افتخاری(!) دیگر: کراک فقط در ایران توزیع می شود

افتخاری(!) دیگر: کراک فقط در ایران توزیع می شود

عصر ایران : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی: کراک فقط در ایران توزیع می شود .
  
 
واحد مرکزی خبر گزارش داد، سرتیپ حسین آبادی افزود: در نشستهایی که با روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورهای مختلف داشتیم ، آنها از وجود چنین ماده مخدری ابراز بی اطلاعی می کردند .

وی با بیان اینکه ماده مخدر کراک از مرزهای شرقی به ویژه از افغانستان وارد ایران می شود، گفت: آمارنشان میدهد معتادان به تریاک نیز به مصرف کراک روی آورده اند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: امسال حدود 9 تن ماده مخدر کراک در کشور کشف شده است.

حسین آبادی گفت: این ماده مخدر پارسال در 20 استان کشور پیدا می شد اما امسال در همه استانها وجود دارد .

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا با اشاره به آثار مخرب موادمخدر و به ویژه کراک گفت: قاچاق ماده مخدر کراک به کشور با توطئه دشمنان صورت می گیرد و همه به ویژه خانواده ها باید مراقب باشند .

reza6159 - انگلستان - لندن
نه بابا کی گفته که فقط در ایران هست اینجا انگلستان که پر هست از کراک که از کوکایین می گیرن
جمعه 15 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
همه ی ما مفتخریم که جامعه ما سالم ترین جامعه ی دنیاست. البته از آخر.
جمعه 15 آبان 1388

miladblack - امریکا - کلمبوس
دشمن همون سپاه سگداران دیگه
جمعه 15 آبان 1388

anita_40 - مالزی - کوالا لامپور
مرحبا به جمهوری اسلامی.با این افتخارش !!!!!!!. اینا خودشون هم وارد کننده هستن هم صادر کننده.دوست دارن جوونا همه خموده باشن ولی کور خوندن.جتاب سردار به رهبر بگین عمامه اشون رو بزارن بالا تر.!!!!!!!!!!!!!!!!!111
جمعه 15 آبان 1388

easy_busy - مالزی - کوالالامپور
مامابزرگم یه حرف جالبی زد، گفت قضیه چیه این ها معتاد رو فرد مریض می بینند؟ چیه که مشروب الکلی و مستی شلاق و زندان داره ، اما بچه داره تو خیابون جلو چشمشون مواد مصرف می کنه کاریش ندارن! این ها که انقدر قدرت دارن بکشنن و بگن کس دیگه کشت، این ها که می تونن با فرستادن امواج بی بی سی رو قطع کنن! نمی تونن این مواد مخدرو جمش کنن؟ می تونن اما نمی خوان که جمعش کنن! سر جوونارو پس با چی گرم کنن؟؟؟
جمعه 15 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
چشم و دلتون روشن مموتی جون
جمعه 15 آبان 1388

elvis2002 - سوپد - گوته برگ
حسین آبادی کوتوله تو هنوز نفس می کشی ؟
جمعه 15 آبان 1388

