تهدید حامیان خارج از کشور جنبش سبز از سوی نظامیان

تهدید حامیان خارج از کشور جنبش سبز از سوی نظامیان

مسعود جزایری: تاکنون طیف قابل ملاحظه ای از پیاده نظام جریان فتنه شناسایی و به موقع با آنها برخورد خواهد شد

بی بی سی : سرتیپ مسعود جزایری، معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با تاکید بر شناسایی بسیاری از معترضان در داخل و خارج از ایران وعده داده است که با آنها چه در داخل و چه در خارج از کشور در زمان مناسب برخورد خواهد شد.

آقای جزایری همزمان با حضور معترضان به نتایج اعلام شده انتخابات در راهپیمایی روز 13 آبان در اظهاراتی که در روزنامه کیهان منتشر شد، از اعتراضات پس از انتخابات با عنوان "فتنه" و" کودتای آمریکایی-انگلیسی"یاد کرد و گفت:"تاکنون طیف قابل ملاحظه ای از پیاده نظام جریان فتنه شناسایی و به موقع با آنها برخورد خواهد شد."

او همچنین تهدید کرد که"جمهوری اسلامی ایران در عین سعه صدر، نمی تواند به عناصر برانداز و دنباله های کودتای نرم اجازه فتنه گری بدهد و چنانچه ناچار شود حتی خواهد توانست عقبه های برون مرزی کودتا را با چالش جدی مواجه سازد."

وی در باره جزییات آنچه آن را چالش جدی خواند، توضیح نداده است.

جمهوری اسلامی به ویژه در دو دهه نخست حیات خود به ترور شماری از چهره های سرشناس مخالف خود در خارج از کشور متهم شده است.

مسعود جزایری در بخشی دیگری از اظهاراتش که از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در اختیار رسانه های رسمی ایران قرار گرفته، نسبت به آنچه "تبلیغات منفی دخالت جویانه رسانه های غربی در سالروز تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ" خواند، هشدار داد و رسانه های غربی را متهم کرد که با "ایجاد فضاسازی های کاذب و تشویق و ترغیب عده ای از شهروندان" بستری را فرهم کرده اند که"شروع و خاتمه آن هر دو مبتنی بر مدل باخت- باخت است."

تهدید معاون ستاد کل نیروی های مسلح در مورد ایجاد چالش جدی برای حامیان جنبش اعتراضی ایران در خارج از کشور در حالی صورت می گیرد که در آستانه 13 آبان، اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی نیز در اظهارات مشابهی با تأکید بر اینکه"نیروی انتظامی به طور جدی با هر نوع حرکتی در راستای براندازی مقابله خواهد کرد"، نسبت به بی توجهی عده ای در خارج از کشور به قوانین جمهوری اسلامی هشدار داده بود.

آقای احمدی مقدم گفته بود که "بعضی از جریان های سیاسی به دنبال کشاندن پلیس به حاشیه ها به دلیل برخورد با اخلالگران در نظم و آرامش هستند. این عده در خارج و داخل کشور به قوانین بی توجه هستند و می خواهند بدون مجوزهای قانونی دست به تجمعاتی بزنند و پلیس نیز وظایف قانونی خود را انجام خواهد داد."

به رغم تهدیدات ضمنی دو مقام بلندپایه نظامی و انتظامی علیه معترضان در داخل و خارج از کشور آنها از توضیح بیشتری در این مورد خودداری کردند.

همزمان اما سایت"بصیرت" ارگان اینترنتی دفتر سیاسی سپاه پاسداران به معرفی 5 جریان و شماری از ایرانیان خارج از کشور به عنوان"سران خارج نشین کودتای سبز" پرداخت.

به نوشته این وبسایت "در کنار ستاد جنگ روانی کودتاگران در داخل کشور، ستاد خارج نشین این جریان نیز فعالیت های تبلیغی و تخریبی خود را با شدت مضاف آغاز نمود."

