افتضاحی نه چندان غیر قابل تصور ، ‌باز هم از فارس نیوز

افتضاحی نه چندان غیر قابل تصور ، ‌باز هم از فارس نیوز

با حضور چشمگیر مردم در روز سیزده آبان  تمامی خبرگزاریهای وابسته به دولت به نحوی سعی در تخریب وجهه ی سبزهای شرکت کننده در تجمعات سیزده آبان داشتند
از مهمترین خبرهای روز سیزدهم عدم حضور میرحسین موسوی در بین مردم و هتک حرمت دوباره ی شیخ اصلاحات مهدی کروبی بود. طی اخباری که در خبرگزاریهای دولتی به نقل از مهدی کروبی منتشر شده بود، وی عدم حضور میرحسین موسوی را ناشی از ترس وی خوانده بود … اما غافل از انکه این خبر در کمتر از دوازده ساعت تکذیب شد.

خبر خبرگزای فارس

پسر کروبی: موسوی شهامت حضور در راهپیمایی 13آبان را نداشت

حسین کروبی فرزند مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی با رد در حصر بودن میرحسین موسوی گفت: نباید به ملت دروغ گفت و در واقع او شهامت حضور در راهپیمایی 13آبان را نداشت.

به گزارش "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، حسین کروبی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ما اطلاع کافی داریم که میرحسین موسوی در حصر نبوده است و تنها نیروی انتظامی در اطراف فرهنگستان هنر حضور داشته است اما حصری در کار نبوده است.
وی ادامه داد: به هر حال هر فردی از ویژگی های خاصی برخوردار است و نباید ترس و نداشتن شهامت را با بیان ادله غیرمنطقی استتار کرد.
حسین کروبی گفت: چگونه پدر من می تواند در راهپیمایی حضور پیدا کند و حصری هم در کار نبود اما آقای موسوی همیشه در زمان راهپیمایی در حصر هستند؟
وی در خاتمه تاکید کرد: نباید به ملت دروغ گفت به هر حال این نوع عملکردها به روحیات اخلاقی هر فردی بستگی دارد.


حسین کروبی مصاحبه دروغین منتسب به او علیه مهندس موسوی را قویا تکذیب کرد

پارلمان‌نیوز: فرزند مهدی کروبی اخبار منتسب به وی، در رابطه با دلیل عدم حضور مهندس موسوی در سالروز ۱۳ آبان را قویا تکذیب کرد.

حسین کروبی در گفتگو با تغییر تاکید کرد که هیچ گونه مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایرنا نداشته و هیچ وقت دیگر نیز تصمیم انجام مصاحبه با اینچنین خبرگزاری‌هایی که هدفشان ترویج دروغ و فساد در جامعه است را ندارد.

حسین کروبی همچنین اضافه کرد:«رسانه‌های دولتی که از حضور عظیم جنبش سبز در سالروز ۱۳ آبان شوکه شده بودند و با برخورد شدید با مردم و بخصوص جوانان و دختران قصد کم‌رنگ کردن این حضور گسترده را داشتند، با درج و رواج این دروغ پراکنی‌ها بمانند سنت همیشگی‌شان قصد فریب افکار عمومی را دارند.»

وی خاطر نشان کرد که بزودی تکذیبیه‌ای را در این رابطه منتشر خواهند کرد .

منبع : persiandarkness.wordpress

خبر سایت تغییر و پارلمان نیوز
ballotak - انگلستان - لندن
هندوراس؛ استعفای دولت کودتا- پیروزی دور از ذهن نیست دوستان - . آمریکای‌لاتین- همشهری آنلاین:. دولت کودتا در هندوراس پنجشنبه شب استعفا داد تا مسیر برای اتحاد ملی و تشکیل دولت وحدت باز شود. خبرگزاری آلمان از تگوسیگالپا گزارش داد، پس از هفته‌ها مذاکره میان روبرتو میچلتی، رییس کودتاچیان و مانوئل زلایا، رییس جمهور سرنگون‌شده هندوراس هفته گذشته توافقی بر سر تشکیل دولت وحدت حاصل شد. اسکار آریاس، رییس جمهور کاستاریکا میانجی‌گر این گفت‌وگوها بود. زلایا 28 ژوئن از سمت خود خلع و بر اثر کودتایی نظامی با حمایت دیوان عالی هندوراس و دیگر نهادها از این کشور تبعید شد. او 21 سپتامبر مخفیانه به تگوسیگالپا بازگشت و از آن زمان در سفارت برزیل در پایتخت هندوراس پناهنده شده است. جامعه بین‌المللی از به رسمیت شناختن دولت کودتا سر باز زده و خواستار بازگشت زلایا به قدرت شده است. هندوراس قرار است 29 نوامبر شاهد برگزاری انتخابات سراسری باشد که از نظر جامعه بین‌المللی به خاطر تحولات پس از کودتا مشروعیت ندارد.
جمعه 15 آبان 1388

rasti - ایران - تهران
خوشحالم که فارس نیوز شما رو هم تحت تاثیر قرار داده .
جمعه 15 آبان 1388

hassan5 - ایران - تهران
خبرگزاری های نظام از اول انقلاب تاحال بخصوص بعد سال 60که کشتار سرکوب مخالفین راشروع کردند.برای حفظ بیضه اسلام فقط دروغ و بقول خودشان دروغ مصلحت امیز تحویل مردم دادند
جمعه 15 آبان 1388

