تصاویری از وضعیت فعلی خرمشهر

تصاویری از وضعیت فعلی خرمشهر

تصاویر وضعیت فعلی خرمشهر بعد از  گذشت 27 سال از آتش‌بس با عراق

shanul - المان - هامبورگ
اقای رفسنجانی که لقب سردار سازندگی را در ایران دارد باید در مورد وضعیت خرمشهر بعد از گذشت 27 سال از آتش‌بس با عراق توضیح بدهد! در ادامه خاتمی به اصطلاح مردم دوست و احمدی نژاد باز به اصطلاح طرفدار مستضعفین و خامنه ای رهبر مسلمین شیعیان جهان باید جوابگو باشند! فقط بلد هستند لقب های قشنگ کنار اسم هایشان بگذارند!.
جمعه 15 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
برپدرت لعنت بسیجی. با این اسلامتون نابود کردید ایران رو. خرمشهری که یه روزی "خرم شهر" بود حالا باید اینجوری بشه و اینجوری بمونه؟!!
جمعه 15 آبان 1388

delafkar - ایران - مشهد
اندکی صبر سحر نزدیک است!
جمعه 15 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
از ماست که بر ماست. مقصر اصلی مردم هستند.اگر خرافاتی نبودند اگر شعور داشتند. اگر سو اد داشتند اگر معرفت داشتند اگر اگر متحد بودیم این روزگار ما نبود. هنوز داریم تاوان . این اخوندها کثیف را میدهیم .
جمعه 15 آبان 1388

afshiin - ایران - تهران
رژیم منحوس که خودش رو برای این خرمشهر می کشه و هر سال تو بوق و کرنا این همه از آزادسازی خرمشهر می گه جشمش روشن باشه آخه کارهای مهم تری دارن طفلی ها .. دستگیری موسوی و کروبی نه؟ زدن مردم ؟
جمعه 15 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
درجمهوری اسلامی اینکه مردم دراسایش ورفاه باشند وغذا وپوشاک مناسب داشته باشند اصلا مهم نیست. اما مهم انست که سران رژیم از بهترین امکانات برخوردار باشند ومزدوران وجنایتکاران حزب الهی از بهترین شرائط استفاده کنند تا رژیم کثیف اسلامی پا برجا بماند
جمعه 15 آبان 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
چی فکر کردین فکر کردین مثل ژاپن میان مثل هیروشیما میسازنش بابا حیف نون از رژیم اشغال
جمعه 15 آبان 1388

bij - المان - المان
از زمین و اسمان مملکت اسلامی انهم از نوع ناب محمدیش فاجعه میجوشد و میبارد! با این مکتب نه تنها چیزی درست نمیشود بلکه با پسرفتگی منتظر فجایع بعدیند تا ظهور مهملی بنام مهدی!
جمعه 15 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
به به چه باز سازی خوبی کردن جنگ 22 سال تموم شوده انگار همین امروز بمب اتم خورد
جمعه 15 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
عجیب که صدای طرفدارای ا.ن و خ.ر -امثال باور88 در نمیاد. اگر هم در بیاد میگن مملکت بهشته و اینها کار فتوشاپ هست.
جمعه 15 آبان 1388

پدیده - ایران - تهران
چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 15 آبان 1388

پدیده - ایران - تهران
چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 15 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
جالبه!!!!!!!!!!! فقط بلدن اسم خرمشهر رو بگن. یک بلوار تو قزوین اسمش خرمشهره یک ساختمون یه میدون یه چهار راه . اینا از خرمشهر مونده فقط اسم
جمعه 15 آبان 1388

shekamo - نورو - اوسلو
پول های مردم را می فرستن برای فلسطینی ها!!!!
جمعه 15 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
ای بابا پس حزب الله لبنان و گداهای حماس و آنگولا و کاسه به دستان ونزویلا چی!! گناه دارند!!! انها بخورند بترکند ولی مردم ایران گرسنه و بدبخت باشن یعنی اگر خوب و خوشحال باشن دوباره خوشی زیر دلشان میزنه انقلاب می کنند!!!!
جمعه 15 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
وقتی همش به 1400 سال پیش خیره شید نتیجش همین میشه عقب افتاده میشیم حالا بازهم درس نمیگیرید و همش کذشته و نیاکان وکورش و تاریخ . شما جذب میکنید هر چیزی را که بر ان تمرکز میکنید .
جمعه 15 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
اگه کسی هم به این وضعیت اعتراض بکنه به جرم تجزیه طلبی اعدام میشه و فاشیستها ی ناسیونالیسم که ظاهرا مخالف رژیم هستند از اینگونه اعدامها حمایت میکنند.
جمعه 15 آبان 1388

iranvich - امارات - دبی
کاش چند تا عکس از خانه های باز سازی شده لبنان که بعد از جنگ 33 روزه توسط جمهوری اسلامی باز سازی شده اند را هم قرار می دادید تا مردم ببینند که پولهای نفت ما به جای خرمشهر در کجا خرج میشه.
جمعه 15 آبان 1388

mohammad55 - انگلیس - لیورپول
فقط بلدن پول مارو خرج سوریه ولبنان وفلسطین کنن بریزن توی شکم عربهای مفت خور-تازه چطوری خرج مزدوراشون دربیارن
جمعه 15 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
اون از هیروشیما که با بمب اتم با خاک یکسان شد . حالا چی شده . حالا برای ما از خرمشهر یه اسم تو 3 خرداد مونده
جمعه 15 آبان 1388

