز و فروعات اسلام را بجا میاورند، پولدارها به مکه و انهایی که دستشان به دهنشان میرسد به مشهد میروند و تاثیرات اعمال مهمل دینی در جامعه عقب افتاده اسلامی ایران: اعدام - شکنجه - کهریزک - فساد جنسی و تجاوز - اعتیاد - رشوه خواری - زندان - فرار مغزها - کودکان خیابانی - دزدی - دروغ - جعل مدرک - دزدیهای کلان دولتی و حکومتی - سرمایه گذاری های کلان در کشورهای فقیر منطقه - مدیریت های غلط - وقت کشی و . و .
جمعه 15 آبان 1388

muir - قطر - دوحه
آنتی اسلام - ایران - اهواز تو که می خوای ایراد بگیری اول یه کم از اطلاعاتت مطمئن شو مواد مخدر استفاده اش حرام است. حتی اقای مکارم قلیان رو هم حرام میدونند.
جمعه 15 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
black or white - ایران - اصفهان . رفیق اگه علی شیره ای رو بچلوننش حدود 5 کیلو مرفین خالص ازش میاد بیرون !
جمعه 15 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
muir - قطر - دوحه مواد مخدر استفاده اش حرام است. حتی اقای مکارم قلیان رو هم حرام میدونند.}} پس چرا خود آقای مکارم استعمال میکنه؟!! ایشون خودش پامنقلی سفت و سخت و یکی از تولید کنندگان مرفین و مافیای شکر در ایران هستند. نکنه شما مقلد ایشونی؟!!!! :-)) پس چرا توی جمهوری اسهالی شربت تریاک توی داروخونه ها میفروشند؟!! حالا شما برو از اطلاعاتت مطماً شو داداش :-))
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قرآن کریم در بارهء تریاک میفرمایند: فَمَن یَصرَفُ مِثقَالَ فی مَنقَلٍ خُمسَش بدَه. هر کس مثقال [تریاکی] در منقلش مصرف کرد، خمسش را بدهد
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
و مجددآ خدانود در قرآن خود می فرمایند: ////اَلَم تَرَ کَیفَ شَیخٌ نَشئَةِ الوَافُورِ وَ الرَّقصَانٍ ۞ اَلَم یَجعَل چُوبِهِ فی تُنبَانٍ ۞ وَ اَنتُم لا تَفهَمونَ ۞//////. آیا ندیدی چگونه شیخ از وافور نشئه و رقصان شد ۞ آیا [ندیدی که] چوب آن [وافور] را در تنبانش گذاشت ۞ و شما [جان به جانتان کنند] نمی فهمید ۞
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
muir - قطر - دوحه ..{....تو که می خوای ایراد بگیری اول یه کم از اطلاعاتت مطمئن شو ....}} همون مکارم شیرازی ( عقل کل شما!) در پاسخ به علت حرمت موسیقی در اسلام گفته‌اند که موسیقی را باید در رده‌ی مواد مخدر شمرد!!!! که آقای داریوش مهرجویی توی فیلم "سنتوری" جواب همین روباه مکار شما را دادند!. https://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=751573.
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
جمهوری اسلامی خودش داره شربت تریاک درست میکنه میده دست ملت؛ اونوقت تریاک حرامه؟!!!! به حرف بله منم میگم حرامه :-)). https://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=751573.
شنبه 16 آبان 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
این نشون میده چه قشری بدنبال دین و پیغمبر و امام و زیارت و این. مزخرفات هستن.
شنبه 16 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
مطلبی که بیج از المان نوشته قابل تعمق و تامله. این تضاد و دوگانگی جدن ریشه در کجا دارد؟ اهل عمق در موضوع خیمه زده و انرا ببینند. شاد باشید.
شنبه 16 آبان 1388

esta - اتریش - سالزبورگ
hamesheh bahar - انگلستان - لندن. جوکت فوق العاده بود مرسی از عزیز
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.