معرفی 5 جریان حامی جنبش سبز در خارج از کشور

سایت دفتر سیاسی سپاه پاسداران "روشنفکران سکولار"،"روزنامه نگاران"،"فعالان دانشجویی"،"هنرمندان" ایرانی مقیم کشورهای خارجی را به عنوان چهار جریان حامی جنبش اعتراضی پس از انتخابات معرفی کرد و در باره جریان پنجم نیز ادعا کرد که " سلطنت‌طلبان، معاندین و ضدانقلابیون باسابقه،اعضای گروهک منافقین و دیگر گروهک های ضدانقلاب" در شمار حامیان جنبش سبز هستند.

دفتر سیاسی سپاه به توصیف هر یک از این جریان ها پرداخته و نوشته است:"جمعی از روشنفکران سکولار که با حاکمیت دینی و حکومت اسلامی تعارض بنیادی داشته و جمهوری اسلامی را اندیشه‌ای پارادوکسیکال می ‌خوانند" و"روزنامه‌نگاران مطبوعات زنجیره‌ای که صحنه گردان مطبوعات در دوران حاکمیت دولت دوم خرداد بودند" دو جریان نخست حامی جنبش سبز در خارج از کشور به شمار می روند.

این گزارش فعالان دانشجویی را که طی دهه گذشته به خارج از کشور مهاجرت کرده اند به عنوان جریان سوم حامی اعتراضات اخیر معرفی کرده و در توصیف آن افزوده است که جمعی از چهره‌های افراطی جنبش دانشجویی" که بعد از دوم خرداد در اعتراضات دانشجویی پس از 18 تیر 78 نقش داشته و به ادعای سایت بصیرت در"ایجاد انحراف و استحاله در بخشی از جنبش دانشجویی" طی سال های پس از دوم خرداد نقش داشتند، بخشی دیگر از حامیان اعتراضات پسز از انتخابات هستند.

دفتر سیاسی سپاه پاسداران با مستثنی کردن "سلطنت‌طلبان" و کسانی که از آنان با عنوان"معاندین و ضدانقلابیون باسابقه" و گروه هایی نام برده که " سابقه سه دهه مقابله با انقلاب اسلامی" را دارند، تاکید کرده که "چهره های شاخص 4 گروه اول" ایرانیان خارج از کشور"اغلب کسانی هستند که نام و نشان خود را نیز از انقلاب اسلامی وام دارند و این روزها نمک خورده و نمکدان شکسته، قلم و زبان ناتوان خود را در خدمت تهاجم به انقلاب اسلامی قرار داده‌اند."

در این گزارش با تاکید حمایت جریان های مورد اشاره از میرحسین موسوی و مهدی کروبی در پیش و پس از انتخابات ادعا کردکه"اعلام مواضع ضدانقلابی این افراد در این روزها، هیچ‌گاه توسط موسوی،کروبی و خاتمی مورد نفی و نقد قرار نگرفته و با این نگاه تا قبل از برائت از این سخنان می‌توان مواضع اعلام شده توسط این تیم خارج نشین کودتاگران را به حساب سران داخل نشین کودتای سبز از جمله موسوی و کروبی و خاتمی نوشت."

به گفته دفتر سیاسی سپاه چون "قوانین جمهوری اسلامی اجازه اظهار نظرات صریح" را به کاندیداهای معترض و سران جنبش سبز نمی‌دهد، "شاخه خارج نشین این جریان در پناه حاشیه امن ایجاد شده توسط کشورهای غربی از زبان خود سخنان" آنها را بیان می کنند.

معرفی یا تهدید؟

گزارش دفتر سیاسی سپاه از چهره هایی چون شیرین عبادی، محسن کدیور، عطاءالله مهاجرانی، عبدالکریم سروش، محسن سازگارا، محسن مخملباف به طور ویژه به عنوان سران خارج از کشور جنبش سبز نام برده و همزمان از چهره هایی که طیف گسترده ای از ایرانیان به لحاظ فکری و حوزه فعالیت های شان را شامل می شود به عنوان کسانی یاد کرده که علاوه بر حمایت از جنبش اعتراضی پس از انتخابات به فعالیت علیه جمهوری اسلامی پرداخته اند.