reza_o - ایران - تهران
فعلا بهتر از همه این حرفها بهتره این شعار را جا بیاندازیم. خامنه ای قاتله ولایتش باطله. باور کنید بهترین ضربه را به رژیم میزنه
جمعه 15 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
دوباره مسازمت وطن /اگر چه با خشت جانمی ///مرگ بر ولایت مطلقه فسادو تمامی چهار پایان پاسدار وبسیجیهای بی شرف ووطن فروش
جمعه 15 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
majid63 - فرانسه - پاریس.گل گفتی.تازه پشت رهبرو احمدی هم وای میستن.بخورند نوش جون.تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر. همین شهرهای محروم به احمدی رای دادن.نوش جون
جمعه 15 آبان 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
صبور باشید. ---------------. اول بازسازی شهرها و روستاهای فلسطین - لبنان - پوسنی و چچن - بازسازی کشورهای آمریکای لاتین - بازسازی کشورهای آفریقای مرکزی - بازسازی عراق و... سپس نوبت بازسازی بم - خرمشهر هم میرسد
جمعه 15 آبان 1388

h1978 - سوید - گوتنبرگ
بابا ما به یه راهبر درست و حسابی وکاملا مردمی احتیاج داریم که با راهنمایهاش جنبش رو اداره کنه تا این رژیم کثیف رو از بین ببریم . به امید ان روز.....
جمعه 15 آبان 1388

TAAT - ایران - اردبیل
متأسّفانه سرگرم شدن به بازیهای سیاسی ،فرصتی برای دولتمردان مستقر در تهران نمیگذاشت تا به شهرهائی بیاندیشند که در نتیجه سیاستهای آنها با خاک یکسان شده بودند و به مردمی بیاندیشند که پس از تحمل سالها در به دری و آوارگی اکنون به خانه های ویران از جنگ قدم میگذاشتند.آری!بر خلاف تبلیغ ها،شهرهای جنگزده ایران هنوز طعم تلخ ویرانی را هر روز می چشند.
جمعه 15 آبان 1388

mesto79 - بلزیگ - بروگسل
نمیدونم الان اونای که مشت گره کرده بودن و میگفتن بگو مرگ بر شاه چی دارن برای گفتن و چه حالی دارن.....
جمعه 15 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
بابا اینا که مهم نیست٬مهم اینه که گوش دادن اهنگ های مجاز گناه یا نه!!؟؟
جمعه 15 آبان 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
جمهوری اسهالی حامی محرومین و مستضعفان جهان!!! این هم سهم نفت بر سر سفره مردم فلاکت زده ایران!!! ننگ و نفرین ابدی بر رژیم کثیف آخوندی و طرفدارانش.
جمعه 15 آبان 1388

شب قطبی - امارات - دبی
با این همه دزدی آشکار و پنهان در سیستم دولتی ایران دیگه پولی واسه بازسازی و این حرفها باقی نمیمونه.البته نزدیکهای انتخابات که میشه یه وعده هایی میدن ولی به سرانجام رسوندنش با خداست.
جمعه 15 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
همه ما ویدیو ی ضرب و شتم یک دختر بی پناه و بی گناه رو توسط یک درجه دار نیروی انتظامی دیدیم که دختر در اثر این ضربات روی زمین می افتد و بیهوش می شود. این سگ کثیف توسط میر فرشاد ابراهیمی شناسایی شد. میرفرشاد ابراهیمی در قسمتی از وب سایتش می نویسد. بار دیگر در همین مجال اعلام می کنم که هدف ما از شناسایی این ضاربان مجازات و تشویق به خشونت نمی باشد ، هدف ما این است که این مزدوران بدانند دیگر حاشیه امنی ندارند و رسوا خواهند شد . مشخصات ضارب:. ستوان یکم محمد جواد ابراهیمی. محل خدمت : یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی ناحیه انتظامی تهران بزرگ. محل سکونت : شهر ری -حسن آباد فشاپویه - بلوار امام خمینی نبش بانک ملت . تلفن منزل : 56228414.
جمعه 15 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
ربطی به اسلام نداره اسلام دین حق و تمام کماله. اینا به این خامنه ای و بقیه مفت خورا ربط داره. به اسلام ربطش ندید
جمعه 15 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
تف تو قبر خمینی و خامنه ای و رفسنجانی و همه اونایی که با حقه جنگ راه انداختند تا قدرت را به دست بگیرند.
جمعه 15 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
به فرموده امام خمینی «خرمشهر را خدا ازاد کرد» هزینه ازادی خرمشهر برای خداوند متعال، جان هزاران نفر از بهترین جوانان این مملکت بود، حالا هم، به نفع ما و مردم خرمشهر هست که با همین شرایط کنار بیایند، مملکتی که انجام همه امورش به اذن خدا، پیامبر و امام غایبش هست، می بایست هزینه های سنگینی برای تحقق هر خواسته اش پرداخت کند!
جمعه 15 آبان 1388

sotedelan - هلند - المیره
واقعا برای این همه درد گریه وحتی مرگ کافی نیست.در سال 1945 در جنگ جهانی المان.ایتالیاوژاپن تقریبا با خاک یکسان شدندولی در عرض 30 سال به چنان موقعیتی دست یافتنند .که نه تنها کشورهاشون روساختند بلکه در1975 به قولهای صنعتی جهان شهرت یافتنند.حال....این ملاها نه تنها در عرض این 30 سال خشتی روی خشت دیگر نگذاشتند بلکه هزینه ابادی همچون خرمشهرها را تغذیه حماس و حزب ا. وووو.....مابقی را برای حسن سلام و علیک. هر ننه قمری اومد با جیب پر از پول روانه کشورش کردنند....افسوس که مدیریت نداریم و هر کس قبل از این که به فکر میهن ومردم باشن فکر جیب خودشون هستن..سیستم مون از بنیاد خراب ووکجه
جمعه 15 آبان 1388