zamora2009 - ایران - تبریز
میگم که چرا موسوی وکروبی هر لحظه قاطی میکنن . نگو دارن کراک صرف میکنن. وعده ما روز جهانی حیوانات برای جنبش قورباغه ای
جمعه 15 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. بسیجی مزدور کجایی؟! این جور جاها پیدات نمیشه! از صدقه سر رهبر معتادت علی شیره ای و نظام نکبت بار اسلامی مواد مخدر در ایران از نان سنگک ارزانتر است و سپاه و بسیج جنایت پیشه از قاچاق مواد مخدر و ترانزیت آن به ایران و از ایران به اروپا ثروتهای افسانه ای را نصیب اربابان کثیف تو کرده اند! اسلام هر کجا که پا گذاشته با خود نکبت و نحوست و فساد همراه آورده! بزودی فرزندان کوروش اسلام فضاحت بار را از خاک پاک ایران به دریا خواهند ریخت. راستی شعارهای ساختار شکن توی مخت رفت یا نه؟!!. «ای رهبر آزاده، خمینی چشم براته»، «معاویه حیا کن، سلطنت رو رها کن»، «مرگ بر اصل ولایت فقیه»، «نه هاشمی نه احمدی، لعنت به بیت رهبری»، «رهبر ما جوعلقه، ولایتش معلقه»، «ننگ ما، ننگ ما، رهبر الدنگ ما»، «محمود جنایت میکنه رهبر حمایت میکنه»، «شعار ملت ما، دین از سیاست جدا»، «رهبری، رهبری، ننگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما میچکه از چنگ تو»، «سید علی پینوشه، ایران شیلی نمیشه» و ...
جمعه 15 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
به به ........به به. چه کشور خوبی داریم. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی:ما رشوه رو می گیریم و از مرز رد می کنیم جوونها قول بدید که کراکی نشید.خانواده ها شما هم مراقب باشید .
جمعه 15 آبان 1388

babiusa - امریکا - لس انجلس
تمام این مواد مخدر توسط همین دولت عرب خونخوار و ضد بشر و ضدایران تو مملکت ما توزیع میشه. امیدوارم بزودی ریشه کثیفتون برای همیشه از سرزمین اریایی ما کنده بشه و خودتون و اسلامتون به درک واصل بشین لاشخورهای ملعون کثافت. ننگ تاریخ بر شما باد.
جمعه 15 آبان 1388

farid ario - ایران - تهران
هدیه ملایان به جوانان ما........
جمعه 15 آبان 1388

TAAT - ایران - اردبیل
ظاهراً مبارزه با مواد مخدر در ایران نتیجه برعکس داده و فعالیت قاچاقچیان ایرانی مرزهای ایران را در هم نوردیده و در آنسوی اقیانوسها به سواحل اندونزی هم رسیده است..این در حالیست که این سوداگران برای داخل کشور،انواع بسیار جدید تر و خطرناکتر مواد مخدر را تدارک دیده اند.
جمعه 15 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
این هست مملکت اسلامی و امام زمانی این رژیم ایران؟؟ بدبختی از این مملکت می جوشد!!!
جمعه 15 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
zamora2009 - ایران - تبریز! هئئئئ زنبور تو باز وز وز کردئ
جمعه 15 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
zamora2009 - ایران - تبریز زاست میگی! سر دسته اشان که علی گدا و بعدش هم مموتی دو جنسی باز باشه مملکت از این بهتر نمی شه!!
جمعه 15 آبان 1388

afshiin - ایران - تهران
همه جای دنیا قاچاقچیان نفت و مواد مخدر و اسلحه سرمایه دارترین آدم ها هستند و جالبه اسم بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین انسان در رفته .. قاچاقچی ها و پدرخوانده ها از ایشون پول دار تر هستند . زبل خان باهات موافقم وگرنه سپاه که یک نهاد نظامی هست از کجا 8 میلیارد دلار پول آورده که مخابرات ایران رو بخره؟؟ از صدقه سر همین قاچاق مواد مخدر بوده . 8 سال پیش برای یک چک برگشتی رفتم تا ایرانشهر (سیستان و بلوچستان) اونجا متوجه شدم که کاروان های مواد مخدر به راحتی از جنوب شرقی ایران وارد کشور می شن و تحت الحفظ از شمال غربی خارج می شن !!!!!! اون وقت من و دوستام سال 66 از خدمت برمی گشتیم تهران گردنه اسدآباد آن چنان 5 تا دانشجو سرباز رو بالا و پایین کردن که انگار ما از کله گنده های مافیا هستیم !!!!! لول
جمعه 15 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
گسترش اعتیاد = بقای حکومت اسلامی ....کراک سوغات سپاه پاسداران برای تداوم بیشتر چپاول مسمانان از مردم یران.
جمعه 15 آبان 1388

