کشته شدن دوازده نفر در پایگاه نظامی تگزاس در اثر تیراندازی ندال مالک حسن نظامی روانپزشک ارتش آمریکا

کشته شدن دوازده نفر در پایگاه نظامی تگزاس در اثر تیراندازی ندال مالک حسن روانپزشک ارتش آمریکا

کشته شدن دوازده نفر در اثر تیراندازی در پایگاه نظامی تگزاس

تیرانداز مظنون یک روانپزشک و نظامی بنام ندال مالک حسن بوده و حدود 40 سال دارد.

بی بی سی : ارتش آمریکا اعلام کرده در اثر تیراندازی در یک پایگاه نظامی در ایالت تگزاس 12 نفر کشته و حداقل 31 نفر زخمی شده اند.

به گفته مقام های نظامی آمریکا سه نفر هم اکنون در ارتباط با این حادثه تحت تحقیق قرار دارند.

این حادثه روز پنجشنبه حوالی ساعت یک و نیم بعد از ظهر به وقت محلی و در ساختمان مرکز ویژه معاینه سربازانی که عازم عراق و افغانستان می شوند و یا به تازگی از این کشورها بازگشته اند رخ داده است.

فورت هود بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در جهان است.

این پایگاه در نزدیکی شهر کیلین واقع و میزبان بیش از 50 هزار نیروی نظامی است.

پایگاه فورت هود در 97 کیلومتری آستین مرکز ایالت تگزاس قرار دارد.

هنوز معلوم نیست قربانیان این حادثه نظامی و یا غیرنظامی بوده اند.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا این حمله را "وحشتناک" خوانده و به بازماندگان قربانیان تسلیت گفته است.

وی اطمینان داد بعنوان فرمانده کل قوا تحقیقات تا روشن شدن ابعاد این "فاجعه" ادامه یابد.

بیمارستانهای اطراف از مردم خواستار اهدای خون شده اند.

به گزارش خبرگزاری ها تیرانداز مظنون یک روانپزشک و نظامی بنام ندال مالک حسن بوده و حدود 40 سال دارد.

اما هنوز معلوم نیست که آیا او مسلمان به دنیا آمده و یا بعدها به اسلام گرویده است.

گفته می شود قرار بوده که او به عراق اعزام شود.

تیر اندازی در یک پایگاه ارتش آمریکا
منجر به مرگ ۱۲ نفر و مجروح شدن ۳۱ تن شد

صدای آمریکا : بنا به گزارش های اولیه، یک سرباز با استفاده از دو تفنگ دستی شروع به تیر اندازی به سوی سربازانی کرده که در حال آماده شدن برای اعزام به عراق و افغانستان بودند.

به گزارش رسانه های آمریکایی عامل تیراندازی، نیدال مالک حسن که یک روان پزشک بوده، مجروح شده است.

بنا به گزارش ها قرار بوده آقای حسن به عراق اعزام شود.

باراک اوباما واقعه روز پنجشنبه را خشونتی وحشتناک توصیف کرد. رئیس جمهوری آمریکا می گوید این مسئله که عده ای سرباز آمریکایی در کشور خود مورد تیراندازی قرار گرفته و کشته شدند، وحشتناک است.

تیراندازی بعدازظهر روز پنجشنبه به وقت محلی در مقر فورت هود Fort Hood  در ایالت تگزاس آمریکا روی داد. فورت هود با ۵۰ هزار سرباز، یکی از بزرگترین پایگاههای ارتش آمریکا است.