mah1 - ایران - تهران
اییییییی خاک بر سرت احمدیه بی عرضه..
جمعه 15 آبان 1388

hassan5 - ایران - تهران
خرمشهر بعد از30 سال بهمت خمینی و اعوان و انصارش به ویران شهر تبدیل شده است
جمعه 15 آبان 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
فقط بلدند روز آزادی خرمشهر را جشن بگیرند . احمقها اقلا کاری برای این شهر و مردمش بکنید بعد آزادی اش را جشن بگیرید شاید اگر الان دست عراق بود حال و روزش بهتر از این بود . خرمشهر شهر بچگیهای من خانه مادربزرگم خرمشهر بود . بقدری این شهر زیبا بود خاطره های خوبی ازش دارم مخصوصا لب شط خرمشهر . البته ببخشید فلسطین و لبنان واجبتر است .!!!!!!!!!
جمعه 15 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
لعنت بر هر چه تازی و تازی زاده و مهمتر از همه تازی پرسته که تمام سرمایه های ملت رو به غارت میبرند و مردم این سرزمین باید در فقر و بدبختی بسر ببرند... لعنت بر اون دین مسخره که پاش رو به این خاک گذاشت... ایران / هر چه بدبختی کشیده / بخاطر این دین لعنتی بوده.... طرفداران چشم و گوش بسته ی این حکومت و این دین کذایی بدونند که دیگه همه بستوه اومدند و حاضر نیستیم بابت تفکرات پوسیده ی تعداد اندکی / آینده ی سرزمین رو خراب کنیم....
جمعه 15 آبان 1388

arsalan.d - امریکا - ویرجینیا
ایران زمانی. آباد میشود که جمهوری اسلامی از بین برود
جمعه 15 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
لعنت بر سران جمهوری اسهالی پول کشور که حق مردمه رو دزدی مکنن و بقیه رو صرف باج دادن به کشورهای جهان و فلسطین و لبنان مکنن خانه سازی میکنن در فلسطین و لبنان و مردم کشورمان در این حالت بسر میبرن خرمشهر ابادان و بم ایا اباد شد
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ای حزب اللهی های اشغال که از این رژیم دفاع می کنید ببینید شرم کنید. پیشرفت در مواد مخدر....پائین امدن سن فحشا به 13 سال. اعدام شکنجه و تنها ازادی پائین تنه انهم برای مردان مسلمان صیغه و تعدد زوجات..ثروت ایران کجاست؟ جیب ملا..حماس.حزب الله و کشورهای کمو نیستی.... همن اقای موسوی که پیرو خط امام!!!است..شیرین عبادی و بقیه ی نوچه در این موارد سکوت مرگ!!!!!ای گور بابای دینتان و انقلاب منحوستان که جز فلاکت ببار نیاورد.
جمعه 15 آبان 1388

alind - کردستان - اربیل
این همه پول ایران خرج حماس وحزب الله می شود چرا ویرانه هاى جنگ خمینى وصدام ترمیم نمى کنند.
جمعه 15 آبان 1388

tafakore irani - آمریکا - تگزاس
واقعا درد آوره .بعد از گذشت بیش از دو دهه وضع شهری بزرگ تغییر نکرده. پس چه وضعی شهرهای کوچیک دارند؟
جمعه 15 آبان 1388

sam116 - انگبیس - لندن
لعنت به امریکا که صدام را وادار به جنگ با ایران کرد .ودر جنگ هم همه جور امکانات در اختیارش گذاشت .هواپیمای ایر باس را زد سکوهای نفتی را زد.من 3 سال پیش خرمشهر بودم خیلی ابادتر از ابن حرفهاست.فکر کنم عکاس خیلی زحمت کشیده تا این چند عکسو پیدا کنه اگه بی طرف بود حداقل یک عکس هم از مکانهای تازه ساخته شده هم میانداخت.ولی خرمشهر به دستور امریکا توسط صدام 100 در صد با خاک یکسان شد.من در روز ازادی خرمشهر سرباز لشگر 21 حمزه بودم و شاید جز اولین 100 نفری بودم که وارد خرمشهر میشد.و از دیدن ان همه خرابی و ویرانه به گریه افتادم درود بر همرزمان شهیدم که درهمان روز به شهادت رسیدند حسن علایی -کامران موثقی-میلاد شمیرانی ووو بچه های گل سه راه زندان -خیابان پلیس-تخت طاووس تهران -همیشه به یاد مهربانیها و کل کل کردنتان هستم .میلاد جان میگفتی ارزو داری انگلیس بروی من عکس ترا با خود به اینجا اوردم و در دفتر کارم گذاشتم . خدا بیامرزتت دوست گلم
جمعه 15 آبان 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
وقتیکه پولها و ثروت مردم بیچاره ایران را میدن به فلسطینی و لبنانی نتیجه اش همینه دیگه. به امید خرمی خرمشهر عزیز و رهایی همه ایرانیان از شر جمهوری پلید اسلامی. ننگ تاریخ بر این آخوندهای خونخوار باد ننگ.
جمعه 15 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
یم زمامی خرم و آباد بودن (خرمشهر و آبادان ) !
جمعه 15 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
نابود باد جمهوری اسلامی خون اشام وادمخوار.ادمو یاد کوبا وبخشی ازروسیه و...میندازد.بیچارها پول ونیرو ندارند فقط اینقدردارند که 250 میلیون به حماس بالای 300میلیون دلار به حزب اله لبنان .18 میلیارد دلاردرترکیه پیدا میشه وکشورهای امریکایجنوبی میلیونها دلار و....بدهد اخوندراچه به مملکت داری بهتره همان حوزه علمیه از ادمهای منفعل رادرست کنن.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
جمعه 15 آبان 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
پس کو بودجه ای که برای شهر های جنگزده گذاشته بودن کثافتا بی لیاقت مردم کشتن الکی بخاطر اینکه خودشون بمونن سر کار اگه جنگ ادمه نمی یافت جمهوری اسلامی اسهالی سرنگون شد بود ، پول مردم خورد به کسی رسیدگی نکرد پس چرا اینا شکایت نمی کنند بلند شن اعتراض کنند نشینند وقتی سکوت کنی همینه دیگه پولا میره لبنان و فلسطین مرگ بر جمهوری اسلامی اسهالی عربزاده تازی جنایتکار مفت خور .
جمعه 15 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
درآمد کشور ایران به جیب گشاد آخوند رفته و باقیش صرف یک مشت تروریست شده و میشود. به تازگی هم که نیاز به سرکوبگر خیابانی دارند از دهاتهای دور افتاده یک عده آدم بیسواد را با پول اندک میخرند و تربیت میکنند و به جان مردم میاندازند. مقداری پول هم صرف اراذل و اوباشی میشود که در سایتهای اینترنتی ایران اغتشاش و دعوا به را بیندازند و یاوه سرایی کنند و از حکومت غیرقانونیشان تعریف کنند. البته این دسته آخری یک مشت بینوا هستند که به خاطر یک چای و خرما و مقداری حشیش حاضرند هر مزخرفی را سر هم کنند.
جمعه 15 آبان 1388

