فال روز جمعه ۶ نوامبر - ۱۵ آبان

فال روز جمعه 6 نوامبر - 15 آبان

فروردین

بعد از چند سال تلاش مداوم، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآوردها را خواهید داشت. شاید میخواهید برای مدتی با خود بوده و به تفریح بپردازید و برای همین نیز اگر مجرد هستید، آخرین نگرانیتان در رابطه با عشق خواهد بود. متاهلین نیز سعی کنید در مقابل ناملایمات روابط زناشوئی صبوری و تحمل بیشتری نشان دهید. در رابطه با پول تغییرات بسیار مثبتی و رضایت بخشی را تجربه خواهید نمود.

اردیبهشت

شرایط فعلی خود را در محیط کار حفظ کنید. تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست. با افراد خانواده بحث و جدل نکنید چرا که ممکن است باعث دلخوری یکی از آنها شوید. کمی قرار و آرام داشته باشید و در کارها عجله نکنید تا به آرامش لازم دست یابید نسبت به کسی که اشتباهات شما را برایتان بر می شمارد نه تنها ناراحت نمی شوید بلکه به نتایج جالبی هم دست می یابید

خرداد

 تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر بعضی از متولدین این ماه برای رسیدن به مقام و منزلت ایده آل ، بهر حال قابل تقدیر است ولی نباید به مسیر جاه طلبی افراطی برسد، چرا که تلاش برای رسیدن به قله همیشه مفید و آینده ساز است و در غیر اینصورت ویرانگر شخصیت سازنده انسانها. ازداواج عجولانه ای که اینروزها برای معدودی پیش آمده باید به مسیر عاقلانه تری رهنمون گردد .

 تیر

مدتی است که خیال کمک به کسی را دارید و سرانجام آن را عملی خواهید ساخت. انجام یک عمل خیر از طرف کسی که انتظار نداشتید، موجب میشود نظر شما نسبت به او عوض شود. ممکن است یک پیشنهاد ازدواج شما را غافلگیر کند. حتما" در مورد طرف مقابل تحقیق و بررسی کنید. به وعده ای که به شما داده شده بود، عمل خواهد شد. از لاک خود بیرون بیاید و دنیا را از دریچه ای تازه ببینید.

مرداد

در محیط کار و یا تحصیل به شایعات توجه نکنید و به کار خود مشغول شوید در مورد تصمیمی که باید بگیرید، راه خود را بروید و منافع خود را در نظر بگیرید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. روسا و بزرگترهای شما به فعالیتهای شما با دید کنجکاوانه ای مینگرند. روند معمول خود را ادامه دهید چرا که تا کنون نتیجه مطلوبی گرفته اید. سرمایه گذاری اقتصادی شما به سودآوری خواهد رسید و بسیار خوشحال خواهید شد.

شهریور

حرکات سیارات بگونه ای خواهد بود که احساس توان و قدرت فوق العاده ای در خود پیدا خواهید نمود و به همین دلیل نیز یهتر است به زندگی خصوصی خود سروسامان بخشید و با جرات مسئولیتهای بزرگ را به عهده بگیرید. در روابط احساسی بیصبری خود را کنترل نموده و در برخورد با مشکلات تنها شریک عشقی خود را مقصر به حساب نیاورید. شاید نیز دوره چندان جالبی در این زمینه در پیش ندارید و بجایش مسائل بسیار مهم خصوصی و اجتماعی است که احتیاج به تمرکز و تلاش شما دارند.

مهر

برای پیشبرد اهدافتان بدون تردید به مشورت نیاز دارید . به ویژه اینکه یکی دو مشکل مالی کوچک در مسیر راه شما وجود دارد که بزودی برطرف خواهد شد. امروز خبر خوشی از راه دور به شما میرسد. وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیتهایی که از مدتها قبل در فکرتان بوده اند، خواهید داشت و خواهید توانست وقت بیشتری را با دوستان به شب زنده داری بگذرانید.

آبان

انجام تعهدات خود را به تعویق نیندازید و در کارها کوتاهی نکنید بگذارید دیگران هم از امکاناتی که در اختیار شما ست بهره ای ببرند. ممکن است برای حل یک مشکل بزرگ خانوادگی به داوری بنشینید. روز خوبی در راه دارید. نامه های مهم و مثبتی در رابطه با موقعیت مالی دریافت خواهید نمود. دوستان جدید پیدا خواهید نمود.

آذر

امروز خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد ممکن است به سفری دور و دراز بروید. با احتیاط در انجام کارهایتان عمل کنید تا موفق شوید. روز آرام و دلپذیری خواهید داشت. از سوالهای کنجکاوانه ای که در مورد ازدواج از شما می پرسند، یکه نخورید، بلکه زمینه را برای یک انتخاب مناسب فراهم کنید.

دی

گروهی از متولدین این ماه خود را درگیر وکیل و شکایت و اختلاف ساخته اند که مسلما" عاقبت آن هر چه باشد، به دردسرها و اعصاب خورد شدن هایش نمی ارزد، اصولا" بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمی یابد ولی وقتی دیگران هم در آن دخالت کنند و دامنه اش را وسعت دهند، قابل کنترل نیست. برای جوانان، امکان تحصیل بدست آوردن تخصص اینروزها زیاد است ولی اگر شانش را از دست بدهند دیگر کمتر بدست میاورند.

 بهمن

اجازه ندهید برخی مسایل شما را آزار دهد. برخی کارهای شما متوقف شده است ولی در این ماه بنیه و توان بیشتری برای انجام آنها خواهید داشت. این ماه، میتواند ماه پیشرفت و ترقی برای شما باشد، امّا این موضوع یک شرط دارد و آن تمرکز شما بر چیزهای مهم است، که در این صورت بهترین نتیجه را برای شما پی خواهد داشت. سعی کنید خودتان باشید و کارهایتان را به خوبی انجام دهید.

اسفند

 بعضی از متولدین این ماه بدلایلی روابط شان با اطرافیان تا حدودی کدر و تیره شده است ، البته باید ریشه این تیره شدن ها را در بعضی آدمهای دو رو و دو بهم زن دانست، آنهایی که معمولا" آتش بیار معرکه هستند و مرتب از این برای اون و از اون برای این خبر میاورند به تحریک و دسیسه مشغولند. خوشبختانه همت پاک و خیرخواه اکثر متولدین این ماه سبب میشود مشکلات خیلی ریشه دار نشود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.