شلیکهای مرگبار در پایگاه نیروهای آمریکایی در تگزاس

وبلاگ سهندیه : در یک خبر باورنکردنی، دقایقی پیش خبرگزاریهای آمریکایی گزارش کردند که در طی یک حمله به بزرگترین پایگاه نیروهای آمریکایی در پایگاه فورت هود تگزاس حداقل دوازده سرباز آمریکایی کشته و بیش از سی سرباز زخمی شده اند. خبرگزاریها هنوز از انگیزه مهاجمان اطلاعی نمیدهند اما احتمال داده شده است که حداقل سه نفر در این حمله بطور مستقیم دست داشته باشند. مهاجم اصلی یک افسر ارتش آمریکا بنام ندال مالک حسن است که در طی این حمله کشته شده است. دو نفر دیگر هم ظاهرا بازداشت شده اند. هنوز جزئیات این حمله منتشر نشده است.
رسانه های اعلام کرده اند که بیمارستانهای محل حادثه نیاز به اهدای خون دارند.
در مجلس آمریکا هم یک دقیقه اعلام سکوت شد برای احترام به کشته شدگان. باراک اوباما نیز پیامی به همین مناسبت صادر کرد.
ارتش آمریکا آخرین اخبار این ماجرا را در صفحه توئیتر خود نیز منتشر میکند.
بنا به گفته منابع ارتش آمریکا در این پایگاه قبلا نیز حملات خشونت بار توسط سربازان علیه همدیگر گزارش شده است اما حمله ای در این سطح بسیار نادر میباشد. مهاجم اصلی این حمله با دو قبضه سلاح به مرکز آماد سربازان در این پایگاه حمله کرده است. فورت هود بزرگترین پایگاه سربازان امریکایی در کل دنیا میباشد. این مرکز همانند یک شهر بزرگ است و مرکز آماد سربازان نیز شامل چندین ساختمان میباشد. این مرکز دارای نه مدرسه و چندین مرکز خرید است. در هر زمان تعداد 25 تا سی هزار نفر در این مرکز اقامت دارند.
باراک اوباما هم اکنون در حال کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران در این زمینه است. اوباما گفت که از دست دادن سربازان امریکایی در خارج به اندازه کافی دشوار است اما از دست دادن انها در حمله ای در خاک آمریکا بسیار وحشتناک است.
مهمترین سوال این است که آیا این حمله یک عملیات تروریستی بوده یا تنها یک رفتار خشونت بار بوده که توسط چندین سرباز علیه همقطارانشان صورت گرفته است.
سی ان ان اعلام کرد که دو نفری که بازداشت شده بودند اکنون آزاد شده اند.
در یک خبر باورنکردنی، دقایقی پیش خبرگزاریهای آمریکایی گزارش کردند که در طی یک حمله به بزرگترین پایگاه نیروهای آمریکایی در تگزاس حداقل دوازده سرباز آمریکایی کشته و بیش از سی سرباز زخمی شده اند. خبرگزاریها هنوز از انگیزه مهاجمان اطلاعی نمیدهند اما احتمال داده شده است که حداقل سه نفر در این حمله بطور مستقیم دست داشته باشند. مهاجم اصلی یک افسر ارتش آمریکا بنام مالک ندال حسن است که در طی این حمله کشته شده است. دو نفر دیگر هم ظاهرا بازداشت شده اند. هنوز جزئیات این حمله منتشر نشده است.
فرد شلیک کننده (مالک حسن) مدرک پزشکی داشته است و به عنوان روان پزشک در ارتش آمریکا خودمت میکرده است. تخصص وی در معالجه افرادی بود که بدلیل بودن در میدان جنگ مشکل روانی داشته اند. قرار بوده که حسن به زودی به عراق اعزام شود. همچنین مالک حسن به تازگی برای ترفیع درجه هم انتخاب شده بود.
آخرین گزارشها: ساعتها پس از اعلام اولیه مبنی بر کشته شدن ضارب، خبرگزاریهای آمریکایی اعلام کردند که ضارب زخمی شده ولی زنده است و از نظر پزشکی هم در شرایط پایداری به سر میبرد.
ضمنا اعلام شد که ضارب اردنی تبار است اما در آمریکا متولد شده و تحصیل کرده است. پسر عموی ضارب هم از طرف خانواده آنها اعلام کرد که این خانواده از آنچه اتفاق افتاده به شدت اندوهناک و متعجب است. او گفت که دکتر نیدال حسن شهروند و زاده آمریکا بود و در آمریکا رشد و بالیده بود. او اضافه کرد که خانواده ما همگی به کشور خود آمریکا افتخار میکنیم و از آنچه اتفاق افتاده به شدت متاثریم. وی همچنین به خانواده تمام آسیب دیدگان تسلیت گفت.
یک سرباز آمریکایی که اوایل امسال توسط دکتر نیدال حسن معالجه شده بود گفته است که دکتر حسن روانپزشکی حاذق و بسیار مودب و حرفه ای بود. او گفت باور کردن اینکه دکتر حسن بتواند چنین کار وحشتناکی انجام دهد برایم بسیار سخت است.
یک سرباز دیگر گفت که دکتر حسن جز داستانهای وحشتناک ما سربازان چیزی نمی شنید و شنیدن این همه تجارب تاثربار میتواند روی او اثر گذاشته باشد. یک استاد دانشگاه کالیفرنیا گفته است که کار با افرادی که استرسهای وحشتناک تجربه کرده اند بر روی انسان اثر میگذارد اما اینکه اثری به این اندازه داشته باشد بسیار بعید است.