niyaz - انگلیس - لندن
نکنه می خوان موزه کننش شاید هم آثار باستانی.
جمعه 15 آبان 1388

iman_777 - المان - دورت موند
سلام انجا که می بینید شهر من است خرم شهر انجا جای است که چشمانم را گشودم و در گرمای طاقت فرسای ان بزرگ شدم شهری مملو از محبت شهری که در ایامی خاصی از سال مهمان نواز هم وطنانم بود . اشک در چشمانم ظا هر گشت وقتی بعد از سالها این شهر را دوباه بدین گونه دیدم . با شما هستم ای خاینین به ان مرز و بوم ایا این است سزای مردمی که برای حفظین خاک در این شهر جان باختن .شرم برشما ننگ بر شما. دوباره می سازمت وطن
شنبه 16 آبان 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
چیه چه خبره همه گیر دادید به دولت ٬ آیا همون مردم خرمشهر یا آبادان یا هر جای دیگه عرضه این را داشتند که به صف مبارزان بپیوندن و علیه دولت کثیف آخوندی قیام کنن. اگه نکردن پس حقشونه بیشتر از اینم زیادیشونه
شنبه 16 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
sam116 - انگبیس - لندن ... مزدور چقدر دفاع از ملا شرم کن سفارتی...بشه پول خون ملت.
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
متاسفم. این همه می گفتند "جمهوری اسلامی". این بود؟
شنبه 16 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
اینجا جایی که برادر دسته گل من توش به شهادت رسید امیدوارم خونش خر همه بسیجیا و این 2تا دیکتاتور رو بگیره
شنبه 16 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
حداقل این عکسها مال 10 یا 12 سال پیش هستند. لطفا جوسازی نشود. همکنون شهرستان خرمشهر حد اقل 90 درصد بازسازی شده است. حتی . روستاهای خرمشهر اینگونه وضعیت ندارد چه برسه به شهر. هر ادم عاقلی . ( به استثنای بی عقلهایی که نظرات بی مورد دادندARTEMIS-SW - سوئد - مالمو -آنتی اسلام - ایران - اهواز ) میتونه حدس بزنه این تصاویر حد اقل مال 2 یا 3 سال بعد از ازادسازی می باشد. لا اقل تصاویر بانک رفاه که یک بانک دولتی است تا کنون می بایست مرمت می گردید. پس این جوسازیها را کنار بگذاریم. راستی چرا از بحث اسراییل وگزارش قاضی گلدستون در این سایت . خبری درج نمی شود ؟
شنبه 16 آبان 1388

قصبه - ایران - ابادان
مسولین سایت که فقط کامنهای را که میپسندند ا میارن روی صفحه فقط خواسم به اونهای که بد دهنی به ما میکند بگم همه اونهای ه توئ تصویر می بینید عربن دلسوزی نخواستیم دشنام ندید با کلاسها فارسی. نخواستیم
شنبه 16 آبان 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
لاگولاس ایران تهران می دونم درکت می کنم مثل تو عرب ایرانی نما زیاد. هست کسی که سر سفره ابوالفضل و نذر و خیرات دعا و روضه و نوحه. منبر ملا زنجیر سینه زنی بزرگ بشه بهترین موسیقی که تا حالا شنیده. نوحه بوده باید اینطوری نظر بده .گوش هاتو باز کن حکومت ملا اصل اسلام. و شرعش هست.
شنبه 16 آبان 1388