"حمله به جایگاه رهبری نظام اسلامی و ولایت مطلقه فقیه"،"هجمه به حاکمیت دینی و حکومت اسلامی"،"حمله به نظام مقدس جمهوری و متهم ساختن آن به ناپاکی و ناکارآمدی"،"تکرار موضوع تقلب در انتخابات"،"هدایت، آموزش و تشویق اغتشاشگران برای ایجاد ناامنی و آشوب"،"هدایت، آموزش و تشویق اندک هواداران داخلی به نافرمانی مدنی"، و "هتک حرمت بزرگان نظام اسلامی و توده‌های ملت حزب اللهی حاضر در صحنه" از جمله 7 اتهامی است که در گزارش دفتر سیاسی سپاه به ایرانیان خارج از کشور وارد شده است.

اتهام هشتم چهره ها و جریان های فعال در خارج از کشور بنابر گزارش دفتر سیاسی سپاه پاسداران "زیر سوال بردن نهادهای قانونی نظام اسلامی از جمله شورای نگهبان، وزارت کشور، قوه قضائیه، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، سپاه و بسیج و ..." عنوان شده است.

در گزارش منتشر شده در سایت دفتر سیاسی سپاه پاسداران از "وبلاگ‌های شخصی، سایت های سیاسی و شبکه های اجتماعی اینترنتی به عنوان رسانه هایی که "از بیرون کشور هدایت می ‌شوند"، یاد شده است.

amirmontreal - کانادا - مونتریال
برو درت رو بزار . چقدر شبیهه مخمله (تو کارتون خانه مادر بزرگ)
جمعه 15 آبان 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
زرشک آلوچه . قطعا پیروزی با مردم خواهد بود
جمعه 15 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
بلوف
جمعه 15 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
اگه مردشین بیاین اینورا با باتوم بزنین به ماها.. هه هه.
جمعه 15 آبان 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
هموطنان ما از گلوله های شما نمیترسند شما میخواین ما رو اینجا بترسونید. این یعنی خودتون حسابی ترسیدین. زنده باد ایران و ایرانی
جمعه 15 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
بزودى جنبش سبز همتون رو خواجه میکنه تا نسل کثیفتون ور بیافته!
جمعه 15 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
اقای فرمانده سپاه نیازی به تهدید نیست اینها خودشان با هم سر ریس بودن به اندازه کافی درگیر هستند. ههههه! چون براساس منافع شخصی مبارزه می کنند.
جمعه 15 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمیتواند بکند. بدبختا شلوارتونو بگیرید از پاتون نیوفته! شنیدم تحریم بنزین هم تو راهه و تو پالایش نفت هم دارید به بن بست میرسید. مرگ بر کرکس پیر خامنه ای
جمعه 15 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
نظامیان رژیم ایران اول بروند اختلافات داخلی خود را حل کند فعلا این غلط ها به انها نیامده که حامیان خارج از کشور جنبش سبز را تهدید کنند! امیدوارم ارتش ایران کودتا کند نیروهای ارتشی محبوب مردم هستند و از کودتای انها حمایت خواهد شد.
جمعه 15 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
خفه بمیر مرتیکه مفنگى! خیال کردى که دنیا قلمرو تو و اون رهبر شیره ایته که از این ضر هاى مفت میزنى....
جمعه 15 آبان 1388

afshiin - ایران - تهران
سرتیپ مسعود جزایری با شهرام جزایری نسبتی داری ؟. به پا از اون طرف پشت بوم یه وقت نیفتی هنوز نتونستی جلوی جنبش رو در داخل بگیری متوجه شدی که دانشگاه تهران دیروز چه شعارهایی دادن که؟ . قیافه ات بیشتر شبیه مرده متحرکه دماغ تو بیت انگشتامون بگیرم جونت از یه نقطه دیگه در میره اخوی عزیز دل رهبر !!!! راستی نماز شب و صبح نصفه شب دم دمای صبح و لنگه ظهرت یادت نره خوب ؟
جمعه 15 آبان 1388