artosh - ایران - تهران
باز هم اسلام و باز هم ترور و جنایت.
جمعه 15 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
میگن روان شناسان خودشان یک پا خلن راست میگن!
جمعه 15 آبان 1388

taiis - آلمان - برلین
مسلمون بوده دیگه.چه انتظار دیگه‌ای می‌شه از اینا داشت.همه جا باید خوی وحشی شونو که از محمد به ارث بدن نشون بدان.عربای وحشی.
جمعه 15 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
بهرحال هر کسی حتی اسم عربی اسلامی دارد باید در پستهای مهم قرار او را نداد ایرانیان اگر می خواهند از یوغ این اسلامی که بر گردنشان است رهایی پیدا کنند باید از حذف اسمهای عربی اسلامی که دارند شروع کنند چون مثلا وقتی اسم شما علی است یک تاریخچه ای پشت اسم شما است که نا خوداگاه افکار و احساسات شما را پیوند می دهد با اون شخص و احساس ارادت و نزدیکی و صمیمیت روحی با ان شخص تاریخی برقرار می کنید و تابع مرام او می شوید!!! اگر این امام علی انسان خوبی بوده و خون ریختن انسانهای اسیر و بی گناه را مجاز نمی دانسته و طالب قدرت نبوده و اندیشه های والا و انسان گونه داشته است ادم می تواند به این اسم افتخار کند در غیر این صورت نام گذاری این اسم مذهبی مقدس امام علی کاری نا بخردانه است و جنایت در جامعه بوجود می اورد!!! .
جمعه 15 آبان 1388

FarTaj - کانادا - مونترال
باز هم عرب‌ها ؟ آخه بابا کی‌ می‌خواین دست از وحشی گری بر دارید؟
جمعه 15 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
تعجب نداره...با توجه به اینکه روانپزشک هم بوده از شنیدن حرفهای سربازانی که از عراق و افغانستان بر گشته اند. نتونسته طاقت بیاره که چه بلایی سربازان خارجی سر مردم این دو کشور اورده اند شروع کرده اونها را از بین ببرد. اقای اوباما تا زمانی که برای مردم دنیا ادای کدخدایی را در بیارین همین اش و همین کاسه! است. حالا نشه فردا بگید کار ایران و احمدی نژاد بوده! شما برید اول امنیت به سربازخونه هاتون بدید بعد دمکراسی به یک کشور دیگر ببرید!
جمعه 15 آبان 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
اسلام دین ضد بشری است و مسلمان عامل نفاق و تروریسم - تا کی باید اوباما و دارو دسته بی مغزش راه تعامل و گذشت در پیش بگیرند که این است نتیجه اش- برای ریشه کن کردن تروریسم در جهان باید با اسلام مبارزه کرد زیرا اسلام منشا اصلی تمام ترور و آدم کشی در جهان بوده و هست حتی هیتلر هم در کشتن یهودیان از مسلمانان درس گرفت - درست فهمیدید یک دسته 3000 نفری از مسلمانان به رهبری مفتی الامینی از اخوان المسلمین در پایگاههای ارتش هیتلر به نازیها آموزش میدادند که چگونه یهودیان را قتل و عام کنند
جمعه 15 آبان 1388