arteen88 - کردستان - اربیل
هی میگن عراق عراق...تورو خودا نگاه کن فرق این عکسا با عکسایی که از جنوب عراق گرفته میشه چیه؟ حالا خوبه ماله عراق توش جنگ اما ایران که نزدیک 20 ساله دیگه توش جنگ نیست چرا باید هنوز خرابه ها و متروکه های جنگ رو داشته باشه.. تف به غیرت و شعورشون همین و بس. فقط زبونشون درازه.. الحق و الانصاف این مفت خورها که دارن این کشورو اداره میکنن حقشونه از ..ه آویزونشون کنیم. اما کی این کارو بکنه... بی خیال بابا... دستتون درد نکنه
شنبه 16 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
$persian$ - ایران - تهران) خیلی متاسفم برای برادرت. جواب منو ندادی، میای یا نه؟
شنبه 16 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
قصبه - ایران - ابادان. هموطن عزیز من کسانی که به عربها بد دهنی میکنند منظورشون عربستان سعودی و عراقی و کشورهای عربی هستند یادشون میره که ایرانی عرب هم داریم من از طرف همه از شما عذر خواهی میکنم.
شنبه 16 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
sayna_a_2006 - ایران - سربندر . میدونی خاک زیر کاهو چیه؟ همون بر . که برای در رفتن از بحث ویرانی مملکت وکشوریکه امثال تو ..باین حال و روزش انداختین مسئله یک کشور و مردمی را بوسط میندازی که دشمن ما هستن..همین قاتلهای فلسطینی که امیدوارم خونه هاشدن از اینهم خرابتر بشه مگه صدام را شهید نخوندن؟ مگه اسم جعلی روی خلیج همیشه فارس نمیذارن؟ بعد تو دروغگوی قاتل که تا دیروز رهبرت از پشت رفسنجانی میخورد الان باهاش درگیرت کرده و میگی این عکس سالهای قبله!بیوجدان دروغگو پس چشمهای کور شده ات رو باز کن و بعکسها بهتر نگاه کن تا مجبور به ..نشی...
شنبه 16 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
sayna_a_2006 - ایران - سربندر - خاک تو سر تو و ان اشغالهایی که ازش طرفداری میکنی. این عکسها دروغه/ باشه. ولی تو این بلژیک یا کشورهای اروپایی بچه 5 ساله نمیره تا نیمه شب فال بفروشه ولی من با چشم خودم کلی از این بچه ها را در ایران دیدم. وقتیکه دولتمردان یا بهتر بگم دزدهای سر گردنه پولهای مردم را میچاپند و کوفت میکنند و تو حلقوم افرادی مثل تو میریزند دیگر کسی نه به فکر بازسازی هست نه به فکر ان بچه 5 ساله. لعنت بر شما دشمنان خاک و مردم ایران. مطمئن باش که هیچ چیز ابدی نیست / شما هم همینطور. زنده باد ایران و ایرانی.
شنبه 16 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
قصبه - ایران - ابادان - دوست گرامی شما ایرانی هستی و زبانت عربی هست. ما منظورمان عربهای غیر ایرانی هست. شما به خودت نگیر. با درود برشما عزیزان مهمان نواز. من بچه که بودم هر سال برای عید به ابادان میرفتم و بهترین روزها را با مردم گرم جنوب میگذراندم.
شنبه 16 آبان 1388

mehrdad_26 - ایران - اصفهان
یک عکس ناراحت کننده دیگه:. https://www.upic.ir/files/au0l3nsvai5d98a1gh93.jpg. خدا خوابه..
یکشنبه 17 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
Afshin London - انگلستان - لندن . سلام رفیق چطوری ممنون بخاطر همدردیت جواب چی رو ندادم افشین جون مگه چه سوالی از من کردی ندیدمش
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
armin2006 - بلژیک - بروکسل. دوست گرامی گروهی از مردم جنوب خوزستان قبایل عربی هستند که پس از حمله اعراب هزار و چهارصدسال پیش از عربستان به ایران کوچ کرده و در آنجا ساکن شدند. البته متاسفانه در بدترین شرایط و کمترین امکانات زندگی میکنند. جمهوری پلید اسلامی زمینها و املاکشان را غصب کرده و آنها را اواره کرده است.
یکشنبه 17 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
odin - بلژیک - انتورپن-armin2006 - بلژیک - بروکسل خودتون. شما بچسب به ابجو وعرق ودانسینگ و هله هوله خودت . اگر من در این خوزستان زندگی می کنم بهتر از شما می دونم وضع خرمشهر چطوریه؟ من منکر این نمیشم که کمتر به این شهر رسیدگی نشده ولی حداقل اینطوری نیست . محض اطلاع جنابعالی خودم اصالتا خرمشهری هستم و در این شهر مالک خونه. پس شما لزومی نداره در باره این شهر به من توضیح بدی. تو از وجدان صحبت نکن که اگر وجدان داری فرار را بر قرار ترجیح نمیدادی واز مملکت همراه اربابان خاینت مثل شاه مملکت را بی صاحب ول می کردید واز ترس جونتون پناه به اجنبی ببرید. ضمنا شما که مدافع خلیج همیشه فارس هستید به من بگو توی شهر ودیار غریب چه گلی به سر این خلیج زدی که انتظار داری کسانی منافق همچون انتی اسلام وامثالهم که در ایران ساز مخالف می زنند ودشمنان را جری تر می کنند که چشم چپی به واسطه اختلافات داخلی میان کسانی مثل من و امثال انتی اسلام برای حفظ قدرت وموجودی ایران هست استفاده کرده وبقولی ماهی از اب گلالود می گیرند. پس جنابعالی در مورد چیزهایی که خارج از محدوده شماست ودر باره ان اطلاع نداری نظر ندهید.
یکشنبه 17 آبان 1388