farhad_swIss_zurich - سوییس - زوریخ
کاربران گرامی کسی میدونه تو ایران گرمی چنده؟؟؟
جمعه 15 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
reza6159 - انگلستان - لندن. اون چیزیکه تو ایران بهش کراک میگن با کراک تو انگلیس فرق داره . کراک انگلیسی عصاره کوکائینه ولی کراکی که تو ایرانه عصاره کشنده هروئینه . یعنی از 9 گرم هروئین یک گرم کراک بدست میاد که می فروشن هزار تومن . درضمن با مصرف کراک ایرانی اجزای بدن شروع به مردن می کنه در حالیکه مصرف کننده خودش هنوز زنده اس . حتا دیده شده که کرم هم تو بدن مصرف کننده ایجاد شده درحالیکه زنده اس . جالبه تو کشور اسلامی ایران مشروب خیلی گرون و سخت گیر میاد و ریسک 80 ضربه شلاق رو داره ولی کراک مثل نقل و نبات دم دسته اونهم هزارتومن ناقابل . حالا فکر کنید آیا دولتهای اروپایی بت مشروب فروشی قاتل مردمشون هستن یا دولت مامان جمهوری اسلامی
جمعه 15 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
عجب گاوی را گذاشتن برای مبارزه با مواد مخدر. فکر کنم قبل از مصاحبه یه کراک سیری زده بوده با این اطلاعات غلطش
جمعه 15 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
reza6159 - انگلستان - لندن کراک داخل ایران از هروئین گرفته میشود نه از کوکائین، فرقش اینه...
جمعه 15 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
zahremar2009 -ایران-تبریز این حرفها رو سید علی چلاق بهت یاد میده؟!! اِِ ببخشید سید علی گدا
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
TAAT - ایران - اردبیل . هموطن شما مبارزه با مواد مخدر را باور می کنید؟؟این یک نمایش است که هر از گاهی تعدادی پادوی خودشان را اعدام می کنند این بی شرفها سباه و دیگر ارگانها خود تولید کننده و واردکننده هستند چون یک جوان افیونی ازادی را در تهیه ی این مواد می بیند نه ازادی میهن اسیر.
جمعه 15 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
easy_busy - مالزی - کوالالامپور. بعضی وقتا مادر بزرگها با این که سواد ندارند ولی چیزهایی را می فهمند که ما نمی فهمیم. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. تو حرف از کورش نزن که کورش خداپرست بود. تو برو یکی مثل خودتو مثال بزن.
شنبه 16 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
Hoja Verde - ایران - تهران. حاجی وردنه! اولا کوروش یک آزاده بود و خدای اون با خدای جنابعالی فرق داشت! بهتره تو از کوروش حرف نزنی! ثانیا خدا پرستی و موهوم گرایی دورانش گذشته. خدا وجود خارجی نداره و ساخته مذاهب دروغ پرداز و ذهن انسانهاییست که قادر به درک مسائل به صورت علمی نیستند. قبلا برای تو و بقیه موهوم گرایان اینها رو توضیح دادیم. ضرورتی نمیبینم برای مغزهای فسیل شده بیش از این توضیح بدم!
شنبه 16 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
reza6159 - انگلستان - لندن . کراکی که در ایران توزیع میشه مواد تشکیل دهنده اش هرویینه نه کوکایین
شنبه 16 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
آیت الله زبلخان. - آمریکا - سن خوزه. خدای کورش که بود و چه فرقی با خدای من (ما) دارد؟ مگه میشه خداپرستی دورانش گذشته یاشه؟ یعنی اونزمان خدا وجود داشت حالا نیست؟ کورش هم خدایش را از آیین زرتشت گرفته بود. من هم آن خدایی را قبول دارم که مهربان است ولی ما قادر به درکش نیستیم ولی میدانیم که هست. در ضمن موهوم گرا کسیست که فکر می کند انسان تنها باید چیزی را باچشم ببیند که باور کند و اگر چیزی با 5 حس یافت نشود پس وجود ندارد و از قلمروی دانش باید بیرون رود چون دانش ها حتمن باید با چشم دیده شود.
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.