hassan5 - ایران - تهران
اعمال تروریستی 30 سال قبل توسط رهبران اسلامی ومجاهدئن ایران بدنیا سناسانده شد القائده و طالبان دنباله رو ئ خمینی و بقیه سران نظام اسلامی ایران میباشند
جمعه 15 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
bavar88 - هلند - امستردام جانت فداى رهبر شل و پلت.... مسلمانان هم خوب و بد دارند مثل همه ادیان دیگر ولى تو یکى از اون مسلمونهاى ..مال درجه 3 هستى که فقط به درد نوکرى میخورى. اینهمه تو این سایت بهت بد و بیراه میگن بهت بر نمیخوره؟ من جاى تو بودم تا شعاع 3 کیلومترى این سایت پیدام نمیشد! عجب روى سفتى دارى تو دیگه بابا.....
جمعه 15 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام / مشکل اوباما و امثال اون به خاطر اعتمادی است که از روی انسانیتی که در قانونشون گنجانده شده ،به تو و امثال تو تروریست میکنن و اینجور جوابش رو میدید. من اگه جای دوستانت بودم حتماً به مقامات هلندی گذارش میدادم که یک طالب وحشی(عضوی از طالبان و بسیجیان ایرانی) در هلند هست تا بفرستنت بغل رهبر و محمود جونت. خجالت نمیکشی؟ حتی تاسف نخوردی و یه تسلیت خشک و خالیم نگفتی..!!!! ننگ بر تو و امثال تو./. دولت امریکا اعلام کرده که برای مجروحین نیاز به خون دارد، امیدوارم ایرانیان عزیزمون در تگزاس حتماً پیش رو باشند تا صلح طلبی و انسانیتشون بار دیگر به اثبات دنیا و به خصوص امریکایی ها برسد.
جمعه 15 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
دوستان تا کی می خواهیم انگ ادمکشی و توحش را به یک ملیت خاص بزنیم؟ ایا شاهد حوادثی مشابه از جانب ملیتهای متفاوت٫ انهم در مدارس و دانشگاهها نبوده ایم؟ اگر قصد٫ مزاح است ملالی نیست ولی تک بعدی اندیشیدن خطر فاشیسم را به همراه دارد. برای حسن ختام٫ عرض می کنم نام این شخص نضال است که انگلیسی ان ندال میشود و نضال معنی پیکار را میدهد!!
جمعه 15 آبان 1388

فرارسی دیجیتال - ایالات متحده آمریکا - واشنگتن دی سی
خوانندگان عزیز،. حادثه تگزاس تکان دهنده بود. آمریکاییان به شدت متاثر و شوکه هستند. پرزیدنت اوبا قول داده اند تحقیقات گسترده دلیل و نحوه وقوع این حادثه را روشن خواهند کرد. بدون شک ارتش و دیگر ارگانها روشهای مختلف برای افزایش امنیت را بررسی خواهند کرد. اما آنچه حیرت آور است تلاش کاربر bavar88 برای استفاده از این حادثه تلخ برای تبرئه اعمال حکومت ایران و آقای احمدی نژاد است. تیراندازی یک شهروند،بدون در نظر گرفتن دلیل و انگیزه او، کاملا متفاوت است از آزار ، شکنجه و قتل برنامه ریزی شده شهروندان یک کشور توسط حکومت همان کشور. .
جمعه 15 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
shanul - المان - هامبورگ. در انجیل و تورات خیلی بیشتر از قران خشونت هست! اگر اینجور باشه مردم اسماشون رو دیوید و جک و .. هم نباید بگذارند!
جمعه 15 آبان 1388

aghakian - ایران - ت
بیچاره از دست آمریکاییهای جنگ طلب و استثمار گر به جنون رسیده تف به روتون ریس جمهور سابق والان آمریکا البته الان یه کم معتدل تره اون بوش که یک احمق بود
جمعه 15 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
bavar88 - هلند - امستردام. تو چرا همین حرفهارو به بسیجی هایی که در ایران دارن ایرانی ها را با خشومت میزنن و به زنهای ایرانی تجاوز میکنن نمیزنی؟ شاید طبق قران کثیف تو خوشونت مسلمان بر مسلمان عیبی نداره؟
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bavar88 - هلند - امستردام . باز تو .. نظر دادی؟؟؟؟ اسلام اشغالت منبع جنایت و حماقت است .و این حمار علی که این جنایت کثیف را مرتکب شد همدینت..
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
در تی وی گفته شد با فریاد//الله اکبر// می کشت این اشغال باید در فلسطین کوفتی زادگاه پدر و مادرش می ماند با هزار حقه از اروپا و امریکا اقامت می گیرند و بعد برای خدای کوفتیشان می کشند..تهوع اور
جمعه 15 آبان 1388