AKHTE BALA - آنگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
دیگه تموم شده خودم ریشتو با پرموس میسوزونم.
جمعه 15 آبان 1388

berahnegi - فرانسه - پاریس
هر غلطی که دوست دارید بکنید! مطمئن باشید هر بالای سر من،دوستان من و یا هر ایرانی‌ دیگه‌ای تو پاریس بیاد، بی‌ جواب نخواهد ماند! الان دیگه مثل دوران قتلهای زنجیره ای نیست! دستتون واسه دنیا رو شده..در ضمن دیروز هم)04/11/2009 (در میدان saint michelحسابی‌ حالتون رو گرفتیم..تظاهرات باشکوهی‌ بود..مثل همیشه،مرسی‌ دوستان عزیز در پاریس.
جمعه 15 آبان 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
از چهره منحوسش هویدا است که از آن افعى هاى مار خورده است ولى روزى سر این اجنبى هم بالاى دار خواهد رفت
جمعه 15 آبان 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
الحمد دولا یا الحمد یه لا هیچ وصله ائی به جمبولی اسهالی وسیاه پاسداران و بسیخ مستکبران نمی چسبه .ناپاکی و ناکار امدی .بابا عجب روئی دارین . این ناپاکی نیست که به مرد و زن در زندان تجاوز میکنید .این ناکارامدی نیست که به مملکت کثافت زدید .انصافا که روی شما ها از مرده شور بیشتره .روح مادرم شاد همیشه میگفت زبون و روی این اخوند ها مثل مامله خره است که هر چی مگس روش می شینه بیشتر تکون می خوره .چه دیدنیست روزی که این بیشرف ها جلوی ملت سبز زرد میشوند.پاینده راه سبز و ملت اصیل ایران
جمعه 15 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
تمام دنیا رو تهدید کنید ببینیم به کجا خواهید رسید اخرای عمرتونه
جمعه 15 آبان 1388

iranesabz - هلند - هلند
برو دم دهنت گل بگیر جناب سرتیپ دوزاری. چیزی نمانده که اربابان بیشعورت کله پا بشن و برن توی زباله دان تاریخ. ملت سبز ایران گوشش از چرندیات پر است و بزودی حساب تک تکتان خواهد رسید. لعنت بر احمدی نزاد.
جمعه 15 آبان 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
کور خوندید اگر فکر میکنید با تهدیدادتان ایرانیان خارج از کشور را از حمایت مردمان در ایران باز میدارید ..روز مر گ و نابودیتان نزدیک است به جای این حرفها دنبال سوراخ موش باش مردک
جمعه 15 آبان 1388

TAAT - ایران - اردبیل
باید صورت مسأله را به جای پاک کردن ،به دقّت کاوید و آنرا حل کرد.اینروزها سؤالاتی در ذهن ها مطرح میشود که جوابی معقول برایشان پیدا نمیشود. شاید گامی معقول لازم است،تأمّلی و اندیشه ای.
جمعه 15 آبان 1388

vezveznazi - ایران - ایران
سپاه 4 پایان بی غیرت
جمعه 15 آبان 1388

msnam - ایران - تهران
ها ها!! میگ حرف راستو از دهن بچه بشنو!! دوستان این سردار کم فهم هنوز مفهوم دهکده جهانی را نفهمیده!!! آره وقتی شما همه روشنفکرانو دانشجویانو و ... را هل می دید خارج و اجازه حرف زدن دزون اون حکومت کثیفو نمی دید معلومه که میرن در سایه نعمت دموکراسی غرب و حرفاشونو می زنند!!! آقا جون دستت دزد نکنه که به مردم فهموندی که حرفای سازگارا و مخملبافو و ... همون حرفای موسوی و کرویسه و حتی اگر اونا رو هم حذف کنید اینا رو چه می کنید؟؟؟؟ دستت پسر گل کودتاچیم درد نکنه سردار باهوش سبز پوش!!
جمعه 15 آبان 1388