bij - المان - المان
sayna_a_2006 - ایران - سربندر، مینویسی: ((از ترس جونتون)) پناهنده بشید! عزیز دل دین! محمد مثلن پیامبر مسلمانان از مکه (( ((از ترس جونش)) فرار و در مدینه پناهنده شد!!! خمینی دجال مثل شاه مجبور به ترک ایران شد!!! چیزی بنام فرار مغزها در حکومت وحشت ایران به گوش اسلامیت خورده؟! هم اکنون بیش از 90 نفر از 125 استعداد درخشان کشور یعنی 72 درصد از کسانی که در سال‌های اخیر در المپیادهای جهانی رتبه کسب کرده‌اند، در آمریکا تحصیلات خود را ادامه می‌دهند که امید به بازگشت آنها 3 درصد است. بیش از 5/4 میلیارد دلار از سرمایه‌های ایران به صورت نیروی انسانی متخصص به آمریکا و 6 میلیارد دلار دیگر به کشورهای اروپایی منتقل شده است. این یکی از فجایع اسلام در ایران است به همراه نمونه ای چون خرمشهر بعد از سالیان متمادی که به اذعان تو به ((این شهر رسیدگی نشده)) اما به ((اجنبی)) تا دلت بخواد!!!
یکشنبه 17 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sayna_a_2006 - ایران - سربند. بهتره یک سر از اون شهرت بیای بیرون و به جاهای دیگه مسافرت کنی. برو اصفهان و تهران رو ببین بعد با شهر خودت و خرمشهر و دیگر خوزستان مقایسه کن میفهمی چقدر محروم و بی امکانات هستند. معلومه زیاد تجربه نداری و ساختن یک ساختمان برای تو پیشرفت محسوب میشود. واقعیت اینه که سالیان سال است حکومت اسلامی در حال چاپیدن نفت از شهرهای شماست که یک ریالش صرف بازسازی آنجا نمیشود. همه پول خرج جاه طلبی های رژیم در ایران و لبنان و عراق میشود، اندکی هم خرج شهرهای بزرگی مانند تهران و اصفهان و یزد و.. مردم خوزستان که سرزمینشان نفت خیز است چرا باید در فقر و فلاکت و عقب ماندگی به سر ببرند و آقایان حکومتی در ویلاهای بزرگ و شیک زندگی کرده و سوار بنزهای بالای صد میلیون شوند و مدام در سفرهای خارجی به دنبال عشق و حال باشند!
یکشنبه 17 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
bij - المان - المان. 1-لابد اون مغزهای فراری که میگن یکیش تویی؟ هه هه اگر تو مغز هستی لابد انتی اسلام هم ابر مغزه؟ والا ما تاحالا مغزی از شما وطن فروشها ندیدیم. شما اگر مغز داشتید خودتون رو به اجنبی دودستی تقدیم نمی کردید که الان بیشترتون نه راه پیش دارید نه راهه پس.
یکشنبه 17 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
bij - المان - المان. -3نمونه بارز ان وقتی که یک نفهمی میاد اسراری را به زعم اینکه با حکومت مشکل داره به اجنبی بده (منظورم نیروگاه اتمی ) بعد یک سنگی را در چاه بندازه که هزارتا عاقل از در اوردن این سنگ عاجز باشند لطمه این کار را فقط ملت خوردند. برادر عزیز هر مشکلی راه حلی داره وما ایرانی ها میتونیم یک خانواده واقعا عاقلی باشیم نه با بی عقلی کسانی از خودفروخته های اون ور ابی ملت ایران را بدبخت کنیم. بیشتر فکر کنی به نتیجه میرسی. ضمنا نه پیامبر از مکه فرار کرد نه امام خمینی. هردو اخراج شدند این را محض اطلاع نوشتم ضمنا به نظر نمی رسه که شما یا امثال شما به جایگاهی مثل این دو که ذکر کردی بتونه یک وقت خوابش را ببینی نه اینکه برسی. موید باشید.
یکشنبه 17 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
bij - المان - المان. 2- ضمنا عزیز دل صادقانه بهت بگم وقتی در یک خانواده مشکلی پیش میاد هیچ یک از اعضای خانواده مشکلشون را به شخص غریب ارجاع نمیدند. مشکلشون را با از بین بردن مال واموال شخصی در منزلشان حل نمیکنند بلکه دنبال راه حلی میگردند که به نتیجه برسند. کسانی مثل شما اگر با نظام مشکلی داری لزومی نداره از کسانی مثل امریکا کمک بگیری که اره اخوند جماعت حق جنابعالی رو خورده واز این حرفها. بلکه باید انقدر مرد باشید که بتونید حقتون را البته اگه دارای حق باشید بگیرید و بیشتر باعث بدبختی این ملت نشوید.
یکشنبه 17 آبان 1388

bij - المان - المان
sayna_a_2006 - ایران - سربندر، کوچولو صحبت از حکومت اسلامی و فجایع ناشی از بی مغزهای اسلامیست. انها مغزهای پرورش یافته را که به ادعای خودشان مسلمانند و با هزاران دوز و کلک به مسلمانی وادار میکردند فراری دادند!!! اولن من و امثال من که کافریم! من هم که حداقل دو نسل از توی جوجه مسلمان بزرگترم! دومن تو جزو ان مغزها به حساب نمی ایی! چرا؟ چون خودت معترفی که به خرمشهر نرسیدند بعد اینجا حماقتتو نشون میدهی! کوچولو، مغزهای حکومت اسلامی معترض با رهبرت خامنه ای در گیر شدند یعنی انهایی که امیدشان را هنوز در ماندن و اعتراض میبینند! مموشی! اجنبی کجاست و کی هست وقتی رئیس دولت ا. ن. با شیطان بزرگ، مستقیم وارد مذاکره راجع به حق مسلم مردم شده است!!!!! ((بعد یک سنگی را در چاه بندازه)) کوچولو! تو برای اینکه گره زندگیت وا بشه بجای سنگ مثل بقیه نادانان یک نامه فدایت شوم داخل چاه جمکران بیانداز تا بالاخره اغا(!) خودش خرمشهر را اباد کنه!!! ...
یکشنبه 17 آبان 1388