black or white - ایران - اصفهان
ای ارتش آمریکا این آخرین پیام است ... این مسلمین وحشی طالب این جهان اند. تا ارتش آمریکا باشه که اسلحه دست مسلمون جماعت نده . البته مسلمونه هم به وظیفه ی شرعیش عمل کرده طبق آیه ی 123 توبه
جمعه 15 آبان 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
هنوز که چیزی معلوم نیست.. تا کی زود داوری؟ عجبا!
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
aghakian - ایران - ت . تف بروی خودت که از یک جانی دفاع می کنی خانواده ی این جانور اسلامی خود گفتند عمیقا از ملت امریکا خجالت می کشند انوقت تو موجود قاتل از این قاتل دفاع میکنی؟؟؟مرگ بر اسلامت.
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
saeed1 - کانادا - تورونتو . شما برای تبرئه ی اسلام و اسلامیون بلافاصله به مذاهب دیگری می پردازید. 1. محمد و سلمان چون با مذهب یهود اشنا بودند قران را دقیقا از روی تورات کپی کردند منتها دهها برابر وحشتناکتر. یهودیت وسیله پیوند اسرائیلی هاست ولی کوچکترین رلی در زندگی شخصی انها ندارد و ملت اسرائیل در دموکراسی و ازادی کامل زندگی میکند بی دخالت تورات. مسیحیت در کل بسیار معتدل و بخصوص در پروتستان اعتدال بیشتری یافت و خود شما و من و دیگران در این کشورها هستیم بی هیچ دخالت مسیحیت. اما خدای جنایتکار اسلام می گوید بکش به خاطر من در بهشت از اطعمه و اشربه و سکس حوریان لذت برید که از مغز بیمار یک مرد از عربستان امده و متاسفانه چون روح تحقیق و هویت ایرانی در اکثزیت به صفر رسیده از دزدان و قاتلان اجداد ما ستایش می شود و دقیقا مثل اینکه از هیتلر گوبلز ایشمن در اسرائیل تجلیل شود. مطالعه کنید شما که بینای یهودیت و مسیحیت هستید.
جمعه 15 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو: عقل و دین نداری از خیلی جهات راحت هستی اسوده بخواب بر تو حرجی نیست. .. خبر ندارد ز طبیعت ادمیت.
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
taiis - آلمان - برلین. sam2009 - آلمان - آمدن. آمریکا این همه در عراق و افغانستان و در خلال جنگ جهانی در ژاپن جنایت کرد شما هیچی نمی گید. اونوقت کشت و کشتار یک روانی که حالا مسلمان هم بوده تقصیر اسلام می اندازید. کی گفته مسلمان عامل نفاق و تروریست است.یک اینکه تروریست رو چگونه تعریف می کنید.بعد اینکه هرکسی با هر نژاد و مذهبی می تواند قاتل و آدمکش باشد.
شنبه 16 آبان 1388

