جراحت روی صورت حبیب الله پیمان بر اثر حمله لباس شخصی ها - عکس

جراحت روی صورت حبیب الله پیمان بر اثر حمله لباس شخصی ها

دکتر حبیب‏الله پیمان از نویسنگان مشهور ایرانی در عرصه های سیاسی و اجتماعی و همسرش در راهپیمایی 13 آبان توسط نیروهای لباس شخصی مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند. دکتر پیمان، عضو کمیته رهبری "شورای فعالان ملی مذهبی" و از اعضای مؤسس "جنبش مسلمانان مبارز" است.

tondar67 - انگلستان - لندن
ننگ بر رژیم استبداد. سرنگون باد دولت اسلامی.
جمعه 15 آبان 1388

TAAT - ایران - اردبیل
این مرد تألیفاتی دارد که باید آنها را بخوانید و به عمق و جودیش پی ببرید.واقعاً باعث تأسّف خواهد بود که بشنویم قلندرها جای قلمها را گرفته اند.فردای ایران،فردای اندیشه خواهد بود و قلم و نوشتن و شنیدن...
جمعه 15 آبان 1388

AKHTE BALA - آنگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
چوب اسلام.فیلمی جنگی با شرکت بسیج.
جمعه 15 آبان 1388

behrooz_f16 - انگلیس - منچستر
تا تو باشی ازفعالان مذهبی نشی ازسبزا بشی
جمعه 15 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
آخه کجای دنیا تو روز روشن در کمال بیرحمی و قساوت با شهروندهاشون اینچنین وحشیانه برخورد میکنند. بروید بنازید به اسلام ناب محمدی تون آشغال های پست فطرت ٫ خاک بر سر اوبامای ترسوی مسلمان زاده باشه که اگه بوش بود دمار از روزگار شما حرمزاده ها درمیاورد . شما نکبتها مثل زالو به قدرت چسبیده اید و حالا حالا هم دست از این همه ظلم و جنایت بر نمیدارید و هر کس هم که جلو دار شما بشه از بیخ و بن ساقطش میکنید گ راه چاره همان است که باعث آزادی عراق و افغانستان شد ٬ باید این واقعیت رو قبول کرد که از داخل امیدی به اطلاح این رژیم منفور نیست.
جمعه 15 آبان 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
. shayan2uk - انگلیس - هال . . بسیجی ...تو هستی.اخه ادم ... اینقدر شعورت نمیرسه که مردم بیچاره چوبخور قدرت طلبیهای احمدی نژاد و کروبی شدند.تو که نه منطق داری و نه سواد سیاسی بگو ببینم که..هنگامیکه کروبی رئیس مجلس بود ظلم.ستم.فقر.فحشا.قتل.زندان.شکنجه نبود؟در ضمن اگر کروبی رئیس جمهور میشد ایا همین دلسوزیها و افشاگریها را میکرد؟و در اخر چطور در مدت 30 سال ظلم شکنجه و جنایت کروبی همواره در کنار رژیم بود و دم نزد؟ویکدفعه خوابنما شد و شب گناهکار و بیرحم خوابید و صبح دلسوز و بیگاه بیدار شد؟اگر سواد داری برو عملکرد کروبی را زمان ریاستش مرور کن . در ضمن جواب منطقی بده که از کامنت قبلیت هر..بی تربیتی و بی احترامی دیده میشد غیر از حرف منطقی البته متاسفانه.
جمعه 15 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
اقای پیمان ای کاش خیلی از این اتفاقات نمی افتاد. ولی خوب زمانه است دیگه. و اما بشنوید از حسین کروبی فرزند شیخ مهدی! ما اطلاع کافی داریم که میرحسین موسوی در حصر نبوده است و تنها نیروی انتظامی در اطراف فرهنگستان هنر حضور داشته است اما حصری در کار نبوده است. وی ادامه داد: به هر حال هر فردی از ویژگی های خاصی برخوردار است و نباید ترس و نداشتن شهامت را با بیان ادله غیرمنطقی استتار کرد. چگونه پدر من می تواند در راهپیمایی حضور پیدا کند و حصری هم در کار نبود اما آقای موسوی همیشه در زمان راهپیمایی در حصر هستند؟ نباید به ملت دروغ گفت به هر حال این نوع عملکردها به روحیات اخلاقی هر فردی بستگی دارد.
جمعه 15 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
TAAT - ایران - اردبیل آره از تالیفات ایشون «توجیه علمی آموزه های دینی» مثل بقیه مزخرفات مهندس بازرگان. bavar88 - هلند - امستردام. از قضای روزگار این یک حرفتون درسته. مهندس موسوی هم یک ریاکاریه مثل خود شما..
جمعه 15 آبان 1388