lamasab - آلمان - هامبورگ
هی عمو جغد شاخدار! دفعه بعد که خواستی‌ تهدید کنی‌ بگو عکستو کنارش چاپ نکنن بجای ترسوندن همه رو میخندونی
جمعه 15 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت......عجب مردک احمق وپرویی!خیلی عجیب است که اینهااینقدروقیح و بی شرم شدند.تهدید می کنند،کتک می زنند،شکنجه می دهند،وحال خط ونشان می کشندکه خارج ازایران راهم خیال دارندبکوبند.آخه مردک اجمق بیمار روانی نکنه خیال کردی قلدرسر گردنه هستی؟بی شرف من علیه نظام کثیف ملاهای جانی به تظاهرات رفتم وهرکس راکه می شد ازغربی وشرقی دعوت کردم که بیاید.تاچشمانت کورشود وبازهم می روم وازبقیه هم تقاضای همکاری می کنم برای اینکه تودهان امثال تویاوه ..زده باشم.تابستان هم کوتاه آمدم ایران ودیدید که هیچ غلطی نتوانستید انجام بدین..هرزه گویی کارشما بی شرفها است..خدالعنت کندهمگی مزدوران طویله رهبری علی شیره ایی مفنگی را!
جمعه 15 آبان 1388

DADA-S - هلند - امستردام
bavar88 - هلند - امستردام :میبینم پیدات شده کجای مردی تهدیده این مردی رو عملی‌ کن ببینم این جا میتونی‌ بمونی یا نه ...که معلوم کی‌ هستی‌ حرفهای تو از رو منابع شخصی‌ نیست جیره خور.
جمعه 15 آبان 1388

tolarpis - کانادا - مونتریال
زرشک!!!!
جمعه 15 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
برو درب مبارکت رو بذار... آهاااااای باور / خاور 88 /// بدون که تو و امثال تو که از این خونخواران / کورکورانه دفاع میکنید / جرم تون از اونا بیشتره / کثیف تر از اونا هستین / و در آینده / ملت از سر شماها نخواهند گذشت.... به امید روزی که تک تک شماها رو بهمراه اربابای خونخوارتون / سر تیر چراغ برق آویزون کنیم و شجره نامه ی کثیف تون رو رو سنگ حک کرده در کنارتون آویزون میکنیم تا برای نسل های آینده عبرتی باشین......
جمعه 15 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
bavar88 - هلند - امستردام. راست میگویی که کاربران اینجا با هم اختلاف دارند.سیاستمداران و مردم عادی هم باهم اختلاف دارند در همه دنیا همین است و برای همین چیزی بنام انتخابات وجود دارد البته تو اجازه نداری بیشتر بدانی چون مغزت گنجایش ندارد ولی همه ما در یک چیز اتفاق نظر داریم سرنگونی رژیم و مجازات شما ها
جمعه 15 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
اینها باید مواظب خودشان باشنددر خارج از کشور.زمان رفتن این حکومت نزدیک است.
جمعه 15 آبان 1388

hana-shiraz - ایران - شیراز
دوستان خارج کشور خیلی ازشون ترسیدید ؟ اره ؟ وووووووووییییییی. خیلی خندیدم از تهدیدشون فکر کردند همه جا مثل ایران بی صاحب و بی قانون هست.
جمعه 15 آبان 1388

farhad352 - ایران - تهران
. تا کی باید با این عربده ها دل خودتون را خوش کنید؟ آیا این ها آخرین ناله های عاجزانه شما قبل از مرگتان نیست!. شما اگر شرافتی داشتید و نظامی مقدس .. اینهمه زن و بچه مردم را در جاجای مملکت با بیشرفی و دنائت به تجاوز و کشتار نمی کشیدید. مرگ بر شما و تمامی غاصبان مذهبی نما های مفت خور و کود ن.
جمعه 15 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
باز هم خر ...زر نزنی میگن لالی اگر شرف وناموس داری که هیچکدامتون ندارید برید دبی و دختران شیعه را زیر پای عربهای سنی وهابی در بیارید مرگ بر اسلام///مرگ بر دیکتاتور///مرگ بر سپاه چهار پایان وحشی/// . .
جمعه 15 آبان 1388