ADSI - چین - شانگهای
چقدر هم فیلسوف ضد اسلام داریم خبر نداشتیم!!!!!!!. کسی نمیگه مثلا در فلان کشور یه کسی گوشت همنوع خودشو خورد مثلا واسه فلان دین بوده اما تا میگن یه نفر با نام عربی به یکی گفته بالای چشمت ابرو همه میان و به اسلام بدو بیراه میگن .ای الهی از دق همین اسلام بترکید هی :-). بابا توی همه ادیان جنایتکار و ادم خوب هست چه ربطی به دین داره؟ به نوع و شیوه زندگی تو محیط اجتماع داره . این اقا که تو امریکا بزرگ شده یا تربیت شده یا حدداقل اونقدری زندگی کرده که افسر ارتش امریکا شده پس چرا نتونستند ادمش کنند؟پس دین اونا به چه دردی میخوره که نمیتونه یه نفر و ادم کنه؟به قول دوستمون از بس که سربازا از جنایاتشون در عراق و افغانستان گفتند تصمیم گرفته همه رو به درک واصل کنه :-))))
شنبه 16 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
Hoja Verde - ایران - تهران. عدم مطالعه درد شما اسلامی هاست .امریکا برای منافع خودش در عراق و افغانستان وایران/1357/ دخالت کرد ولی فجایع چه ربطی به امریکا دارد اعدامها در ایران از 57 تا امروز ایران امریکائی هست که می کشد ؟؟؟؟اعدام می کند؟؟؟؟؟؟؟در عراق قاتلان سنی و شیعه روزانه با عملیات انتحاری یکدیگر را می کشند همینطور در افغانستان. در جنگ دوم هم ژاپن در حال بلعیدن جهان از انسو هیتلر و موسولینی از این سو و گرچه بمباران هیروشیما و ناکازاکی کار وحشتناکی بود ولی در ازای کشتن 300000 نفر صدها میلیون زنده ماندند خود ژاپنی ها این را درک می کنند ودوست امریکا هستند همینطور المانی ها و چون اسلامی عقب افتاده نبودند شدند غول صنعتی. ولی در کشورهای اسلامی با ای کیو ی صفر دخالت امریکا شد مسلخ ازادی عقب ماندگی و اعدام..بس کنید تحمیق را.
شنبه 16 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
bavar88 - هلند - امستردام . بابا جون باز تو پیدات شد
شنبه 16 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. دوست عزیز. خشونت در تورات بمراتب بیشتر از قران هست . سنگسار در تورات حتی برای تادیب فرزندی که به حرف بدر و مادرش گوش ندهد توصیه شده! سنگسار برای دختری که باکره نباشد حکم شده! شما اگر تورات را نخوانده ای برو بخوان! ضمنا هسته اصلی انجیل همان تورات یا عهد عتیق است! اینکه خشونت در ایران رسوخ کرده مربوط به قوانین قدیمی تمدنهای گذشته نمیشود و همانطور که خودت میگویی این امکان هست که در یک جامعه ای با حفظ احترام به متون مقدس و مربوط دانستن قوانین به زمان و مکان خودشان با صلح زندگی کرد. در مورد اینکه قران از تورات کبی شده است اشتباه میکنید! شاید بشود گفت قران ورژن جدید تری از تورات است که بسیاری از قصص و مطالب تورات در قرات تکمیل شده و بهبود یافته است! این نیاز به بحث فراوان دارد که در اینجا نمیگنجد و اولین قدم در این بحث اینست که شما تورات و قران را بخوانید و بعد مقایسه کنید!. اینکه من مقایسه میکنم با کتب دیگر یا فرهنگهای دیگر بدین دلیل است که اساسا مسایل بشری مقایسه ای و نسبی هستند!!
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. خب شما هم گفته ی من رو تکرار کردی. من هم همینو گفتم. رژیم ولایت فقیه جنایت می کند اما آمریکا هم در زندان های ابوغریب و.. جنایت های وحشتناکی رو انجام داده و هم اکنون از جنایت های رژیم اسرائیل حمایت می کند.فراموش نکنید رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی چه جنایت هایی را انجام داد. صلح و برابری باید بدون در نظر گرفتن نژاد و رنگ پوست و جنسیت و مذهب بنا بر ماده ی دو حقوق بشر سازمان ملل متحد در جهان طنین انداز شود. جنایت در هر لباسی و در هر غالبی حتا به نام مذهبی ناپسند است.
شنبه 16 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. ضمنا این یارو مثل خیلیهای دیگه آدم منزوی بوده که طبیعتا از مشکلات جنسی هم رنج میبرده و و قتی 40 سالش شده دیگه تحملش رو از دست داده و گفته چرا من گوشه خونه خود ارضایی بکنم این کثافتا حال بکنند و زده همه شونو کشته! قبل از اینکار هم یه الله اکبر چاشنی کرده که اگر سقط شد بره سمت بهشت! اون بن لادن مادر فلان هم همین مشکلات رو داره و اینا ربطی به دین نداره! چه بسا که خیلی آدمهای غربی مسیحی هم که قاتل سریالی میشند این مشکلات رو دارند! مثل همون بابایی که دختر 11 ساله رو میدزده میبره 15 سال زندانی میکنه و سو استفاده جنسی میکنه ازش یا اون اتریشی که سال قبل معلوم شد دختر خودش رو زندانی کرده و سالها مورد تجاوز قرار داده و حامله کرده!! اینا همه برخلاف ادیان هستند و شما فوری میخواین هر مشکلی رو بندازید گردن نزدیک ترین دلیلی که بنظرتون میرسه تا خودتون رو راحت کنید!