elenato - امریکا - گلندل
این هم نشانه های انسانیت دولت زورگو و ستمگر جمهوری اسلامی. من تنها مانده ام که چطوری و با چه روئی اینها دم از خدا و اسلام میزند.
جمعه 15 آبان 1388

OmidParsi - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام. اصل خبر توسط پسر آقای کروبی تکذیب شد. و حسین کروبی این مطالب را بر زبان نیاورده .
جمعه 15 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
بهرام که گور می گرفتی همه عمر. دیدی که چگونه گور بهرام گرفت {{ دکتر پیمان، عضو کمیته رهبری "شورای فعالان ملی مذهبی" و از اعضای مؤسس "جنبش مسلمانان مبارز" است. دکتر پیمان، عضو کمیته رهبری "شورای فعالان ملی مذهبی" و از اعضای مؤسس "جنبش مسلمانان مبارز" است.}} اسلام ناب محمدی نوش جونت
جمعه 15 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
dkdk - دانمارک - اسلیس چه ربطی داشت؟ اینا چیه میگی؟ shayan2uk که گفت همه رو باید از بین برد حرفی از کروبی نزد...خوابیا
جمعه 15 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
bavar88 - هلند - امستردام. بازم تو مثل قاشق نشسته اومدی وسط؟. چطور اخبار تمام سایت ها دروغه فقط اون چیز هایی که شما میگید راسته؟
جمعه 15 آبان 1388

آریوبرزن - ایران - ذاکرات
حقشه، هرچی می کشیم تقصیر عوضی هایی چون ملی مذهبی ها است که مردم را تحریک به انقلاب کردند حالا چوبشو بخورند. تنها کار مثبتی که آخوند ها کردند اینه که دم اینها و فداییان اسلام و مجاهدین خلق و .. را قیچی کردند
جمعه 15 آبان 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
باور 88 هلند آمستردام . ---------. چرا یک چیز نقد را ول کردی دنبال نسیه هستی چیز به این مفتضحی را داری میبینی و راجع به آن سکوت میکنی چون میدانی توسط یک مشت وحشی حیوان صفت که تو طرفدارش هستی انجام شده بعد راجع به دروغی که بارها تکذیب شده داری کامنت میگذاری . مرگ بر رهبرت و تو .
جمعه 15 آبان 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
امثال پیمان همان کسانی بودند که با تحمیق مردم و خصوصا قشر دانشگاهی راه را برای حکومت کثیف آخوندی هموار کردند. امیدوارم تا پایان عمر طعم رنج و عذابی که به مردم و کشورشان تحمیل کردند را با تمام وجود بچشند.
جمعه 15 آبان 1388