black or white - ایران - اصفهان
فارس نیوز که باید اسمش سوتی نیوز باشه . روزهای معمولی هم که سوتی نمی ده توی چندتا از خبرهاش اشکال نگارشی و املایی هست
جمعه 15 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
ناف این رژیم کذایى را با دروغ بستند، وقتى رئیس شمبولشون و اون رهبر شل و پل و شیره ایشون مثل ریگ به مردم بیچاره دروغ میگن دیگه چه انتظارى از دروغ گذارى فارس می توان داشت. اى مرگ بر على سگ دست و محمود چاخان....
جمعه 15 آبان 1388

zheneral - ایران - اصفهان
درود بر کروبی و موسوی. البته اینا باید گفت که موسوی خیلی شلتر از بت شکن بزرگ (کروبی ) هستش ولی اینا دارن این کارا را برا تفرقه انجام میدن. تا خون در رگ ماس کروبی رهبر ماست تا خون در رگ ماست موسوی رهبر ماست
جمعه 15 آبان 1388

khorramdin - ایران - همه جای آذربایجان
یکی از راههای از بین بردن جنبش سبز انداختن تفرقه بین اونهاست که متاسفانه دولت به این حربه کثیف هم دست زد ولی انگار خوشبختانه شکست خورد
جمعه 15 آبان 1388

ballotak - انگلستان - لندن
1- لطفا سیفون را محکمتر بکش!! . مادر بزرگ مادریم که بهش میگیم بی بی،حدود90 سال سن داره.البته کسی دقیقا نمیدونه سنش چقدره. وقتی هم از خودش می پرسیم . فورا کر میشه!!. بگذریم ...غبر از عارضه ناشنوایی که در بعضی از مواقع بهش دچار میشه...هزار و یک جور بیماری دیگه از قبیل قلب و چربی و....که مختص سالمندان است رو هم داره...توی خونه خودش زندگی میکنه.خوشبختانه همیشه نوه ها و نتیجه های بیشمار هرشب توی خونه ش کشیک میدن ...از میون نوه ها به نیلوفر خیلی علاقه داره و چشم دیدن محمود را نداره .. برای اطلاع داشتن از وضعیت جسمانیش موبایلی برایش تهیه کرده ایم و با زجر فراوان طریقه جواب دادن را یادش داده ایم.....دو روز پیش پیامکی برایش آمده بود به شرح زیر:.
جمعه 15 آبان 1388

ballotak - انگلستان - لندن
2- لطفا سیفون را محکمتر بکش!! . شهروند محترم طبق اطلاع واصله، جنابعالی تحت تاثیر تبلیغات ضد امنیتی رسانه های وابسته به بیگانگان قرار گرفته اید، درصورت حضور در هرگونه تجمع غیر قانونی و ارتباط با رسانه های خارج از کشور برابر با مواد 489 ، 499،500،508،514،609،610،698 قانون مجازات اسلامی شناخته می شوید و با شما برخورد قانونی خواهد شد. از من پرسید چی شده؟ گفتم چیزی نشده محمود میگه بی بی توالت را تمیز نمیکنه؟ بی بی هم فرصت نداد چند تا فحش آبدار نثارش کرد و رفت داخل توالت گفت: دروغگو ی بی صاحب!!و سیفون توالت را محکم کشید!!. + نوشته شده در جمعه 15 آبان1388ساعت 0:52 توسط خشکه مقدس - برگرفته از وبلاگ اعترافات یک خشکه مقدس
جمعه 15 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
اینها خودشون هم میدونن که خدا کشکه و دینشون فقط یک جوکه. اگر واقعا قران . شعر نبود به کمر همشون زده بود. واقعا که از وجود این همه ایرانی در خیابانها و شعارهای مرگ بر دیکتاتور وحشت کردن.
جمعه 15 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
پس دروغگویی هم در اسلام گناه نیست من فکر میکردم فقط تجاوز و دزدی و خیانت گناه نیست
جمعه 15 آبان 1388

ali_esf - ایران - اصفهون
درود بر کروبی و موسوی که دهن علی گدا رو به خاک مالیدند و بتی که از علی چلاق ساخته شده بود رو شکوندن چون برا حرفاش تره هم خرد نکردند. درود بر تمامی ازادی خواهان و سبز پوشان
جمعه 15 آبان 1388

kave25 - ایران - تهران
درود بر کروبی. فقط کروبی و بس.
شنبه 16 آبان 1388

kave25 - ایران - تهران
درود بر کروبی. فقط کروبی و بس.
شنبه 16 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
mashady - انگلیس - منچستر امام حسین ع فرمود: ((از زمانی که از پیامبر ص شنیدم دروغگو دشمن خداست، حرف راست هم کمتر میزنم.)) آره عزیزم با همه احترامی که برات قائلم نتیجه میگیرم دشمنیت با اسلام به خاطر ناآگاهیته.
شنبه 16 آبان 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
شیراز عرب پندار تو عمرت بغیر نوحه روضه و سینه زنی زنجیر زنی. تو سر زنی دعا پای منبر ملا زیارت شاه چراغ چیزی بیشتر دیدی. گوش و چشم عقل به چه کار می یاد.تو چقدر از اسلام اگاهی. ای نا مطلع .خمینی اصل اسلامت بود کافی نیست.
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.