شنبه 16 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
اینجاست که فرق منطق و تعصب معلوم میشه ...بابا بیشتر کانالهای تلویزیونی و کسایی که این فرد رو میشناختن در مورد روانی بودن اون حرف میزنند شما در مورد مسلمان بودن اون اگه واقعا طبق قوانین اسلامی عمل کرده پس چرا اکثر مسلمانها این کار او رو تایید نمیکنند و همشون محکوم کردند .....نکنه فکر کردین این همه آدم برای مسلمان واقعی شدن نیاز به تایید شما دارند مثلا اگه آدم کشتند از نظر شما مسلمان واقعی هستند اگه ما نخواییم حرف شما رو قبول کنیم کی رو باید ببینیم ...
شنبه 16 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
میشه یکی از شما ها که این قضیه رو به مسلمان بودن مالک حسن ربط میدید بگید که تیر انداری در مدارس آمریکا مصوبش کدوم دینه درگیری گنگها بعد 8 شب در شهرهایی مثل نیویورک به کدوم آیین پای بندن مخالفان ممنوعیت حمل و نگهداری اسلحه در آمریکا معتقدان به کدام دین هستند.
یکشنبه 17 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . کپی پیست((گرچه بمباران هیروشیما و ناکازاکی کار وحشتناکی بود ولی در ازای کشتن 300000 نفر صدها میلیون زنده ماندند خود ژاپنی ها این را درک می کنند))اینجاست که معلوم میشه سرت به کجا بنده به راحتی چشمترو روی قربانیان حملات اتمی میبندی تا نظر تو خالی خودت رو پوشش بدی خانم کوچولو نمی دونی بدون تاریخ رو کشورهای پیروز مینویسن و جنایات خودشون رو از قلم میندازن وقتی آمریکا بمبهای اتم رو روی سر مردم ژاپن انداخت که شکست ارتش ژاپن مدتها قبل شروع شده بود هواپیما های آمریکایی روزانه چندین نوبت از فرودگاههای جزایر اشغال شده ژاپنی مثل اوکیناوا رو سر مردم بی دفاع بمب میریختن. از این قبیل دروغها و عوام فریبیها روزانه آمریکا و اروپا در مورد اسلام به خورد تو و عوام دنیا زیاد میدن نمونش همین پست که اولین چیزی که کردن تو بوق و کرنا اینه که این آقا مسلمون زاده ست.
یکشنبه 17 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
farhad1124 - امارات - دبی. شما متوجه نیستید ژاپن جنایات وحشتناکی را در چین انجام داد در ضمن کسی موافق جنایات جنگی نیست ولی برای من عجیبه در جائی که امریکا از قفا پیروزی ملایان را 1357 را تضمین کرد ///اونجا امریکا جون// بود حالا اخ شد؟؟؟؟؟ مسئله ی اسرائیل و فلسطینی ها هم سابقه ی هزاران ساله دارد گور بابای هر دو!!!!خط فکری شما با ملا تفاوتی ندارد اقا کوچولو..فلسطینی دشمن ملت ایران و عاشق دلار ملاست طرفداری خیانت//ایران 10000 بد بختی دارد شما هم عین طوطی فلسطین فلسطین کن.
یکشنبه 17 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. خیلی از گرفتاریهای ایران زیر سر همون انگلوساکسون های مورد علاقه شماست! الان سه قرنه که برای ایران مشکلات درست کرده اند و هنوز هم از این منطقه گورشون رو گم نمیکنند!
دوشنبه 18 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. فلسطین دشمن ملت ایران نیست. آنان هم پی گرفتاریهای خود هستند. ما هم با آنان دشمن نیستیم اما منابع و نفت ایران در درجه ی نخست برای ایران و ایرانی است و نباید به دست آنان برسد هنگامی که ایرانی در کشور خود شب را گرسنه می خوابد.
دوشنبه 18 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . شما مسایل اصلی رو ول میکنی به جزییات گیر میدهی !‌ انقلاب ایران حرکت یک تمدن چند هزار ساله در مقابل خفت و خاری و استعمار بود که. دیگر طاقت نداشت خفت تبدیل شدن به ایالت 51 یک کشور تازه تاسیس رو . تحمل کنه! برو قدری تفکر کن که نا دانسته به مملکت خودت لطمه نزنی!
دوشنبه 18 آبان 1388

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.