bij - المان - المان
یکی از پایه ای ترین مشکلات جامعه عقب افتاده، فرهنگ خشونت میباشد که مکتب اسلام از ابتدا با ان بزرگ شده است! اگر برای نفی اسلام، فرهنگ خشونت را دستاویزی برای انتقاد خود قرار میدهید یا حداقل بر ضد خشونت ساکت میمانید، باید بگویم سخت در اشتباهید که اگر اسلام در سیاستگذاری برچیده شود همه ما هنوز با مشکل خشونت دست و پا خواهیم زد! درود بر ازادگان که فرهنگ مدارا را دامن میزنند!!!
جمعه 15 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام / میشه منبع خبرتون رو راجه به صحبت های حسین کروبی مبنی بر حصر نبودن آقای موسوی رو به ما هم بگین؟! البته یک منبع موثق. بنده بی بی سی رو دیدم و صحبتهای ایشون رو هم شنیدم، اما چیزی راجه به حصر بودن آقای موسوی نگفتن ایشون.
جمعه 15 آبان 1388

reza_o - ایران - تهران
فعلا بهتر از همه این حرفها بهتره این شعار را جا بیاندازیم. خامنه ای قاتله ولایتش باطله. باور کنید بهترین ضربه را به رژیم میزنه
جمعه 15 آبان 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
bavar88 - هلند - امستردام ماموریت جدیدت اختلاف اندازی است؟. مثل اینکه ضربه 13 ابان خیلی کاری بوده.
جمعه 15 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
آنتی اسلام - ایران - اهواز // فکر کنم اگر تورو قاضی کنن اگر کسی 30 سال پیش یه صلوات فرستاده به چهار میخش میکشی مرد حسابی تو چکاره ای از همه ایراد بگیری /بنده خدا اینهمه کتک خورده با همین سنش جلوی این جنایتکارا گرفته خودش مردانگیه اگر تو جرعتش داری برو جلو/ مثل مرغ ..فقد قد قد میکنی
جمعه 15 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز: . امام صادق میگه: اگر انسان میدانست با تحمل مصیبتها چه پاداشی نزد خدا دارد هر لحظه آرزو میکرد او را با قیچی تکه تکه کنند. به نظر من این از لطف خداست که واسه بندش اینجوری میخواد. البته اینکه مصیبت زیادی نیست.ولی شاید به نظر شما باشه چون معلومه خیلی بی تحمل و ناز نازی هستی و حاضر نیستی برا رسیدن به اهدافت کوچکترین دردی رو تحمل کنی.
جمعه 15 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
شاید هم آزمایش الهیه.تا معلوم بشه شخص به دین اسلام ایمان قلبی پیدا کرده یا نه به خاطر مورد حمله واقع شدن چند نفر به ظاهر مسلمون که احتمال داره بی دین هم باشن به راحتی از دینش میگذره.که فکر نکنم این آقا از انتخاب دینش پشیمون بشه و مثل شما که به اندازه یک انگشت تحمل سختیها و دردها رو ندارین رابطه ی خودشو با خدا به هم بزنه.خداوند خودش توی قرآن میگه همانا ما انسان را در رنج و مشقت آفریدیم.و جایی دیگه هم میگه:همانا انسان را خلق کردیم تا ببینیم کدامیک نیکوکارتر است(تا درجه اش در بهشت معلوم بشه).
جمعه 15 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز:. اگه دستورات دینی وجود نداشت مثل حجاب و زکات وحالا چیزهای دیگه آدما غرق در لذت میشدن و هیچ سختی ای براشون وجود نداشت تا جایی که رابطشون با خالق قطع میشد.شما اگه یه خونه ی 500 میلیاردی داشته باشی نمیای مفتی بدی به دوستت.پول هنگفتی میگیری بعد اونو میدی بهش.بهشت رفتن هم شرط داره.شرط رفتن به بهشت همون تحمل کردن رنج وسختی ایه که آدما توی این دنیای فانی به خاطر دستورات دینیشون میکشن.تازه اون هم واسه اشخاصی که عاشق خدا هستن سخت نیست.مثل پیامبر که میگفت من از نماز خوندن سیر نمیشم.خدا هم اگه میخواست آدما رو فقط به دلیل خوش گذرونی و لذت خلق کنه از همون اول مکانشون رو تو بهشت قرار میداد نه توی این دنیا که لذتهاش قابل مقایسه با لذتهای بهشتی نیست. پس نتیجه میگیریم که تو بر میگردی سر دینت و پسر خوبی میشی.خوب؟.
جمعه 15 آبان 1388