bij - المان - المان
٢) sayna_a_2006 .. ((لزومی نداره از کسانی مثل امریکا کمک بگیری)) مدتهاست که حکومت اسلامی از رفسنجانی تا احمدی نژاد تقاضای کمک از خارج بخصوص امریکا دارند! جمع کن هجویاتت را با ان ابر مغزت که محمد باشه چون مسلمانها هم این جفنگیات را مدتهاست رد کرده اند! اگر هنوز ملتفت نشدی عقل که نیست جونت در عذابه!!!
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. sayna_a_2006 - مهشور-زنجیر همین الان توی پایتختش (تهران) محله های از این بدتر هست چه رسد به خرمشهر
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قصبه - ایران - ابادان. همه اونهای ه توئ تصویر می بینید عربن دلسوزی نخواستیم دشنام ندید با کلاسها فارسی. نخواستیم}} کسی برای تو دل نسوزوند! ملت درو دیوار خراب رو دیدند و بچه هایی که توی کشور "ایران" خانه هاشون خرابه و امکانات ندارند و.... شما که پشت کامپی.ترت نشستی و غذات رو هم توپ زدی سیر سیری.
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قصبه - ایران - ابادان. -----------------------------. کاربر گرامی:. قصبه - هند - پونا. بدلیل استفاده از نامهای کاربری متعدد دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد. تعدادی از اسامی کاربری مسدود شده:. massumeh. omar. قصبه. سرور. ایرانیان انگلستان
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قصبه - ایران - ابادان. -----------------------------. میدونم که باز دوباره با یک آیدی دیگه پیدات میشه! اما بزار یک چیزی رو برای تو روشن کنم. تو می خوای بین فارس زبانها و عربزبانهای ایرانی و همچنین آذری های نازنین و بلوچها و .. همهء اقوام ایرانی فتنه بندازی. با هر آیدی که میای موفق نمیشی. همین بالا نگاه کن؛ با اینکه قصد فنگ انداختن و فتنه فسادی داشتی؛ اما کاربران ایرانی با مهربانی با تو برخورد کردند. خجالت بکش!!!!!!!! ایرانی هیچوقت حاضر نیست یک وجب از خاکش را از دست بدهد حتی اگر بمیرد. خیالت راحت باشد تجزیه طلب!
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. قصبه - ایران - ابادان یادته بهت گفته بودم یک تجزیه طلب هستی و 16 تا آیدی داری؟! قابل توجه همهء دوستان این لینک رو نگاه کنید و بخندین :-))))))))). https://www.iranianuk.com/article.php?id=43074. -----------------------------------. آنتی اسلام - ایران - اهواز . ناصریه - ایران - تهران خیلی تابلو هستی خجالت بکش تجزیه طلب ( قصبه - ایرن - ابادان) هر دو یک آیدی هستند . آنتی اسلام - ایران - اهواز . ناصریه - ایران - تهران. شاهسون-ایران-ساوه-همه کس را نباید بش جواب داد امثال....]]هی خودت به خودت کامنت بزن و باز از خودت تعریف کن تا جونت بیاد بالا. تجزیه طلب . -----------------------------. https://www.iranianuk.com/article.php?id=43074. شاهسون و ناصریه و این یکی قصبه و.. که دم از تجزیه طلبی میزنند فقط یک نفر هستند. ایرانی تجزیه طلب نیست! این به اصطلاح "آدم" ایرانی نیست.
یکشنبه 17 آبان 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
parvin ariya - ایران - اصفهان-دمت گرم حرف دلمو زدی
یکشنبه 17 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parvin ariya - ایران - اصفهان. اگه کسی هم به این وضعیت اعتراض بکنه به جرم تجزیه طلبی اعدام میشه..}} شما خودت توی این لینک از یک تجزیه طلب حمایت کردی. که چند ساعت پیش آیدی اش توسط سایت ایرانیان انگلستان شناسایی شد و سوخت!. ==========================================. parvin ariya - ایران - اصفهان. ناصریه - ایران: اینها ایران را فقط برای فارسها میخواند. https://www.iranianuk.com/article.php?id=43074
دوشنبه 18 آبان 1388

ContractorQatar - قطر - دوحه
sayna_a_2006 - ایران - سربندر . بسیجی عاقل!! اون اوتوبوسه مال دو سه سال بعد از ازادی خرمشهره؟؟ این مدل از. اوتوبوسها برای اولین بار از سال 1370 وارد خطوط اتوبوسرانی در سه شهر تهران و مشهد و اصفهان شدند و بعد به تدریج نوبت به بقیه شهرها رسید.ایرونی میهن دوست!! چرا گرامرت اینقدر مشکل داره؟ مگه توی ایران مدرسه نرفتی؟ نکنه مهاجری؟ ولی نه گفتی بچه خرمشهری دیگه!! پس یه کمی از بندر خرمشهر(مدرنترین و زیباترین بندر خاورمیانه در زمان شاه وطن فروش) برامون بگو!! راستش یه عده از این بچه های منافق و وطن فروش خرمشهری که از زور گرسنگی و فقر و بیکاری از مملکت امام زمان (کج!!) فرار کردن و اومدن اینجا توی غربت از راه کارگری و حمالی و ماهی پاک کنی و چوپانی کمر به خدمت و خود فروشی به استکبار جهانی بسته اند میگن حتی یه لنج بارکش معمولی که ابخورش بیشتر از دو و نیم متر باشه بخاطر وجود لاشه کشتی ها و قایق های بجا مونده از زمان جنگ نمیتونه کنار این بندر متروکه پهلو بگیره چه برسه به کشتی های بارکش بین المللی بسیجی عاقل!! عقلت منو کشته با مرام!! این هلو که میگن تویی؟ جوووون من تویی؟
دوشنبه 18 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sayna_a_2006 مهشور-زنجیر-- حالا مامیگیم عقلت کمه؛ سواد هم نداری؟!!!! بالای عکس ها رو بخون:. {{تصاویر وضعیت فعلی خرمشهر بعد از گذشت 27 سال از آتش‌بس با عراق}} بی سوادی هم بد دردیه!!
دوشنبه 18 آبان 1388