massoudoslo - نروژ - اسلو
.......برا ستاره سر هنگ های پا پتی.....سخن رانی سر لشکر های در و پیتی .....! ( شاهین نجفی جلودار رپ فارس ). آه .... راستی آقای جزایری یادم رفت بگم : دو کنست میر، ام آرش لکن !!! این به زبان کشوری که درش زندگی میکنم بعنوان یه شهر وند محترم ، و معنی ان میشه : کار جنبش سبز ایها در خارج کشور رو لطفا نداشته باشید . ان ها گناه دارند !!! :):):) ولی در مورد سبز های داخل کشور هم شما دارید اشتباه میکنید !! شما و آقاتون فکر میکنید که رنگ این آدما و لباسشون سبز ولی این ها سبز هستند چون دارند رشد میکنند و هر روز جدیتر ! ؛ )
جمعه 15 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. bavar88 - هلند - امستردام. مزدوران بسیجی و نوکران رژیم! دوران حرف زدن و شانتاژ و تهدید تمام شده. عمر شما مزدوران هم مثل رهبر معتادتون به آخر رسیده! این ارباب عرب زاده سپاهی تون نمیتونه داخل کشور رو جمع و جور کنه حالا داره برای تمام دنیا خط و نشون میکشه! میگن هر چی نمیپزه چرب تر،‌حکایت این مردک معتاد مفنگیه! . بلو استار بسیجی! شعارهای ساختار شکنانه توی گوشت رفت یا نه؟ اینقدر برات میگم که از حفظ بشی! ----->«ای رهبر آزاده، خمینی چشم براته»، «معاویه حیا کن، سلطنت رو رها کن»، «مرگ بر اصل ولایت فقیه»، «نه هاشمی نه احمدی، لعنت به بیت رهبری»، «رهبر ما جوعلقه، ولایتش معلقه»، «ننگ ما، ننگ ما، رهبر الدنگ ما»، «محمود جنایت میکنه رهبر حمایت میکنه»، «شعار ملت ما، دین از سیاست جدا»، «رهبری، رهبری، ننگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما میچکه از چنگ تو»، «سید علی پینوشه، ایران شیلی نمیشه» و .. (دق بیارید الدنگهای بسیجی!)
جمعه 15 آبان 1388

farid ario - ایران - تهران
آقا سرتیپه....اون ممه رو لو لو برد....دوره ترسوندن گذشت .
جمعه 15 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خر سپاه سگان عر عر کن!! یک سر هم بیا لندن از خجالتت در بیاییم!!!
جمعه 15 آبان 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
در یک کلام : اعتراف رسمی جمهوری اسلامی به تروریست بودن
جمعه 15 آبان 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
کم زر بزن فکر میکنی اینجا هم ایرانه دست به کسی بزنی چوب ....میکنند
جمعه 15 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
شبیه بچه اردکه.خوب نگاش کنید.
جمعه 15 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
اینا فکر میکنن هنوز چند سال پیشه که برن آلمان و ماجرای میکونوس رو به وجود بیارن و یا ....، دنیا دیگه سپاه قدس رو خوب میشناسه و اطلاعات دونه دونتون رو دارن و اجازه نخواهند داد کوچکترین تروری انجام بدهید. مرگ بر شما تروریستهای کثیف که دنیا رو نا امن کرده اید.
جمعه 15 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
تابستان می‌خوام بیام ایران!!!!!!!!توی هر تظاهراتی هم شرکت کردم صورتمو نپوشاندم.هر کاری از دستت بر میاد دریغ نکن.خون من از ندا و سهراب و کیانوش رنگین تر نیست.
جمعه 15 آبان 1388