italiaee - ایتالیا - میلان
کوروش کجایی که ببینی این نادانها چه بر سر این مملکت اوردند..
جمعه 15 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
bavar88 - هلند - امستردام ------------موسوی چه حصر بوده باشه چه نباشه مردم خودجوش میان بیرون اتفاقا موسوی بهتره نیاد بیرون که اون اربابت بفهمه مردم دیگه جمهوری اسلامی نمی خوان ببینم چقر فکر کردی که اینارو بگی؟
جمعه 15 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
bavar88 - هلند - امستردام توکه راست میگی اما ادم دروغگو رو باید .. رو ببرن... ادم پر ناموس که از زور ازدیاد شرف و ناموس همینجوری راه میری و ازت ناموس و شرف وغیرت میریزه همه مصاحبه پسر شیر لرستان رو گوش دادن زحمت نکش و خودت را چیز نکن، صدای ...ش تا اینجا هم اومد.ببین این بیچاره ها کارشون بکجا رسیده که علنی میان تفرقه افکنی میکنن. حتمآ اینها از شجاعته!! نه؟ از هیچی هم نترسیدین!!!اقای 63 درصدی ازچی اینقدر ترسیدی؟بابا بخدا ما ضعیفکش نیستیم اما .. رو میبریم ایزوله میکنیم.مداوا میکنیم.دوای توهم پیش منه.تو فقط امتحان کن به ارواح ابویت مشتری میشی.نترس ادرس بده برات دارو پست میکنم.
جمعه 15 آبان 1388

tabasom59 - امریگا - سن حوزه
اونم فیلمش بوده.می خواسته خبرساز بشه و از خودش یه اسطوره فرهنگی مبارز بسازه.این همون دینیه که سالها به تالیفش نشستی.اینم ثمرش.گوارای وجودت گهرمان......لول
جمعه 15 آبان 1388