bmg88 - المان - هام
خدا وند منان غزه ولبنان را برای ما محفوظ بدارند.خرمشهر ویرانشهر...چه فرقی میکنه. انچه که مهمه اعراب فلسطین ولبنان نباید یه خال هم بهشون بیافته که نمیافته. بقیهاش رو بیخیال.
دوشنبه 18 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
ContractorQatar - قطر - دوحه . لابد اون خرابه هم با ارپیجی اینجوری درست شده ؟عقل کل این عکس اطراف مهرزی رو نشون میده . یکی از روستاهای اطراف خرمشهر . عاقل ایگه خواستی برات عکس کاملش رو ایمیل میکنم تا بفهمی این عکسها 100درصد مال 2 یا 3 سال بعد از جنگه. ضمنا حالا دیگه این خرابه هم وجود نداره. اگه کمی به اون ور اتوبوس هم نیگاه کنی وخود اتوبوس رو فقط نبینی میتونی بفهمی که این چرت وپرتهایی که نوشته شده و این عکس واقعیت نداره . برادر یا خواهر گرامی عقل کل میتونی به من بگی این عکاس چجوری توی این موقع روز ( مشخصه که حد اقل نزدیکای ظهر عکس گرفته شده) فقط این اتوبوس از اونجا گذر کرده؟ ضمنا این عکس جاده ساحلی خرمشهر رو نشون میده چه ربطی به مهرزی داره ( لا اقل چندین کیلومتر فاصله داره). عقلتون رو قاضی بذارید تا بفهمید. نتیجه : فتوشاپ این اقایون تابلوه حالا اتوبوس در حال حرکت ابروباد نشون میده بلوار که ثابته. حالا هی نظر بده.
دوشنبه 18 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
$persian$ - ایران - تهران) قربون تو عزیز. توی کامنت "سنگ قبرهای بامزه" پرسیدم که کی میای در خدمت باشیم.
دوشنبه 18 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
sayna_a_2006 - ایران - سربندر - نمیدونم تو چطور هر کسی که به خاطر ازادی به کشور دیگری پناه برده را وطنفروش مینامی. اگر تو ایران یک ملیونیوم خارج به شهروندانش ازادی میداد و یا ضامن جان شهرونداش میشد و قدر مردم را میدانست/ ما هیچ موقع ایران را ترک نمیکردیم. بعد هم توی مغز کله پوکهایی مثل تو را پر کردند که ما اینجا دائمالخمریم و همش در فساد به سر میبریم. من توی تمام عمرم اگر یک لیوان ابجو خورده باشم شاهکار کردم و حاضرم شرط ببندم که تو با پولی که از دولت برای سرکوب مردم میگری هر شب مست میکنی که بتونی یک کم از عذاب وجدانت / که نداری/ کم کنی. ما اینجا دستمزد کارمون را میگیریم و اگر مثل تو مفتخور بودیم و حذب باد شاید مثل تو و باور 88 از این دولت بی همه چیز طرفداری میکردیم.
دوشنبه 18 آبان 1388

iranian.boy - ایران - تهران
لعنت بر هرچی آخونده دزد و بی شرفه.
دوشنبه 18 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
sam116 - انگبیس - لندن . لعنت به امام دایناسور کثافتت که با تحریک شیعیان عراق در نهایت صدام دیوانه را به جان ایران انداخت شما نابینا بودید.
دوشنبه 18 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
Afshin London - انگلستان - لندن . بابا خیلی سالاری تو کی میای ما در خدمت باشیم؟خیلی گلی نمی دونم اگه یه روز قسمت شد بیام انگلیس حتما میام دنبالت میبینمت چون اونجا تنها دوستی که دارم تویی
سه‌شنبه 19 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
armin2006 - بلژیک - بروکسل . دایم الخمربودن برازنده شما وطن فروشها هست و خواهد بود. کله پوک هم اون اربابای نژاد پرستت هستن که فکر میکنن فقط خودشون ادم هستند وبقیه باید نوکریشون رو بکنن همانطوری که شما در دامنشون دارید این کار را می کنید. ازادی اگر قرار بود بوسیله سنگ اندازی وحرف های قلمبه سلمبه و وطن فروشی و هموطن فروشی بوجود بیاد حالا شما یکاره حکومت بودید. بعضی مواقع دلمون به حال شما که زندگیتون رو برای قمارخانه ها و لحو ولعب فنا کردید می سوزه ولی برخی مواقع که بیشتر فکر می کنیم می بینیم واقعا حقتونه که اینقدر عذاب بکشید و واسه یه لقمه نون حرامی که دارید با روزی صدبار دولا وخم شدن جلوی اجنبی که . تاکی ؟ تا کی میخواهید عینک مشکی بر روی واقعیت بزنید؟ کمی به خودتون بیاید و زندگی و رفتار ومنشتون را تغییر بدید. ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است.
سه‌شنبه 19 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.