پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتمادملی : تکذیب اخبار منتسب به حسین کروبی در رابطه با مهندس موسوی

سایت تغییر (پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتمادملی) :

 تکذیب اخبار منتسب به حسین کروبی در رابطه با مهندس موسوی

حسین کروبی فرزند شیخ مهدی کروبی اخبار منتسب به وی را در رابطه با دلیل عدم حضور مهندس موسوی در سالروز ۱۳ آبان را قویا تکذیب کرد . حسین کروبی در گفت و گو با تغییر ، تاکید کرد که هیچ گونه مصاحبه ای با خبرگزاری ایرنا نداشته و هیچ وقت دیگر نیز تصمیم انجام مصاحبه با اینچنین خبرگزاری هایی که هدفشان ترویج دروغ و فساد در جامعه است را ندارد . حسین کروبی همچنین اضافه کرد ، رسانه های کودتا که از حضور عظیم جنبش سبز در سالروز ۱۳ آبان شوکه شده بودند و با رفتار دیکتاتوری و سرکوب وحشیانه ملت سبز و همچنین ضرب و شتم جوانان ، بخصوص جوانان و دختران قصد کم رنگ کردن این حضور گسترده را داشتند ، با درج و رواج این دروغ پراکنی ها بمانند سنت همیشگی شان قصد فریب افکار عمومی را دارند . ایشان اضافه کردند که بزودی تکذیبیه گسترده ای در این رابطه منتشر خواهند کرد .

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
البته کلا من فکر نمیکنم این حرف اشتباه باشه. استدلال منطقی به نظر میاد. چطور کروبی همیشه میاد بیرون اما موسوی همیشه حصره؟؟؟
جمعه 15 آبان 1388

khorzookhan - ایران - تهران
باور 88 حالا خفه خون بگیر .جیره خوار مزدور.هر کی که گفت نون و پنیر تویکی سرت را بزار بمیر . حتی اگر اختلافی باشد به مزدوری مثل تو مربوط نیست .
جمعه 15 آبان 1388

kamran1011 - سن فرانسیسکو - آمریکا
خانوم شبنم ، این خبری است که ایرنا پخش کرده، و می‌خواد پخش شه ، یعنی‌ شما حرف ایرنا رو باور کردید الان !؟ وای به حال ما اگه مردم ما مثل شما باشن .
جمعه 15 آبان 1388

reza_o - ایران - تهران
فعلا بهتر از همه این حرفها بهتره این شعار را جا بیاندازیم. خامنه ای قاتله ولایتش باطله. باور کنید بهترین ضربه را به رژیم میزنه
جمعه 15 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
امثال باور (Bavar) بسیجی های اینترنتی هستن که سعی دارن با ایجاد اختلاف در بین سبزهای آزادیخواه به وظیفهء خود در قبال ماهی چند صد هزار تومن که از صدقه های من و شمای سبز در ایران بهشون پرداخت میشه، عمل کنن. ننگ بر شما بسیجیان مزدور که حقوقتون رو از مردم آزادیخواه میگیرید(صدقه هایی که میپردازیم)، اما آخرش هم پاچهء همین مردم رو میگیرید.
جمعه 15 آبان 1388

a_bamdad - ایران - تهران
shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی. سلام.یه دلیل واضح داره.چون جنبش و همه کسایی که به تقلب باور دارن میرحسین عزیز رو به عنوان رییس جمهور می شناسه و قدرت مدارای ایران می دونن کنترلش واجبه.
جمعه 15 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
تا اینجا که میر حسین خوب اومده با مردم . دلیلی نداره تا یک اشتباه فاحش نکرده بین خودمون با این حرفها تفرقه بندازیم . بهتره به طرفداران کودتا کمک نکنیم . درود بر مردم ازادیخواه ایران . مرگ بر کودتاچیان
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.