arash-20 - ایران - تهران
dannni - سوئد - استکهلم . 'گل گفتی .
جمعه 15 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
sanaz68 - ایران - تهران1. به نظر من اگر ارزش انسان به درد کشیدن او باشد که مرتاضان هندی از همه مومنتر و یا ارزشترند. من فکر می کنم یا بهتر است بگویم اطمینان دارم که ارزش یک فرد را خدمت او به جامعه تعیین می کند. ساکنین جوامع غربی هم زکات بنام مالیات می پردازند و قسمتی از ان صرف امور خیریه کشورهای فقیر می شود. همین اشخاص به موقع به لذات خود هم میرسند و معنویت را در درد کشیدن نمیدانند به همین دلیل است که با دمای زیاد زمین مقابله می کنند به جای درد کشیدن و راضی بودن تلاش می کنند که زندگی بهتری برای خود و نسل بعدی بسازند. یکبار در مقاله ای خواندم که بهتر است برای جلوگیری از مصرف بیهوده انرژی و کم کردن تاثیر ان بر دمای محیط٫ گوجه فرنگی دانمارکی مصرف نشود چون گلخانه هایی که برای این کار استفاده می شوند در الودگی محیط و مصرف انرژی از وسائل نقلیه ای که گوجه فرنگی را از اسپانیا می اورند نقش عمده تری ایفا می کنند.
جمعه 15 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
2. ببینید مقاله یک انسان بود که قبل از فکر کردن به سود مالی حالا خود یا هموطنش٫ به نجات انسان از این بلای طبیعی اندیشیده بود. در اینجا فهمیدم که رسد ادمی به جایی که به جز خدا نبیند! مگر در قران نیامده و من احیاها فکانما احی الناس جمیعا. این زنده کردن٫ دقیقا همان کاریست که دانشمندان انجام می دهند٫ نه عابدان و درد کشیده ها٫ چرا که اگر هم بخواهند رمقی برای اینکار ندارند! در پایان پیشنهاد می کنم به جای همه الله ها در قران کلمه جامعه را قرار دهید می بینید که بیشتر مناسب حال اجتماع امروزیمان می گردد. موفق باشید
جمعه 15 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
مسئولان محترم ایرانیان یوکی . در حالی که دشمن ضدبشر در داخل وخارج و حتی در امریکای لات ین ( با چاوز گنده لات اش )یک صدا و یکدست٬ رادیو و تلویزیون و مطبوعات بر علیه مردم و ازادی و دمکراسی به راه انداخته . آیا حق است که به چند مزدور و بسیجی اواره در سایتهای سیاسی اجازه تفرقه و دروغ پراکنی هدف دار بدهید ؟ واقعا که تمرین دمکراسی از این نوع اش چه سخت است !! میترسم بعد از سرنگونی ٬این ارازل و اوباش حاکم راست راست راه بروند و به ریش مان بخندند.
جمعه 15 آبان 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
من ایشون رو از نزدیک دیدم و حتی سخنرانیهایش را پای مجالسش بودم در اهواز . ننگ بر دولت.
شنبه 16 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . تو هم فقط خلق شدی تا توجیه کنی دلیل واهی بیاری و دروغ بگی این زندگی به چه دردت می خوره یه طناب و خلاص
شنبه 16 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
huria - دانمارک - کپنهاگ:. بله حرفهای شما درسته.کسی که دستورات اسلام رو بپذیره و اونها رو انجام بده خود به خود به جامعه اش هم خدمت میکنه و کسی که در راه حفظ دین خدا و هر کاری که مورد پسند خدا باشه رنج و مصیبت ببینه پاداشش عظیمه.من راجع به دین هندیها و عقایدشون زیاد اطلاعی ندارم.به نظرم کاری که مرتاضهای هندی میکنن صرفا به خاطر پول در آوردنه و هیچ سودی نه واسه مردم داره نه نزدیک کننده به خداست هر چند سخت باشه.مسلما کسی که به خاطر خدا رنج میکشه و کارش برا دنیا و آخرتش و مردم سود داره چه دانشمند(البته دانشمندی که دانشش سود داشته باشد و چنین شخصی به قول پیامبر از هزار عابد هم بهتره) چه عابد چه دانشمند عابد. مثل آسیه زن فرعون که در آخرین لحظه ها به خاطر خدا شکنجه های وحشتناک فرعون رو تحمل کرد و ایمانش رو در مقابل شکنجه از دست نداد و یکی از 4 بانوی بهشتی شد. در ضمن من با کسی حرف میزنم که نه مسلمان است نه مسیحی نه زرتشتی نه یهودی نه عابد و نه دانشمند و تازه همین دانش ناچیزش هم باعث کافر شدنش شده.مسلمون بشه.همین پیش کشش.
شنبه 16 آبان 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
سیده بی بی حاجیه خانم بسیجی خواهر زینب پا منبری ساناز68 که. البته سکینه فکر کنم بهتر بهت میاد. دوران این مزخرفات گویی تو و ملا. بسر اومده پیامبر و امام و دین مال عصر جاهلیت بوده.
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
dannni - سوئد - استکهلم این آقا 30 سال پیش صلوات نفرستاده شازده. ایشون از بیش از 50 سال پیش یکی از پایه گذارهای همین جمهوری اسهالی بود. مثل ابراهیم یزدی و باقی ارذال اوباش. الان هم داره گناه های انجام داده را؛ توی همین دنیا پس میده. تو یه الف بچهء جمهوری اسهالی هستی. انتظار بیشتری هم نباید از شما بچه مچه ها داشته باشیم
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sanaz68 - ایران - تهران تو دوست داری حجاب بزنی. بزن! دوست دارید طبق دستورات اسلام و مذهبت شیعه صیغه بشوی؟!! بشو. !!دوست داری با قیچی خیاطی از همه جای بدنت/ تیکه تیکه بشی. بشو! دوست داری طبق دستورات اسلامت شلاق بخوری و قصاص بشی یا از کوه پرتت کنند پایین و..... برو انجام بده و موفق باشید!!! و لی این نسخه های متحجرانه رو برای ملت ایران و ایرانیان نپیچ چون چیزی جز مشت گره کردهء ملت در دهنت نصیبت نمیشود. حالا اگر دوست دارید امتحان کنید بفرمایید
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
نوش جونش حقشه. بخوره تا سیرشه
شنبه 16 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
-------------------------
کاربر گرامی:

sanaz68 - ایران - تهران

بدلیل استفاده از نامهای کاربری متعدد ,دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.
تعدادی از اسامی کاربری مسدود شده:

sanaz68
Dokhtare_iran_zamin
mojtaba66
setayesh59
undertone


ایرانیان انگلستان
شنبه 16 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
آنتی اسلام - ایران - اهواز //تو گوفتی ما هم باور کردیم / این خالی بندیها وسه شیخ نیشینان بگو / دوسه واژه یاد گرفتین حوله مردم میکنین/ یک روز مردم رو نادان خطاب میکنید روز بعد گوسفند اخه شما وامثلتون پیش مردم هیچ پایگاهی ندارد چون مردم پول رشوه بشماها نمیده / از کانت هاتون حالم بهم میخوره چون بوی نفرت خون توهین میده
شنبه 16 آبان 1388

bij - المان - المان
انسانها در حال تغییرند من و تو ادم 10 سال پیشمان نیستیم! از ان مهمتر من خشونت بر ضد خمینی دجال یا خامنه ای نارزیس را متصور نیستم. نه انکه ساده انگارانه طرف راست صورتم را نشان دهم که حاضرم مثل طرف چپ صورتم سرخ شود بلکه الترناتیو داریم و میدانیم در دراز مدت با حکومت جدید مشکلاتمان باقی خواهد ماند! خشونت ضد ازادی خواهی است!!! فردای ایران بدون خشونت، بدون غیرت، بدون پرستش، بدون احساساتی شدن، بدون انتقام، بدون مردسالاری و بدون تقدس راه به ایرانی ازاد و انسانی برای همه دارد!
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sanaz68 - ایران - تهران نمیدونم چرا این بچه آخوندها هرکدوم 16 تا آیدی دارند!!! فکر میکنند اینترنت هم مثل خونهء باباشونه که هر کاری خواستند بکنند!! از دقت مسئولان سایت ایرانیان انگلستان سپاسگزارم
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sanaz68 - ایران - تهران پس نتیجه میگیریم که تو بر میگردی سر دینت و پسر خوبی میشی.خوب؟.}} نه خیر!! نتیجه میگیریم که شما هم به زباله دان تاریخ پیوستی. البته همراه با دینت :-))
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
sanaz68 - ایران - تهران آقا "ساناز" رو نگاه کنید!!! یعنی می خواست ما رو به راه راست هدایت کنه!! مثل باقی مسلمونها!! باباجون دیگه گذشت اون زمان ملا بازی و شیخ بازی و سیّد بازی و این اراجیف!! جمع کنید کاسه کوزه تون رو
شنبه 16 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
dannni - سوئد - استکهلم..{{.. از کانت هاتون حالم بهم میخوره چون بوی نفرت خون توهین میده..}} 1-کامنتهای من فقط بوی نفرت و توهین میده بوی خون باید از طرف خودت باشه یه نگاه بنداز؛ شاید یه وقت یه جوری شدی! 2- شدیداً دل به دل راه داره :-))
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.