kamran75015 - فرانسه - لیون
خفه بابا !! بیا اینور بهت نشون میدیم بهشت کدوم طرفیه !!. راستی بچه ها اگه کسی ادرس این عمال رژیم در اروپا رو داره همینجا بزاره که ما اقلا انتقام بچه های داخل کشور رو از این مزدور ها بگیریم.
جمعه 15 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
آخ آخ. من خیلی ترسیدم دارم میلرزم. تف توی شرف نداشته هرچه سپاهی و بسیجی و اطلاعاتیه
جمعه 15 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
توی اشغال و رهبر قاتل چکه ایت اگر راست میگید بیاین اینجا من خودم در فرودگاه میام پیشواز قیافه نحستون. اونجا نشستی در حمایت یک مشت تازی صفت تفنگدار واق واق میکنی؟ دیدی که چه بلایی سر تقلبی نژاد اوردیم. از این ببعد کشتن اشغالهای اسهالی مثل تو و رهبر چکه ایت وظیفه هر ایرانی داخل و خارج ایران هست.
جمعه 15 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
بقول amirmontreal - کانادا - مونتریال . برو درتو بزار مردک. عربده تو اینجا حتی هامستر منو نمی ترسونه. خیال کردی اینجای دنیا کسی از این حرفهات ککش میگزه؟ تو فقط در پاس کنترل فرودگاه میتونی پاسپورت هامونو توقیف کنی عقده خالی کنی. با اتفاقی که در سفر گذشته برای من افتاد قسم خورده ام که حتی برای سفر به ایران هم از پاسپورت نروژی استفاده کنم. .. تو اون پاسپورتی که توهر صفحه اش عکس خمینی چاپ شده!
جمعه 15 آبان 1388

sabze sabzam - بلژیک - بروکسل
غلط زیادی میکنه!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 15 آبان 1388

niloochi - المان - دوسلدورف
اخرین نفسهای نحستو بکش که دیگه چیزی به خفه شدنت نمونده احمق مزدور پیروزی با ماست.
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اوه دیدم چند شبه از وحشت خوابم نمی بره نگو این خبر بود هه هه
جمعه 15 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
اگر مردی فقط یک سری به ما و دوستان این سایت بزن تا بفهمی معنی تهدید یعنی چه ؟ جیره خور نامرد تا بلایی بسرت بیاریم که به گربه بگی ابوالقاسم . در ضمن اینجا ( عر بها ) از جرات وشجاعت جوانان ما همه تعجب کردند تو هنوز داری تهدید میکنی - ننگت باد
جمعه 15 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
به قیافش میخوره که بچگی سختی رو گذرونده و مورد زیاد داشته. تاریخ سرنوشت امثال تو رو نشون داره .
شنبه 16 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
این خبرتون رو توی سایت بی بی سی پیدا نمیکنم؟!
--------------------------
کاربر گرامی
لینک خبر:

https://www.bbc.co.uk/persian/iran/2009/11/091105_ag_shn_threat_military_green_movement.shtml

با تشکر
شنبه 16 آبان 1388

iran-azad88 - ایران - تبریز
اتفاقا حرف به موقعی بود هر کدام از دوستان در خارج از کشور حتی یک سرما خوردگی ساده هم بخورند برین شکایت کنید بگید کار سپاه بوده این هم سندش!!!
شنبه 16 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
ما معترضین و مخالفین را می کشیم،داخل ایران باشه می کشیم،خارج باشه می کشیم،مسلمون باشه می کشیم،نامسلمون باشه می کشیم!بهایی باشه می کشیم!ما هر چی و هر کی ضد ما باشه می کشیم!! میدونید چرا؟چون الله تو قرآنش گفته بکشید تا فتنه ای روی کره زمین نمونه!!چون محمد(ص)و علی(ع)وخمینی_قدس)هم همینطوری بودند!
شنبه 16 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
ممنون.
شنبه 16 آبان 1388

ramino909 - ایران - تران
سیکتیر بابا قلک
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.